آیا نمی شود فریب خورده “انصراف ” فرهنگ” جنگ: شرکت های بزرگ قدرت واقعی نیروی نژادپرستی

“لغو فرهنگ” — این پدیده از بین بردن و یا لغو, مردم, مارک یا نشان می دهد و از دامنه های عمومی به دلیل اظهارات توهین آمیز و یا ایدئولوژی است — نه یک تهدید به طبقه حاکم. صدها نفر از شرکت های تقریبا همه در دست سفید مدیران و سفید و اعضای هیئت مدیره با شوق و ذوق پمپ پیام در رسانه های اجتماعی در محکومیت نژادپرستی و خواستار عدالت پس از جورج فلوید بود به مرگ خفه توسط پلیس در مینیاپولیس. پلیس که همراه با سیستم زندان ها یکی از اصلی ابزار کنترل اجتماعی بیش از فقرا گرفته اند زانو همراه با جیمی Dimon های اجرایی این سریال جنایی جی پی مورگان چیس که در آن تنها 4 درصد از مدیران ارشد سیاه و سفید هستند. جف بزوس, ثروتمندترین مرد جهان است که شرکت آمازون پرداخت هیچ مالیات بر درآمد فدرال در سال گذشته و که آتش سوزی کارگران است که تلاش برای داشتن اتحادیه ها و آهنگ های انبار کارگران به عنوان اگر آنها زندانیان قرار دادن یک “Black Lives Matter” بنر در آمازون صفحه اصلی.

با عجله توسط نخبگان حاکم به ابراز همبستگی با معترضان و محکوم کردن شعارهای نژادپرستانه و نژادپرستانه نمادها حمایت از سرنگونی مؤتلفه مجسمه ها و ممنوعیت مؤتلفه پرچم نمادین ضرب و جرح بر سفید برتری. تنها این حرکات را انجام دهید هیچ چیز به عقب نژادپرستی نهادی است که پخته شده به DNA از جامعه آمریکا است. نخبگان را مورد بحث نژاد. آنها نمی خواهد بحث در کلاس.

تبلیغات:

ما باید با احتیاط اجازه می دهد کسانی که دارای حق اعمال سمی اتهام نژادپرستی مهم نیست که چگونه به خوبی نیت انگیزه های خود را به تصمیم می گیرید که یک صدا و چه کسی نیست. عمومی بشود و فسخ به هر دانش آموز روسی یا چینی انقلاب می داند که منجر به absurdism و در نهایت استبداد. تلخ نژادپرستان مانند ریچارد اسپنسر وجود دارد. آنها خطرناک هستند. اما نژادپرستی به پایان خواهد رسید تا ما از بین بردن یک کلاس از سیستم است که ایجاد شده است برای توانمند سازی گروه سالارانه ظلم و ستم و سفید برتری. نژادپرستی به پایان خواهد رسید تا ما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و لغو بزرگترین سیستم جرم حبس. نژادپرستی به پایان خواهد رسید تا ما سرمایه گذاری در مردم به جای سیستم های کنترل. این به این معنی غرامت برای آمریکایی های آفریقایی تبار unionization از کارگران عظیم مشاغل دولتی برنامه شکستن و ملی شدن بانک های بزرگ همراه با سود خدمات بهداشتی و حمل و نقل بخش اینترنت به بخش خصوصی واگذار آب و برق و سوخت های فسیلی صنعت و همچنین به عنوان یک سبز جدید مقابله و کاهش جنگ ما هزینه 75 درصد است.

به لحاظ سیاسی درست گفتار و نمادهای فراگیر بدون یک حمله هماهنگ در شرکت های بزرگ قدرت را انجام دهد هیچ چیزی برای تغییر یک سیستم است که توسط طراحی کست کارگر و فقیر فقیر اغلب مردم از رنگ کنار — کارل مارکس آنها را به نام “مازاد نیروی کار” و نیروهای آنها را به یک زندگی از بدبختی و وحشیانه, جنایی, سیستم طبقه.

