نمی تواند بیش از حد هیجان زده در مورد تهمت را “غم انگیز” تن — او می تواند بازگشت به حالت عادی به زودی

در روز سه شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی که صدا کمی کمتر مانند P. T. Barnum-سبک وقایع روزانه که رأی او شده است لاف زدن در مورد تا کنون پس از او در زمان آنها بیش از معاون رئیس جمهور مایک پنس که تهمت می ترسید شد خمیدگی نور افکن. او موفق به اعتراف مرگ و میر است به احتمال زیاد در شش رقمی و پس از گذراندن ماه به حداقل رساندن جدید coronavirus حتی اعتراف کرد این است که بدتر از آنفولانزا. طبیعی است که برای همیشه لطفا برای-gulllible مطبوعات بلافاصله شروع به ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اگر او بودند دو سال که رفت پو-پو در اسان مانند یک پسر بزرگ است.

“این کاملا جدید پیام و جدید تن از مغلوب ساختن پیشی جستن” بوده جیک شرمن از, سیاسی در توییتر.

تبلیغات:

کمی کمتر gushy اما هنوز هم ساده و بی تکلف از اریک لیپتون از نیویورک تایمز: “مغلوب ساختن پیشی جستن صدایی متفاوت است. مقیاس از مرگ به نظر می رسد باید خود را تغییر لحن حداقل.”

حتی پس از اعتراف به این که “مردم ممکن است بگویند خوب, شما می دانید من همیشه نمی تواند به او اعتماد. او را ساختگی و غيره” جیم آکوستا از سی ان ان تاکید کرد که من هرگز دیده می شود رئیس جمهور تهمت مثل این” و “من فکر می کنم او می شود.”

“تن در این کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه احساس متفاوت تر از همه قبل از COVID-19 جلسات: قبر هوشیار گریم و واقع بینانه” کارن Travers از ABC News توییتی.

تبلیغات:

آن را سخت به احساس همدردی برای این مردمی حتی اگر آنها در حال نشانه رفتن به یک تله گذاشته شده توسط یک هنرمند باهم است که grifting پس او اول رفت پو-پو در اسان. این آسان نیست برای قبول واقعیت از ما کابوس وضعیت. یک بیماری همه گیر است که پاره سراسر کشور و رئیس جمهور ما یک مرد که با هر معیار در sociopath, چک لیست, مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم می میرند و یا در صورت خراب کردن مالی تا زمانی که او می تواند پیروزی در انتخابات مجدد. البته آن را جذب می کند به این باور است که یک انسان قادر به شفقت و یا مراقبت در جایی در داخل که فرومایه بیرونی است که او را منجر به این مناسبت است.

این دقیقا همان نوع از چیزی که قربانیان سوء استفاده از طریق معتادان خود را اغلب برای سال: باور است که این زمان تغییر کرده است, او نمی خواهد به شما ضربه دوباره آن گل او در هنگام خرید او عذرخواهی کرد آنقدر خوب و…. اما این مهم است برای آمدن به مقابله با این واقعیت است که او همیشه به شما رسید دوباره.

این کار از روزنامه نگاران را به سقوط این قانون و یا حداقل آن را باید. مغلوب ساختن پیشی جستن مراقبت می کند اگر صدها هزار نفر از مردم می میرند. او قادر به مراقبت از. این عمل طراحی شده است برای فریب مردم به دنبال به دور از واقعیت است که که همه چیز آنقدر بد است چون تهمت ماه را صرف امتناع از انجام هر کاری برای جلوگیری از این ویروس از گسترش و در حال حاضر مجبور به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر با از دست دادن شغل خود را به ماندن در خانه.

تبلیغات:

فقط به عنوان مهم وجود دارد مطلقا هیچ شانسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر کرده است. ما شده ایم در این جاده بارها: او اعمال غم انگیز برای یک دقیقه می شود gushy ستایش از مطبوعات است که کاهش بار برای “ریاست جمهوری” انجام زیر زیرزمین و سپس جرقه بزند حق بازگشت به معمول خود کینه جو خرده sociopathic خود. ما شده ایم در این راه چندین بار با فقط coronavirus بحران که در آن تهمت تا به حال لحظات ظاهری به آن را به طور جدی قبل از رگرسیون به ادعا می کند که او را “بازگشایی” کشور از یکشنبه عید پاک.

