دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نقطه ضعف این است که حقایق — خبرنگاران باید حفظ فشار دادن او

آن شگفت انگیز بود برای تماشای چقدر ناراحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شب هنگامی که خبرنگاران از او پرسید در مورد یک واقعیت پر از گزارش در مورد چگونگی بیمارستان ها در سراسر کشور شده اند برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

این گزارش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل دفتر بود خلاصه ای مختصر از مصاحبه های تلفنی با 323 مدیران بیمارستان از سراسر کشور در طول هفته گذشته از ماه مارس است. آن در نظر گرفته شده صرفا به ارائه HHS مقامات “و دیگر تصمیم سازان” با “ملی عکس فوری از بیمارستان’ چالش ها و نیازهای.”

تبلیغات:

رئیس آن پیدا شد که بسیاری از بیمارستان ها گزارش شدید کمبود تست لوازم و تمدید منتظر نتایج تست که محدود توانایی خود را برای نظارت بر سلامت بیماران و کارکنان و باید به شدت تیره و تار تخت بیمارستان, شخصی, تجهیزات حفاظتی و نیروی انسانی.

این بود یک نقد از هر چیزی و یا هر کسی. این فقط یک واقعیت را بررسی کنید.

که دقیقا به همین دلیل این ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن به کندوپاش خشم شلاق در تصور دشمنان و تمسخر مفهوم است که هر کسی او را تعیین کند باید در یک موقعیت برای نگه داشتن او پاسخگو باشد.

تبلیغات:

جالب اینجاست که سوال اولیه در روز دوشنبه در کنفرانس خبری آمد از فاکس نیوز گزارش خبرنگار کریستین فیشر. در صورتی که شما آن را از دست رفته بورس است که ارزش خواندن یا تماشای در تمامیت آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن قطع فیشر سوال قبل از او انجام می شود به منبع آن است. “آیا من می شنوید کلمه “بازرس کل’? واقعا ؟ این اشتباه است.”

فیشر بازگشت به این موضوع بعد.

تبلیغات:

فیشر: من می دانم که شما نمی خواهید به صحبت در مورد بازرس کل گزارش, اما تست است که هنوز هم یک مسئله بزرگ در این کشور است. وقتی می بيمارستان انتظار؟…. وقتی می بيمارستان انتظار برای دریافت یک چرخش سریع از آن نتایج آزمون?

مغلوب ساختن پیشی جستن: آیا شما آماده ؟ آیا شما آماده ؟ بیمارستان ها می توانند خود را تست ، متحده می توانند خود را تست. متحده, آنها قرار است به انجام آزمایش. بیمارستان ها مخالف هستند به انجام آزمایش. آیا شما را در درک که ؟ ما از دولت فدرال است. گوش ما از دولت فدرال است. ما قرار نیست برای ایستادن در گوشه و کنار خیابان انجام تست. آنها به پزشکان آنها را به بیمارستان آنها به دولت است. دولت بیشتر موضعی دولت است. شما باید 50 تا از آنها را و آنها می توانند … همچنین شما باید سرزمین های به عنوان شما می دانید …

ما باید یک نام تجاری جدید سیستم تست که ما توسعه بسیار سریع و در نتیجه خود را. و شما باید بگویم “تبریک کار بزرگ است.” به جای اینکه خیلی نفرت انگیز در راه شما یک سوال بپرسید.

در واقعیت نه تنها رای تست سرانه در ایالات متحده به خوبی زیر که از بسیاری از کشورهای دیگر باید آن را قدر بزرگتر اگر این ملت است که تا به حال برای بازگشت به چیزی از راه دور مانند ظاهر ،

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد در ABC News خبرنگار جاناتان کارل با تلخ و طعنه او را متهم به پنهان کردن این واقعیت است که این گزارش صادر شده توسط کسی تهمت نمی انتصاب — در این مورد توسط کریستی گریم 21 سال کهنه کار که منصوب شد مدیر معاون بازرس کل در ژانویه 2017. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز به اطراف کردم نامزدی هر کسی به جای قبلی بازرس کل که استعفا در ماه ژوئن 2019.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن: چه مدت است که فرد در دولت ؟

کارل: آنها از خدمت در دولت قبلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن: اوه شما نمی به من بگویید که. من می بینم. شما نمی به من بگویید که جان. شما نمی به من بگویید که. آیا خدمت در قبلی admin. منظور شما از دولت اوباما? با تشکر از شما برای من گفتن که. وجود دارد یک نمونه جعلی اخبار معامله است.

