به نظر نمی آید در حال حاضر اما 2020 کومودو می تواند شکستن رکورد

بخش هایی از اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و اقیانوس هند را دیدم رکورد درجه حرارت بالا در ماه گذشته. در ضمن دمای اقیانوس متوسط در سراسر جهان در آمد فقط خجالتی از رکورد در سال 2016.

صبح روز شنبه افسردگی گرمسیری تشکیل شده در اقیانوس آرام شرقی — اولین گردباد گرمسیری در این منطقه پس از قابل اعتماد رکورد نگه داشتن در اوایل 1970s.

تبلیغات:

این دو واقعیت مرتبط: گرمایش آب در حال تغییر اندازه و فرکانس طوفان گرمسیری. و پیش بینی های جدید نشان می دهد که در این سال کومودو برگزار خواهد شد که بین ماه های ژوئن و نوامبر در شکل دادن به میان بدترین ما تا کنون تجربه کرده اید.

هفته گذشته Penn State را علم سیستم زمین مرکز منتشر شده خود پیش بینی برای سال 2020 کومودو ، این تیم از دانشمندان است که عبارتند از مشهور آب و هوا دانشمند E. مایکل مان گفت: ما می تواند به دنبال در بین 15 و 24 به نام طوفان گرمسیری این سال است. بهترین برآورد 20 طوفان. این می تواند یکی از فعال ترین طوفان فصل در ضبط.

که با فرض وجود یک La Niña — یک الگوی آب و هوا است که ضربات آب گرم به اقیانوس اطلس و کمک می کند تا لایروبی تا کولر آب در اقیانوس آرام, گاهی اوقات منجر به طوفان گرمسیری در اقیانوس اطلس و کمتر در اقیانوس آرام. اگر یک La Niña نمی توسعه و سپس دانشمندان پیش بینی کمی کمتر طوفان اقیانوس اطلس در این سال: بین 14 و 23 طوفان. اما نشانه ها با اشاره به سمت اقیانوس خنک کننده درجه حرارت در اقیانوس آرام در طول چند ماه آینده که می تواند به جلوگیری از ال نینو — La Niña را در مقابل نیمی که سرکوب طوفان در اقیانوس اطلس — از تشکیل. که حاکی مشغول اطلس فصل پیش رو است.

تبلیغات:

به منظور دریافت نتایج خود مان و تیم خود را نگاه ال نینو–نوسانات جنوبی — دوره عقب و جلو بین ال نینو یا La Niña — در علاوه بر این به اقیانوس اطلس سطح دریا متوسط ناهنجاری در مارس و شرایط آب و هوایی در نیمکره شمالی است. دانشمندان با تکیه بر یک مدل آماری است که در نظر رابطه میان تعداد زیادی از عوامل اقليمی (آب سطح دما و رطوبت و بخار آب و غیره.) و تاریخی اطلس گرمسیری گردباد ضبط. تعداد واقعی به نام طوفان گرمسیری است یا کاهش یافته در مدل پیش بینی برد یا آن را بیش از هر سال است که دانشمندان یک پیش بینی از سال 2007.

مان را از مدل نیست و تنها اطلس طوفان هوا وجود دارد پیش بینی فصل شلوغ. آب و چشم انداز شرکت پیش بینی 18 به نام طوفان نه طوفان و چهار عمده طوفان (دسته 3 یا بالاتر). دانشگاه ایالتی کلرادو همچنین پیش بینی فصل شلوغ, با 16 طوفان به نام هشت طوفان و چهار عمده طوفان است. 30 سال به طور متوسط 12 طوفان به نام شش طوفان و سه عمده طوفان است. ملی جوی و اقیانوسی دولت را انتشار رسمی آن چشم انداز در اواخر ماه مه.

فقط به خاطر اینکه پیش بینی می گوید: اطلس در حال رفتن به یک فعال فصل طوفان معنا نیست که هر یک از این پیش بینی طوفان خواهد رسید زمین وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی است که این دور از. اما ما نمی دانیم که طوفان-سرکوب ال نینو به نظر می رسد مانند آن را به یک فرصت مطالعاتی در این سال است. این خبر نمی تواند در کمتر زمان مناسب. ایالات متحده و دیگر کشورهای هم مرز با اقیانوس اطلس در حال حاضر دست خود را کامل با این بیماری همه گیر کوروناویروس. یکی دیگر از فاجعه در بالا از آن می تواند فشار ما در حال حاضر-کمانش فاجعه واکنش سیستم.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>