در واقع اگر یکی به نظر می رسد دور از مغلوب ساختن پیشی جستن بازی-بازیگری هوشیار فکر رهبر در تلویزیون برای یک دقیقه چه می شود روشن است که او در واقع تغییر چرخ دنده ها در همه. او هنوز در تلاش برای اجتناب از سرزنش چقدر بد این وضعیت واز این ادعا که او پریشان استیضاح. (که آن هم تقصیر خود را و می تواند اجتناب شده است اگر او تا به حال متوقف به انجام جنایات.) (همچنین او واقعا پریشان آن است.) فقط این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است تئوری های توطئه در مورد کارکنان بیمارستان سرقت لوازم به منظور منحرف کردن مقصر کمبود.

تبلیغات:

تئوری توطئه-وسواس درست است که در آن تهمت را در قلب و ذهن زندگی داده است تا روح و همچنان به فشار این ایده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس جعل است. سابق Fox News radio میزبان Todd Starnes نوشت: یک ستون نشان می دهد “شده است وجود دارد هیچ اثبات بتن” است که بیمارستان ها در شهر نیویورک در حال غرق شده است. او ادعا کرد که او “شخصا بازدید دو بیمارستان در بروکلین و ندیدم ترافیک غیر معمول.”

(با توجه به این که بیمارستان ها را ممنوع اعلام کرد هر کسی که وجود ندارد برای مراقبت های پزشکی از آینده در داخل آن معلوم نیست چگونه Starnes انجام این بازدیدکننده داشته است.)

پس از آن است و عجله از محافظه کاران در رسانه های اجتماعی ارسال عکس از بیمارستان خالی پارکینگ (که تعجب آور نیست با توجه به ممنوعیت بازدید کننده) یا فیلم از آرام ورودی که ظاهرا ثابت کند که هیچ چیز زیادی باید در رفتن در داخل.

تبلیغات:

راش Limbaugh که مغلوب ساختن پیشی جستن با افتخار مدال آزادی در ماه های ژانویه — یکی از رئيس جمهور ما را بیشتر در خود چهره چرخش عملیات است حفر به “جعل” روایت نیز اعلام کرد که پس از پالم بیچ تنها تا به حال 57 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر 11 (تا کنون) این بحران است که “سیاسی” و اغراق آمیز به آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن.

این Trumpian ستاره الماس و ابریشم هستند و بی شرمانه اعلام کرد که تعداد مرگ است که جعلی به منظور صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن. Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن شبان همچنان خواستار “حق” برای برگزاری عظیم کلیسا در وسط این بیماری همه گیر. The Federalist همچنان به انتشار مقاله پس از مقاله اعلام کرد که این بحران بهداشت عمومی است که پر از شکوفه های ضد آمریکایی لیبرال.

برای به دست آوردن یک حس خوب که در آن تهمت جهان است, نگاهی به نحوه Trumpiest فرمانداران رفتار هستند. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است که هنوز هم امتناع ایالت shutdown — به دلیل تهمت نیست به او گفت. گرجستان می سی سی پی, میسوری و آرکانزاس و آلاباما را به طور مشابه در برابر خاموش کردن کسب و کار و یا قرار دادن پناهگاه در محل سفارشات در عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به طور ناگهانی شروع به ساخت غم انگیز چهره ها در, دوربین, اما او را انجام نمی دهد هر چیزی قابل توجهی به این فرمانداران برای محافظت از مردم خود را.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن یک هنرمند باهم تا او با یک ضربه از گاهی تظاهر به کمی بیشتر بزرگسالان به تکان شدید و سخت از رسانه های زنجیره ای. اما اجازه دهید روشن است: او نمی تواند مقاومت در برابر آژیر تماس از تئوری های توطئه نقاشی او را به عنوان یک قهرمان مظلوم با دروغ گفتن را فشار دهید برای مدت طولانی. و نه وجود دارد هر دلیل به این باور او مشروع است متزلزل توسط دانش است که یک دسته از مردم در حال رفتن به می میرند زیرا که نیاز به مراقبت دیگران او به سادگی نمی داشتن. این درست است که خود را در دراز مدت سیاسی خود بهره نهفته در حداقل تلاش به دلسوزی و در نظر گرفتن گام های جدی برای کاهش این بیماری خود را شتابزدگي و پارانوئید-عاشق قربانی پیچیده تقریبا قطعا برنده است.

خوب می آیند مطبوعات پاداش تهمت برای این موقت reflexive لحظات که در آن او آن را می کشد با هم به جعلی بودن جدی فرد است. تا همه را فراموش “مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار وحدت در مقابل نژاد پرستی” پس از Charlottesville شورش? چند بار می کند واشنگتن سپاه مطبوعات نیاز به فرش کشیده از زیر آنها قبل از توقف پله در این احمق فرش?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>