اجازه ندهید این نظر سنجی شما احمق: trump’s عجیب و غریب coronavirus نمایش کار نمی کند

در اینجا یک مثال از آنچه رئیس جمهور تهمت فکر مهم بود برای به اشتراک گذاری با میلیون ها نفر از پیروان توییتر این آخر هفته گذشته به عنوان ما به تماشای این کشور coronavirus شماره صعود به ده ها هزار نفر:

https://twitter.com/realDonaldTrump/وضعیت/1244320570315018240

تبلیغات:

https://twitter.com/realDonaldTrump/وضعیت/1244320572777136128

به عنوان مورخ کوین Kruse توییتی در پاسخ به: “مردم را متوقف به نگاه واقعا بد بزرگراه حوادث بیش از حد.”

متاسفانه نه پایان آن. مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان در OAN آورده تا هر دو خود را نیلسن اعتبار و مقبولیت خود در کاخ سفید coronavirus کمپین تجمع روز یکشنبه نیز هست. دو بار:

تبلیغات:

https://twitter.com/Acyn/وضعیت/1244390634745507840

https://twitter.com/Acyn/وضعیت/1244399865074864128

حداقل تهمت توافق برای تمدید فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل ruefully اذعان که او اظهار داشت: هدف از داشتن میلیون ها نفر از آمریکایی ها شلوغ به کلیسا در روز یکشنبه عید پاک شد “aspirational.” او گفت: “مردم” بود و همه به او گفت که او باید باز ملت برای کسب و کار حق دور (“گفتند فقط سوار آن سوار آن را مانند یک کابوی سوار که پمپاژ تمام راه را از طریق”) اما زمانی که به او گفته شد در روز یکشنبه که بیش از 2.2 میلیون نفر می میرند و او تصمیم خود را. او گفت که اگر ما در حفظ و مرگ و میر را به 100,000 تا 200,000 آن را نشان می دهد که تیم خود را انجام داده است “یک کار بسیار خوب است.”

تبلیغات:

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن بود که به ما اطمینان آمریکا تنها تا به حال 15 مورد و آنها خواهد بود را به صفر در هیچ زمان و در حال حاضر تقریبا هر تعداد زیر 2.2 میلیون اثبات شده است که خود را نابغه رهبری را نجات داد صدها هزار نفر از زندگی است.

او همچنین توهین به خبرنگاران و ادعا بیمارستان ها واقعا نیاز دارند, همه کسانی که, ماسک حیله گر چند بار که او فکر می کند که پزشکان و پرستاران هستند یا احتکار آنها و یا فروش آنها در بازار سیاه است. این تظاهرات باید به برخی از خوب قدیمی از مد افتاده Trumpian گوشت قرمز ، فقط به این دلیل که ما در حال برخورد با یک بی سابقه جهانی بحران معنا نیست که پیروان او نباید سرگرم.

تبلیغات:

خود را “رأی” هستند قابل فهم است. او برنامه های آنها به صورت معمول اخبار ساعت در سواحل شرق اکثر مردم در محل کار و در خانه نشسته و همه را مضطرب برای اخبار. اما او نباید بیش از حد مطمئن شوید که همه تنظیم زیرا آنها فکر می کنم او بسیار فوق العاده است. بسیاری از مردم در حال تماشای او نامنسجم antics با شوک و ترس.

این کنفرانس های مطبوعاتی و انتقال آنها بسیار کمی از اطلاعات مفید است. او انجام یک کار عجیب و غریب, آیین مدل در مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات اما با شبح مرگ جرم حلق آویز بیش از آنها را. او می خواند از نوشته سخنان که شامل تقریبا عادی صدایی صحبت کردن نقاط به صورت تصادفی مربوط توسط عجیب و غریب ذهن ترا درهم میشکنند digressions دروغ و تئوری های توطئه است.

پس از آن پرسش و پاسخ های, ویژگی های یک setpiece که در آن رئیس جمهور تحقیر یک یا بیشتر از خبرنگاران که از او یک سوال بپرسید او نمی خواهید به آنها پاسخ دهید. به تازگی آنها به ویژه آرایه ای از خوبرو OAN شخصیت او درخواست یک دم لابه سوال است که اجازه می دهد تا او را برای حمله به رسانه ها و لاف زدن در مورد خودش. یک متخصص و یا رسمی را از این تریبون از زمان به زمان و ارائه برخی از نقاط داده اما این بازیکن جزئی در رئیس جمهور درام روزانه.

تبلیغات:

پس از او به پایان رسید او را ترک تریبون به majordomo مایک پنس را با افتخار نگه دارید تا خود را کمی پوستر با CDC دستورالعمل و ارائه خود را به ثبت رساند حزن انگیز خطبه در عظمت رئیس جمهور و مردم آمریکا است. و این که پایان آن است.

