نمی آورد ورزشی


Allen, wearing a sleeveless shirt and a medical mask, rides a blue CitiBike on a path past a garden.

بروکلین نتز’ جارت آلن در روز دوشنبه در شهر نیویورک است.

خوزه پرز/Bauer-Griffin/GC تصاویر

این امر می تواند بزرگ به بازی بیس بال در شب دوباره droning اطمینان در پس زمینه از زندگی است. این امر می تواند بزرگ به نشستن در حیاط کسی برای تماشای پلی آف NBA در یک تلویزیون بزرگ. آن را بزرگ خواهد بود را انتخاب کنید تا takeout و باز کردن یک نوشیدنی سرد برای تماشای فوتبال و پا زدن در پاییز. این امر می تواند بزرگ به طور کلی قادر به هیجان زده در مورد چیزی جز گاه به گاه کمی با احتیاط خوب اخبار مربوط به مرگ و میر و نرخ “R 1.”

متاسفانه “این امر می تواند بزرگ” است و نه دلیل کافی برای راه اندازی نرم افزار ورزشی لیگ (یا ظاهرا “تازه کار” ورزش فوتبال کالج که در آن دستیار مربیان اغلب بیش از یک میلیون دلار در سال) در یک زمان هنگامی که چنین reopenings بیمار هستند-توصیه می شود در هر دیگر شناخته شده در سطح. اما این چیزی است که در آستانه اتفاق می افتد.

1. اخلاقي. NBA حال برنامه ریزی برای برگزاری بقیه آن فصل آغاز در تاریخ 30 ژوئیه در یک به اصطلاح حباب در اورلاندو است. اورلاندو در اورنج کانتی فلوریدا. وجود دارد 1,000 موارد جدید COVID-19 تایید در اورنج کانتی که روز جمعه بیش از دو گلی که در کل ایالت نیویورک است. (آن را نیز نشان داد جمعه که 16 بازیکنان NBA در حال حاضر آزمایش مثبت.) حرفه ای بسکتبال یک ورزش است که در آن به عنوان بسیاری از 20 ورزشکاران بازی در محله های نزدیک با یکدیگر در داخل خانه در طول دو ساعت به علاوه یک مطلب کامل روش برای انتقال coronavirus که می تواند گسترش اخراج از نفس به سختی می تواند اختراع شده است. لیگ اصلی بیس بال نیز در نظر دارد برای شروع فصل آن در اواخر جولای در بیس بال بازی ها تیم ها و مربیان و کارکنان نشستن در کنار یکدیگر در یک نیمه بسته ستاره شرق به مدت سه ساعت. هفت نفر از فیلادلفیا فیلیز آزمایش مثبت اند به عنوان اعضای چند سازمان های دیگر. با NCAA برنامه ریزی برای شروع فصل فوتبال به عنوان برنامه ریزی شده در اواخر ماه اوت حداقل 23 Clemson بازیکنان در حال حاضر قرارداد این بیماری در طول تمرینات و بسیاری دیگر از مدارس تا به حال کوچکتر شیوع است. و این اتفاق افتاده است قبل از آغاز کامل-تماس با شیوه های که در آن بازیکن برخورد صورت ماسک برای صورت ماسک ده ها بار در طول آموزش و scrimmages.

در حالی که وجود دارد به اندازه کافی بازیکنان حرفه ای و کارکنان که لیگ ممکن است “خوش شانس” به اندازه کافی برای دیدن هر گونه موارد شدید تبدیل محافظه کار برگشت-از-پاکت ریاضی نشان می دهد که حداقل یک تعداد انگشت شماری از این کشور 10,000 کالج, بازیکنان فوتبال نیاز به مراقبت های ویژه بستری اگر سطح فعلی گسترش ویروسی باقی بماند و فصل درآمد حاصل به صورت عادی. حتی در “بهترین حالت” سناریو است که در آن ورزشکاران قرارداد این ویروس اما به سرعت بهبود می یابند و یا هرگز تبدیل به علامت هر چند پزشکان هشدار می دهند که اولیه حساب بیماران دیگر نشان می دهد که آنها هنوز هم می تواند دچار عوارض در دراز مدت. با توجه به یک جمعه وال استریت ژورنال قطعه طیف وسیعی از خطرات طولانی مدت است که متخصصان پزشکی نگران شامل “طولانی مدت و خستگی و تنگی نفس و درد قفسه سینه لخته شدن خون در ریه, زخم و در بدترین سناریو قلب التهاب باعث ایست قلبی.”

2. سیاسی. در حالی که نظرسنجی ها یافت می شود که تعدادی از آمریکایی ها مایل به قفل کردن و پوشیدن ماسک به منظور کاهش سرعت گسترش coronavirus اقلیت سیاسی و کسب و کار جناح موفق به هل دادن از طریق زودرس reopenings. جای تعجب نیست حتی افرادی که با انگیزه به سمت فرهنگ-جنگ بی مبالاتی را در پاسخ به اطلاعیه که آن را بی خطر است به جمع داخل بدون پوشیدن ماسک با تجمع در داخل خانه و بدون پوشیدن ماسک. این است فاجعه, و موارد خونتان به بالا در سراسر کشور. راهاندازی برخی از این کشور بسیاری از مشخصات بالا کسب و کار در این لحظه ارسال خواهد برعکس مفید سیگنال که ارسال شده در مارس زمانی که NBA ناگهان به حالت تعلیق در آن فصل پس از رودی Gobert از یوتا جاز آزمایش مثبت است. در سطح محلی و شیوه ها و بازی های غیر ضروری ایجاد انتقال خطرات در مناطق که در حال حاضر ممکن است در حال اجرا کوتاه از تست و بیمارستان ظرفیت.

به عنوان تعدادی از NBA و بازیکنان فوتبال نیز با اشاره به از سرگیری ورزشی نیز خطرات تضعیف ضرورت ملی جنبش اعتراضی است که بسیاری از بازیکنان شرکت کننده در و, به عنوان تخته سنگ را جوئل اندرسون نوشت: از سرگیری بازی نیز از بین می برد اهرم است که این بازیکنان را به زور به تغییرات در جوامع خود.

3. عملا. نگاه کنید به بالا مورد ممکن است در دراز مدت خطرات ناشی از ابتلا به ویروس. چه NBA یا MLB اقتصادی چشم انداز اگر آن را هدایت تعداد قابل توجهی از آن بازیکنان ستاره به حفظ دائمی ریه آسیب دیده است ، من یک ورزش حرفه ای متخصص پول, اما من فکر نمی کنم آن را خوب است! و این است که در حال انجام بازی “عادی” بازی ها که باید چشمگیر وزن و تداوم تاریخی آن را به نگه داشتن حقیقی بدون-مخاطب مسابقات و کوتاه فصل که نتایج را حمل ستاره اگر آنها حتی به پایان رسید.همه در همه ،

تصویر جایگزین: هر لیگ تعطیل عملیات خود را در حال حاضر و شرکت در یک “هیچ ماسک, هیچ ورزشی” کمپین آگاهی. نرخ انتقال در حال هدایت به سمت پایین به نقطه ای که بازی ها را می توان در مقابل زندگی می کنند جمعیت که در حال حاضر اتفاق می افتد در جای دیگر در جهان است. ورزش دوباره در حالت “عادی” و طرفداران که نمی پریشان خطر بیماری کشنده می توانید لذت ببرید و صرف پول در آنها را مانند آنها در قبل از زمان, اما با رتبه بندی و جعبه دفتر مزایای که تنها یک بار در طول عمر ملی تطهیر می تواند ایجاد.

در حال حاضر نمی شود که واقعی “برنده بازی”?

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>