دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شرط: رای دهندگان آمریکایی هنوز نژادپرستانه در قلب

در چهارم ژوئیه یک روز به معنای جشن استقلال آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر با تمرکز بر ایجاد یک نژادپرست عینک. با وجود نگرانی در مورد گسترش coronavirus و شروع آتش سوزی تهمت اصرار بر داشتن یک آتش بازی-های سنگین جشن در کوه راشمور در داکوتای جنوبی بود که به وضوح یک کمپین تجمع مهم نیست که چقدر مالیات دهندگان بودند bilked برای آن است. البته سخنرانی رئیس جمهور خالص بود فرهنگ-جنگ سولفات کامل با کلاسیک Trumpian طرح این زمان زمانی که او به نام ضد نژادپرستانه فعالان “فاشیست” یک کلمه فوق العاده انتخاب است که بدیهی است که بهتر است از لباس های او را.

با وجود تبلیغات عکس های معادل مغلوب ساختن پیشی جستن با کنده کاری از آبراهام لینکلن در کوه سخنرانی خود بار دیگر بهتر درک به عنوان یک جشن کنفدراسیون. مغلوب ساختن پیشی جستن sniped در کسانی که به “پاره کردن ما مجسمه” “بدنام قهرمانان ما” و “تلقین فرزندان ما” یک اسلم به وضوح در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان که شی به آثار تاریخی جشن سفید برتری و کسی که به دنبال “تلقین” مردم با انقلابی که بحث نژاد پرستی اشتباه است.

تبلیغات:

چرخش رویداد بازی کردن به عنوان در نظر گرفته شده. انتخاب کوه راشمور حک شده توسط Ku Klux Klan-مرتبط سفید supremacist که او نیز حک شده بدنام ادای احترام به کنفدراسیون بر روی سنگ کوه در گرجستان کمک درایو خانه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین موضوع به ترین آشکارا نژادپرستانه پیروان: سفید برتری حقیقی ترین قالب میهن پرستی.

اما محل است که متاسفانه یک یادبود ملی نیز ارائه پوشش برای کسانی که انتخاب می کنید به تظاهر لیبرال ها هستند فقط تصور همه نژاد پرستی. مردمی مانند ریچ لوری در ملی بررسی مشتاقانه ارائه چنین gaslighting با این استدلال که مطبوعات بود که “unhinged و نادرست” در پوشش تهمت سخنرانی به عنوان تفرقه و نفرت حتی اگر رئیس جمهور به معنای واقعی کلمه را متهم به چپ از تلاش “برای سرنگونی انقلاب آمریکا.”

(که افتخار در واقع می رود به کنفدراسیون که مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد بنابراین از صمیم قلب.)

تبلیغات:

این یک بیت کلاسیک از گوشت قرمز برای Trumpian مخاطبان عمده دوز نژاد پرستی همراه با یک فرصت برای به دست آوردن تمام ترشرو و جرم در هر کسی که امتیاز که نژادپرستی نژادپرست است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می کند در واقع یک انتخابات مجدد پیام آشکار و بارز یک. آن است که “سفید قدرت'” میشل گلدبرگ از نیویورک تایمز نوشت: بیش از آخر هفته.

او به عنوان یادداشت تهمت برنده انتخابات 2016 در یک نژادپرست پیام و بنابراین او چسبیده به “آنچه به نظر می رسید به کار برای او قبل از.”

تبلیغات:

اما رای گیری داده ها حداقل در حال حاضر نشان می دهد این است که یک احمق مسیر اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع آرزوهای خود را به پیروزی در ماه نوامبر. نظرسنجی نشان می دهد که دو نفر از سه آمریکایی ها در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تهمت دموکراتیک حریف است پیشرو در تمام انتخابات قوی حاشیه. تهمت نیست فقط تماشای خود favorability اسلاید در سراسر هیئت مدیره بلکه در میدان نبرد متحده او نیاز به پیروزی در کالج انتخاباتی — پس از او به احتمال زیاد به از دست دادن رای مردم یک بار دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رو به پایین مسیر در نظر سنجی نمی تواند فقط chalked به coronavirus همه گیر و فروپاشی اقتصادی که اتفاق افتاده در سازمان دیده بان خود را هر چند هر دو قطعا نقش دارد. (و به درستی از هر دو چیز تا حد زیادی تقصیر او.) اما همانطور که دیوید گراهام در اقیانوس اطلس را “عامل محرک برای مغلوب ساختن پیشی جستن سقوط به نظر می رسد نژاد” به عنوان رای گیری داده ها به وضوح نشان می دهد که نوسان رای دهندگان به خصوص حومه زنان به طور فزاینده ای منزجر خود نژادپرستانه antics.

تبلیغات:

اما مغلوب ساختن پیشی جستن — که نادان به اندازه کافی به بپرسید که آیا ما می تواند کشتن coronavirus با تزریق پاک کننده خانگی به مردم بدن — در کلاسیک تهمت مد به سادگی تصمیم گرفت که از او نمی مانند اعداد, اعداد درست نیست. نظرسنجی ها می گویند آمریکایی ها نمی مانند او بودن رفتارهاي نژادپرستانه اما تهمت تصمیم گرفته است او می داند که بهتر از نظرسنجی آنچه که آمریکایی ها می خواهند. آنچه آنها می خواهند او به وضوح معتقد است که بیشتر نژاد پرستی.

هفته گذشته Axios گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است حمله خود را son-in-law, Jared کوشنر برای متقاعد کردن او را به تامل “بیدار گه” که تهمت تعریف می کند که هر نوع از عدالت کیفری اصلاح و به جای “حل و فصل به چوب به غرایز” بسیار Axios-سبک تعبیری برای شماره گیری تا نژادپرستی و نادیده گرفتن آنچه در انتخابات می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بنابراین متعهد به خود باور است که انتخابات به سادگی اشتباه است که او به شدت انتقاد کرد در توییتر در فاکس نیوز روز یکشنبه برای حتی گزارش بد خود را پای صندوقهای رای تشویق پیروان خود را به سوئیچ به این رسانه ها هستند که حتی بیشتر مایل از فاکس نیوز به گسترش اطلاعات غلط.

تبلیغات:

“ما پیشرو در نظرسنجی زیرا مردم بیمار و خسته از تماشای دموکرات اجرا شهرستانها در تمام موارد در حال سقوط از هم جدا” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد بدون گفت که در آن “واقعی” نظرسنجی ها حتی می توان یافت. (شاید “واقعی” نظرسنجی اقامت در آنچه Axios را مغلوب ساختن پیشی جستن “غرایز.”)

صبح دوشنبه thecourtpoet در روزانه وحش گزارش دادند که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مدار تردید دارند که “مجسمه گه” — مغلوب ساختن پیشی جستن باور است که او می تواند رای دهندگان تجمع در اطراف یک پیام دفاع از مجسمه های رهبران مؤتلفه و دیگر نژادپرستانه چهره های تاریخی — واقعا سیاسی ثروت باد اورده مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند آن است.

اد رولینز کهنه کار جمهوریخواه مشاور گفت Suebsaeng که مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام بهتر ممکن است به “بحث در مورد مشاغل و شغل” به جای در حال اجرا بر روی دلتنگی برای نژادپرستانه گذشته است. در این سطح است که برای تلفن های موبایل مانند معقول مشاوره اما معلوم نیست چه تهمت می توانید با قرار دادن یک چرخش مثبت در این کشور وضعیت اشتغال. در حقیقت ایالات متحده حداقل 11 درصد نرخ بیکاری — این می تواند بسیار بالاتر و چهره های گسترده بیکاری وضعیت به عنوان خدمات-اقتصاد کارگران پیدا کردن که فروشگاه ها و رستوران ها خالی باقی می ماند چرا که مشتریان به ماندن در خانه در میان بدتر شدن بیماری همه گیر. اگر تهمت سعی در خوشحال به بحث در مورد “شغل” آن را تنها حلقه توخالی.

تبلیغات:

بیایید می گویند این برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: خود پرستی است که به وضوح معتبر و عمیقا احساس می شود. همراه با خودشیفتگی و خشم و نژاد پرستی یکی از معدود احساسات واقعی او به نظر می رسد.

که ترکیبی است که به وضوح چرا تهمت احساس می کند که انتخابات در اشتباه هستند و او را مورد حق افکار عمومی است. به عنوان یک پاتولوژیک عاشق او به وضوح در تلاش برای تصور کنید که دیگر مردم احساس می کنند متفاوت در مورد این مسائل از او می کند.

همه که گفت: در حالی که رای گیری داده به نظر می رسد وحشتناک برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دموکرات ها نمی توانیم اجازه گارد خود را بیش از حد.

گسترده پشتیبانی برای زندگی ماده به سرعت در حال رشد بیش از یک دوره بسیار کوتاه از زمان رشد یک چشم ظاهر 28 امتیاز در عرض دو هفته. وحشی رای گیری نوسانات خواهم که تمایل به چوب در اطراف برای همیشه لطفا برای. بسیاری از مردم سفید یک شوک به سیستم از قتل وحشیانه جورج فلوید در مینیاپولیس و غم و اندوه از معترضان و تایید Black Lives Matter در پاسخ. در طول زمان آن را کاملا محتمل است که بسیاری از کسانی که مردم سقوط خواهد کرد در عادات قدیمی از سرزنش مردم سیاه و سفید خود را برای ظلم و ستم و بازگشت به Trumpian روایت است که رنگ سفید امتیاز به عنوان عادل و مقتدر و به جای آن چیزی به احساس گناه در مورد. رگرسيون به این معنی است که یک پدیده واقعی است ،

تبلیغات:

هنوز هم وجود دارد دلیل امیدوار است که مغلوب ساختن پیشی جستن با شماره گیری تا نژادپرستی انجام شده است بیشتر به سخت ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان نسبت به نوسان سفید مردم به دور از تازه کشف شده خود را همدردی سیاه زندگی مهم جنبش است. یک دلیل وجود دارد که جمهوری خواهان از قدیم که زد در جنوب “استراتژی” ترجیح داده خود را نژادپرستانه پیام به لایه در انتزاع و کد واژه. بسیاری از مردم بندر تبعیض نژادی, البته, اما به شدت ترجیح می دهند به فکر می کنم از خود را به عنوان نژادپرست است. حال پس جلو و unapologetic در مورد نژادپرست انداز مغلوب ساختن پیشی جستن است و آن را سخت تر از هر روز برای سفید رای دهندگان به خود متقاعد کند وجود دارد یک راه برای حمایت از او در واقع بدون اینکه نژادپرست است. اگر جو بایدن درو مزایای این طوری انجام بقیه از ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>