Dr. Abdul El-Sayed: این بیماری همه گیر است که یک “جرم تروما” تغییر خواهد کرد که جامعه آمریکا

در بسیاری از راه های آشکار و ظریف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دقیقا اشتباه فرد به رئیس جمهور ایالات متحده در طول coronavirus بحران است. تقریبا همه چیز او می کند و باعث می شود مسائل بدتر و imperils زندگی می کند.

بیش از آخر هفته تهمت و تهدید به تحریک جنگ داخلی شاید اگر تنها از طریق خود جهل نشان می دهد او ممکن است به قرنطینه نیویورک نیوجرسی و قطعات کانکتیکات. البته رئیس جمهور است و هیچ قدرت قانون و دولت او چرخد و به جای صدور یک سفر مشورتی. این اما یک مثال دیگر از راه تهمت و مانند دیگر authoritarians آزمون هنجارها و محدودیت های قانون و جامعه قبل از پیدا کردن یک راه برای شکستن آنها.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان او معتقدند او به عنوان یک پادشاه یا امپراتور است که بالاتر از قانون است. در آن نقش مغلوب ساختن پیشی جستن است مجازات متحده که فرمانداران او بداند “بی وفا” و “احترام” از او ساخت آنها صبر بسیار مورد نیاز فدرال امداد و تجهیزات اضطراری از هواکش و تجهیزات دیگر. زمانی که کمک های اعطا شده به نظر می رسد که برگ برنده رژیم است ارائه منابع با سرعت بیشتری به جمهوری وفاداران از رهبران متحده و یا شهرستانها که حمایت دموکرات ها ،

مغلوب ساختن پیشی جستن یک پاتولوژیک دروغگو و در حال حاضر بسیاری از غلط خارق العاده و بد آگاه اظهارات در حال ساخت coronavirus همه گیر کشنده تر چون خود اعضای فرقه و دیگر نادان آمریکایی ها به دنبال او دیکته بدون سوال.

چه مسئول ریاست جمهوری رهبری در پاسخ به کروناویروس همه گیر? چگونه است که این بحران بهداشت عمومی یک نوع تست استرس برای ایالات متحده که در معرض مشکلات اساسی از نابرابری های اجتماعی و بی عدالتی ؟ چه همه گیر نشان داد در مورد بی تفاوتی اخلاقی و فساد و ظلم و ستم بی امروز حزب جمهوری خواه و محافظه کار جنبش به طور کلی ؟ را امریکا تا کنون قادر به بازگشت به “عادی” پس از coronavirus و چه خواهد شد “عادی” نگاه مانند?

تبلیغات:

برای پاسخ به این سوالات من به تازگی صحبت با دکتر عبدالکریم El-Sayed, بهداشت عمومی, متخصص, پزشک و استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا. آینده خود را “شفا سیاست” به بررسی امریکا را عمیق سطح نابرابری ساختاری و پیشنهاد یک نوع از “همدلی سیاست” به درمان آن است. El-Sayed نیز میزبان پادکست “امریکا جدا” شده است و یک مهمان مایکل مور پادکست رامبل سی ان ان و دموکراسی در حال حاضر!. در سال 2018 و او را به عنوان نامزد حزب دموکرات برای فرمانداری در میشیگان و قبلا به عنوان کمیسیون بهداشت و درمان شهر دیترویت.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

به عنوان یک حرفه ای پزشکی چگونه شما را شخصا مدیریت coronavirus همه گیر در سطح عاطفی?

تبلیغات:

اولین و مهمترین من سپاسگزار است که من ممتاز به اندازه کافی نیست که به نگرانی در مورد خانواده من درآمد و ایمنی. من کمی نا امید نمی شود در خط مقدم در پاسخ به کروناویروس در راه است که من در گذشته است. من سابق کمیسیون بهداشت و درمان. من احساس می کنم کمی مانند یک کلی است که از دست رفته جنگ. من در حال حاضر در تلاش برای دریافت دقیق و معنی دار و روشنگری و تجزیه و تحلیل اطلاعات به مردم — و برای انجام آن حتی به عنوان داستان تغییر و تکامل می یابد در یک روز به صورت روز.

مهم من نا امید شده توسط این واقعیت است که ما باید دیده می شود این بیماری همه گیر کوروناویروس اینجا از آمدن به ایالات متحده, و ما نداشت. در حال حاضر بسیاری از مردم رنج می برند که برای تصمیم گیری که آیا آن را به دلیل بیماری به خودی خود و یا به دلیل عواقب ناشی از شکست پاسخ در این کشور است.