این انصراف از فرهنگ عمومی آن بشود در رسانه های اجتماعی است که در بوتیک فعالیت لیبرال نخبگان. این اجازه می دهد تا faux دانشجویی رادیکال به سگ تازی و حمله به آن تلقی می شود نژادپرستانه یا transphobic قبل از این “رادیکال” فارغ التحصیل به کار برای شرکت های بزرگ مانند گلدمن ساکس که در سال گذشته پرداخت 9 میلیون دلار جریمه به حل و فصل فدرال اتهامات نژادی و جنسیتی پرداخت تعصب. خودخوانده مارکسیستها در آکادمی رانده شده اند از اقتصادی ادارات و دوباره متولد شده است به عنوان بی ربط فرهنگی و ادبی منتقدان به کارگیری اصطلاحات بنابراین به عنوان مبهم به خواندن. این “رادیکال” نظریه پردازان سرمایه گذاری انرژی خود را در زبانی بند و چند فرهنگی با شاخه مانند فمینیسم مطالعات عجیب و غریب مطالعات و آفریقایی-آمریکایی مطالعات. گنجاندن صدای اغلب چپ سنتی دانشگاهی کانن قطعا غنی دانشگاه. اما چند فرهنگی و اخلاقی و استبداد و فسخ از آنچه وجود خود را بیش از حد اغلب ارائه راه فرار از نقد و حمله به ساختار کلاس و سیستم های اقتصادی ظلم است که رد و فقر فقیر و حاشیه ای.

تبلیغات:

صندوق های تامینی مدیران الیگارشی و مدیران عامل شرکت های بزرگ در کالج متولی تخته نمی مراقبت در مورد نقد مارکسیستی از جوزف کنراد. آنها اهمیتی نمی دهند اگر دانش آموزان در حال تدریس به تشریح نهفته است از ایدئولوژی نئولیبرالی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک پوشش برای هماهنگ بزرگترین انتقال ثروت به سمت بالا در تاریخ آمریکا است.

لغو فرهنگ بین بردن سیاست های طبقاتی است که در سالن بازی overeducated. اگر ما بررسی به عنوان تئودور آدورنو نوشت که “اجتماعی بازی از نیروهای است که در زیر سطح سیاسی اشکال” ما خواهد شد به طور مداوم نفرین با یک بی رحمانه تر و پیچیده شکل, شرکت, کنترل, البته یکی که زبانی حساس و سیاسی درست است.

“محروم از یک رادیکال اصطلاح سرقت از یک آرمانی امید لیبرال ها و چپ عقب نشینی به نام پیشرفت برای جشن گرفتن تنوع” مورخ راسل Jacoby می نویسد. “با چند ایده در مورد چگونه یک آینده باید به شکل آنها در آغوش همه ایده های. کثرت گرایی می شود کلی دیگری آلفا و امگا از تفکر سیاسی. تا لباس پوشیدن و به عنوان فرهنگی آن را تبدیل به تریاک از سرخورده روشنفکران ایدئولوژی دورانی بدون یک ایدئولوژی.”

تبلیغات:

چماق نژادپرستی که من تجربه کرده است یک ابزار موثر برای خاموش کردن بحث است. دانشجویان برای عدالت در فلسطین در سازمان است که تقریبا همیشه شامل دانش آموزان یهودی هستند ممنوع بودن در محیط های دانشگاهی به نام مبارزه با نژاد پرستی. فعالان در این قانونى گروه اغلب محروم از برگزاری هر دانش آموز رهبری در دانشگاه. استادان که به جرات مقابله با رژیم صهیونیستی در روایت مانند فلسطین محقق آمریکایی استیون new eastern outlook داشته اند ارائه می دهد کار لغو شده است اخراج و یا محروم تصدی و رد کرد. نورمن فینکلشتاین, یکی از مهم ترین دانشمندان در اسرائیل و فلسطین جنگ شده است بی رحمانه هدف قرار لابی اسرائیل در طول کار خود را و آن را غیر ممکن است برای او به تصدی و یا دانشگاهی قرار ملاقات. هرگز از ذهن است که او نه تنها یهودی اما پسر از بازماندگان هولوکاست. یهودیان در این بازی مارک به عنوان نژادپرستان و واقعی نژادپرستان مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که آنها بازگشت اسرائیل به رسمیت شناختن حقوق فلسطینی ها برگزار شد تا به عنوان دوستان مردم یهودی.

