طی هفته گذشته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سیرک Maximus آمریکایی فاشیسم رسید پر شکوفه.

در رم باستان سیرک Maximus بزرگترین سالن بزرگ است. این میزبانی ارابه نژادها نبرد گلادیاتوران مبارزه با شکار حیوانات وحشی, رویدادهای ورزشی, رژه و بزرگ دیگر اتفاقات.

تبلیغات:

مانند امپراتوری روم در کاهش آن ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر استفراغ تا چیز عجیب و غریب عینک.

به این منظور مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم با استفاده از عینک به عنوان وسیله ای برای منحرف کردن مردم از آن حمله به دموکراسی قانون اساسی حکومت قانون و مردم آمریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن فاشیستی سیرک Maximus نیز یک راه ارعاب دشمنان خود را و بیشتر بچه خود اعضای فرقه و پیروان دیگر.

سه شنبه گذشته رئیس جمهور تهمت به دولت سالانه خود را از اتحادیه گفتار. در توییتر, علوم سیاسی واشنگتن پست و نویسندگان برایان بایرن مونیخ در توصیف این رویداد به عنوان “نتیجه گیری منطقی از پوپولیسم: یک سری از گمراه کننده و دروغ و ترس از لباس پوشیدن به عنوان تئاتر عینک است که با هدف نشان دادن یک تیم ‘برنده’ به جای کسب و کار جدی از حاکم و بهبود زندگی مردم است.”

تبلیغات:

البته تهمت دروغ با شور و شوق زیادی در مورد این کشور اقتصاد خود را در برنامه های مراقبت های بهداشتی این کشور به طور کلی خوب بودن طرح های پیشنهادی خود را برای آینده و بسیاری دیگر از مسائل کوچک و بزرگ.

خواهان تشویق های دیوانه خود را پادشاه در حالی که دموکرات ها منزجر شدند و حیرت زده کرد. برخی قابل درک نیست موضوع خود را به عینک از مغلوب ساختن پیشی جستن مصر حمله به واقعیت اخلاق حق و فضیلت است. نوشتن در نیویورکر سوزان گلاسر توضیح داد که تمامیت این صحنه وحشتناک:

جای تعجب نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب بود که چنین منظره دردناک که در آن کشور بخش بودند indelibly در معرض توسط خام بصری از کورکورانه تشویق اوباما و خشم افتادن دموکرات. جمهوری خواهان در این دوره جدید از عوام فریب تصاحب تحسین سیاست های آنها را قبول ندارند زیرا آنها می آیند از رهبر خود. دموکرات ها نمی توانند حتی نزد رئیس جمهور است. نانسی پلوسی رئیس مجلس که متعاقب تصمیم به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دانستن است که آن را تا پایان این راه, تلفظ خودش تا تنفر و مغلوب ساختن پیشی جستن “مانیفست دروغ” است که او با دقت و به عمد پاره پاره تا کپی هنگامی که او به پایان رسید صحبت کردن — یک نمایشی عمل حزبی انزجار است که قابل پیش بینی را در سمت چپ خود هواداران تشویق و تهمت خود را با وسواس شکایت.

در تمام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه تا به حال کمتر به خدمت مردم آمریکا به عنوان یک کل — پس این ایده بسیار از خدمات عمومی و مشترک فراتر از درک خود — نسبت به او ارائه یک مرحله که در آن به صفحه نمایش خود را بدترین جنبه های قطعات و پرتاب سیاسی گوشت قرمز به خود بیشتر جان سخت طرفداران.

تبلیغات:

به احتمال زیاد در خواست کاخ سفید مشاور استفان میلر آشکار سفید supremacist دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاک nonwhite مردم از تاریخ این کشور است. او صحبت کرد نه در سوت سگ اما از طریق مجازی حمله هوایی آژیر امیدوار مسیحی انجیلی ملی که در ادامه برای پیشبرد دستور کار خود را از اخلال قانون اساسی و تبدیل ایالات متحده به یک حکومت دینی.

چهارشنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه بندگان در سنا “تبرئه” او برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره آشکار و دیگر جرائم مربوط به اوکراین طرح و برنامه های خود را به باج یا رشوه است که کشور را به دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری از طرف او. مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد محاکمه در سنا تا به حال هیچ شهود. در حال حاضر که او پیشتر در آمریکا پادشاه با او خواه flunkeys تهمت را “بی گناهی” است که هرگز در شک با وجود شواهد آشکار او در بسیاری از بارز جنایت علیه قانون اساسی و حکومت قانون است.

تبلیغات:

نوشتن در New York Review of Books, Fintan اوتول شرح و تفصیل در این:

به همین دلیل شواهد و مدارک است که بی ربط به مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایشی است که نه فقط شواهد و مدارک خود را نامناسبی محکم. آن است که این دکترین از رئیس جمهور را به عنوان منبع تمام قدرت نباید تضعیف شیوه محاکمه. در قلب مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع توجیهی که زیربنای همه حکومت استبدادی. رهبر خاص است. او نه مثل ما به خاطر او منحصر به فرد غرایز. خود را روده (یا الهام الهی یا عرفانی توانایی تشخیص درست را از مردم) او را به حق تماس بگیرید. و روده نمی تواند مورد سوال: این کار از هر کس دیگری در دولت به قبول آنچه که رهبر اول و پیدا کردن دلایل آن بعد….

مجلس سنا قرار است به بازیگری به عنوان یک نوع از دادگاه. اما آن را نشان خود را به یک دادگاه در حس های مختلف: تقریبا تمام سناتور جمهوریخواه در حال حاضر کاملا آشکارا رفتار به عنوان درباریان….

اوتول و سپس پیش نمایش که در آن پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن تاجگذاری ممکن است منجر کشور مشاهده است که جمهوری خواهان “cannot سوال از رئیس جمهور انجام داده است زیرا که ناقض این اصل است که خود دلایل غیر قابل انکار”:

چه از دست داده است و برای آنها و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در این فرایند این است که هر ممکن است ادعا می کنند که رئیس جمهور شده است توجیه توسط یک واقعی محاکمه شواهد علیه او. آنچه که به دست آورده است اطمینان است که اگر تهمت برنده دومین دوره او در واقع می تواند انجام آنچه او می خواهد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده استیضاح به حرکت خود به جلو مانند جیمز کان در غلتکی اسکیت برگزاری به پشت یک موتور سیکلت در سال 1975 dystopian فیلم علمی تخیلی “Rollerball.”

تبلیغات:

در همان روز به عنوان برگ برنده را از تاجگذاری در مجلس سنا دادستان کل ویلیام بر اعلام یک سیاست جدید که تحت آن همه تحقیقات از متهم رفتار مجرمانه توسط نامزدهای ریاست جمهوری یا اعضای ارشد هیات ممنوع است مگر شخصی خود را تایید. به عنوان یک موضوع عملی این به این معنی است که تهمت رایگان است به شکستن قانون و با مصونیت از مجازات است که وزارت دادگستری بوده است weaponized در برابر حزب دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر “دشمنان.”

روز سه شنبه این هفته بر ادامه خود را حمله به حاکمیت قانون با رد دادستان فدرال’ از صدور دستورالعمل برای مغلوب ساختن پیشی جستن شخص یا جانور سوگلی راجر سنگ است که محکوم به دروغ گفتن تحت سوگند در ارتباط با روسیه ، در پاسخ به این تقریبا بی سابقه ای سیاسی مداخله چهار حرفه دادستان فدرال انصراف از مورد و یک استعفا از وزارت دادگستری.

ان بی سی نیوز گزارش داد که بر مداخله در سنگ مورد بخشی از تلاش های بسیار بزرگتر. به جای خدمت به عنوان پیشرو کشور مامور اجرای قانون بر این است که به جای آن اقدام به عنوان برگ برنده را عملا شخصی وکیل و نماینده: “ایالات متحده وکیل بود که ریاست یک نتیجه تحقیقات جنایی را به اقدام سابق FBI مدیر اندرو McCabe بود ناگهان حذف از شغل در ماه گذشته در یکی از چندین حرکت های اخیر توسط دادستان کل ویلیام بر به دست گرفتن کنترل از مسائل حقوقی از منافع شخصی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به چند نفر آشنا با این موضوع است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن احتمال عفو سنگ برای جنایات مرتکب شده در خدمات به دیرین خود استاد. مانند دیگر autocrats و عملا کارفرمایان جرم و جنایت تهمت پاداش بندگان خود را’ وفاداری به سیمان بیشتر کنترل خود را بیش از آنها را.

آخرین پنج شنبه صبح و مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت ملی نماز و صبحانه. در آنچه که قرار است به یک حزبی رویداد تهمت حمله نانسی پلوسی و دموکرات ها برای شرکت در یک “توطئه” علیه او شجاعانه به استیضاح او را برای خود نقض قانون اساسی و حکومت قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی متهم پلوسی بودن تقلب که آیا واقعا با دعا و با مفهوم نه به خدا اعتقاد دارند. به دلیل تهمت بدخیم است عاشق که ساکن خود توهم واقعیت, او به احتمال زیاد می بیند و خود را به عنوان معادل از خدا و در واقع خود را به نام “انتخاب شده است.” در خود پیچانده جهان بینی هر گونه انتقاد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر گونه تلاش برای نگه داشتن او را مسئول رفتار خود است که یک حمله در الوهیت.

تبلیغات:

بعد در روز تهمت خود را مونتاژ cenacolo از sycophants و عوامل در شرق کاخ سفید که در آن مانند استالین و هیتلر, کالیگولا, Nero و یا برخی دیگر استبدادی شیطان از بدترین رکورد تاریخ بشر او وعده داده است که انتقام و نابودی خواهد بود بازدید بر کسانی که جرأت مخالفت با او.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ادعا کرد که او یک “قربانی”; قهرمانی خود را در مواجهه با چنین بزرگ و بد مخالف بود و چیزهای افسانه. به عنوان نگهبان گزارش سخنرانی خود را “به سرعت تبدیل به یک درد دل در برابر تمام این تحقیقات به دولت او با شروع مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق در انتخابات روسیه دخالت. “ما برای اولین بار رفت و از طریق روسیه, روسیه, russia,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. ‘آن همه مزخرف.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه انجام شده بر روی چوب, کف زدن, nodding سر خود را و خندان در تصویب.

در the Daily Beast, David Rothkopf خلاصه مغلوب ساختن پیشی جستن سیرک Maximus هفته این است:

تبلیغات:

به عنوان هفته را به خود جلب کرد به سرد تحقق حل و فصل در کشور است. ما فاسد ترین و نالایق مجنون مجنون و بدخواه رئیس جمهور داده شده است قدرت بیش از هر انسان دیگر در تاریخ ما است. او گفته شده است او بالاتر از قانون ناتوان از ارتکاب جرم. او گفته شده است که ماده دوم قانون اساسی به او اعطا قدرت نامحدود. او گفته شده است او ندارد ارسال به نظارت کنگره است.

او است به عبارت دیگر رایگان به خودش باشد. و همه ما می دانیم که — شاید به جز سناتور سوزان کالینز و دیگر سنا مکنده که انتظار می رود به نحوی است که ما گناهکار-in-chief آموخته ام یک درس از این استیضاح مصیبت. مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد فکر می کند که این قانون برای افراد کمی که غنی می توانید خرید خود را در راه از هر قانونی وضع. او فکر می کند که شخصیت و شجاعت و وظیفه صفات نمایش داده شده توسط [ماری] Yovanovitch و [سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman] برای مکنده. …

Rothkopf ادامه داد: با مشاهده است که “هماهنگ با تمرکز بر تقلب در صندوق های رای” شده است “یکی از چند مطابق طرح” از مغلوب ساختن پیشی جستن نامنظم دولت است که “هرگز به قدرت به سوء استفاده از [آن] قدرت به عنوان یک راه برای حفظ این قدرت است. مجازات راستان و گواهان روش اراذل و اوباش مجریان استفاده کنید برای فرار از عواقب جنایات خود را.”

از جمله مجازات در حال حاضر “یک امضا تاکتیک از قدرتمند ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکا و خطرناک ترین و فاسد عمومی رسمی ایالات متحده تا کنون شناخته شده” Rothkopf به این نتیجه رسیدند. “چند هفته در تاریخ ما … ساخته اند آن را بسیار روشن آنچه مردم ایالات متحده باید انجام دهید اگر آنها مایل به حفظ جمهوری ما.”

در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اش را جشن می گرفت پیروزی بر نیروهای دموکراسی و پاسخگویی بی رحمانه چرخ دنده های رژیم او ادامه داد: به نوبه خود. یکی هرگز نباید فراموش کرد که هدف کلی Trumpian عینک است برای منحرف کردن اذهان عمومی و رسانه ها از آسیب او و عوامل خود را انجام می دهند به کشور و واقعیت خود را.

بر خلاف متعدد او ادعای تهمت منتشر کرده است پیشنهاد 2020 بودجه فدرال که جرات امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید. قانون مراقبت مقرون به صرفه در حال حاضر تحت محاصره مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواهان خواهد بود بیشتر هدف قرار دادند. نتیجه نهایی خواهد بود به مراقبت های بهداشتی و دور از ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم در حمله به کرامت انسانی و آزادی همچنان با آن اجتماعی Darwinist کمپین برای از بین بردن “بی فایده خواران” برش مواد غذایی کمک برای معلولان و دیگر برنامه ها است که با هدف به ایالات متحده بیشتر جامعه انسانی.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم گانگستر-سرمایه داری حمله ناخالص خطر اخلاقی که در آن مالیات می شود به معنی توزیع پول به ثروتمندترین افراد خانواده و شرکت های بزرگ. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی پنتاگون مثل همیشه دریافت خواهد کرد و حتی بیشتر پول در حالی که زیرساخت های کشور در ادامه به شکست بهداشت عمومی است که غفلت دیپلماسی رها شده است و آموزش و پرورش عمومی و محیط زیست کاهش می یابد به خرابه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازداشتگاه برای nonwhite مهاجران و پناهندگان گسترش خواهد یافت تحت پیشنهادی بودجه سال 2020. مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک — یک بنای تاریخی را به نفرت و nativism — خواهد بود به طور کامل تامین می شود. توجه داشته باشید مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم به تازگی موفق به کسب تایید از دادگاه به گسترش “اسلام بان کی مون” و نیز دریافت مجوز به دنبال از طریق یک برنامه برای محدود کردن nonwhite مردم از کشورهای فقیر از مهاجرت به ایالات متحده است.

در توییتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تصور خود به شخصیت های داستانی “سوپرمن” و “راکی.” در سیرک Maximus عملکرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به احتمال زیاد خود را می بیند به عنوان راسل کرو شخصیت در شمشیر و صندل حماسی فیلم “گلادیاتور”.

تبلیغات:

در آن نقش تهمت به مقتول تمام دشمنان خود را در مبارزه با بی رحم. او تبدیل به چهره جمعیت در حالی که فریاد “آیا شما را سرگرم نمی?” اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ سالن بزرگ است و هیچ جنگجوی بزرگ است. او تنها فاکس نیوز و جناح راست اکو مجلسی که در آن فرقه و اعضای مشاوران بندگان و پیروان او اطمینان دهم که او بزرگترین جنگجو از همه به ذکر خود را پادشاه امپراتور و الوهیت.

متاسفانه سن مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه یک فیلم. این همه بیش از حد واقعی است.

مورخ تیموتی جوزف ارائه می دهد و این حقیقت در مورد امپراتوری روم درس برای امریکا:

به این معبد بانوی آزادی و مغلوب ساختن پیشی جستن در امتداد خطوط از معبد رم و آگوستوس هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

اما سنا اعلام جرم دادگاه به ما نشان داده تا چه حد در طول شناسایی از رهبر و دولت منتقل شده است در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. یک بخش مرکزی از رئیس جمهور را استیضاح دفاع است که به عنوان ما را دیده اند که شخصی را از رئیس جمهور این است که غیر قابل تشخیص از اراده دولت و مردم خوب.

انتقال شماری از مجروحان یمنی به رهبری آمریکا و حمایت از این دفاع روشن شدن مسیر برای بیشتر از مظاهر و عواقب ناشی از استبداد? مورد جمهوری روم سریع لغزش به یک رژیم استبدادی تغییر ظاهر به عنوان یک جمهوری نشان می دهد که چگونه به راحتی آن تحول رخ می دهد.

تمام امپراتوری ظهور و سقوط. در سال 410 امپراتوری روم به پایین آورده شد که Visigoths اخراج پایتخت است. امریکا یک شکست دموکراسی که در آن رنگ پریده اسب از مرگ است که زده شده توسط خارجی “وحشی” اما به جای آن توسط خود ما قرار است رهبر اول آمریکا مزدور رئیس جمهور منجر ارتش از زامبی مانند اعضای فرقه. به جای مقاومت در برابر زور و مبارزه برای دموکراسی بیشتر آمریکایی هستند یا بی تفاوت نسبت به مبارزه و یا به طور فعال تشویق مهاجمان با توییت و selfies.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی