“همین حالا تماس بگیرید در میشیگان” — مغلوب ساختن پیشی جستن خاتوله شد بر روی صفحه نمایش در طول روز جمعه coronavirus جلسه

آمریکایی ها می خواهم به فکر می کنم دولت فدرال خواهد به کمک کشورهای که نیاز به کمک در مواقع اضطراری بدون در نظر گرفتن که آیا رهبران خود هستند و حامیان رئیس جمهور یا نه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به نه تنها قادر به زندگی کردن که به انتظار اما می گویند آرام بخش با صدای بلند.

یک روز پس از فاکس نیوز مصاحبه که در آن او تلاش برای offload مقصر برای ناکامی دولت فدرال coronavirus پاسخ تلاش بر روی آبی دولت فرمانداران مانند اندرو کومو (NY), Jay Inslee (WA) و گرچن Whitmer (MI) مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت تا چیز درجه یک.

او طی کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او کارگردانی مرد در حال اجرا در کاخ سفید پاسخ تلاش های معاون رئیس جمهور مایک پنس به تماس Inslee و Whitmer — حتی به عنوان بيمارستان در هر یک از کشورهای خود را به روش نقطه شده توسط coronavirus موارد — از آنجا که آنها نمی “سپاسگزار” به اندازه کافی از تلاش های خود را.

“من به او بگویید — منظورم من یک نوع متفاوت از فرد — من می گویند, ‘مایک همین حالا تماس بگیرید و فرماندار در واشنگتن شما در حال اتلاف وقت خود را با او. همین حالا تماس بگیرید در میشیگان'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و یک قدم بیشتر توضیح استدلال خود را: که انتقاد از او و دولت او را پاسخ unpatriotic چون او را شناسایی خود را با دولت فدرال است.

“هنگامی که آنها سپاسگزار به نظر من آنها سپاسگزار به ارتش و سپاه آنها سپاسگزار به FEMA” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این درست نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به فرمانداران باید بیش از فقط یک لفظی تاثیر است. Whitmer گفت میشیگان ایستگاه رادیویی صبح جمعه که حملات جمهور uncorked در ساعت قبل از در Sean Hannity را نشان می دهد (“من نمی دانم اگر او می داند که چه خبر است اما همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال”) در حال حاضر ساخته شده آن را برای او سخت تر برای خرید مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.

“آنچه من و بعد فورا رفت واز پشت است که فروشندگان با آنها ما تهیه قرارداد آنها گفته بودن به ارسال به مسائل میشیگان,” او گفت: WWJ 950. “این واقعا در مورد. من به خارج از کاخ سفید شب گذشته و در خواست تماس تلفنی با رئیس جمهور, جالب اینجاست که در آن زمان این مسائل می گذرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه متعهد یا ساخت یا دستیابی به “در برخی از فرم” بیش از 100,000 هواکش در طول 100 روز. اما با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بارها و بارها ساخته شده اطلاعیه های روزانه خود را در طول جلسات مطبوعاتی که معلوم شد که کمتر از آنها به نظر می رسد زمان خواهد شد بگویید اگر دولت قادر به ارائه. در این میان کشورهای در حال رقابت در برابر یکدیگر در بازار آزاد و در روند رانندگی تا قیمت.

Tellingly هنگامی که پرسیده شده توسط ABC جان کارل اگر او می تواند تضمین کند که هر coronavirus بیمار که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک تهمت منحرف و رفت و در حمله.

“نگاه نمی شود یک پای عیار. ‘هر کسی که نیاز به یک’ — هیچ کس تا به حال انجام آنچه ما انجام داده ایم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ کس هیچ کاری مانند ما شده است و قادر به انجام. همه چیز من در زمان بیش از یک ظرف غذا بود. آن را شکسته و کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام روز جمعه که او با استناد به دفاع تولید عمل می کنند (DPA) نیاز به جنرال موتورز برای تولید هواکش. اما حتی این تصمیم به نظر می رسد ریشه حداقل تا حدودی در مغلوب ساختن پیشی جستن قولنج با جنرال موتورز از گسترده تر و بیشتر نگرانی های اصولی

“من خوشحال که در آن جنرال موتورز ساخت گیاهان در مکان های دیگر در طول سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی در مورد تفکر پشت استناد DPA. “من به آن بسیار مطلوب مشاهده. من بسیار ناراضی با lore city, اوهایو, جایی که آنها به سمت چپ lore city, اوهایو در وسط خودرو رونق … من عاشق اوهایو.”

بنابراین حتی در مورد تهیه هواکش تهمت تفکر معاملاتي است. تصمیم خود را به زور جنرال موتورز به آنها را در قسمت مورد طولانی beefs با شرکت. و جایی که آنها در نهایت در نهایت می تواند در نهایت به یک تابع که فرماندار دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن را زینت های خوب به جای یک انعکاس از روی زمین نیاز است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>