درختان با داشتن یک لحظه در رسانه ها و بسیاری از اعداد که در اطراف پرتاب. از یوتیوب ستاره به سیاستمداران برای کسب و کار مشاهیر برخی از با نفوذ ترین در جهان رهبران در حال صحبت کردن در مورد چگونه بسیاری از درختان آن را برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

قابل توجه سهولت و مقیاس پذیری از کاشت درختان گرفتار شده اند توجه شرکت های سرمایه گذاران و کارکنان و همچنین جرقه تخیل متوسط شهروندان است. کاشت درختان است که ساده و بسیار موثر استراتژی است که می تواند گسترده پیامدهای مثبت برای محیط زیست است.

تبلیغات:

آن را هیجان انگیز برای دیدن درختان جلو و مرکز, مرحله, اما درخت-کاشت طرح را به خود جذب برخی از جنجال. بسیاری از جرم-کاشت ابتکارات خود جلب کرد با الهام از یک مقاله علمی منتشر شده در سال گذشته است که پس از مواجه نقد. برخی از دانشمندان استدلال می کنند که در حالی که درختان با ارزش با تمرکز بر کاشت طرح های خطرناک است انحراف. اما درختان یک ابزار است که ما باید اهرم – چه خطرناک است و رد کردن آنها را به عنوان یک سیاسی حواس پرتی.

بدانم که آیا تمرکز بر کاشت درخت است که فقط greenwashing این موضوع برای طرفداران محیط زیست در حال جمع آوری برخی از پرسش های مهم: چگونه ما اطمینان حاصل شود که درختان کاشته شده در مکان مناسب در زمان مناسب به طوری که رشد آنها در محیط زیست خود را و کمک به اکوسیستم اطراف? چگونه می تواند ما را در کاشت درختان و احترام اقتصاد محلی و راه زندگی ؟ می تواند ما مسئولانه منبع فضا – و یا حتی درختان – برای بیلیون و تریلیون درخت در برنامه ؟

مورد اعتماد سازمان ها مانند روز درختکاری پایه و اساس که در آن من فکر می کنم در مورد این سوال در هر روز است. ما شده اند برای سال. آن را بسیار مهم به کارخانه در کنار با تجربه شرکای محلی که تعیین جزئیات مهم مانند گونه و فاصله درختان, زمان و مکان خاص به کارخانه. ساخت پروژه مدیریت جنگل های اولویت کمک می کند و موثر ترین در جهان درخت-کشاورزان اطمینان از درختان جدید’ طول عمر. به دست آوردن حمایت و رضایت از جوامع محلی و بومی نیز ضروری است. کار متفکرانه منجر به یک میزان موفقیت بالا اطمینان حاصل کرد که با هم ما می توانیم آدرس برخی از جهان مهم ترین مسائل از جمله تغییر آب و هوا با یک راه حل به عنوان ساده و به عنوان ظریف به عنوان درختان.

تبلیغات:

درختان در حال کارآمد و موثر و مقرون به صرفه راه برای حذف کربن از هوا. مطالعات برآورد کرده اند که جهان را جنگل ها مراتع و تالاب ها می تواند حذف 10 gigatons کربن از هوا هر سال بیش از 1/3 از تولید گازهای گلخانه ای ما نیاز به برش به نگه داشتن درجه حرارت جهانی را افزایش می دهد در زیر دو درجه سانتیگراد است. جنگل های حساب برای بسیاری از این.

جامعه ما با چالش های بسیاری. آلودگی هوا و آب هستند شایع است. الگوهای آب و هوایی در حال تغییر در نرخ هشدار دهنده. و مردم را به خوبی تحت تاثیر قرار است توسط مناطق شهری فاقد فضای سبز. آن زمان برای همه ما – افراد و شرکت ها و دولت ها – به گام تا ایجاد یک تغییر خوب است.

شاید قدرتمند ترین قسمت در مورد کاشت درختان است که آن چیزی است که ما می توانیم همه پشت سر گذاشت. ما در یک تفرقه و آن را به نظر می رسد مانند درختان ممکن است یک چیز و هر کس می تواند بر توافق برسند.

تبلیغات:

درختان هیچ گلوله نقره ای برای این مسائل – هیچ گلوله نقره ای وجود دارد. اما درخت-کاشت طرح نیز نباید به عنوان یک حواس پرتی. وقتی که می آید به ساخت یک تغییر مثبت ما نیاز به چیزی به تجمع در اطراف و در حال حاضر بیشتر از همیشه درختان نقطه شروع برای بیشتر اقدام جمعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی