کمرنگ جلوه دادن تهدید به بچه ها تهمت تماس Fauci را هشدار بیش از بازگشایی مدارس “غیر قابل قبول”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به طور مستقیم مورد انتقاد قرار Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص برای ابراز احتیاط در مورد فشار به بازگشایی مدارس و کم اهمیت جلوه دادن تهدید که COVID-19 مطرح می تواند به کودکان و نادیده گرفتن هشدارهای که بچه ها می تواند از گسترش این ویروس به افراد آسیب پذیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگاران جمع در کابینه در کاخ سفید که او را “شگفت زده” توسط Fauci هشدار در سنا شهادت این هفته است که باید مراقب باشید در مورد فرستادن کودکان به مدرسه است.

تبلیغات:

“من آن را یک پاسخ قابل قبول به خصوص وقتی که می آید به مدارس” به رئيس جمهور است. “تنها چیزی که قابل قبول خواهد بود, به من گفت: اساتید و معلمان و غیره بیش از یک سن خاص, من فکر می کنم آنها باید آن را آسان برای یکی دیگر از چند هفته.”

“این یک بیماری است که حملات سن و این حملات سلامت” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “اما با این جوان فرزند من معنی و دانش آموزان است . . . فقط نگاهی به آمار. این بسیار شگفت انگیز است . . . من فکر می کنم که آنها باید باز مدارس کاملا.”

اخیر نظر سنجی نشان داده است که آمریکا تراست Fauci بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط یک حاشیه گسترده ای وقتی که می آید به اطلاعات در مورد کوروناویروس.

تبلیغات:

سازمان دیده بان مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان:

دانشمندان ابراز عدم اطمینان در مورد تهدید COVID-19 شمار به کودکان به عنوان به خوبی به عنوان امکان وجود دارد که کودکان و نوجوانان می تواند به گسترش این ویروس در معرض خطر معلمان و اعضای خانواده و دیگران است. Fauci تکرار که دیدگاه خود را در طول سنا شهادت در روز سه شنبه هل دادن در برابر مفروضات است که کودکان ایمنی بدن را از اثرات ویروس.

“من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید اگر ما cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار,” Fauci گفت: سناتورهای. “شما در سمت راست اعداد است که کودکان به طور کلی در انجام این کار بسیار بهتر از بزرگسالان و افراد مسن و به خصوص کسانی که با بیماری های زمینه ای. اما من بسیار مراقب باشید و امیدوارم فروتن در دانستن است که من نمی دانم همه چیز در مورد این بیماری است. و همین دلیل است که من بسیار می باشد در ساخت گسترده ای پیش بینی.”

تبلیغات:

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که تحقیقات منتشر شده در مجله لانست را فراهم می کند “شواهد قوی ترین و در عین حال” که اطفال multisystem التهابی سندرم خطرناک و بیماری بالقوه کشنده است — مربوط به کوروناویروس.

همانطور که برای کسانی که مردم باید به این باور در مسائل مربوط به COVID-19 پارچه مبلی. همین Beyer توییتی که “این پیچیده نیست.”

تبلیغات:

“دکتر Fauci بسیار تزئین شده دانشمند و پزشک محترم متخصص پزشکی که صرف زندگی خود پیشرو تلاشهای آمریکا برای مبارزه با بیماری های عفونی گفت: Beyer. “تهمت دروغگو اجباری است که پیشنهاد ما می تواند مبارزه COVID-19 تزریق مردم با سفید کننده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>