دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس-نجوا کن: غم انگیز سقوط دکتر دبورا Birx

طی هفته گذشته یا بیشتر بوده است وجود دارد, عمده تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رفتار شهرت Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با ناشناس “oppo-پژوهشی” و باز توهین از پیتر ناوارو, تجارت مشاور نزدیک به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. Fauci طور گسترده ای شناخته شده به یکی از مهمترین کارشناسان بر بیماری های همه گیر بود پس خشمگین مقاومت مواجه به نفت خام این ترور شخصیت. با وجود این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده مشابه اظهارات در مورد Fauci بودن “اشتباه” در مورد کوروناویروس رئیس جمهور مجبور شد به پرتاب ناوارو زیر اتوبوس با وجود این واقعیت است که آن را آشکار آنها بوده است و در همان صفحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بدیهی است که حسادت اعتماد عمومی را در Fauci نسبت به افزایش عمومی شک و تردید از هر چیزی که او شخصا می گوید: در مورد بحران. اما این حمله در Fauci است که واقعا فقط یک نماد از دولت را رد واقعیت ما می توانید ببینید با چشم خود ما: یک انفجار COVID-19 سراسر کشور است.

تبلیغات:

آن را زشت kerfuffle اما قطعا چیزی است که باید ما را شگفت زده کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است توهین و پالايش هر کارمند دولت او بداند بی وفا و پس از Fauci نیست باد دود در مورد این ویروس این است که چگونه نسبت ناروا به او می بیند.

بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به مصاحبه با فاکس نیوز ” کریس والاس و ساخته شده یک احمق از خود را در تلاش برای انکار این واقعیت است. او اصرار داشت که او همیشه می کند که این ویروس در حال گسترش و افزایش تعداد موارد است که به طور کامل با توجه به گسترش تست که مزخرف کامل است.

به گفته نیویورک تایمز واقعیت را بررسی کنید:

تبلیغات:

ایالات متحده هشتم-بدترین مرگ و میر در میان گزارش coronavirus موارد در جهان و مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر — 42.83 — رتبه آن سوم-بدترین حالت با توجه به اطلاعات در کشورهای آسیب دیده ترین coronavirus وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

که به دور از تنها اطلاعات نادرست تهمت به اشتراک گذاشته شده در این بیماری همه گیر. و آن پرسش: آیا او این مسائل است ؟ به عنوان شما می توانید ببینید که کلیپ فوق او تا به حال کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany ایستاده با مدارک بود که سرفصل آنها گفتن چیزهایی مانند “ایالات متحده دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان” اما این بدان معنا نیست که هر چیزی. در حالی که این امکان وجود دارد که تهمت فقط شنیده ام این را از یکی از صدای در سر خود ما لازم نیست برای رفتن وجود دارد در حال حاضر.

خوب این بار هم یکی دیگر از کسانی که عمیق غواصی به چگونه کاخ سفید به کار گرفته شده این بیماری همه گیر است که ارائه می دهد تا برخی از اطلاعات جدید در مورد این سوال. این بار تیم گزارش نگاه به طور خاص در ماه آوریل زمانی که دولت ساخته شده یک تغییر چشمگیر در استراتژی به بیل همه مسئولیت همه گیر پاسخ بر روی متحده است. این مقاله نشان می دهد که اگر شما می خواهید به نقطه انگشت در یکی از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که به طور مداوم تغذیه خوش بینی و سوال برانگیز نقاط داده ها به رئیس جمهور آن را دکتر دبورا Birx.

معلوم می شود که بسیاری از مهم ترین تصمیمات است که ساخته شد در آن دوره نبودند انجام شده توسط این مقام نیروی کار به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس اما یکی دیگر از سایه گروه ملاقات کرد که هر روز صبح روز هفته در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع’ ، (به یاد داشته باشید, Jared کوشنر نیز در حال اجرا خود را در نیروی کار یک راز جداگانه پیگیری است.)

تبلیغات:

این یکی تک تفکر اختصاص داده شده به تولید شواهد تا کاخ سفید تصمیم به باز کردن اقتصاد ، دکتر Birx بود و اعتبار خود را تنها سلامت عمومی رسمی در میان گروه های سیاسی دست و بار توصیف او به عنوان “رئیس مبلغ در غرب بال برای این ایده است که عفونت کرده بود به اوج خود رسید و این ویروس به سرعت محو شد.”

