آیا تعداد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز

پنج سال پیش در ژوئن 16, 2015 شاهد بودم در نصب وحشت به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Melania سوار پایین پله برقی در برج ترامپ اعلام اجرا خود را برای کاخ سفید است. من بلافاصله کاهش یافته و همه چیز من مشغول به کار بود به دلیل دانستن مغلوب ساختن پیشی جستن من می ترسید آنچه در مورد گشوده و آن را نمی خواهد خوب است.

این به دور از تهمت تا به حال اعالن در مورد اینکه چرا او باید رئیس جمهور شود. او تا به حال شده است گفت: از این پس حداقل 1987. آن را بخشی از خود توهم باور است که او دقیق تر از هر کس دیگری.

تبلیغات:

اما این بار متفاوت بود. و من متوجه شدم فورا چه چیزی ساخته شده از آن متفاوت می تواند در سوق دادن او به حزب جمهوری خواه نامزدی.

متاسفانه معلوم شد من درست بود. اما مهم نبود. به عنوان برگ برنده بعدها می گویند, من سعی کردم به او جلوگیری از تبدیل شدن به رئیس جمهور و شکست خورده است. که یکی از معدود چیزهایی که او تا به حال گفت که 100% واقع دقیق است.

اولین مشکل در ژوئن 16, 2015, بود, با, سیاست خبرنگاران که پوشش مبارزات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آنها را تحقیر در سال 2012 مبارزات انتخاباتی. آنها او را تحت درمان به عنوان جدی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حالی که تنها دو ملی روزنامه نگاران لارنس o’donnell از MSNBC و من به رسمیت شناخته شده, به طور مستقل, که مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع در حال اجرا بود برای غنی تر و قرارداد خود را برای faux واقعیت نشان می دهد افراد مشهور شاگرد.

تبلیغات:

بد مجهز سیاست خبرنگاران

سیاست خبرنگاران پوشش اسب نژاد سیاست نیست. سیاست خبرنگاران می دانم که تعداد سنجی نمی صورتهای مالی. آنها می دانستند که چگونه به حفاری تا ارتباط بین اهدا کنندگان و نامزدها نه طرح های مالی, ورشکستگی سوابق و اوراق بهادار افشا و یا چگونه به تجزیه و تحلیل این اسناد محرمانه.

وقتی که من به مختلف چاپ و پخش سیاست خبرنگاران و به آنها گفتم مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی سال 2012 تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن مواجه باراک اوباما آنها منفجر شود ، چرا که نه ؟ پس از همه آنچه که من می دانم در مورد مبارزات سیاسی; من تا به حال گفت: بسیاری از همسالان من بی علاقه.

تبلیغات:

گله — و خیلی از روزنامه نگاری گله پوشش به خصوص از مبارزات نادیده گرفته چه o’donnell و من دیدم به دلیل تهمت بود چنین رمان نامزد. او یک داستان جالب برای گفتن جالب تر از گوش دادن به هر گونه تغییر در بی حد و حصر تلاوت معمولی نامزد بیخ و گفتار. به جای اه-اه-اه در هر تجمع و پس از بیشتر از همان روز بعد چالاک مغلوب ساختن پیشی جستن یک داستان خوب.

سپس تهمت خود ساخته جدیدتر و غنی تر مقابله با ان بی سی به تمدید پیری خود را نشان می دهد. او اعلام کرد که از آنجا که امریکا مورد نیاز او را در کاخ سفید در آن لحظه خود را تلویزیون نشان می دهد مورد نیاز او را بیشتر.

تبلیغات:

توهین به ملت

که شده است باید تا پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاست آمریکا است. او توهین به رئیس دفتر رئیس جمهور و رای دهندگان آمریکایی و برای چه ؟ فقط چند میلیون دلار است که جریان در داخل و خارج از دست های خود را مانند آب.

سیاست خبرنگاران تا به حال تخم مرغ را در چهره خود. داشتن شده است برای جاهلان آنها مورد گرفته شود با مغلوب ساختن پیشی جستن بار دوم. بنابراین در سال 2015 به آنها بی اعتنا و در ابتدا گفت که او تا به حال هیچ شانس.

تبلیغات:

دقیقا همانطور که من می ترسید این سیاست خبرنگاران درمان مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان یک غرور پروژه و نه او را به طور جدی. که ثابت می شود یک اشتباه بزرگ برای امریکا و جهان است.

آنچه من دیدم این بود که چه تهمت را دیدم — یک فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به جمهوری خواه نامزدی.

امیدوار کننده غیر ممکن است رشد

تبلیغات:

زمان خوبی بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف در سال 2012. امریکا اغلب سوئیچ کردن حزب در کاخ سفید پس از هشت سال. آمریکایی ها نیز رای خود را pocketbooks. که بدان معنی است که اگر تهمت می تواند مردم را باور او می تواند به رشد اقتصاد در دو یا حتی سه برابر متوسط نرخ پس از جنگ جهانی دوم رای دهندگان خواهد گله به او. (واقعی رشد اقتصادی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شده است subpar حتی قبل از تاثیر مخربی بر اقتصاد در coronavirus بیماری همه گیر.)

اقتصاد در سال 2015 تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است بهبود از رکود اقتصادی ، آن را هنوز هم نیست.

دستمزد آغاز شده بود رو به افزایش کمی در سال 2013, اما به اندازه کافی به میلیون ها احساس خیط و پیت کردن به جای تنگ. تعداد مشاغل در حال رشد بود. اما به خوبی پرداخت مشاغل تولیدی به حال بهبود از offshoring — که مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره برداری — همراه با افزایش بهره وری و فن آوری — که تهمت نادیده گرفت چرا که او را درک نمی کند آن.

دلقک ماشین

تبلیغات:

در بالا از آن خواه نیمکت لخت بود. سابق فلوریدا رژیم صهیونیستی است. جب بوش پیشتاز اما چشم انداز یک سوم بوش در کاخ سفید بود و نه هیجان انگیز هر کسی. به زودی وجود دارد 17 جمهوریخواه رقیب بسیاری از آنها پس از آشکار و بی حد و حصر به داشتن که آنها شناخته شده به عنوان دلقک ماشین.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترین های بی حد و حصر از همه یک مرد که من تا به حال دیده می شود در زمان بود توهم و هرگز انجام می شود یک روز از خدمات عمومی در زندگی خود. او یک پیش نویس طفره زن یک رفیق از تبادل نظر پرنیان از جمله کوکائین بزرگ کاسب او در کسب و کار و کسانی که به او کمک کرد تا فرار از زندان حکم او به درستی به علت.

اما چند می دانست و یا این که او را یک بیمار نوزاد زندگی در معرض خطر به عنوان بخشی از یک طرح بزرگتر به اشتراک گذاری از پدرش ثروت. چه آنها می دانستند که خود را جلا تصویر به عنوان یک استاد تاجر یک تصویر است که تا به حال هیچ اتصال به واقعیت است.

تعداد بسیار کمی متوجه شدم تهمت رنج می برد از بیماری روانی جدی. او معتقد است که او بزرگترین انسان دقیق تر و صالح تر از هر کس دیگری با وجود شواهد فراوان است که او بسیار هوشمند نیست نمی درک اصول اولیه علم یا اقتصاد است و تمام عمر خود را صرف باد یک ثروت پس از دیگری با کمک دروغ گفتن در حسابداری وام و مالیات اسناد و مدارک. او حتی فریب خورده تازه کار رولت بازیکنان در مغلوب ساختن پیشی جستن قلعه تنها شناخته شده در هر شهر آتلانتیک کازینو.

تبلیغات:

برنده شدن بالاتر از همه

اما مغلوب ساختن پیشی جستن از سود وحشی غرایز که خوراک او را از هر هنجارهای اجتماعی هر مفهوم از نمایشگاه بازی و یا حتی نجابت. به تهمت خانواده تنها یک چیز مهم – برنده. و آن را یک پیروزی اگر شما پول دریافت کنید و نمی توانید تحت تعقیب.

افتخار یک کلمه ناشناخته در مغلوب ساختن پیشی جستن ، دروغ گفتن و فریب دادن, سرقت و انکار کاملا OK به Trumps تا زمانی که آنها بهره مند شوند.

مردم می دانستند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان این مدرن Midas یک مولتی میلیاردر کسب و کار نابغه لطف بی پایان او خود را ارتقاء و تلویزیون خود را نشان می دهد. من می دانستم که او به عنوان یک تقلب باهم مردی که ثروت بودند و دود و آینه; یک مرد بود که mobbed تا به چشم.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت دلقک ماشین نامزدها یکی یکی نه بر خلاف داستان گفته داستانی جمهور Jed بارتلت در یک قسمت از بال غربی که در آن o’donnell شده بود یک نویسنده و تهیه کننده است. مارتین شین شخصیت گفته او قرار نیست برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است اما او به عنوان یکی توسط یکی دیگر کاهش یافت کمپین فرعی.

“ساخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”

من سعی کردم به انجام یک کتاب در مورد تهمت, اما من مختلف ناشران و دیگران گفت: همه با هم یک کتاب را برگ برنده خواهد بود. هم زمان با عجله ئی, کتاب, ناشر لوین ساخته شده و پیشنهاد من فقط 27 روز به نوشتن “ساخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” که در ماه اوت سال 2016. من با ارسال کپی به بسیاری از سیاست خبرنگاران هیچ یک از آنها آن را بخوانید که من می دانستم که به خاطر آنها خواسته است که این کتاب در جواب اظهارات خوانندگان من می دانستم که شد بی اساس است.

این کتاب هرگز یک بررسی در آخرین, روزنامه نیویورک تایمز, حتی اگر آن ساخته شده است در لیست پرفروش. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن eked خود را محدود کالج انتخاباتی پیروزی مقاله ناشر A. G. Sulzberger و ویرایشگر دین Baquet اذعان فوق العاده صفحه اول بیانیه ای که در کمپین 2016 نمی شد این مقاله بهترین ساعت.

کتاب من است که سیاست خبرنگاران و ما به مهم ترین روزنامه ها تا حد زیادی نادیده گرفته و به فروش بسیار خوبی در اروپا نام گرفت, سیاسی, زندگینامه 2016 در بریتانیا و ترجمه شد و به 11 زبان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد چرا که زمان درست بود روس ها به او کمک کرد و دموکرات ها انتخاب یک نامزد که بسیاری از آمریکایی ها متنفر بودم. چند می دانستم که او یک کتاب مقدس-حمل متدیست که دعا با کارکنان روزانه و ترس ولادیمیر پوتین به این دلیل او را فشرده و او را از لحاظ اقتصادی به او را ترک اشغال کریمه و شرق اوکراین است.

سیاستمداران وعده

مبارزات سیاسی به ندرت در مورد سیاست خارجی و یا برای که ماده شایستگی. و آنها به ندرت در مورد جزئیات وعده. می تواند به شما توضیح دهد فقط آنچه گور به معنای با خود امنیت اجتماعی سطح? یا هیلاری کلینتون برنامه ریزی برای high-tech ساخت ؟ برای بسیاری از افراد کسانی هستند که فقط سیاستمداران’ بی ارزش وعده — خیلی blah blah blah.

مبارزات در مورد امید و آرزو. و در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد نیز مورد خشم و ترس است. مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت یک راه برای ترکیب این دو است.

او وعده داده رشد اقتصادی در دو و حتی سه برابر متوسط نرخ 70 سال گذشته. هر کسی که می فهمد اقتصاد می دانستند که بی معنی بود اما همه تهمت تا به حال به انجام فروش صدای هیس کردن حتی اگر هیچ استیک.

خشم آسان بود. به افرادی که توسط قوانین که به کار می رفت هر روز که چک شده بود به تخت در حال سقوط برای تمام طول زندگی خود را می خواست یک زندگی بهتر. افزایش قیمت مسکن و برای بسیاری دست نیافتنی هدف از فرستادن بچه های خود را به دانشگاه کمک تهمت که می پرسند چه دموکرات ها انجام داده بود برای حل این مسائل.

ترس از دیگران

و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن ladled از ترس–ترس که دیگر مردم ناعادلانه جلوتر. مسلمانان و مکزیکی در صدر تهمت لیست اما او حمله سیاه آمریکایی و آسیایی در حالی که همه اعلام خود “حداقل نژادپرستانه فرد شما تا کنون ملاقات کرد.”

پس از پنج سال به این فاجعه سیاسی دیگری وجود دارد اشتباه آمریکایی ها می تواند حداقل شایسته آمریکایی که باور به دموکراسی و آزادی به جای استبداد.

این اشتباه است که فرض کنیم که مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت زخمی توسط botching پاسخ به همه گیر و نژادپرستانه پاسخ به موضوع زندگی جنبش است که او نان تست. مغلوب ساختن پیشی جستن وحشی حیوان وحشی که نمی تواند اهلی و رام.

به حساب او قبل از آرای هستند و شمارش اشتباه خواهد بود به عنوان افتضاح به عنوان کسانی که از سیاست خبرنگاران که تحت پوشش کمپین 2016.

دقیق تر از آنها بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی