دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن BS پلیس اصلاحات ترجمه: نژادپرستانه پلیس قاتل هستند “بسیار خوب مردم”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند هرگز یادگیری از اشتباهات خود را — بنابراین همه ما باید برای حفظ reliving آنها را بارها و بارها. در حال حاضر آمریکایی ها در این میان لازم است اما روده غم انگیز رویارویی با نژادپرستی است که نفوذ فرهنگ ما و سیستم قضایی ما و مغلوب ساختن پیشی جستن است یک بار دیگر انجام آنچه او سه سال پیش از این همایون پس از حوادث هولناک در Charlottesville, Virginia.

مطمئن شوید که شرایط کمی متفاوت است. به جای تظاهرات در خیابان در اعتراض به نئو نازی ها در راهپیمایی با مشعل ماورا و شعار “یهودیان را جایگزین ما” آنها به عنوان “دفاع” مجسمه مؤتلفه ژنرال ما تظاهرات در خیابان در اعتراض به کشتار غیر مسلح سیاه پوست به دست پلیس. اما آن را بسیار پایدار نابغه به ببینید که این حوادث هستند از نزدیک مرتبط.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کرده و رئیس جمهور برای چند ماه زمانی که Charlottesville گرفت. نزد کسانی که alt سمت راست فاشیست شعار در خیابان با خود مشعل بود ترسناک عینک. خیابان درگیری رخ داده است که روز بعد شد خشونت آمیز و وحشتناک قتل هدر Heyer توسط یک سفید supremacist که سوار ماشین خود را از طریق یک خیابان شلوغ بود و هولناک ترین لحظه از همه است. هیچ کس نمی دانست چه انتظار از رئیس جمهور جدید در مواجهه با این نوع از تحول فرهنگی برای اولین بار به ویژه پس از نئو نازی تظاهرکنندگان شامل بسیاری قابل مشاهده تهمت طرفداران از جمله سابق Ku Klux Klan رهبر دیوید دوک بودند بزرگ طرفداران تهمت.

رئیس جمهور در یک “کار در تعطیلات” در نیوجرسی باشگاه گلف — نه اولین و نه آخرین! — و نمی گویند یک کلمه برای 48 ساعت. در نهایت او آمد قبل از مطبوعات برای یک عکس-op به استقبال برخی از جانبازان و داد بهر در آن سخنرانی گفت: “من محکوم در قوی ترین شرایط ممکن فاحش این نمایش نفرت تعصب و خشونت در بسیاری از طرف ها در بسیاری از طرف.” (تاکید او بود.)

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه اعلام کرد که این مشکل تا به حال با ما بوده است برای مدت زمان طولانی و به نام قانون و نظم bizarrely تصریح می کند “هیچ کودک همیشه باید ترس به بیرون بروید و بازی می شود و یا با پدر و مادر خود و یک زمان خوب است.” آنچه که تا به حال با هر چیزی که اتفاق افتاده بود در شارلوتزویل روشن بود. او با قدردانی از پلیس و گارد ملی در طول بزرگ.

تبلیغات:

که وحشتناک سخنرانی نمی تواند بیش از خوب به دلایل آشکار بنابراین او آماده اظهارات روز بعد که او در آن bragged در مورد اقتصاد و ادعا کرد که او تا به حال ایجاد یک میلیون شغل جدید به طور معمول اما پس از آن اعلام کرد که او تا به حال ملاقات با مدیر FBI کریس Wray و پس از آن-دادستان کل جف جلسات و آنها تا به حال تصمیم به باز کردن یک حقوق مدنی رسیدگی به حوادث در شارلوتزویل. او گفت: “نژاد پرستی بد است. و کسانی که باعث خشونت در نام آن در حال مجرمان و اراذل و اوباش از جمله KKK نئو نازی ها سفید supremacists و دیگر گروه های نفرت که منفور همه چیز ما را عزیز همانطور که آمریکایی ها است.”

این صدا مانند یک سخنرانی عادی رئیس جمهور ممکن است در چنین شرایطی ، آن را یکی از بهترین او تا کنون داد. متاسفانه دو روز بعد تهمت ملاقات با مطبوعات و بازگشت به خود است. آن را در این ظاهر است که او ساخته شده خود را معروف, نظر, “شما تا به حال افرادی بودند که بسیار خوب مردم در هر دو طرف” و در دفاع از مؤتلفه مجسمه: “من شب قبل — اگر شما نگاه وجود دارد مردم معترض بسیار بی سر و صدا گرفتن از مجسمه Robert E. Lee.”

که البته نئو نازی تظاهرات که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید فکر می کنم بود و جمعیت با بسیاری از “بسیار خوب مردم” که فقط می خواستم به دفاع از کنفدراسیون. او گفت: “وجود دارد دو طرف به کشور” ترک شکی نیست که در کنار او بود.

تبلیغات:

شده است وجود دارد مقدار زیادی از آب تحت تهمت پل پس از آن اما حوادث چند هفته گذشته ثابت کرده است که او واقعا تغییر از سال 1989 زمانی که او در زمان این بدنام آگهی در روزنامه نیویورک:

ما را دیده اند تهمت screeching در مورد “سلطه” و “نظم و قانون” از پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس راند و مردم را به خیابان ها دو هفته پیش. من اصلا مربوط به اینجا وحشتناک منظره feckless عکس-op و گاز از معترضان مسالمت آمیز و یا نزدیک به قیام نظامی خود را بیش از تهدیدات به منظور فعال وظیفه نیروهای خود را به خیابان. او در واکنش به این قیام شده است به عنوان قلع گوش آن را به عنوان پس از Charlottesville.

تبلیغات:

روز پس از انتقاد مخرب خود را, نظرات, روز سه شنبه با او ملاقات خصوصی با برخی از خانواده های اخیر قربانیان خشونت های پلیس برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او امضا فرمان اجرایی برای مقابله با پلیس اصلاحات. آن را خارج از نزاکت و تقریبا عاری از مواد مخدر به عنوان معمول است. منظور اجرایی خود را نازک حریره اساسا فقط تشویق پلیس برای ترویج آموزش بهتر کنید و سعی کنید به استفاده از chokeholds — مگر اینکه آنها واقعا احساس می کنم که آنها نیاز به. آن را ایجاد یک پایگاه داده ملی “در مورد موارد استفاده بیش از حد از نیروی مربوط به اجرای قانون امور حسابداری به صورت قابل استفاده و حریم خصوصی و حقوق دادرسی” است که نیازی به ادارات پلیس در واقع شرکت کنند.

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خوب چند کلمه در مورد خانواده bragged در مورد اقتصاد که دیگر وجود ندارد صحبت به عنوان اگر همه گیر شد (اما اگر آن را یک واکسن درمان و یا درمان است که قطعا در اطراف گوشه سمت راست) و در زمان ارزان عکس های باراک اوباما و جو بایدن عدالت کیفری رکورد:

تمام که شد نهفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن است کورکورانه معکوس یک بسته کامل از اصلاحات انجام شده توسط دولت اوباما در پی فرگوسن تظاهرات در سال 2014.

تبلیغات:

اما بخش عمده ای از رئیس جمهور وقت در تریبون صرف شد در ستایش فضایل پلیس, ساخت آن را بسیار روشن است که یک بار دیگر او معتقد است که وجود دارد “دو طرف به کشور” است و او و پلیس در یک طرف در حالی که کسانی که نیاز به کشتن غیر مسلح سیاه مردان برای جلوگیری از در دیگر.

پس از او امضا, عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن احاطه شده توسط خندان رهبران سازمان پلیس به عنوان آنها دریافت یادبود قلم صحبت کرد حجم در مورد سختی از این قرار است اصلاحات.

فقط در مورد پیروان او نیست و پیام رئیس جمهور کلمات نهایی شد تیز dog whistle به هم وفادار: “ما باید ساخت بر میراث ما نیست, پاره کردن آن.” MSNBC حقوقی تحلیلگر مایا Wiley آن را به نام یک “پیروزی دامان بر تابوت سیاه مردم است.” در واقع آن بود. او ممکن است به عنوان به خوبی رهبری در باغ گل رز در تفسیر تکان دهنده از “دیکسی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>