دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دروغ نیروی عظیم منهدم کننده: آن را به دست آوردن سرعت

شما ممکن است بخشیده شود اگر شما تحت این تصور که برگ برنده دولت در واکنش به شیوع کروناویروس است فقط یک مثال دیگر از بی کفایتی خود را تهاجمی جهل و تحقیر علم و سوء استفاده آشکار از دولت است. اما بدتر از آن. برای کاخ سفید و به خصوص به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات این فرصت را به بازی عظیم دروغ دستگاه آنها ساخته شده است برای سال 2020 ریاست جمهوری.

فقط به آنچه که تا کنون انجام داده ایم. آنها به هر طریقی خود را به جوخه پودلس در جناح راست رسانه ها به پوند درام برای این گزاره که دموکرات ها را “weaponized” coronavirus شیوع به “پایین آوردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” یک خط آشکار horseshit تحت فشار قرار دادند به شدت توسط Trumpazoid spokesbots Rush Limbaugh, Laura Ingraham و Sean Hannity خود را نشان می دهد. خود را “شواهد”? که وحشتناک و تند و زننده معنی چاک شومر شده است انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست اولیه برای تنها $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس پیشنهاد به جای آن که بیش از 8 میلیارد دلار نیاز خواهد بود. برگ برنده خود را دو برابر پایین در برابر دموکرات ها در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز پنج شنبه, رها کردن یک حمله جدید در نانسی پلوسی. “من فکر می کنم بلندگو پلوسی را بی کفایت. او در تلاش برای ایجاد وحشت. من فکر می کنم او را به فکر کردن در مورد کشور,” او اضافه شده است. “او باید گفت: ما باید با هم کار کنند.” اگر این چیزی است که پلوسی گفته شده است.

تبلیغات:

اما شاید فاحش ترین چیزی که آنها انجام داده ایم به اعلام یک قانون است که همه اظهارات آمدن از مقامات دولت پاک باید از طریق دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس. برای کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین زین با خارج از کنترل روایت در مورد یک فاجعه آنها فوق العاده unequipped به رسیدگی دروغ است هیچ اطلاعاتی در همه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دروغ “ستاره مرگ” به عنوان یک کمپین عمل آن را توصیف کرد به مک کی Coppins از اقیانوس اطلس https://www.theatlantic.com/magazine/archive/2020/03/the-2020-disinformation-war/605530/ در واقع در یک ساختمان اداری در نیویورک, ویرجینیا, فقط در سراسر پوتوماک از واشنگتن است. “به شدت بودجه فن آوری پیچیده و کارکنان با ده ها تن از فعالان با تجربه,” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قصد دارد به صرف بیش از $1 میلیارد دلار در “گسترده ترین کمپین دروغ در تاریخ ایالات متحده” با توجه به Coppins’ مقاله.

تهمت و دروغ نیروی عظیم منهدم کننده است که نظارت توسط مدیر کمپین براد Parscale بود که دیجیتال مدیر مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین زد 5.9 میلیون تبلیغات در Facebook در این کمپین با توجه به خبری بلومبرگ در حالی که دموکرات ها زد تنها 66,000 Facebook ads. در این سال انتخاباتی را حتی پیچیده تر استفاده از نوع میکرو-هدف قرار دادن آنها استفاده می شود در سال 2016. یک تحلیلگر سیاسی در MSNBC به تازگی با اشاره به این که میکرو-هدف تبدیل شده است به طوری موثر است که به عنوان چند تا 800 زنان در اواسط اندازه شهر در ویسکانسین می تواند با ارسال یک ضد سقط جنین آگهی در Facebook نتیجه از بین بردن هزینه پخش مطالب سیاسی و بیشتر به طور گسترده ای.

تبلیغات:

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در حال حاضر صرف صدها میلیون نفر در متعارف تبلیغات تلویزیونی در مبارزات انتخاباتی خود برای نامزدی حزب دموکرات و قول داده است برای نگه داشتن هزینه های شکست مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او برنده نیست. اما دموکرات ها که هنوز هم فکر می کنم که سیاست یک بازی است که می توان به دست آورد با ریختن هنگفتی پول به 15 و 30 ثانیه آگهی در تلویزیون باید به یاد بیاورید که تهمت کمپین صرف بسیار کمی متعارف تبلیغاتی تلویزیون در سال 2016 می کند و نشان می دهد نشانه هایی از تغییر استراتژی که در این سال.

شاید بزرگترین هدف از تهمت و دروغ تلاش خواهد بود که رسانه های خود را — کابل, اخبار, روزنامه ها و اخبار تلویزیون محلی عملیات ویژه. مغلوب ساختن پیشی جستن دروغ تلاش استفاده استیضاح نبرد به عنوان یک عمل دور برای تست کردن تاکتیک برای انتخابات. با استفاده از جمهوریخواهان در مجلس استیضاح کمیته به دنبال دفاع وکلا در سنا محاکمه آنها مطرح کولاک از تئوری های توطئه شایعات و آشکار ساختگی برای منحرف کردن توجه همه را از مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات در اوکراین رسوایی. در پایان که سنا محاکمه به نظر می رسید که حقیقت در مورد آنچه که تهمت بود یا نبود آیا تا به حال متوقف مهم نیست.

“این موضوع برای بسیاری از افراد دقیقا نمی انکار حقیقت را چنین توضیح داد:” اخیر داستان های شان Illing از Vox (سابق سالن خبرنگار). “این بیشتر از یک رشد خستگی بیش از فرایند پیدا کردن حقیقت در همه. و که خستگی آگهی بیشتر و بیشتر مردم را به رها کردن ایده که حقیقت این است که قابل فهم.” Illing به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مدیر کمپین استیو Bannon در کمپین استراتژی برای سال 2020 است. “دموکرات ها مهم نیست” Bannon در مصاحبه ای توضیح داد در سال 2018 است. “مخالف واقعی است که رسانه ها. و راه مقابله با آنها این است که سیل در این منطقه با گه.”

تبلیغات:

ما در حال گرفتن یک طعم و مزه از “گه” آنها قصد بیل در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در این راه تهمت و دولت دست زدن به coronavirus داستان. مغلوب ساختن پیشی جستن را سرزنش استراتژی رسانه های کاملا نشان داده شده در یک شنبه توییت: “رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Caronavirus [sic] نگاه کنید به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است. به همین ترتیب خود را بی هیچ چیز دموکرات رفقا همه بحث, بدون عمل است. ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!”

اگر شما مانند من هستید شما داده ام تا در پیگیری واشنگتن پست را در حال اجرا تعداد از مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است. آخرین بار به من نگاه کرد شماره بود در شمال 15,000. که کل متوقف به موضوع مثالی از اثربخشی کمپین دروغ استراتژی است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دروغ استراتژی بستگی به مرکزی تناقض است. حتی به عنوان برگ برنده می گوید بسیاری نهفته است ما نمی تواند نگه دارید تا با او در مورد همه چیز از آب و هوا به اندازه جمعیت در تظاهرات — مبارزات انتخاباتی خود تعداد در رسانه ها به حفظ و تاکید بر دروغ او می گوید در مورد مخالفان خود را. شما می خواهید یک مثال ؟ نگاه کنید که چگونه او موفق شد در tarring جو بایدن با قلم مو از “فساد” در اوکراین است. وجود ندارد scintilla از حقیقت در هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر یک از عوامل خود گفت: در مورد Bidens و اوکراین در عین حال که همه ما شنیده در مورد شش ماه لعنتی.

مردی که برگزار شد مراسم مجلل دوشیزه جهان در مسکو و دروغ را از طریق دندان های خود را در مورد تلاش خود را برای ساخت یک مسکو مغلوب ساختن پیشی جستن برج در حال اجرا مبارزات انتخاباتی شده است که بیش از همه برنی سندرز برای “honeymooning در مسکو است.” با اکثر درهم نحو در آمریکا تاریخ سیاسی است که مبارزه علیه جو بایدن را برای گاه به گاه کلامی miscues ناتمام جملات و “gaffes.” و مردی که متهم شده است تجاوز جنسی و آزار و اذیت بیش از 20 زنان و شکایت توسط چند تن از آنها هرگز اجازه رفتن به شما را فراموش کرده ام که بلومبرگ تا به حال چند عدم افشای توافق با زنان او شده است. و همه این شده است به طور منظم گزارش شده توسط رسانه های جریان اصلی و ادامه خواهد داشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیلاری کلینتون ایمیل زیر در مورد در سال 2016 و در این سال او در حال حاضر پیشرو شعارهای “قفل او” در تظاهرات. من یک شرط بندی اما اگر من می خواهم ذخیره پول در مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش خود را از حمله سگ ویلیام Barr برای پیدا کردن کسی که ترجیحا یک زن کسی perp-راه رفتن او را به زندان قرار می گیرند.

تبلیغات:

در شب جمعه در یک رالی در کارولینای جنوبی مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کروناویروس “دموکراتها آخرین جعل” اثبات است که هر روز در هر راه شما فقط می توانید این گه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>