من مدت طولانی است که یک هدف لابی حامی اسرائیل. لابی معمولا کار را از طریق هیلل خانه ها در محیط های دانشگاهی است که تابع به عنوان کمی بیش از پاسگاه آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل (AIPAC) ندارد و تلاش به آدرس من شمارش جنگ جنایات اسرائیل بسیاری از آن من شاهد این نقض فاحش توسط اسرائیل از قوانین بین المللی تشدید برنامه ای برای ضمیمه کردن به 30 درصد از کرانه یا تاریخی را نادیده گرفته و تحریف شده توسط لابی برای توجیه یهودی اشغال یک کشور است که از قرن 7 تا سال 1948 بوده ، لابی ترجیح می دهد به مقابله در جهان از حقایق است. این سوء استفاده از استعاره ستیزی به اطمینان حاصل شود که کسانی که صحبت می کنند تا برای حقوق فلسطینی و محکوم کردن اشغالگری اسرائیل دعوت شده به حوادث در اسرائیل و فلسطین, جنگ, یا در حال disinvited به صحبت می کنند پس از دعوت نامه فرستاده شده است همانطور که برای من اتفاق افتاده در دانشگاه پنسیلوانیا در میان مکانهای دیگر.

تبلیغات:

این مهم نیست که من حدود هفت سال در خاورمیانه یا که من خاورمیانه دفتر رئیس برای نیویورک تایمز زندگی برای هفته در یک زمان در اسرائیل و سرزمین های اشغالی. این مهم نیست که من عربی صحبت می کنند. صدای من و صدای آن به خصوص فلسطینی ها که سند نقض فلسطینی حقوق مدنی در حال لغو کردن با دروغگو شارژ که ما نژادپرستان. من شک بسیاری از کالج مدیران که موافق به بلوک ما ظاهر باور ما نژادپرستان اما آنها همچنین می خواهید بحث کنید. صهیونیسم است که انصراف از فرهنگ در استروئید.

لابی اسرائیل که دخالت در روند انتخابات کوتوله است که از هر کشور دیگر از جمله روسیه است که در حال حاضر اقدام به جرم فعالیت های کسانی از جمله خودم که در حمایت از کازار و تحریم (BDS) movement. لابی با آن بزرگ نفوذ مالی است فشار قانونگذاران ایالتی به نام مبارزه با یهودی ستیزی به استفاده از ضد تحریم قوانین و دستور اجرایی برای مجازات شرکت ها و افراد که ترویج BDS. بیست و هفت متحده تا کنون به تصویب قوانین و یا سیاست هایی که جریمه کردن کسب و کار سازمان ها و افراد برای حمایت از BDS.

بحث در مورد افراط انصراف از فرهنگ بود و اخیرا مشتعل نامه ای امضا شده توسط 153 برجسته و تا حد زیادی ممتاز نویسندگان و روشنفکران در مجله هارپر را یک نشریه برای تحصیل سفید لیبرال. منتقدان این نامه استدلال می کنند به درستی که “هیچ جا در آن را امضا کنندگان ذکر است که چگونه به حاشیه رانده شده صدای خاموش شده اند برای نسل های روزنامه نگاری را در دانشگاه و چاپ و نشر.” این منتقدان همچنین اشاره, به درستی که امضا کنندگان عبارتند از کسانی مانند نیویورک تایمز مقاله نویس دیوید بروکس و مالکوم گلدول با دسترسی به سیستم عامل های رسانه های و که در صورت خطر بودن سکوت. آنها در نهایت توجه داشته باشید که تعداد کمی از امضا کنندگان هستند شریر ترین طرفداران صهیونیستی انصراف از فرهنگ از جمله نیویورک تایمز ویرایشگر باری ویس که رهبری مبارزات در حالی که در دانشگاه کلمبیا برای از بین بردن حرفه ای از اساتید; محقق ادبی کری نلسون بود که یکی از کسانی که محکوم فلسطینی آمریکایی محقق new eastern outlook به عنوان یک نژادپرست و دانشمند علوم سیاسی Yascha Mounk که حمله Rep. Ilhan عمر به عنوان یک anti-Semite.

