دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “کشتی موشک” اقتصاد نیست ، آن را انفجار.


U.S. President Donald Trump walks to the White House residence after exiting Marine One on the South Lawn on June 25, 2020 in Washington, DC. President Trump traveled to Wisconsin on Thursday for a Fox News town hall event and a visit to a shipbuilding manufacturer. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

مانند یک کشتی موشک, او گفت:.

درو Angerer/گتی ایماژ

حزب جمهوری خواه تمام پاسخ به کروناویروس بحران شده است ریشه در یک جادویی باور است که ایالات متحده می تواند به رفع آن اقتصاد بدون کنترل این بیماری همه گیر است که چهار آن است. هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباما رهبران کنگره شرط که اجازه می دهد دولت به بازگشایی برای کسب و کار تعیین خواهد کشور برای سریع V شکل بهبود اقتصادی بدون ایجاد این بیماری همه گیر به مارپیچی خارج از کنترل مقدار کمی از قانونگذاران از تصویب یکی دیگر از امداد گران بسته و صرفه جویی در مغلوب ساختن پیشی جستن بدون هیچ زحمتی از سازماندهی منسجم بهداشت عمومی پاسخ.

که قمار است و بازی کردن فقط به عنوان ضعیف به عنوان هر کس باید انتظار می رود. COVID-19 در حال حاضر فروزان در سراسر کمربند آفتاب با وحشتناک flareups در آریزونا و تگزاس فلوریدا و کارولینای جنوبی و جنوب کالیفرنیا. روز چهارشنبه تعدادی از جدید روزانه موارد در ایالات متحده آمار آن بالا تمام وقت پس از همه گیر آغاز شد در حالی که بستری شدن در بیمارستان رسیده اند قله های جدید در هفت ایالت مختلف قرار دادن به بقیه این ایده که افزایش عفونت شمارش هستند به سادگی یک نتیجه از افزایش تست. ما نمی دانیم که دقیقا به همین دلیل این بیماری را آغاز کرده است خروش در سراسر جنوب و غرب است. اما به عنوان اطلس الکسیس Madrigal و رابینسون مایر توضیح داد در طولانی قطعه شنبه “چه متحد برخی از سخت ترین متحده است که همه-یا-هیچ چیز رویکرد آنها در زمان به همه گیر سرکوب کنند.” در داش دیوانه برای بازگشت به زندگی عادی برخی از این کشورها اجازه کسب و کار و کلیساها به سرعت در حال بازگشایی با شل اجرا ظرفیت محدودیت و بدون فشار برای ساکنان به پوشیدن ماسک. تگزاس و آریزونا حتی تا آنجا رفت که به ممنوعیت شهرها و ایالات متحده از اجرای خود به خود تنگ تر اجتماعی-دورى قوانین. (به نمایشگاه شیراز است که با داشتن مشکلات با وجود یک مقدار محتاط تر از روش.)

این به چه معنی برای اقتصاد رهبران جمهوری خواه بودند antsy به دوباره? به نظر می رسد کندوپاش.

پس از دولت منتشر بهتر از حد انتظار گزارش اشتغال ماه مه تهمت به یک پیروزی کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد که اقتصاد بلند بود ، “ما شده است صحبت کردن در مورد V,” او گفت:. “این بهتر است از یک V. این است که یک کشتی موشک.” به هر کسی با توجه به داده های خوش بینی به نظر می رسید بدیهی است زودرس. اشتغال به حال علامت به عنوان متحده برای اولین بار شروع به بازگشایی و کسب و کارهای کوچک دریافت بودجه از چک حفاظت از برنامه به rehire کارکنان. اما با کروناویروس هنوز هم مواج و بسیاری از کسب و کار هنوز هم بسته و یا گیر عامل در بخشی از ظرفیت وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به فکر می کنم که کار رشد می کند به پایین. در حال حاضر این چیزی است که به نظر می رسد اتفاق می افتد.

روز پنج شنبه وزارت کار گزارش داد که یکی دیگر از 1.5 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری. این واقعیت است که زیان کار هستند و هنوز هم اتفاق می افتد این بعد متحده برای اولین بار تعطیل در ماه مارس نشان می دهد که بیشتر کسب و کار انتظار طولانی مدت رکود و ممکن است به طور کامل تاشو. (اتفاقا Yelp گزارش شده است که از 140,000 کسب و کار در آن پلت فرم است که گزارش هنوز در حال بسته 41 درصد بوده است توقیف دائم.) در ضمن پس از سقوط به شدت در ماه گذشته سهم کارگران به بیمه بیکاری رول است که در حال حاضر به سختی صعود از 12.9 درصد در هفته پایان مارس 16 به 12.3 درصد در هفته پایان ژوئن 13. در کشتی موشک به نظر می رسد را ساخته اند آن چند صد فوت نوسان کردن دوره و شروع کرم در حالی که چرخش به سمت دریا به دلیل oh crap وجود ندارد در واقع به اندازه کافی سوخت در بوستر و خدمه همه نرم سرفه.

Continuing claims

بانک فدرال رزرو سنت لوئیس

چرا مردم بازگشت به کار سریع تر است ؟ در تمام احتمال این دلیل است که حتی در ایالات متحده است که شروع به پریدن کرد به بازگشایی بازیابی شده است از دست دادن بخار. نگاهی به تگزاس. در اندازه گیری و اندازه گیری فعالیت های اقتصادی در دولت flatlined یا شروع به افتادگی در ماه ژوئن. ساعت کار در کسب و کارهای کوچک. هزینه های مصرف کننده. رستوران رزرو و درآمد. تمام متوقف. و در روز پنج شنبه Gov. گرگ ابوت در نهایت اعلام کرد که “مکث” هر بیشتر بازگشایی دولت به منظور سرعت coronavirus’ شتاب گسترش یافته است. او تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در حال حرکت است. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است به عقب رفتن و تعطیل کردن کسب و کار,” او گفت:. “این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار است.” اما آن تأکید اساسی عدم امکان به طور کامل راه اندازی مجدد اقتصاد هنگامی که طاعون مواج. دیگر خورشید کمربند فرمانداران هنوز به مقام عمل مانند ابوت. اما حتی در این کشورها بهبود است مشابه نشان داد نشانه هایی از کند شدن شاید به این دلیل وجود دارد تعداد محدودی از آمریکایی ها که در حال حاضر به خطر زندگی خود را به منظور دریافت صبحانه.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت کردن در مورد بازگشایی سریع در ماه مارس به عقب زمانی که او fantasizing در مورد کلیسا pews کامل در زمان برای عید پاک تعداد بی شماری از کارشناسان و صاحب نظران هشدار داد که این یک مسیر منتهی به فاجعه بدتر-از-همه-انجمن سناریو که در آن اقتصاد خواهد بود قادر به به طور کامل بهبود می یابند چرا که آمریکایی ها هنوز هم قادر به زندگی عادی خود با توجه به این ویروس است. یکی از ضعیف مستند و تریلیون ها دلار کمک بعدا رئیس جمهور و حزب جمهوری خواه تمایل به این بیماری همه گیر به طور جدی به نظر می رسد که فرود آمد ما که دقیقا افتضاح موقعیت. و اگر کنگره عمل نمی کند قبل از پایان ماه ژوئیه اقتصاد می ایستد به سقوط بیشتر به عنوان مهم مزایای بیکاری منقضی و خارج-از-کار آمریکایی ها را ببینید درآمد خود سقوط بیش از نیمی از متوسط. ما سوار یک کشتی موشک. ما در خرابه های آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>