من فکر نمی کنم هر کسی در این کشور تا کنون اعتقاد بر این است که دو سوم مجلس سنا خواهد رای به حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر خود را در استیضاح محاکمه. زمانی که رئیس جمهور معروف گفت: او می تواند شلیک کسی در خیابان پنجم و از دست دادن هر رای او شوخی نیست حداقل زمانی که آن را می آید به ایران با مقامات. او دارای یک آهن گرفتن در حزب خود.

از اولین لحظه از محاکمه آن بوده است واضح است که میچ مک کانل رهبر اکثریت را تنها سازماندهی اصل بود و برای جلوگیری از شنیدن از شهود و محاکمه با عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. جان بولتون اعلام کرد که او مایل بود به شهادت قبل از سنا تحت حکم ارائه شده کمی دست انداز در جاده ها که مک کانل finessed به راحتی با gambit به این موضوع تا پایان محاکمه. زمانی که نیویورک تایمز گزارش داد که بولتون شهادت خواهد به طور مستقیم دلالت رئیس جمهور مجلس نمایندگان آمریکا با قرار دادن فشار بر روی هر سستی اوباما و همانطور که از پنج شنبه شب آن را به نظر می رسد روشن است که وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی رای به او اجازه می دهد تا به شهادت.

تبلیغات:

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. که بازنشسته است و پس از این مدت در نظر گرفته شد به احتمال زیاد لازم چهارم جمهوریخواه رای برای شهود. او با صدور بیانیه ای گفت که در حالی که او معتقد است خانه مدیران تا به حال به طور کامل ثابت خود را در مورد او معتقد است که رئیس جمهور صرفا عمل “نامناسب.” الکساندر در ذهن وجود دارد و نه نیاز به شنیدن هر گونه دیگر از شاهدان و سنا ندارد قدرت به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. که نزدیک هر کسی در طرف او آمده است به اعتراف به این که رئیس جمهور چیزی اشتباه انجام داد و پس از آن ظاهرا برای عبور شجاعت سیاسی در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

خانه مدیران ارائه شده دقیق مورد نشان می دهد که رئیس جمهور است و آزار او قدرت استدلال که موفق به نگه داشتن او را پاسخگو خواهد او را عملا پادشاه. در ابتدا مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکلا استدلال می کنند که او آن را انجام دهد یا این که او فقط یک فداکارانه فساد صلیبی. اما هنگامی که سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق Alan Dershowitz گرفت و جایگاه او در واقع مقرر به همه چیز خانه مدیران باید گفت این استدلال که هیچ چیز می تواند انجام شود در مورد آن به دلیل سوء استفاده از قدرت است و نه یک impeachable جرم. دو روز بعد او دو برابر کردن در آن استدلال کرد و گفت: “اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.” در ذهن خود یک رئیس جمهور که معتقد است آن را در کشور مورد علاقه برای او به رئیس جمهور این است که به انجام هر آنچه را تضمین انتخابات خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بارها و بارها که او معتقد است این عنوان است. خانه مدیران همچنین تصویری از او را گفت که ماده دوم قانون اساسی به معنی “من می توانم هر چه می خواهم” را چندین بار در طول محاکمه. است که به سختی و تنها زمانی او گفت: چنین چیزهایی.

تبلیغات:

در طول مولر تحقیقات برای مثال تهمت بارها گفته است که او “حق” به جلو و پلاگین اگر او را انتخاب کرد. در اینجا گفت این را به روزنامه نیویورک تایمز فقط از یک سال پیش:

انتخاب من به اقامت در خارج از آن. اما من تا به حال حق را به عنوان شما می دانید من تا به حال حق اگر من می خواستم برای پایان دادن به همه چیز. من می توانم فقط گفت: “کافی است.” بسیاری از مردم فکر می کردم که چه باید بکنم.

و یا چگونه در مورد این حکم?

“بزرگ ما شرکت های آمریکایی هستند بدینوسیله دستور داد تا بلافاصله شروع به دنبال یک جایگزین برای چین از جمله آوردن … شرکت خود را و صفحه اصلی و ساخت محصولات خود را در ایالات متحده آمریکا.” هنگام خروج از کاخ سفید برای G7 اجلاس در فرانسه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من حق مطلق برای انجام این کار, اما ما به شما ببینید که چگونه از آن می رود.”

یا این پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نازل شد که ریخته اطلاعات طبقه بندی شده به وزیر امور خارجه روسیه و سفیر و وزیر امور خارجه در دفتر بیضی:

تبلیغات:

یا این یکی:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده شدید طرفدار یک غیر قابل توصیف امپریالیستی ریاست جمهوری پس قبل از او در زمان ، او اعلام کرد در این انتقال که رئیس جمهور می تواند از تضاد منافع و او می تواند اجرا کسب و کار خود و کشور در همان زمان اگر او تصمیم به. حتی امروز او “جوک” در مورد تمدید ریاست جمهوری خود را فراتر از قانون اساسی محدود هشت سال.

تبلیغات:

مانند لویی چهاردهم او به طور معمول نشان می دهد, l, میکند, c’est دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Dershowitz بود فقط دفاع از خود مشتری the man who would be king.

این شهر همچنین دارای صدای پژواک از مهمترین خوار جمهور در تاریخ (تا به حال) ریچارد نیکسون و معروف خود نقل قول از مصاحبه های خود با دیوید فراست: “زمانی که رئیس جمهور آن را غیر قانونی نیست.” آن را ارزشمند است به یاد داشته باشید این زمینه به دلیل در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح نگرانی دستکاری سیاست خارجی خود را برای نفع شخصی نیکسون استفاده از مفهوم اعمال سیاست داخلی.

فراست پرسید نیکسون در مورد استیضاح مقاله مربوط به سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری که تا به حال نگران کاخ سفید قصد استفاده از CIA و FBI و دیگر سازمان های اطلاعاتی برای سرکوب مخالف فعالیت با “wiretappings منازل به قصد سرقت و یا به اصطلاح سیاه کیسه مشاغل پست دهانه و نفوذ در برابر ضد جنگ شدند.” نیکسون را امضا کرده بود در این طرح بود اما خنثی اعتراض از FBI مدیر J. Edgar Hoover.

تبلیغات:

فراست: آیا به شما می گویند که شرایط خاصی وجود دارد … که در آن رئیس جمهور می تواند تصمیم بگیرد که آن را در بهترین منافع ملت و انجام کاری غیر قانونی است ؟

نیکسون: زمانی که رئیس جمهور می کند آن را غیر قانونی نیست.

فراست: تعریف.

نیکسون: دقیقا دقیقا. اگر رئیس جمهور برای مثال تصویب چیزی به دلیل امنیت ملی و یا در این مورد به دلیل یک تهدید برای صلح داخلی و منظور از قابل قدر و سپس تصمیم رئيس جمهور را در آن به عنوان مثال یکی را قادر می سازد که کسانی که حمل آن را به انجام آن بدون نقض قانون است. در غیر این صورت آنها در مواقع غیر ممکن است موقعیت.

فراست: نکته این است: خط است رئیس جمهور است ؛

نیکسون: بله و به طوری که یکی نمی توانید تصور کنید که یک رئیس جمهور می تواند اجرا amok در این کشور و دور با آن ما باید به خاطر داشته باشید که یک رئیس جمهور است به آمده تا قبل از رای دهندگان.

او افزود که کنگره قدرت را از کیف پول و که “اعتماد” از اعضای کنگره خوانده شده در برخی از پنهانی فعالیت به عنوان اگر ساخته شده است که آن را OK. صدا آشنا است ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا به طور قطع می داند که هیچ چیزی از نیکسون ریاست جمهوری ایمنی نظریه اما او رفتار تقریبا در دقیقا به همان شیوه. به جای حزب پله تا او را متوقف کند, آنها مورد تایید رفتار خود.

اگر تهمت برنده دومین دوره می تواند وجود داشته باشد هیچ شکی نیست که او به دنبال خواهد داشت حتی بیشتر از نزدیک در Nixon را قدم به قدم و پس از او دشمنان سیاسی در خانه ؟ و متاسفانه ما نمی به نظر می رسد که رهبران در وزارت دادگستری با یکپارچگی (چک یادداشت) J. Edgar Hoover کنه.

تبلیغات:

پس از نیکسون استعفا داد و در سال 1974 کنگره تصویب بسیاری از اصلاحات به کسانی که مانع سوء استفاده از همیشه اتفاق می افتد دوباره. ما در حال حاضر حق بازگشت که در آن ما شروع شده اگر نه بدتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی