دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تحریف سرشماری را آغاز کرده اند تا بازگشت


Trump standing at the podium saying words flagged by Barr and Ross looking glum.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود بیانیه ای در این سرشماری با وزیر بازرگانی ویلبر راس و دادستان کل ویلیام Barr در باغ گل رز کاخ سفید در جولای 11, 2019.
الکس ونگ/گتی ایماژ

یک سال پس از دادگاه عالی زده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری فرم یکپارچگی 2020 سرشماری است یک بار دیگر در معرض خطر است. و یک بار دیگر ریسک بالاترین برای جوامع از رنگ. روز جمعه سیاسی گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به reup خود فشار برای رد مهاجران مستند نشده از این تعداد است. این حرکت این اواخر در تعداد بی سابقه خواهد بود; آن را نیز اساسا تغییر apportionment و احتمال کاهش نرخ پاسخ از مهاجران که هنوز پر کردن فرم های خود را. این تغییر می تواند سازگار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طولانی و ناموفق پیشنهاد برای اضافه کردن یک تابعیت سوال و همچنین با های اخیر آشکار تلاش برای سیاسی سرشماری عملیات به طور گسترده تر.

در پایان ماه گذشته کاخ سفید و وزارت بازرگانی قرار می گیرد دو جدید سیاسی انتصاب در اداره آمار تجدید ترس که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود دوباره به دنبال تداخل با سرشماری وسیع عملیات که نتایج را شکل توزیع قدرت سیاسی و وجوه فدرال برای دهه آینده. یکی از نقش های رفت و به آدم Korzeniewski یک دریایی سپاه کهنه که مشورت برای ناموفق کنگره کمپین یوسف Saladino یک بحث یوتیوب کسیکه شوخی زننده کند که هنگامی که عینک یک صلیب شکسته به یک برگ برنده رالی و ادعا کرد در یکی از فیلم ها که “جامعه سیاه و سفید بسیار خشونت آمیز نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او.” موقعیت های دیگر رفت و به Nathaniel T. Cogley یک مفسر رادیو و دستیار استاد در ترلتن دانشگاه ایالتی در تگزاس خواهد شد که معاون مدیر سیاست—بالاترین پست سیاسی منصوب برگزار شد در این اداره برای دهه (علاوه بر این مدیر همچنین سیاسی منصوب).

نه Cogley است و نه Korzeniewski کار توصیف شده اند ساخته شده—نقش حتی وجود داشته باشد قبل از اعلام—و نه انسان پایدار است تجربه با آمار عملیات. اضافه کردن سیاسی انتصاب در وسط تعداد تقریبا بی سابقه ای نه به ذکر است انجام این کار در سمت راست شروع از چه مطمئن است به یکی از مشکل ترین فرد در عملیات شمارش در دفتر تاریخ. آمریکا آماری انجمن تقبیح اخبار به عنوان ایجاد “ادراک—اگر نه واقعیت—نامناسب نفوذ سیاسی.” بازرس کل خواسته است این دفتر به ارائه اطلاعات اضافی در مورد مواضع و قانونگذاران دموکرات اخیرا متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از عدم به توضیح دهد که چرا سیاسی انتصاب ها “در حال اجرا چه باید ایدئولوژیک خنثی تعداد از مردم در کشور ما است.”

در علاوه بر این به تضعیف اعتبار و شهرت یک سازمان است که به خود می بالد در nonpartisanship سیاسی دخالت به شمار یک خطر جدی برای صحت سرشماری. اگر کاخ سفید فشارهای اداره برای جلوگیری از تلاش برای رسیدن به nonresponsive خانواده ها به عنوان برخی از حرفه ای بوروکرات ترس از آن خواهد شد در طول تاریخ undercounted جوامع مردم از رنگ های فقیر و بی خانمان ها—که بیشتر رنج می برند. این به ویژه در میان یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر طرح میتوانست این اداره در درب ضربه زدن بهره برداری طراحی شده است که به تعداد افرادی که پاسخ نمی دهند خود به خود.

از اواسط ماه جولای تنها 62.1 درصد از خانوارها در سراسر کشور تا به حال در پاسخ به سرشماری. اگر مانده و قادر به شمارش اداره آمار کارکنان خواهد شد نیاز به مراجعه nonresponding خانواده در فرد یک فرایند است که شروع شده است در حال حاضر در مرحله ای از اساس و از طریق ادامه خواهد داد به سقوط. این “غیر-پاسخ پیگیری” است که به ویژه مهم برای شمارش تاریخی undercounted گروه که تمایل به پاسخ به سرشماری خود را در نرخ پایین تر از جمعیت عمومی است.

در حال حاضر پاسخ دهی در برخی از عمدتا سیاه جوامع بسیار پایین تر از میانگین ملی است. در Jefferson County, می سی سی پی به جمعیت است که بیش از 80 درصد سیاه, خود پاسخ دهی فقط 42.2 درصد; در Hancock County, Georgia, که دارای یک جمعیت است که حدود سه چهارم, سیاه, خود پاسخ دهی staggeringly کم 24.8 درصد است. حتی با یک درب کامل-ضربه زدن به عملیات سرشماری سال 2010 تا به حال یک شبکه undercount از شهروندان و ساکنان 2.1 درصد و Latinos 1.5 درصد از دست رفته معادل دو کنگره مناطق. (خالص undercount اقدامات سهم مردم از دست رفته کمتر سهم مردم شمارش چند بار و یا در غیر این صورت اشتباه.) قبل از همه گیر آمار سرشماری سال 2020 در حال حاضر در معرض خطر بدتر خالص undercount داده سطح پایین اعتماد به دولت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت botched تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری فرم. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می کند تصمیم به محروم کردن مهاجران مستند نشده از این تعداد است که می تواند انحراف داده و حتی بیشتر.

جدید سیاسی انتصاب می تواند بیشتر تضعیف سرشماری اگر آنها پیشنهاد کاهش در درب ضربه زدن به عملیات مانند محدود کردن تعداد بار درب سینه می توانید سعی کنید برای تماس با بی خانواده. (در حال حاضر درب سینه می تواند تا شش تلاش برای بازدید از یک خانه است.) در حالی که کار در نقش های قبلی به عنوان مشاور ارشد در تجارت بخش Cogley گزارش مورد سوال برخی از اداره روش از جمله کسانی که مورد استفاده برای رسیدن به لحاظ تاریخی به حساب میآید. هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه تغییرات در آمار عملیات خواهد بود بسیار مخرب. حتی قبل از Cogley انتصاب آن روشن نیست که آیا این اداره خواهد بود قادر به انجام درب-ضربه زدن با خیال راحت اگر چه همه زمینه کارگران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک (یک سیاست اعلام کرد که تنها در هفته گذشته) و اداره خواهد شد و همچنین توزیع ضد عفونی کننده دست و دستکش. افزایش اخیر در COVID-19 caseloads در سراسر کشور باعث می شود کار خود را حتی سخت تر است.

جدید منصوب همچنین می تواند فشار اداره آمار به کاهش هزینه ها با افزایش استفاده از سوابق اداری به جای فرد بازدیدکننده داشته است به تعداد جمعیت است. با وجود نگرانی برخی از فعالان و کارشناسان این اداره در حال حاضر برنامه ریزی برای تکیه بر چنین سوابق—که شامل اظهارنامه مالیاتی فدرال مدیکر ثبت نام اطلاعات و 2010 census data—برای پر کردن در اطلاعات خانوار آنها موفق به رسیدن به در فرد است. با استفاده از سوابق اداری برای این منظور در حال حاضر خطرناک داده است که از جمله سوابق به طور معمول underrepresent جوامع از رنگ. بیشتر با تکیه به شدت در این پرونده اشتباه خواهد بود.

در حال حاضر زمان برای این اداره برای تقویت عملیات خود shortchange نه آنها. این اداره باید مطمئن شوید که این کارکنان به اندازه کافی به تعداد افراد بی خانمان برای مثال در تلاش است که نمی خواهد شروع و تا اواخر ماه سپتامبر فقط یک ماه قبل از سرشماری به پایان می رسد. این اداره همچنین باید همچنان به صرف پول در تبلیغات و اطلاع رسانی است که راه اصلی گسترش آگاهی در مورد این آمار به ویژه در میان undercounted جمعیت که تمایل به کمتر آشنا بود.

پس از شمارش دوره به پایان رسیده است و در سرشماری به طور معمول بررسی داده ها برای دقت به تلاش برای اطمینان حاصل شود که هیچ یک از دست رفته است و یا شمارش بیش از یک بار. همه گیر باعث می شود این مرحله مهم تر از همیشه با توجه به خطر از شمارش افرادی که نقل مکان کرد و در طول شمارش دوره—دانشجویان زندگی دور از خانه, به ویژه کسانی که تمایل به نامتناسب بالاتر درآمد و سفید.

تعداد دقیق منافع همه اما این است که به ویژه مهم برای شهروندان و ساکنان و دیگر اقلیت نژادی. پس از اولین سرشماری در سال 1790 مردم سیاه و سفید هرگز شمارش اندازه: متن قانون اساسی موظف است که به بردگی گرفته شده تعداد افراد صرفا به عنوان سه پنجم از یک فرد آزاد است. حتی در حال حاضر مردم از رنگ همچنان به طور منظم از داده های سرشماری. در زمان سرشماری می تواند عملکرد شدید به خصوص undercount در نور COVID-19 که بیمار اقلیت نژادی در نامتناسب نرخ بالا و کاهش فرصت های شغلی برای فرد توسعه.

به عنوان ملت چنگ زدن با اثرات سیستمیک نژادپرستی سرشماری ممکن است به نظر می رسد خشک و فن نسبت به بحث در مورد خشونت پلیس و یا متفق مجسمه. اما شکست را به طور کامل تعداد جوامع رنگ را عمیق پیامدهای محروم سیاه پوست و لاتین در جوامع از سهم خود را از نمایندگی سیاسی و بودجه فدرال برای 10 سال آینده.

داده های سرشماری را فراهم می کند پایه ای برای تعیین است که ایالات متحده را به دست آوردن و از دست دادن کرسی در مجلس نمایندگان و دولت با تکیه بر داده های سرشماری برای redistricting و اغلب به اختصاص کرسی در دولت قانونگذاران. دولت فدرال در ضمن با استفاده از داده های سرشماری به توزیع بیش از 1 تریلیون دلار در هر سال در بودجه به برنامه های که پوشش همه چیز را از آموزش و پرورش به جاده ها به مدیکر. پرنس جورج ایالت مریلند اکثریت سیاه, شهرستان, تخمین می زند که یک undercount خواهد در نتیجه از دست دادن $18,250 هر فرد در طول دوره از یک دهه است.

سرشماری باید فراتر از سیاست و اطلاعات خود را بالا سرزنش. برای اطمینان از این مورد باقی مانده که اداره باید Cogley و Korzeniewski را شرح شغل عمومی و افشای هر گونه تغییرات عملیاتی آن است که به طور جدی با توجه به. هر کس حق محسوب می شود. در میان COVID-19 و ملی به حساب بیش از مسابقه به مخاطره به ندرت بالاتر بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>