با وجود تهمت را فاسد وسواس با رأی تلویزیون حتی در یک زمان مثل این کسانی که نه رأی است که مهم است. طی چند روز گذشته برخی از نظرسنجی جدید منتشر شده است که تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی در حال تیک تاک کردن است. آنها نمی کاملا به عنوان سالم به عنوان برخی از هموطنان خود را با رهبران جهانی ، صبح مشورت جمع آوری رای از سراسر جهان:

نخست وزیر بوریس جانسون تا به حال مهیج ترین تغییر در ثروت: او خالص تصویب امتیاز افزایش یافته است و نزدیک به 30 امتیاز در یک ماده از روز. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی آلمان آنگلا مرکل نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون باید در همه حال خود را خالص تصویب امتیاز افزایش دو رقم از مارس 11, زمانی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد coronavirus به جهانی همه گیر.

مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador در حال حاضر به 60 درصد تصویب امتیاز. مغلوب ساختن پیشی جستن برزیل Jair Bolsonaro و نخست وزیر ژاپن اعلام کرد یا کاهش کمی یا نشان داد ولرم بهبود فقط چند نکته. در این نظرسنجی آنها استناد تهمت بود و در 44 درصد تصویب و 49 درصد مخالفت. Nate نقره را megyn kelly تا او را در اعداد مشابه را در خود سنجی سنجی در 45.8% تصویب به 49.8% مخالفت. که بسیار خوب و با مغلوب ساختن پیشی جستن استانداردهای اما فقط به این دلیل خود را رتبه بندی شده اند فرو رفته در پایین 40s خود را برای تمام مدت. بهبود دو یا سه نقطه در میان یک بحران بزرگ ندارد.

تبلیغات:

شده اند وجود دارد سه انتخابات ریاست جمهوری نظر سنجی ها در هفته گذشته و یا همه نشان presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن برگزاری سرب اگر چه اعداد همه جا هستند. یک فاکس نیوز نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته بایدن و جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن 49 درصد به 40 درصد در حالی که منموته نظرسنجی از هفته گذشته تا به حال بایدن پیشرو 48-45. یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی آماری کراوات با بایدن پیشرو 49% 47%.

به یاد داشته باشید که این اعداد بی ربط در این مرحله است. من رفت و برگشت و نگاه کرد, رای گیری در انتخابات سال 2012 دقیقا در این مرحله از مسابقه و presumptive ایران نامزد میت رامنی بود که منجر رئیس جمهور اوباما توسط یک زن و شوهر از نقاط. اوباما برنده آن مسابقه در ماه نوامبر 52-47. که هیچ پیش بینی در مورد آنچه اتفاق می افتد در این سال است. جریان عجیب و غریب, پناهگاه در محل مبارزات انتخاباتی نمی تواند متفاوت تر. من فقط آن را به نشان می دهد که رای گیری در مارس نیست یک شاخص خوب از نوامبر نتایج حتی در بهترین زمان است. و ما قطعا در بهترین زمان است.

که سی نیوز/واشنگتن پست نظرسنجی پرچم آنچه به نظر می رسید به یک منادی از عذاب برای دموکرات ها اشاره کرد که در حالی که شور و شوق برای مغلوب ساختن پیشی جستن بود آسمان بالا میان حامیان او تنها 24 درصد از بایدن رای دهندگان بودند و بسیار مشتاق در مورد او. که قطعا نمی صدا خوب است.

اما این انتخابات است که واقعا همه چیز در مورد تهمت, برای بهتر یا بدتر و فاکس نیوز نظرسنجی نگاه در همان موضوع با کمی کج مختلف. اکثریت پاسخ دهندگان گفت: آنها بسیار علاقه مند در انتخابات و در میان آنها بایدن مورد علاقه بود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 52-43 نشان می دهد که در حالی که دموکرات ها ممکن است به خصوص در مورد نامزد خود آنها بسیار با انگیزه به رای در برابر مرد دیگر. که “منفی تعصب” در کار است که مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل به یک حاکم اصل, بلکه ممکن است چه مهر و موم سرنوشت خود را در ماه نوامبر.

تبلیغات:

تمام کسانی که رهبران خارجی در حال دیدن یک دست انداز بزرگ در تصویب خود را رتبه بندی از آنجا که آنها در حال افزایش است به مناسبت و دست زدن به این اورژانس مانند بزرگسالان مسئول. برخی از آنها بدون شک انجام این کار بهتر از دیگران, اما هیچ یک از آنها (با استثنای احتمالی مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان خوب Bolsonaro) است که با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای گرفتن در مقابل دوربین و هوا و سیاسی خود را به نارضایتی و حمله به مطبوعات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با قرار دادن در یک خوفناک نشان می دهد هر روز به نگه داشتن خود را در جلو و مرکز. اما او نمی تواند فرار از این واقعیت است که مدیریت خود را از بحران شده است فاجعه و عمومی خود را رهبری بوده است و وحشتناک. هر روز که بر روی صفحه نمایش برای تمام جهان برای دیدن در حالی که در کنار صفحه نمایش بدن شمارش کنه و بالا و بالا و بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>