یکی از اولین چیزهایی که Maysoon زید را به شما بگویم زمانی که شما صحبت کردن با او است به احساس رایگان برای متوقف کردن او. آن را نمی کند چرا که او نمی باید مقدار زیادی برای گفتن و یا به این دلیل او را دعوت وقفه. چون بازیگر فعال و امینی طنز به فلج مغزی و می داند که گاهی اوقات مردم mishear کلمات او.

در عین حال طی صحبت های اخیر با سالن زید نشده اند می تواند بیشتر شفاف در پیام و معنی. به عنوان یک خود-توصیف های متعدد اقلیت زید است در یک ماموریت برای مبارزه با جنسیتی نژادپرستانه و ableist عضو شورای نظارت مدت در خارج وجود دارد, در حالی که همچنین که واقعا خنده دار و امتناع بود “الهام بخش است.” او دارای یک جدید قابل شنیدن اصلی به نام “پیدا کردن یکی دیگر از رویا” و او به صحبت ما در مورد مبارزه با قلدر و شش کلمه مشاوره برای چگونه به رفع امریکا است.

تبلیغات:

برای کسانی که نه در کتاب خود و در عین حال می تواند به شما می گویند چه عنوان به معنی و چرا شما را انتخاب کرده است ؟

اگر رویای خود را تبدیل به یک کابوس پیدا کردن یکی دیگر. به جای احساس “من شکست خورده در آنچه که من در خواب, بنابراین من یک شکست وجود دارد بنابراین هیچ چیز دیگری برای نگاه به جلو به زندگی می کنند و یا برای” پیدا کردن یکی دیگر از رویای. در نهایت یکی از این رویاها را به حقیقت می پیوندند. و یا شما می میرند و شما نمی خواهد می دانم که شما شکست خورده است.

شما تا به حال به کسی می گویند که به شما در اوایل زندگی حرفه ای خود را در زمینه های مختلف.

تبلیغات:

پدر و مادر من نمی تواند استطاعت درمان فیزیکی به طوری که آنها به من فرستاده شده به شیر کلاس. من در یک رقصنده کنوانسیون در والدورف آستوریا و آنها تا به حال تمام این برادوی divas به ما دادن مشاوره است. این بود که نظارت ما در اطراف اتاق رفت و از او پرسید ما چه رویاهای ما بودند. مردم بودند که می گفت آنها می خواستند به یک اسب شاخدار و یا آنها می خواستم برای پرواز. او به من و من گفت: “من می خواهم به رقص است. من می خواهم به رقص شیر در برادوی و در سر و صدا را در funk.” و او گفت: “دختر شما یک فلج. پیدا کردن یکی دیگر از رویای.”

بنابراین من آن بود که در اپرا صابون در طول روز “بیمارستان عمومی.” که به معنای واقعی کلمه my backup. من نمی داد تا در برادوی هدف اما من گفتم که: “من نیاز به یک ایمنی. آن خواهید بود که در ” بیمارستان عمومی.'” من هدف فقط به عنوان بالا به جای اجازه دادن به آن برای شکستن من.

من فکر می کنم که قدرت من کمدی و آنچه من ساخته شده TED talk موفق است. مردم به شنیدن آنچه که آنها می خواهند به. اگر شما یک زن هستید آن را یک سر و صدا. اگر شما یک فرد معلول شما دیده می شود. اگر شما مسلمان احساس شما برابر است. اگر شما از نیوجرسی شما مانند “او نیوجرسی و افتخار میکنم.”

تبلیغات:

من کنجکاو آنچه شما فکر در حال حاضر با داشتن مکالمات در سراسر کشور در مورد ناکامی بسیاری از ما احساس خرید و فروش با شرایط که در دراز مدت. چه مسائل است که شما احساس می کنید در حال تعریف این سال ؟

من به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که شرایط موجود نیست پوشانده شده است. من برای پیدا کردن آن مشمئز کننده جناس در نظر گرفته شده است که هر روز غیر فعال آمریکایی’ دسترسی به مراقبت های بهداشتی تحت محاصره است. که هر روز ما نمی دانیم که اگر ما پوشش داده شود یا نه فردا. ما نمی دانیم که اگر ما دسترسی به دارو مقرون به صرفه یا نه فردا. ما نمی دانیم که اگر ما نهادینه شود در برابر ما خواهد شد یا نه فردا. بهداشت و درمان است که قطعا یک موضوع اما من موضوع بالا.

تبلیغات:

من از بالا به موضوع حقوق مدنی. من چند اقلیت, من یک زن مسلمان از رنگ و من در کشوری زندگی می کنند که در آن قوی ترین مرد جهان منجر شعارهای “او قرار” در مورد زنانی که دقیقا مثل من. این وحشت و وحشتناک است. حقوق مدنی شماره یک من است موضوع آن گره خورده است بسیار در مهار افزایش نرخ سفید برتری نژاد پرستی و تعصب و نفرت جنایات یهود ستیزی و خشونت علیه افراد معلول است که یک چیز واقعی در این کشور است.