تبلیغات:

من پیدا کردن لغو و فرهنگ عمومی فسخ به عنوان لحنی کسانی که امضا این نامه است. اما این منتقدان در حال مبارزه با یک هیولا خود را ایجاد. نهادی و قدرت حرفه ای از کسانی که هدف توسط هارپر نامه ناچیز است, به ویژه هنگامی که در برابر آن از امضا کنندگان یا لابی اسرائیل. کسانی که به طور خاص برای حمله مطرح کمی تهدید برای سیستم تثبیت قدرت که امضا کنندگان جالب اینجاست که نمایندگی و در واقع اغلب قربانیان آن است. من گمان می کنم این دلیل به صورت گسترده خشم نامه را برانگیخت.

ترین شوم تهدید به آزادی بیان و بحث های عمومی نمی آیند از انصراف از فرهنگ چپ که به ندرت موفق در از بین بردن اهداف خود از قدرت با وجود چند بالا مشخصات اخراج مانند جیمز بنت که نظارت یک سری از تن-ناشنوا سرمقاله تصمیم گیری به عنوان صفحه نظر سردبیر نیویورک تایمز. این شرکت نیروهای که به ما اطمینان می دهم که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را درک کنند که چپ جادوگر شکار بی ضرر هستند انحراف.

شرکت کنترل ضبط اخبار صنعت و تبدیل آن به burlesque. آنها را خراب تحصیلی بورس تحصیلی. آنها جنگ را در علم و حکومت قانون است. آنها با استفاده از ثروت خود را برای از بین بردن دموکراسی ما و جایگزینی آن با یک سیستم قانونی رشوه خواری. آنها را به ایجاد یک جهان از استادان و سرف که مبارزه در سطح معاش و تحمل بدهی های فلج کننده peonage. کالایی طبیعی جهان توسط شرکت های بزرگ باعث شده یک ecocide است که فشار این گونه انسان نزدیک تر و نزدیک تر به سمت انقراض. هر کسی که تلاش دولت این حقایق و مبارزه چندی پیش رانده شده از جریان اصلی و تنزل به حاشیه از اینترنت توسط Silicon Valley الگوریتم. به عنوان انصراف از فرهنگ می رود, شرکت های بزرگ قدرت باعث می شود لابی اسرائیل مانند نگاه ،

تبلیغات:

فعلی وسواس اخلاقی با خلوص عاری از یک چشم انداز سیاسی و انکوباتور توسط خود-ارجاعی دانشگاهیان و تحصیل نخبگان است که به راحتی شرکت تصمیم گرفتند که توسط طبقه حاکم خواهد شد که می گویند هر چیزی به عنوان طولانی به عنوان مکانیسم کنترل شرکت های بزرگ دست نخورده باقی می ماند. ما باید دشمنان است. آنها را اجرا دره سیلیکون و نشستن در شرکت تخته. آنها را تا دو حاکم احزاب سیاسی. آنها را مدیریت جنگ میباشد. آنها پچ پچ های بی وقفه در شرکت های بزرگ متعلق به امواج رادیو و تلویزیون در مورد چیزهای بی اهمیت و مشهور و شایعات بی اساس. دشمنان ما در حال حاضر گرفتن ما با لحاظ سیاسی صحیح پیام است. اما تا زمانی که آنها در حال سرنگون کنیم تا گردش قدرت را از شرکت ما, کارشناسی ارشد موذی ترین اشکال نژادپرستی در آمریکا به رشد ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>