نمی افتد برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای بازیگران خود را به عنوان خیرخواه رهبر یک کشور ایالات

پس از هفته ها صرف عصبانیت کم اهمیت جلوه دادن تهدید coronavirus دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در تلاش برای توصیف این کشور متناقض و هنوز هم شدید کافی و پاسخ به برخی از مرتب کردن بر اساس از شکوه — حتی “زیبا” بیان وحدت ملی.

خط مقدم پاسخ مقامات بهداشت عمومی و دموکرات ها هنوز در حال مبارزه مغلوب ساختن پیشی جستن دندان و ناخن به تسریع تولید به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظتی و گسترش بسیار مهم تست.

تبلیغات:

اما به جای پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن بر ساخت آن را مانند نگاه او منجر شده است. روزانه خود را به دوربین خمیدگی کنفرانس های مطبوعاتی پر از دروغ و تقریبا به طور کامل عاری از ماده, اما آنها ایجاد تصاویر از کسی مسئول در زمان بحران.

و هر روز بیشتر تفرقه رئیس جمهور در تاریخ آمریکا تلاش می کند سخت تر و سخت تر برای توزیع مجدد خود را به عنوان یک خیرخواه رهبر یک کشور متحد.

آن را سخت به فروش برساند. به خصوص زمانی که بحث او می رود به عنوان بیش از حد بالا به عنوان آن را در روز یکشنبه. “بنابراین من فقط می خواهم با گفتن این که ما همه در این با هم, همه ما,” او گفت: او به عنوان پیچیده خود را آماده اظهارات. “من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. وحدت این رفاقت روح — من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. این یک چیز زیبا را تماشا کنید.”

تبلیغات:

یک چیز زیبا به تماشای ؟

حتی با توجه به این که سهام عبارت مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از اغلب آن را “یک چیز زیبا به تماشای” خود را به عنوان جمهوری خواه مخالفان سقوط توسط ایستگاه فرعی در سال 2015; آن را “یک چیز زیبا برای دیدن” جمهوری خواهان در قدم اهسته در خانه استیضاح جلسات — عبارت وحشتناکی بود inapt.

و بله مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت به اذعان طرف تیره تر: “متاسفانه دشمن مرگ است” او ادامه داد. “این مرگ است. بسیاری از مردم در حال مرگ هستند و پس از آن بسیار ناخوشایند است. آن را بسیار ناخوشایند چیز را از طریق.”

تبلیغات:

اما سپس آن را حق بازگشت به شگفت در “سطح شایستگی سطح مراقبت, سطح, عشق من — من فقط فکر می کنم آن را درخشان.”

این همه آغاز شده در هفته گذشته تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار bizarrely شلاق یک خبرنگار که از او پرسید آیا تا به حال هیچ گونه همدلی برای “آمریکایی ها که می ترسند.”

تبلیغات:

کسی در کاخ سفید بدیهی است تصمیم گرفت که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به نگاه کمی انسانی تر و خیلی بیشتر از ریاست جمهوری. به طوری که آنها شروع به نوشتن او خطوط جدید.

در اینجا چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 22, خواندن از یادداشت های:

برای کسانی از شما که احساس تنهایی و جدا شده, من می خواهم شما بدانید که ما همه با هم پیوست به عنوان یکی از مردم تا ابد ارتباط با ما مشترک ملی با روح ما عاشق کشور ما — روح شجاعت و عشق و میهن پرستی. هیچ آمریکایی است که به تنهایی تا زمانی که ما متحد هستند. و ما متحد هستند. ما بسیار متحد است. مردم می گویند همه چیز در حال حاضر که سه هفته پیش آنها صحبت نمی که در راه است. ما بسیار متحد است.

هیچ نیرویی برابر است با قدرت uni- — واقعا یک متحد امریکا, ایالات متحده امریکا, امریکا مانند ما آن را در حال حاضر.

او به پایان رسید تا با یک خط او پس از تحویل تقریبا روزانه: “من بسیار افتخار کشور ما است. من بسیار افتخار می کنم. من بسیار افتخار می کنم که خود را رئیس جمهور.”

تبلیغات:

هیچ یک از این تصادف است. در واقع برگ برنده های کمپین قرار دادن یک آگهی در مارس 27, کامل با نمایشی نمره: ویژگی های آن تهمت صحبت کردن در مورد چگونه “وجود روح در این کشور مانند قبل از هرگز” همراه با توصیف کلیپ از دموکرات ها و روزنامه نگاران عمدتا از متن گرفته شده از جمله سی ان ان, خبرنگار دانا باش و گفت: “او است که این نوع از رهبر که مردم نیاز دارند.”

آیا شما آن را خرید ؟ البته که نه. خواهد شد و رسانه ها ؟ نگه داشتن در ذهن نیویورک تایمز (اگر فقط به طور خلاصه) با عنوان تهمت را آشکارا مانور سخنرانی در ال پاسو — پس از یک supremacist کاملا احتمالا با الهام از او نژادپرستانه incitements کشته شدن 22 نفر در خارج وجود دارد – “مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار وحدت در برابر نژادپرستی است.”

نخبگان سیاسی مطبوعات swoons زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و هر چیزی که به نظر می رسد حتی کمی ریاست جمهوری.

تبلیغات:

سپس دوباره به عنوان طولانی به عنوان برگ برنده همچنان به مخلوط خود را استاندارد اغلب تند و تیز صحبت کردن امتیاز با این امکانات جدید پوشش است که به احتمال زیاد شبیه به آنچه دیوید اسمیت نوشت نگهبان پس از چند روز جلسه یعنی که مغلوب ساختن پیشی جستن “تضعیف تقاضای خود را برای وحدت با گفتن دروغ بطور شفاهی سوء استفاده از خبرنگاران و آتش زا اتهامات است که به طور ضمنی مراقبت های بهداشتی کارگران سرقت, ماسک, بدون ارائه شواهد.”

آنچه که من می خواهم برای دیدن است که نخبگان ما خبرنگاران در نظر گرفتن توجه داشته باشید از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به رنگ گلگون وطن پرست تصویر و ساخت آن را روشن است که هیچ یک از است که بر اساس واقعیت اما این است که به جای شفاف تلاش برای گسترش حمایت خود را فراتر از خود را کمتر-از-یک-اکثریت سیاسی پایه.

در واقع این امر می تواند موقعیت مناسب برای جلب توجه به چیزی کاملا حیرت انگیز در مورد تهمت است که مطبوعات از مدتها پیش متوقف شد شگفت زده در مورد: او نه یک بار ساخته شده یک تلاش واقعی برای رسیدن به افرادی که پشتیبانی نمی کند او در حال حاضر.

اطلس ملی خبرنگار جیمز Fallows در یک مقاله در مورد چگونگی سیاسی مطبوعات تبدیل شده است inured به تهمت ظالمانه رفتار ذکر شده به عنوان یک مثال حداقل توجه به ناروا دعوت تنها خواهان به امضای دو حزبی محرک لایحه. Fallows توضیح داد:

تبلیغات:

هر رئیس جمهور تلاش کرده است در برخی از نقطه به گسترش حمایت خود را فراتر از کسانی که در ابتدا به او رای دادند (به همین دلیل است که همه دیگران را در برخی از نقطه در حال رتبه بندی محبوبیت از 60 درصد یا 70 درصد). هر یک دیگر است در برخی از نقطه سعی در بیان منافع کل مردم و نه فقط “پایه.” مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز انجام می شود یا — و این شکست آنقدر پخته است که در آن به سختی ثبت شرکت.

او را به رفتن به آن را نگه دارید

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به مانند رهبر ایران مردم فقط می رویم به دریافت بیشتر از جان گذشته به عنوان زمان می رود. تایید خود را-امتیاز “دست انداز” هنگامی که قرار داده در آن زمینه مناسب دیگر به نظر می رسد بسیار قابل توجه — به جای “تجمع در اطراف رئیس جمهور” آن را بیشتر یک “تجمع در اطراف پرچم” و نبود حتی خیلی از یکی از کسانی که.

اما همانطور که نیویورک پست Mary Kay Linge گزارش “رسانه های بی امان تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن و پاسخ او به این بیماری همه گیر — مهم نیست که چقدر بی اعتنا و یا انتقادی تن خود را — است که در خدمت اهداف خود را با تثبیت کانون توجه بر او و بر بحران خود را.”

این جلسات به خصوص زمانی که شبکه های حفظ و پخش آنها — و انجام این کار بدون هیچ روزنامه نگاری ارزش افزوده — قوی ترین ابزارهای تبلیغاتی او را در اختیار خود.

یکی از بسیاری از نقاط بسیار عالی نیویورک تایمز تلویزیون منتقد جیمز Igi ساخته شده در مورد وقایع روزانه در روز دوشنبه است که آنها “چیزی که آقای ترامپ نشده بود و پس از او اعلام کرد Leeza گیبونز برنده نهایی خود را ‘مشهور شاگرد’ در سال 2015: یک برنامه تلویزیونی با هدف گسترده مخاطب انبوه است.”

تبلیغات:

و این که مخاطبان Igi نوشت: می خواهد “یک دلیلی برای باور کردن همه چیز بهتر خواهد شد.”

تهمت می داند که. او همچنین می داند که حتی افرادی که به طور معمول نمی توان ریشه برای او قطعا نمی خواهید او را به شکست و حتی بدتر از او در حال حاضر است. و او همچنین می داند که در مورد شرکت های بزرگ رسانه ای ضعف برای چیزهایی که صدای “ریاست جمهوری.”

به همین دلیل او را که می گفت: “ما واقعا از دیدن امریکا در بهترین حالت آن است. ما واقعا از دیدن چیزهایی که مردم هرگز فکر نمی کردم حتی می تواند رخ دهد.”

اما او تنها حق در مورد نکته دوم و نه راه او معنی.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>