که من به ارمغان می آورد به دوم من غالب موضوع خشونت علیه زنان است. دوباره جهان قوی ترین مرد دارای چندین اتهام خشونت جنسی علیه او. خشونت علیه زنان بیماری همه گیر در این کشور; من می خواهم به کسی که در حال رفتن به آن نگاه کنید. سوم من مهم ترین مسئله آموزش و پرورش است. پدر و مادر من تا به حال به مبارزه با نظام مدرسه عمومی به جریان اصلی من چون من غیر فعال بود. بتسی DeVos است عقب برای حمایت از دانش آموزان معلول. دسترسی رایگان و مقرون به صرفه آموزش و پرورش برای همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن توانایی گنده اولویت برای من. و چک که همه قسمتها ؟ الیزابت وارن. اما حتی من حداقل رویای نامزد است که هنوز هم یک انتخاب بهتر از زمان مستاجر.

در اینجا چیزی است که من می خواهم بگویم برای کسانی که احساس می کنید که آن را ناعادلانه مجبور به انتخاب “کمتر از دو evils” هنگامی که رویای خود را نامزد است نه نامزد. شما انتخاب کمتر از دو evils; شما انتخاب برای محافظت از اقلیت ها. شما انتخاب برای صرفه جویی در زندگی افرادی که نیاز به دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که یک انتخاب خوب است. که دو شر. که یک انتخاب خوب است. من فقط امیدواریم که که ما یاد بگیرند که از سال 2016 و همه ما پشت, نامزد, و من امیدوارم که یک نامزد همه ما می تواند افتخار.

تبلیغات:

صحبت شما بسیار آشکارا در مورد احساس شما شدم بسیار زیبا در یک محیط که در آن شما احساس نمی bullied شما احساس نمی کنند به حاشیه رانده شده شما تحت درمان قرار گرفتند به خوبی توسط دوستان و همسایگان خود را در جامعه خود را. آیا شما احساس می کنید آن را بهتر یا بدتر ؟

من مورد آزار واقع برای من از کار افتادگی. زمانی که من بچه ها رسیدن به من امروز آنچه آنها می گویند این است که آنها مورد آزار واقع در تمام طول روز در مدرسه و آنها را مورد آزار واقع شدند همه شب در رسانه های اجتماعی. که آنها نمی تواند پیدا کردن دوستان آنها نمی تواند پیدا کردن هر کسی که به تاریخ آنها. این یک تجربه بسیار متفاوت تر از من بود و من نمی دانم چرا. من نمی دانم چرا.

من همان بهترین دوست از من 5 سال است. من از آنها پرسیدم که چرا آنها نمی درمان من متفاوت و به آنها گفت: “اول از همه, شما همیشه وجود دارد.” آنها بیش از حد جوان به درک تفاوت و در زمان آنها اهمیتی نمی دهند چرا که من بخشی از این گروه است. اما دوست من همچنین گفت: “پدر و مادر ما هرگز اجازه آن را. آنها باید آن را تعطیل بلافاصله.” من نمی دانم که چه چیزی اتفاق می افتد اما افراد معلول و کودکان و نوجوانان معلول در حال اذیت و خشونت علیه افراد معلول از کنترل خارج شده است.

تبلیغات:

زنان معلول هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به تجاوز جنسی و ما 50 درصد از همه آمریکایی ها کشته شده توسط اجرای قانون است. چگونه من می تواند احساس مانند آن را بهتر زمانی که 50 درصد از مردم کشته اجرای قانون غیرفعال شوند ، در حال حاضر به عنوان یک زن در امریکا ما بودن “به رهبری” توسط یک مرد با چند اتهام سوء استفاده جنسی علیه او. به عنوان یک زن می کند که من احساس امن است ؟ می کند که من احساس برابر ؟ می کند که من احساس احترام? هیچ.

پس از آن به عنوان یک مسلمان شما رو به شوخی به من. زندگی من منتقل post-9/11. این که چرا دین Obeidallah و من ایجاد نیویورک, عرب, امریکایی, جشنواره فیلم کمدی برای مبارزه با این تصاویر منفی از اعراب و مسلمانان در رسانه ها. زندگی من فقط نیاز به محافظان خاصی را نشان می دهد به دلیل نفرت نسبت به مسلمانان است که سوخت توسط یک فرد که کنترل این کشور است. مردم وجود دارد گفت: “ما می کشتن که معلول خنده دار جوجه زیرا مسلمانان نفرت ما به خاطر آنها رقصید در خیابان در نیوجرسی.” که گفتن آنها این ؟ رئیس جمهور ایالات متحده است. آن را بهتر. آن را ترسانده است. آنچه که ما در مقابل این است که در بالاترین سطوح قدرت در این کشور است.

هنگامی که شما در خارج وجود دارد و شما در حال ملاقات با همه این گروه های مختلف مردم آنچه که شما یک پیام ؟

تبلیغات:

نمی اویختن با معنی مردم است.

این که چگونه من رفع امریکا است. نمی اویختن با معنی مردم است. ما فکر می کنیم که ما را به اویختن با افرادی که این معنی برای ما که در حال سوء استفاده, به ما, به خصوص اگر آنها در خانواده ما. و ما نمی. اگر شما خاموش کردن معنی مردم و شما آنها را تعطیل و شما را به دور خود قدرت شما افزایش یابد و آنها می گیرند.

من قلدری زیادی در اینترنت, من ساخته شده سرگرم کننده زیادی در اینترنت. یک لحظه وجود دارد در زندگی حرفه ای من زمانی که من در “شمارش معکوس با Keith Olbermann” که در آن من فکر کردم دو بار در مورد رفتن بر روی صفحه نمایش چون من بیمار بود از مردم سرگرم کننده از من کج است. به جای من گفتم که: “هیچ.” من از این خواب و من سخت کار می کرد برای این 20 سال من اجازه رفتن به معنی مردم من را متوقف کند. هنگامی که شما آنها را حذف کنید و شما حذف نظر خود را و شما را متوقف و اجازه دادن به آنها در شما تاثیر می گذارد آنها از دست دادن تمام قدرت و به دست آوردن قدرت. من می دانم آن را سخت به انجام است. این سخت است هنگامی که مردم می گویند زانو دلپذیری هستند. آن سخت است. من می دانم.

من احساس می کنم دقیقا همان راه و من آن را انجام داده اند در زندگی من است. من نمی توانم در سکوت چشم پوشی به دنبال دور یا تظاهر است که این وجود ندارد. من نمی تواند آن را انجام دهد و من نمی خواهم برای مشروعیت بخشیدن به این نوع نگرش و این نوع از رفتارها و من نمی توانم compartmentalize it.

تبلیغات:

من و شما باید توانایی به صحبت می کنند و ما باید. برای کسانی که نمی, راه رفتن دور. نه هر کسی حاضر به مقابله با; دریافت و ترک.

و همه ما در سطوح مختلف قدرت است. چه چیزی شما را بکنید هنگامی که بچه خود را در مدرسه و یا رئیس خود یا پدر خود چیزی می گوید و شما هنوز هم در خانه زندگی می کنند و یا آنها پرداخت شهریه خود را? همه ما نیز باید به این اخلاقی چانه زنی.

که بخش دوم از این پیام. آن را نمی ممکن است راست, در حال حاضر, اما دوم شما می توانید آن را انجام دهید. ایجاد Ohana خانواده در اطراف شما است که باعث می شود که انتقال ممکن است. اگر شما 12 سال است و شما در یک خانواده که در آن پدر و مادر است که کنترل خود را از هر حرکت شفاهی پاره شدن شما را بدون توقف و هیچ راهی وجود دارد که شما می توانید از که ما باید برای ایجاد یک مسیر که در آن ما می گویند: “کسانی که عشق شما به شما گفتن حقیقت است.”

ما در حال زندگی در چنین فوق العاده بی سابقه غیر طبیعی زمان حداقل در تاریخ آمریکا است. من مردم در رسانه ها هنوز در تلاش برای بازی با قوانین و هنوز هم در تلاش برای گفتن “خب ما باید به پوشش هر دو طرف است.”

تبلیغات:

من از جهان عرب; this ain’t جدید به من. و این چیزی است که سیاه و رای دهندگان می گویند ، این است که جدید به آنها.

چه چیزی به شما امید می دهد? چه چیزی باعث می شود شما از رختخواب در صبح و مانند شاید ما می توانیم آن را بهتر ؟

من گربه بیانسه. من بسیار خوش شانس و من تا به حال باور نکردنی پدر و مادر است. بخشی از آنچه انگیزه من این است که میراث از پدر من بود که البته یک دختر. من گوش مردم سراسر جهان می گویند, “من شنیده ام که داستان است که به شما گفته در مورد پدر خود را و در حال حاضر من انجام می دهند که با دختر من.” یا “من شنیده ام که پدر خود را گذرانده و در حال حاضر من می گویند نماز برای او.” آن چیزهایی که آنها واقعا به من انگیزه به کار خود ادامه میراث و همچنان به بالا بردن او را چرا که او به من بسیار شادی و قدرت تا آنجا که من احساس می کنم نیاز به راه رفتن به جلو و درخشش آن نور.

پس از آن مادر است بزرگترین و شکست یک گزینه نیست. من مجاز به خارج شدن از رختخواب. اگر من تور او باعث می شود من سه مایل پیاده روی در روز است. او به معنای واقعی کلمه پیاده به خانه من و میکشد مرا. او یک محرک بزرگ است. پس من باید رویاهای بزرگ. من می خواهم شهرت من می خواهم یک صندلی در “نمایش” و یا در “صبح به خیر آمریکا”. من زمانی من “بیمارستان عمومی” خواب و در حال حاضر من به دنبال یک بعدی و آن را به یک محرک بزرگ است. و در نهایت به اعتقاد من در “جنگ ستارگان است.” من باور دارم که نور شکست تاریکی و من می خواهم به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

این گفتگو شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی