دونالد Trumps نیاز به یک coronavirus قربانی و در حال حاضر آن را چین

“اگر ما در جنگ است که دشمن ؟” می پرسد Fred Hiatt, سرمقاله, صفحه ویرایشگر برای واشنگتن پست در یک smart قطعه ای که به بررسی این سوال که به منزله یک هدف برای خود اعلام کرد: “زمان جنگ رئیس جمهور.”

در حالی که واضح است که دشمن در این مورد کوچک چسبنده نامرئی میکروب که سرسختانه gloms بر روی سطوح و یا جهش از طریق هوا به تسلیحاتی ماشین های مترو و یا مشترک از تجهیزات سالن های بدنسازی و یا یک تماس به صورت.

تبلیغات:

اما دشمنی که این دشمن موفق به دستمزد است نشت در خشم و در جهت دیگر از جمله رسانه های خبری که منعکس کننده آنچه او می گوید.

تا چند روز پیش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده مصر در تماس کروناویروس “چینی ویروس” angering و تهدید آسیایی-آمریکایی ها و یا چینی که به طور فزاینده ای گزارش آزار و اذیت و یا حتی حمله. یا شاید از آن است که بیماران مسن که مبتلا به دیابت و یا سایر بیماری های تنفسی که آسیب پذیری مجبور است عظیم تنبلی از طریق کشور است. شاید دشمن در حال غنی از سرمایه گذاران که در حال غنی سازی خود کوتاه-فروش در بازارهای مالی یا چند سناتور که تصمیم به فروش سهام در زمانی که آنها می دانستند که از این بیماری همه گیر بالقوه قبل از بقیه از ما.

این هفته اف بی آی گفت که نژادپرستانه گروه های افراطی از جمله نئو نازی ها و دیگر سفید supremacists هستند تشویق اعضای که قرارداد coronavirus بیماری به گسترش سرایت به پلیس و یهودیان “از طریق مایعات و تماس شخصی” را به عنوان گزارش شده توسط ABC News.

تبلیغات:

که انسان نیاز به پیدا کردن کسی که به سرزنش کسی که برای قربانی به نظر می رسد غیر قابل اجتناب.

عواقب قربانی

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت اذعان کرد این هفته که کلمات خود را ممکن است عواقب درک “دشمنان.”

جان Glionna یک همکار سابق روزنامه نوشته است در مورد بی ادب که تجارب خود را در پکن به دنیا آمد, همسر, را متحمل شده است به تازگی. او یادداشت های یک رشته از حملات اخیر در رستوران چینی در سن خوزه, مردی که تف در صورت یک زن در خیابان های سان فرانسیسکو, حمله به یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در شهر نیویورک یک جارچی در لس آنجلس مترو که فریاد زد که چینی ها مسئول برای هر بیماری است. بیش از یک کنگره علنا گفته است که فرهنگ چینی شده است یک زمین پرورش برای بیماری که در جای دیگر حرکت می کند.

تبلیغات:

نیویورک تایمز قرار داده و یک داستان در مورد چنین حملات در صفحه.

عنوان پست Hiatt اشاره کرد در اعلام خود جنگ به رئيس جمهور تهمت قرار داده و خود را به یک گروه است که از طریق تاریخ به بسیج مردم نه تنها با وحدت آنها را به دفاع مشترک بلکه با متحد کردن آنها در یک مشترک خصومت.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه یک رهبر در سرزنش دیگران تبدیل شده است تقریبا به طور غریزی به یک آشنا هدف شلاق را در رسانه ها و چینی ها برای ارائه به همان اندازه توجه به آنها ممکن است.

وقتی پرسیده شد که در مورد آن تهمت با افتخار طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه بد اثر است که ممکن است سقوط کردن از خود تهاجمی کلمات – به عنوان اتفاق افتاده بارها و بارها از طریق مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات و دیگر ظواهر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل اصرار که این بیماری گسترش بود “جعل” است و کاهش پذیرش در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن-تکیه نقاط کشور به واقعی خطرات مواجه هستیم. مغلوب ساختن پیشی جستن ترین حملات اخیر چینی ها در حال برداشت توسط سیاستمداران محافظه کار از جمله بهداشت ، ایسنا-ارک.), که “مشتاقانه گرفتن نشانه, دیدن این را به عنوان یک فرصت برای استوک جدید سرد جنگ و ترویج اقتصادی ‘واشدن.'”

تبلیغات:

بدیهی است که ایالات متحده و چین روابط بسیار پیچیده تر نشان داده خواهد شد در یک سرزنش جمله بیش ویروس گسترش یافته است.

یک جنگ داخلی جدید

من تمایل به توافق با Hiatt چه کسی می گوید که بزرگترین خطر این است که ما آن را تبدیل به یک نوع جدید از جنگ داخلی. این بیماری حفره جوان در مقابل, پیر سالم در برابر بیمار و کسانی که می خواهند به صرفه جویی در مشاغل در برابر کسانی که می خواهند به صرفه جویی در شرکت — به عنوان اگر هر یک از این چیزهایی است که قابل تشخیص است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ساخت روشن است که دشمن تهدید به اقدام قانونی در برابر ایستگاه های تلویزیونی در کلید میدان نبرد متحده اگر آنها ادامه پخش یک آگهی برش توسط لیبرال فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا ادعا که رئیس جمهور به نام coronavirus یک “جعل.” (در واقع تهمت به نام دموکرات تلاش برای سوء استفاده از بحران به عنوان یک “جعل.”) الکس توپ مشاور حقوقی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین نوشت: به ایستگاه های تلویزیونی در فلوریدا و میشیگان و مینه سوتا پنسیلوانیا و ویسکانسین و خواستار آنها را “متوقف و دست بردارد” از پخش این آگهی اگر آنها می خواهند به “جلوگیری از پر هزینه و وقت گیر دادخواهی.”

شما ممکن است فکر می کنم ما باید دست ما به اندازه کافی کامل با چالش های به آزمون و درمان بیماری با از دست دادن شغل و آموزش و پرورش وقفه و تنها ماندن در منزل و بدون رفتن آجیل. فراتر از این واضح تر مسائل مشترک با تنهایی و استرس حتی در حالی که ما اعلام hoarders از کاغذ توالت به دشمنان است.

دشمن واقعی ممکن است از دست دادن همدلی و صبر و شکیبایی است.

به نظر می رسد به عنوان اگر ما در این شرایط در حالی که برای خوب. و در حالی که آن را وسوسه انگیز برای پیدا کردن کسی که به سرزنش شاید چالش بزرگتر است به شکل از چگونه برای اضافه کردن یک بیت از خدمت به دیگران در زندگی ما حتی از طریق اینترنت حتی از ما محافظت خانه.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>