دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را قربانی شکار: سرزنش چین سرزنش Fauci سرزنش فرمانداران

هر زمان که شما به عنوان خوانده شده در مورد یک کلاهبرداری آشکار مرتکب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن مهم است به یاد داشته باشید یک چیز است: او دروغ گفتن به خود شاگردان بیش از هر کس دیگری.

بقیه از ما — “نرمال” برای عدم وجود یک اصطلاح بهتر — لزوما آمدند و در اعمال مختلف از ناامید خیانت حتی اگر آره ما همه قربانیان از عواقب. اما اهداف اولیه خود بتمن-تبه کار می گیرید gambits خود را ساده لوح malaysia, و آنها در حال بلعیدن آن راه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن بلعد چربی های ترانس.

تبلیغات:

به عنوان مثال: مغلوب ساختن پیشی جستن است که در آخرین جلد-خود-خود-باسن مانور در حالی که پارک شده در میان یک شکست تاریخی از دولت فدرال مسئولیت در زمین شناسی بیماری همه گیر.

این بار رئیس جمهور طرح شامل سرزنش هر کس به جز خودش کور انفعال و توهم بی خیال نگرش COVID-19 ماه در پایان یکی دیگر از مثال های خود را فریاد ناتوانی جنسی تا کنون حذف از رفتار طبیعی از قوی مشروع رهبران.

وقتی که می آید به این upside-down سختی نامشروع ریاست جمهوری باک متوقف می شود با هر کسی که نمی مغلوب ساختن پیشی جستن. استراتژی خود را به تسلیم سرزنش است که با هدف فریب مردم خود تنها افرادی که در واقع به اعتقاد او screechy عجیب. هیچ یک از آنچه که او تا به شده است به معنای برای مصرف هر کسی در خارج از شستشوی مغزی فرقه یک فرقه است که همچنان به او loopy “جیم جونز برای Dummies” عمل می کنند.

تبلیغات:

گام اول: سرزنش چین

آن را در حال حاضر به خوبی تثبیت شده است که تا کنون از او سعی در سکه خود عبارت برای ویروس “چینی ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن قصد شده است برای پیدا کردن یک قابل مشاهده مقصر مقصر به منظور منحرف کردن انتقاد از خود نابخشودنی نادانی. یعنی چین است.

آن را وابسته به تاکید است که در اینجا به آن نشده است فوق نرمال که به طور معمول lionized رئیس جمهور چین. در واقع هر بار که این موضوع از چین میآید به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ناله jags او نمی تواند کمک کند اما به ستایش یازدهم به عنوان یک دوست شخصی با او همراه می شود واقعا خوب با توجه به او. در نتیجه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن قرمز کلاه ها عادت کرده اند به کف هر گونه اشاره ای به دوستی بین یازدهم و مغلوب ساختن پیشی جستن فرش هنوز دوباره ربوده شده را از زیر آنها در حال حاضر است که خود را رهبر فرقه اصرار شی جین پینگ چین واقعی کلاهبردار در تمام این. جای تعجب نیست که تهمت حامیان بسیار اشتباه است. گردن-خوراکی whiplash باید ،

تهمت وابستگی به رئیس جمهور شی جین پینگ چین اجرا عمیق تر از بزرگ کیک زیبا شکلات یازدهم ظاهرا خیلی لذت می برد به عنوان یک مهمان در Mar-a-Lago. در حالی که کاخ سفید است که دیوانه وار به آن اشاره stumpy انگشتان دست در چین به عنوان قاتلان واقعی مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان همچنان به انجام میلیاردها دلار در تجارت با چین. بالا چینی بانک دولتی و صنعتی و بازرگانی بانک مرکزی چین Ltd. به اجاره یک طبقه کامل در برج ترامپ برای 12 سال گذشته — در $2 میلیون نفر در هر ماه. Ivanka Trump مد محصولات تکیه بر کار چینی در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن هتل های زنجیره ای دارای دفاتر در چین نیز هست. در ضمن نیم میلیارد دلار در چین پول سرمایه گذاری شده است در اندونزی پروژه که شامل تهمت و مارک خواص.

تبلیغات:

“چین کمونیست” را به عنوان خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی که به نام ملت روز دیگر است که به وضوح یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو در کسب و کار و سرمایه گذاری شرکای تجاری و همچنین ادعا دشمن واقعی در COVID-19 شیوع. چگونه می توانم به شما مربع است که یک کلاه قرمز?

گام دوم: قربانی کارشناسان

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید شده است به طور جدی شناور بالن محاکمه در مورد شلیک Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پس از Fauci اشتباه گفت: در سی ان ان است که رئیس جمهور باید تصویب اقدامات پیشگیرانه پیش از آن در بحران است. این حقیقت آشکار باعث جمهور شکننده نفس او را که منجر به در نظر گرفتن جایگزین Fauci. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را fluffers در محافظه کار و سرگرمی های پیچیده نیز گسترش کلمه است که به نحوی آن را واقعا Fauci گسل که در کاخ سفید انجام نمی بیشتر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تبلیغات:

با راه قطع سفر از چین بود حداقل تهمت می تواند انجام داده ایم و بدون انجام هیچ چیز نیست. حتی اگر او اصرار بر مشارکت جایزه برای او تصمیم به انجام آن چیزی بیش از یک گروه کمک در مکیدن سینه زخم. بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. چهل هزار نفر سفر از چین تا آمریکا به هر حال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام. ممنوعیت سفر یکی از ده ها تن از چیزهایی که او را برای شما مجاز در ژانویه — و خیلی زودتر از او. آه و بسیاری از COVID-19 موارد وارد شده در ایالات متحده از اروپا به هر حال.

صرف نظر از همه که آماده برای Fauci به منعکس و پس از آن برای یک کمپین اسمیر به سطح شیب دار بالا به خصوص در حال حاضر که کاخ سفید با صدور بیانیه ای ادعا Fauci نمی تواند اخراج معمول سر-جعلی بوسه مرگ از مغلوب ساختن پیشی جستن. بله صالح ترین بیماری همه گیر متخصص در کاخ سفید در حال رفتن به اخراج ضد vaxxer که خیره به خورشید گرفتگی, خطر زندگی بیشتر به منظور سپر تهمت و ظریف او نفس از سرزنش.

بنابراین در صورتی که شما در حال نگه داشتن نمره شاش فقیر پاسخ توسط دولت فدرال است که وخامت بحران و منجر به افزایش بدبختی در سراسر کشور است که در واقع گسل از چین و تونی Fauci. ما می توانیم اضافه کردن دولت فرمانداران به لیست بیش از حد.

تبلیغات:

گام سوم: این فرمانداران گسل اقتصاد بمکد

به عنوان ما همه شاهد تهمت است که فریم های خود را خارج از لمس اظهارات در مورد این بیماری همه گیر به عنوان “هلهله” برای کشور است. وجود دارد یک گروه پشتیبانی و پس از آن وجود دارد بالینی توهم — بهترین های نشان داده شده است که “این خوب است” کارتون سگ الگوی رفتاری. او فکر می کند (و یا ادعا می کند او فکر می کند) که او را در حال مثبت اما او در واقع فقط محافظ خود را از پاسخگویی مداوم به تطهیر اضطراری است.

اشتباه نکنید: همه چیز را رئیس جمهور می کند این است که به طور انحصاری مورد تهمت و نسبت ناروا را به ضرب گلوله در انتخابات مجدد. هیچ چیز بیشتر. Cheerleading ملت است که در واقع یک گروه پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

بنابراین وقتی که می آید به عجله جلو توسط زودتر از موعد بازگشایی اقتصاد او مصاحبه خود را به عنوان پلیس خوب مبارزه علیه دولت فرمانداران — بد پلیس — به meanies که اجازه نمی دهد که آمریکایی ها ترک خانه های خود و بازگشت به “عادی” زندگی می کند.

تبلیغات:

به احتمال زیاد واقعی نقطه از این جنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن overzealous تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد بیش از حد به زودی به تسلیم سرزنش فرمانداران که مقاومت در برابر اصرار خود را عمدتا به دلیل آن می تواند یکی دیگر از افزایش در COVID-19 عفونت و مرگ و میر.

این راه به عنوان سالن آماندا Marcotte نوشت: روز دیگر تهمت و سرزنش می های اقتصادی جنبه های منفی از این بیماری همه گیر در فرمانداران در رنگ های آبی و قرمز متحده به طور یکسان از آنجایی که آنها در حال آنهایی که حاضر به پایان stay-at-home سفارشات. شاید او به شما یدکی آنهایی که “خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن” اما هر کس دیگری را مقصر برای مبارزه کسب و کار و تنبل اقتصاد حتی اگر مقدار کمی از زندگی باید به اولویت بیش از افزایش داو. تهمت می دانستم که قبل از COVID-19 که herky-تشنجی در انتخابات ریاست جمهوری بود که لبه پنجره رساند تا اقتصاد و در حال حاضر او را به انجام همه چیز را او می تواند مطمئن شوید که او دریافت نمی کند مقصر فاجعه بار-شاخص های اقتصادی-که خود را ابله بی حالی کمک به بدتر.

با این وجود تنها رای دهندگان که می خواهید به خرید این “همه پیچ جز تهمت” استراتژی روابط عمومی خواهد بود که آنهایی که در حال حاضر بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را دلقک مسیح — و آنها را برای رای دادن به او را حتی اگر او به آنها گفت به جای صفحات قانون اساسی برای فروخته رول کاغذ توالت. هیچ کس دیگری خرید خود روغن مار دیگر, به عنوان نشان داده شده توسط خود را افزایش مخالفت اعداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است deliriously بتواند برای هر چیزی که ممکن است رها کردن او بی ریاست جمهوری از یک فاجعه او خود را بدتر ساخته شده — و به همین دلیل او که در وهله اول بود چرا که او به مراتب بیشتر علاقه مند نیست spooking اقتصاد هدف او همچنان به دنبال. اگر او بودند به طور جدی علاقه مند به حل این جمع فجایع او را کنار, رفتن به بازی گلف و اجازه grownups و کارشناسان برای رسیدگی به همه چیز از اینجا. اما او نمی خواهد. او خواستار اعتباری که او سزاوار هیچ کدام, و او را با قرار دادن سرزنش که در آن کمی وجود دارد.

تبلیغات:

قانون من از آغاز بوده است: مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه چیز بدتر می کند برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این بار اما او کشیده بقیه از ما با او. این شوکه کننده است که ادم سفیه و احمق که خواسته Meat Loaf که آیا او باید برای رئيس جمهور اجرا که پرداخت hush پول به یک, معشوقه, در حالی که در کاخ سفید و کسی که عمدا فریب خوردن موسسات خیریه با او مشکوک بنیاد خواهد بود چنین غیر مسئولانه رئیس اجرایی است. در حال حاضر او همچنین ریاست بیش از 9/11-سطح تلفات هر روز با توجه به شیوع آن ممکن است کاهش یک نیمه صالح دولت و قطعا توسط یک رئیس جمهور مشروع تر — نه به ذکر است که آنقدر غم انگیز از عمق خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>