دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قتل ریاضی: هر گونه مرگ و میر کمتر از 2 میلیون است “بسیار خوب”

تنها چیزی که بیشتر فوقالعاده خنگ تر از تمایل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شاگردان به مرگ به خاطر از خود فرقه رهبر را تایید نظرسنجی شماره این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن این آخر هفته گذشته تاسیس جدید و وحشتناک معیار برای “موفقیت” در مبارزه با COVID-19 شیوع.

در طول ریاست جمهوری که فراتر از طنز هیچ کس واقعا پیش بینی شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه قرمز شبه نظامی را تا پایان بودن مرگ فرقه اما در اینجا ما هستند. این فرقه را پیچانده شده حساب دیفرانسیل و انتگرال است که اساسا این: مغلوب ساختن پیشی جستن تنها خواهد دوباره انتخاب با رونق اقتصاد اما اگر COVID-19 decimates اقتصاد تهمت می تواند از دست دادن. بنابراین ما باید برای نجات اقتصاد به معنای واقعی کلمه هر قیمتی حتی اگر این معنی است که ما باید به قربانی آمریکایی های قدیمی تر (که به طور معمول رای جمهوری خواه).

تبلیغات:

که نقطه شروع — اولین ایده شناور توسط چند تن از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات flacks از جمله تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک, Glenn Beck و فاکس نیوز’ بریت هیوم.

اما در طول پنج شنبه نسخه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد رئیس جمهور منحرف به دیوانه پادشاه سرزمین یک بار دیگر با یک ملاحظه ای از جان گذشته و شاید روانی تلاش برای نجات شانس خود را برای انتخاب مجدد. به عنوان ایالات متحده تلفات نزدیک 9/11 قلمرو تهمت کمربندش را بست که پیش بینی های پیشنهادی مرگ و میر شده است می تواند به عنوان بالا به عنوان 2.2 میلیون آمریکایی تا به حال هیچ چیز انجام شده است به کاهش گسترش ویروس.

از وجود او فرود آمد در شگفت انگیز جدید در محدوده قابل قبول برای همه گیر مرگ و میر در آمریکا است.

تبلیغات:

“بنابراین شما در حال صحبت کردن در حدود 2.2 میلیون مرگ و میر 2.2 میلیون نفر از این” رئیس جمهور آغاز شد. “و بنابراین اگر ما می تواند نگه دارید که به ما گفت به 100,000 — آن را وحشتناک, شماره, شاید حتی کمتر — اما به 100,000. بنابراین ما باید بین 100 و 200000 و ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.” برش از طریق معمول خود یخچال و فریزر-آهنربا ساختار جمله تهمت پیشگیرانه تبریک خود را برای ریاست جمهوری را بر مرگ و میر ناشی از 100,000 تا 200,000 آمریکایی است.

برای قرار دادن به دیدگاه ما در حال صحبت کردن در مورد نزدیک به یک سوم از کل مرگ و میر نظامی در طول جنگ داخلی. مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد را به وضوح کوتوله 2,996 مرگ و میر در طول هفت. 11, 2001 حملات تروریستی. مرگ و میر خواهد بود حدود 16 برابر بيشتر از H1N1 شیوع از سال 2009 که توسط راه تهمت و سرزنش باراک اوباما گفته فاجعه پاسخ. یکی از آخرین چشم باز شماره برای شما: برآورد 146,000 نفر کشته شدند در طول اتمی بمب گذاری در هر دو هیروشیما و ناکازاکی در سال 1945. که تقریبا همان تهمت را برآورد.

در عین حال ما بد مجنون و كيفرى بی کفایت اجرایی معتقد است ما باید گچ تا 100,000 تا 200,000 مرگ و میر به عنوان “یک کار بسیار خوب است.” به عبارت دیگر اگر در اطراف 150,000 آمریکایی, مرگ دردناک و تنهایی و مرگ و میر به دلیل در بخشی به مغلوب ساختن پیشی جستن colossally غیر مسئولانه به حداقل رساندن از این بیماری همه گیر برای هفته ها در پایان پس از آن تهمت را احتمالا به اعلام پیروزی و اصرار دارند که “خبر جعلی” باید تبریک می گویم او را برای آن. یا تهمت را درک نمی کند تعریف عبارت “یک کار خوب” و یا او واقعا معتقد است که او سزاوار تشویق ایستاده اگر 150,000 از همکار خود آمریکایی ها تسلیم شدن به یک “جعل.”

تبلیغات:

اجازه دهید به عقب بر می گردیم به اول شماره او ذکر شده است. اگر ما بریده بریده راه خود را از طریق کلمه سالاد, او در واقع گفت که هر شماره تحت 2.2 میلیون — “اگر ما می تواند نگه دارید که پایین” — نشان می دهد که او و تیم او را “یک کار بسیار خوب است.” او ممکن است نمی شود گفت که بی درنگ در این نقطه, اما به او زمان بدهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مجبور به قاب ریاست جمهوری خود را به عنوان در طول تاریخ موفق بدون توجه به آنچه که تا حدودی به دلیل او سیمی به صورت مصنوعی باد خود را در غیر این صورت ضعیف و کوچک-مرد قد به ویژه هنگامی که حقیقت این است که به دور از خطا ، او نیز آن را ندارد چرا که او می داند که آن را با طنین خود را در malaysia به عنوان آن می شود تکرار و بیش از بیش در سراسر محافظه کار و سرگرمی های پیچیده و حتی می تواند او فشار بیش از بالا کالج انتخاباتی در پی یک پتانسیل هیروشیما-ناکازاکی مرگ و میر.

تبلیغات:

اما در حال حاضر او را عامل در BizarroWorld حتی بیشتر از حد معمول و انتظار خود را از وفاداران به نگه دارید تا خود را بزرگترین-جمهوری-همیشه توهم حتی پس از 150,000 یا بیشتر آمریکایی ها می میرند در سازمان دیده بان خود را یک بیماری همه گیر او را فعال کنید — همه در حالی که او بالند در مورد رتبه بندی به صورت روزانه خود را Chaturbate نشان می دهد و مانع از تجهیزات پزشکی از کشورهای که فرمانداران نمی اکسپرس کافی قدردانی است. تقریبا مطابق با مغلوب ساختن پیشی جستن در BizarroWorld جلو معمول Red Hat مظنون هستند و کف او را برای امضای 2 تریلیون دلار محرک لایحه حتی اگر اوباما نسبتا متوسط $831 میلیارد محرک بود قیری-و-پر طرفدار جمهوریخواهان به عنوان جدید کمونیسم. اگر آنها هنوز هم در حال تشویق برای مغلوب ساختن پیشی جستن پس از استقبال از 2 تریلیون دلار در “سوسیالیسم” آنها قطعا ادامه به آغوش او هنگامی که او بالند مورد تنها 150,000 مرگ و میر.

در شوم ترین راه ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش Scotty-از-Star-Trek gambit اینجا. شما ممکن است به یاد بیاورید که چگونه آقای اسکات ظاهر می شود در “پیشتازان فضا: نسل بعدی” پس از حمل و نقل بدبختی یک بار توضیح داد که یک مهندس خوب هرگز به یک ارزیابی واقع بینانه برای چه مقدار زمان آن را برای تعمیر یک کشتی فضایی. ترفند این است به دست بالا گرفتن آن, او گفت: تا زمانی که شما انجام این کار با سرعت بیشتری شما دیده می شود توسط کاپیتان و خدمه به عنوان یک کارگر معجزه. مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش به جلو Scotty ذهن-پیچ اینجا. اگر او می گوید در حال حاضر که 2.2 میلیون نفر می میرند و به پایان می رسد تا با یک بدن تعداد 150,000 یا پس از او به اصرار او یک کارگر معجزه. و اجازه دهید وجود داشته باشد بدون شک: این انسان باهم ترفند کافی خواهد بود برای فریب مردم خود به فکر او شخصا نجات هر کس دیگری از مرگ است.

من آرزو می کنم من با اعتماد به نفس بیشتر در حس مشترک از هموطنان آمریکایی اما وقتی که می آید به قرمز کلاه, به طور خاص, من شک آنها چرا این مضحک است. آن را به خصوص مضحک که جدید متریک برای موفقیت در انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد در حدود 150,000 آمریکایی مرده با توجه به این که جمهوری خواهان می خواستم به استیضاح باراک اوباما و “قفل” هیلاری کلینتون برای انتخابات ریاست جمهوری در بنغازی که درگیر دقیقا چهار آمریکایی مرگ و میر.

تبلیغات:

به مسائل بدتر از این خرده بهانه ای برای یک مرد این خود عمق روانی-فاشیستی خواست خبرنگاران در روز دوشنبه به بررسی پزشکی کارگران برای احتکار, ماسک, بدون هیچ گونه شواهد است که آن را در واقع اتفاق می افتد. آن را تقریبا به عنوان اگر او می خواهد حرفه ای پزشکی به مختل QAnon weirdos و Infowars شنیدها. به طور مشابه, واشنگتن پست گزارش داد که سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر می خواستم به صرف 2 میلیارد دلار برای خرید ماسک و تهمت قطع تخصیص 75 درصد است. به من یادآوری دوباره است که سرقت ماسک اینجا ؟ که با به خطر انداختن زندگی می کند ؟ می تواند آن را شکننده و وحشت زده جمهور که می خواهد یک پت در پشت 150,000 مرگ است ؟

هیچ چیز را حس می کند هر گونه اطلاعات بیشتر در سن زمانی که حرفه ای سیاستمداران و هنرمندان به طور یکسان خود را بگویید پیروان به مرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد و در نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. آن را عجیب و غریب فراتر از به رسمیت شناختن زمانی که رئیس جمهور خودش می گوید او احساس رضایت با یک کار خوب انجام می شود پس از صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان جان یک تعهد است که به سختی به ثبت ملی خشم متر است. شرم و ننگ بر کسانی که همچنان به حمایت از این متاسفم بهانه ای برای رئیس جمهور. او مایل به اهریمن جلوه دادن قهرمانان و جشن مرگ به منظور سرپا نگه داشتن خود را شکست خورده و رسوا پاسداشت از کاخ سفید است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به در حال حاضر قبل از ما تا رسیدن به فاجعه بار نقطه عطف او اشاره کرد. کلمات من حمل ممکن است کمی وزن, اما این باید گفت همه ما که هنوز ما عقل درباره ما. تصمیم به استعفا تنها راه تهمت را همیشه تحسین می شود توسط هر کسی در خارج از شستشوی مغزی مرگ فرقه است. یک رهبر خوب درک خود را از محدودیت ها و تهمت تا به حال هیچ کسب و کار در این پست از ابتدا — در واقع او را بدتر از آن. به خاطر آمریکایی ها او قرار بود منجر به استعفای بهترین چیزی که ممکن است او می تواند انجام دهد و او نیاز به انجام آن در حال حاضر قبل از اینکه خود را “رهبری” باعث می شود همه چیز حتی بدتر است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>