در طول صبح در جلسات آقای مرغزار دفتر دکتر Birx تقریبا همیشه تحویل داده چه جدید تیم امید برای: “تمام مترو در حال ثبات” او آنها را توصیف ویروس به عنوان داشتن آمار آن “اوج” در اطراف اواسط ماه آوریل است. منطقه نیویورک برای اختصاص نیمی از کل موارد در کشور, او گفت:. شیب بود و رفتن در مسیر درست است. “ما در حال پشت بدتر از آن.”

در خیلی از اواسط ماه آوریل دکتر Birx متمرکز شدت در تجربه که ایتالیا در حال مبارزه با ویروس. در نظر او این بود که به خصوص مثبت مقایسه گفتن همکاران که ایالات متحده شد و در همان مسیر به عنوان ایتالیا که در آن وجود دارد بزرگ خوشه قبل از عفونت و مرگ و میر پهن به نزدیک به صفر است.

دکتر Birx خواهد پرسه زدن در راهروهای کاخ سفید و گاهی عبور از نمودار برای تقویت مورد. “ما ضربه اوج ما,” او می گویند و این پیام را در پیدا کردن راه خود را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

بر خلاف Fauci, او تا به حال یک دفتر در بال غربی و به طور کامل در آغوش “نقش خود را به عنوان یک عضو از تیم رئيس جمهور است.” من فکر می کنم ما می دانیم که این به چه معناست.

تبلیغات:

Birx متکی خوش بینانه مدل که وابسته به هر کس انجام همه چیز را دقیقا سمت راست در حالی که Fauci حال واقع بینانه تر نظر احتمالی رفتار انسان و گوش به گزارشات بر روی زمین و همچنین به عنوان داده های آماری. همانطور که همه چیز رو بدتر Birx را گلگون حالات انتخاب شدند بیش از Fauci تیره تر پیش بینی. تهمت نمی خواهید به شنیدن اخبار بد و Birx وجود دارد او را به آنچه که او مورد نیاز است.

او هنوز هم است. ظاهرا او باقی مانده است رفتن به کاخ سفید ارتباطات تیم هر زمان که آنها نیاز به برخی از آسیب های کنترل. McEnany خواسته شده بود روز دیگر او چگونه می تواند ادعا کند که همه چیز به خوبی در دست به هنگام بستری شدن در بیمارستان شد و به سرعت در حال. او پاسخ داد: “من صحبت های دکتر Birx صبح امروز — حدود 10 تا 40 درصد در بیمارستان های رسیدن به ظرفیت بالا در حال COVID بنابراین بسیاری از بستری شدن در بیمارستان نیست مربوط به COVID.” (این کلمه در روز یکشنبه بود که برخی از بیمارستان ها در فلوریدا میامی-Dade شهرستان در حال اجرا از دسترس تخت ICU. که نتیجه اعمال جراحی الکتیو. )

Fauci توصیف Birx که به نظر او یک دوست برای چند دهه به عنوان سیاسی بیشتر از یک “گونه متفاوت است.” در واقع او است. در واقع او اغلب برای تلفن های موبایل مانند کلیان کانوی یا McEnany:

تبلیغات:

زمانی که Birx برای اولین بار بر روی صحنه آمد و در آغاز همه گیر نوشتم در مورد این واقعیت است که او بخشی از یک مسیحی حق بهداشت عمومی و خرده فرهنگ (که در واقع وجود دارد) را احاطه کرده است که مایک پنس ، من فکر نمی کنم من انتظار می رود که او مایل به قربانی کردن او شهرت به عنوان یک بیماری عفونی جدی متخصص برای هیجان بودن در مغلوب ساختن پیشی جستن “تیم” است. ظاهرا او است.

آیا Birx را شادمان حالات منتقل شد به رئیس جمهور و توانمندسازها چرا که او واقعا اعتقاد آنها و یا به خاطر او می خواست به یک تیم بازیکن یک سوال جالب است. آن را نمی کند مقدار ماده در واقع از آنجا که نتیجه این شده است یک فاجعه است. مانند بسیاری دیگر که آمد به تهمت مدار او انداخت و او را محترم حرفه ای در آتش به لطفا یک رئیس جمهور که تا کنون بیش از سر خود را که او تقریبا به خاک سپرده خود را گرفته و او را با او. غم انگیز, آنها هر دو نظارت سیاست هایی که باید به خاک سپرده شد بیش از 140,000 آمریکایی ها در پنج ماه گذشته به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>