کارل: شما از من خواست که او منصوب شد, من به شما گفته که او منصوب شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن: شما یک سوم نرخ خبرنگار و آنچه شما فقط گفت: ننگ باشه ؟ شما از من پرسید می گفت: “آقا فقط منصوب کرد.” نگاهی به آنچه شما گفت: در حال حاضر. به من گفت: “زمانی که این فرد چه مدت در دولت؟” آن منصوب شد و در دولت اوباما. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم, Jon. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. شما هرگز آن را.

صبح روز سه شنبه تهمت بود و هنوز هم رفتن به tweeting:

سی ان ان Stephen Collinson آن را کردم دقیقا درست زمانی که او نوشت:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تحقیر علم و عار برای کارشناسان که سوال سیاسی خود را روایت در حال رانندگی خود را به طور فزاینده دفاعی و شکننده مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس.

تهمت بود تندخو و بی ادب در بسیاری از روزانه خود را در جلسه روز دوشنبه به عنوان او حاضر به حتی گوش دادن به سوالات در مورد کاستی ها در دولت فدرال تلاش است.

Collinson ادامه داد:

[تهمت] و دشمنی با خبرنگاران در دیگر مسائل دوشنبه تأکید خود را گسترده تر تمایل به اجازه می دهد ناخوشایند شواهد mar خود را کشت عکس بسیار موفق رهبری در میان بدترین بحران داخلی پس از جنگ جهانی دوم ….

یکی از دلایلی که چرا تهمت به نظر می رسد آور در سال های اخیر, اخبار, کنفرانس ها ممکن است که خود را سیاسی رویکرد مبتنی بر انکار قوی این واقعیت مبتنی بر شواهد است که به شدت در معرض.

همچنین در سایت سی ان ان تارا Subramaniam دانیل دیل, لورن, Fox, پریسیلا آلوارز و هلمز Lybrand نوشت:

هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد هر چیزی در مورد این گزارش اشتباه است و یا که آن را به نحوی با انگیزه های سیاسی.

من نوشته ام که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه ظاهر نباید به طور گسترده ای پخش زنده و باید مشروح به طوری که روزنامه نگاران می توانند با قرار دادن آنچه که او می گوید در متن به عنوان او صحبت می کند.

تبلیغات:

من نوشت: در روز دوشنبه که به جای پرسیدن افزایشی سوال خبرنگاران که با حضور حداقل باید بپرسید تهمت بزرگ به سوالات از جمله: برنامه چیست ؟ هنگامی که آن را امن برای بیرون رفتن دوباره ؟ چگونه ما می دانید ؟

اما نیز وجود دارد برخی از ارزش به سادگی مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن با حقایق و تماشای او را منفجر, در, خشم, حمله پرسشنامه حمله به منبع سرزنش دیگران و به طور کلی به دلیل خودداری از هر گونه مسئولیت را برای آنچه که واقعا در رفتن است. حقایق خود را بزرگترین دشمن و مردم نیاز به درک که.

به عنوان Yasmeen غلامعلی جاش Dawsey الن Nakashima و گرگ میلر نوشت: در ویرانگر خود, واشنگتن پست بررسی اجمالی از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست خورده پاسخ بیش از آخر هفته:

تبلیغات:

او جان سالم به در چالش های دیگر به ریاست جمهوری خود — از جمله روسیه تحقیق و تفحص و استیضاح — با شدت رقابت حقایق خاص در برابر او و تلاش برای کنترل و درک عمومی از حوادث با جریانهای دروغ.

Coronavirus ممکن است اولین بحران تهمت مواجه شده است و در دفتر که در آن حقایق — هزاران نفر از نصب مرگ و میر و عفونت هستند بنابراین devastatingly آشکار است که آنها سرپیچی از این تاکتیک است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>