“به ما اجازه نمی دهد”: مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای خانواده را تشویق هواداران برای رای دادن از طریق پست در سال های اخیر robocalls

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که حمله به رای گیری از طریق پست یک بنای خود را دوباره انتخابات با وجود این واقعیت است که رئیس جمهور خود را به طور مرتب به رای الکترونیکی در انتخابات گذشته است.

در حال حاضر سی ان ان گزارش می دهد که رئیس جمهور خود و اعضای خانواده را تشویق حامیان آنها برای رای دادن از طریق پست در robocalls ثبت شده در اوایل این سال است.

تبلیغات:

در یک robocall ثبت شده برای انتخابات ویژه در کالیفرنیا 25th, کنگره, منطقه, daughter-in-law لارا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان که آنها “می توانید با خیال راحت و ایمن برای رای دادن Mike گارسیا با بازگشت ایمیل خود را در انتخابات ماه مه 12.”

لارا تهمت نیز تشویق هواداران به “خود را شمارش آرا برای مایک گارسیا دریافت و آن را در پست سه شنبه.”

علاوه بر این, اولین, پسر, Donald Trump Jr. به طور مشابه خواست رئیس جمهور حامیان برای حمایت از توافق نامزدها با رای دادن از طریق پست.

تبلیغات:

“اجازه دهید ما به یاد داشته باشید به بازگشت رای خود را در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گفت: در یکی robocall. “خود را شمارش آرا برای حزب جمهوری خواه مایک گارسیا دریافت و آن را در پست پنج شنبه, مارس 12.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال رد تماس برای سراسر کشور پست الکترونیکی-در رای گیری طول COVID-19 همه گیر است و اصرار داشت که پست الکترونیکی-در رای گیری بخشی از طرح استادانه درست شده به سرقت 2020 انتخابات ریاست جمهوری با وجود این واقعیت است که پست الکترونیکی-در رای گیری سال است که در دسترس در چند جمهوری خواه به رهبری متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>