تبلیغات:

این واقعیت که ما در حال انتخاب بین زندگی و معیشت در حال حاضر در ایالات متحده یک انتخاب است که هیچ کس باید به. ما به طور فعال در حال ساخت است که انتخاب هر روز در حال حاضر و آن را غم انگیز به تماشای این دلیل است که بسیاری از مردم رنج می برند بی ارزش.

شما با استفاده از قیاس بودن کلی است که مجاز به مبارزه در جنگ است. شما برنامه ریزی و آموزش این مهارت ها و تخصص اما رهبری است و نه به شما اجازه کار خود را با کمک به این کشور را به نفع خود. به نظر می رسد که برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی خود را در سیاست و نفس مهم تر از امنیت عمومی و صرفه جویی در زندگی.

چه بدتر خواهد بود در تلاش است به کلی تحت یک رئیس جمهور که اجازه نمی دهد شما را به انجام چیزهایی که شما باید انجام دهید را به نفع خود. هیچ میانبر وجود دارد و یا رفتن در اطراف coronavirus بیماری همه گیر. پاسخ ما به عنوان یک کشور شده است laggard و دلیل آن بوده است laggard است زیرا افراد کلیدی در رهبری می خواهم به تظاهر وضعیت فوری نیست و بر ما.

تبلیغات:

افرادی هستند که در خط مقدم مبارزه با این بیماری که ببینید دقیقا چه چیزی این است و آنچه باید انجام شود به آن آدرس. اما آنها قدرت به انجام آنچه لازم است چرا که از بی تصمیمی و عدم تمایل به مقابله با واقعیت در بخشی از مردم در کاخ سفید و برخی از اعضای کنگره است. فرمانداران انجام شده است بسیار بهتر در این زمینه است.

من صحبت کردن به مخاطبین من در CDC و آنها در حال تلاش برای انجام آنچه لازم و مورد نیاز است اما در حال به طور مداوم متوقف شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او و دولت او هستند بیشتر در رابطه با اپتیک از انجام آنچه لازم است. اگر مداخلات مناسب در برابر coronavirus ساخته شد در اوایل زندگی می تواند ذخیره شده اند.

متخصصان پزشکی در تلاش بودند برای هشدار دادن به مردم آمریکا و رهبران این کشور در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس اما چند گوش.

تبلیغات:

کارشناسان باید بینش و در حال صحبت از یک محل دانش است. اما در یک لحظه مانند این رهبران این کشور باید به طور فعال در برابر اخبار بد. آنها نمی توانند چشم پوشی از حقایق است. بهداشت حرفه ای شده اند به گفتن دولت چه باید انجام شود برای صرفه جویی در زندگی می کند — اما پاسخ برای بیش از حد طولانی بود که ما اغراق آمیز تهدید. این ویروس در حال حاضر یک بیماری همه گیر. بهداشت حرفه ای بودند که صدایی زنگ در مورد این بیماری همه گیر به نحوی مورد حمله و نه هشدار دهنده در کشور است. آن است که بسیار خسته کننده است. اگر تهمت و دیگر رهبران تا به حال گوش به متخصصان پزشکی و دیگر کارشناسان این کشور شده اند که راه جلوتر از coronavirus. به جای این کشور در حال حاضر در مبارزه از پشت.

طب سیاست است. چگونه توضیح می دهید که ارتباط به طور کلی ،

سیاست روند که ما در تخصیص منابع کمیاب در جهان است. تصمیمات ما را در مورد که در آن منابع — و در نتیجه یک زندگی شاد و سالم — در حال تصمیم گیری های سیاسی. تصمیم گیری است که مرتب در حال ساخته شده تمام وقت.

وجود دارد این است که این روایت نادرست است که علم و پزشکی هستند استریل این زمینه که همه فقط با توجه به داده ها و يافته ها و که در این زمینه خود را به نحوی در خارج از دنیای سیاست است. که درست نیست. در جامعه و تصمیم گیری های مرتبط با علوم سیاسی هستند ،

تبلیغات:

برای مثال بسیاری از حزب جمهوری خواه نشان داده می شود آن را از طریق انکار حقایق جهانی تغییر آب و هوا یا بیماری همه گیر کوروناویروس که چنین تصمیم گیری رانده سیاست است.

انتخاب برای سرمایه گذاری در علم و انتخاب برای سرمایه گذاری در آنچه علم به ما می گوید ما باید به انجام این همه سیاسی انتخاب کند. تصمیم به نابرابر سلامت در جهان است که سیاسی است. به عنوان بهداشت حرفه ای کار ما باید به کسانی که نتایج عادلانه تر و فقط. این شامل سیاسی انتخاب در مورد منابع دسترسی و اهمیت علم و دانش علمی به جامعه است. هدف این است که برای مردم برای زندگی طولانی و سالم زندگی می کند.

در زمان بحران وجود دارد که همه این رهبران سیاسی که می تواند بهتر از تخصیص منابع برای متوقف کردن بیماری همه گیر در حال حاضر گفت: “ما نباید سیاسی همه گیر.” خوب این رهبران ساخته شده است که انتخاب یک زمان طولانی پیش. بسیاری از کسانی که رهبران خود را نشان داده اند به کفایت و نه قادر به رهبری این کشور در یک بحران مانند این یکی. آنها باید به جای افرادی که در درک اهمیت علم و قادر به ساخت خوب و صالح تصمیم گیری.

وجود دارد چند دهه نشان داده است که حزب جمهوری خواه و سیاست های خود را در واقع مردم آمریکا بیمار است. Coronavirus است که فقط در بخش دیگری از این داستان است.

تبلیغات:

قضیه از کتاب جدید من است که این بیماری همه گیر اساسی coronavirus همه گیر است که یکی از عمیق ناامنی ناشی از نابرابری های اجتماعی است. این شامل یک نظام توزیع مجدد منابع به دور از مردم آمریکا و به سمت بالا بسیار غنی عظیم از طریق کاهش مالیات. در عمل این انتقال منابع به غنی بدان معنی است که این کشور به عنوان یک کل دیده می شود زیرساخت های لازم برای جلوگیری و در حال حاضر متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس به شدت hobbled اگر نه نابود.

بودجه های محلی و ایالتی بهداشت عمومی کاهش یافته است 45 درصد در 15 سال گذشته. در حال حاضر مردم در حال پرسیدن که امریکا در بهداشت عمومی ، که پول مورد استفاده قرار گرفت به کاهش مالیات برای افراد ثروتمند. ما آماده نیست به عنوان یک کشور برای این بحران به دلیل پول لازم منتقل شد به بسیار غنی است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس آزمایش ارزش از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه و جناح راست رسانه ها. آنها همواره موفق آزمون. در حال حاضر آنها نشان می دهد که افراد مسن باید مایل به مرگ انسان های فداکاری به “اقتصاد است.” آنها همچنین بر این باورند که “طبیعی” و “عادی” است که افراد ثروتمند دسترسی به تست و کمک های پزشکی قبل از سایر مردم است.

است که در جهان به عنوان آنها آن را ببینید. آنها زندگی می کنند و تصمیم گیری از آن قانون است. در اوایل این بیماری همه گیر جمهوری خواهان و دیگر جناح راست شخصیت های رسانه ای شدند و کم اهمیت جلوه دادن خطرات گفت که صدها نفر از هزاران نفر از مردم مرگ از آنفولانزا در همه زمان ها. “این است که تنها راه جهان کار می کند.”

تبلیغات:

این استدلال عجیب و غریب: بنابراین باید وجود داشته باشد و عدم اقدام به جلوگیری از بیماری زیرا مردم در بیماری ها ؟

کل قضیه از بهداشت عمومی و طب این است که مردم نباید بیماری و این که ما به عنوان یک جامعه باید انجام چیزی در مورد حفاظت از آنها از بیماری است. ما در اینجا در ایالات متحده نباید فراموش کنیم که کروناویروس یک مشکل جهانی و در حالی که این یک بحران جهانی است ساخته شده از فردی فجایع. برای مثال هر بار که کسی می میرد از آنفولانزا آن را یک فاجعه برای آنها خود و خانواده و دوستان و جامعه خود ،

هر بار که کسی می رود و بدون مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید و سپس می میرد, این یک فاجعه است. هر بار که یک بیمار سرطانی می رود به بدهی و پاک کردن پس انداز تمام عمر خود در تلاش برای زنده ماندن است که یک فاجعه است.

این فجایع شده اند اتفاق می افتد تمام وقت. استفاده از آنها برای توجیه انفعال در زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس صحبت می کند به ورشکستگی اخلاقی از کل جهان بینی و ایدئولوژی سیاسی. این واضح است که در حال حاضر در بخشی از جمهوریخواهان. همچنین در حال حاضر در میان کسانی که فکر می کنم به نحوی است که همه چیز را فقط برای رفتن به “عادی” پس از coronavirus بیماری همه گیر.

ما به عنوان یک کشور باید صادقانه و جدی در مورد به رسمیت شناختن است که “عادی” بود که برای بسیاری از مردمی است. این درست است که بیش از حد بسیاری از مردم به خودشان اجازه میدهند را انتخاب کنید و انفعال به این دلیل که آنها شخصا رنج می برند. آن را اتفاق می افتد به آنها. آنها نه تجربه آن را به طور مستقیم. چنین یک طرز تفکر است و مظهر افتخار و این یک مشکل است.

جمهوری خواهان و محافظه کاران بر این باور نیست در سوسیال دموکراسی یا این که دولت می تواند یک نیروی خوب است. Coronavirus در معرض دوباره مغالطه و اخلاقی و پوچی چنین باورها.

این کار فرض برای بیش از حد بسیاری از مردم در امریکا بود که “بازار” را به نحوی حل تمام مشکلات اجتماعی. در طول چند سال گذشته این بوده است که در معرض بودن نادرست است.

ما در حال شروع به درک که دولت باید یک بازیکن کلیدی در حل جمعی ما چالش ها و مشکلات. بله ما دموکراسی تضعیف توسط رای دهندگان سرکوب و چگونه شرکت ها, تعریف شده به عنوان “مردم.” است که باید اصلاح شود. اما دولت می تواند به خوبی انجام می شود و مولد و با یک بحران مانند coronavirus ضروری بازیکن در حل مشکلات است.

اگر ایالات متحده بودند بیشتر جامعه انسانی یک با یک قوی امنیت اجتماعی شبکه یک دستمزد زندگی می کنند و مراقبت های بهداشتی ملی — چگونه می شود آن را بهتر قادر به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس?

یک جامعه انسانی را سرمایه گذاری در جمعی بهداشت عمومی و موسسات که ارائه آن است. ما شده اند قادر به مقابله با این بیماری همه گیر بود که آن را یک توستر آتش و دوزخ. شاید ما نمی خواهد در برخورد با یک بیماری همه گیر در همه اینجا, در ایالات متحده است. و اگر آن را در حال گسترش و سپس ما را مجبور به شرکت در اجتماعی فاصله در مقیاس ما در حال حاضر. اگر ما یک جامعه انسانی در امریکا پس از آن وجود دارد نمی تواند این همه فاجعه اقتصادی به دلیل وجود خواهد داشت یک پایه شبکه امنیت اجتماعی. در مجموع زندگی در این کشور را نداشته اند بنابراین مختل شود.

Coronavirus است در معرض بسیاری از مشکلات ما به عنوان یک جامعه و فرهنگ است. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از خسارت های ناخواسته. استرس و اضطراب یکی از نمونه های چنین.

مردم آمریکا بیشتر اجتماعی جدا شده از آنها که تا کنون بوده است. Coronavirus ساخت است که بدتر است. آنچه در این لحظه است که طعمه بر همه ما عمیق ترین نقاط ضعف. یکی از آنها در حال مبارزه به تنهایی. به عنوان بهداشت حرفه ای ما می دانیم که انزوای اجتماعی است کشنده باشد. استرس نیز کشنده است. این باعث می شود ارتفاع در مغز شیمیایی شناخته شده به عنوان کورتیزول. بدن ما در واقع مبارزه با اضطراب و ترس و تنهایی به عنوان اگر آنها عفونت.

طنز از این است که ما در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر و بدن ما نیز عامل مانند آنها آلوده هستند — به جز ما همه آلوده بودن coronavirus اما با انزوای اجتماعی و استرس است.

این کمک خواهد کرد که در دراز مدت پیامدهای بهداشتی. و به عنوان ما سیستم مراقبت های بهداشتی غرق می شود, همه مشکلات دیگر هنوز هم حاضر هستند. مردم هنوز هم پاره gallbladders و عوارض ناشی از دیابت و حملات قلبی است. یک سیستم توانایی مقابله با آن روال چالش های بهداشتی است که خطر توسط coronavirus همه گیر نیز هست. البته کسب و کار و اقتصاد سیستم های پیچیده که در حال رفتن به برخورد با اختلالات و ضرر و زیان برای یک مدت زمان طولانی برای رفتن به جلو به عنوان به خوبی. وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از ترکیبات مشکلات در سراسر جامعه از coronavirus.

چه ما در مورد تاثیر دراز مدت از بیماری های همه گیر مانند coronavirus بر افراد و جامعه ؟

ما می دانیم که عواقب ناشی از جرم صدمات بزرگ هستند و آنها که تاثیر منفی بر این گروه از مردم که زندگی می کردند از طریق آن لحظه. رکود بزرگ است یک مثال واضح از بین نسلی است که از تروما است.

اما منn از نظر coronavirus, این اولین بار نیست تروما است که افراد جوان در این لحظه باید از طریق زندگی می کردند. آنها زندگی می کردند از طریق رکود اقتصادی ، من فارغ التحصیل درست است که اقتصاد است. در حال حاضر 10 سال بعد وجود دارد coronavirus همه گیر است که به علت رکود اقتصادی دیگری و یا شاید حتی یک رکود اقتصادی. تاثیر آن چندین نسل صدمات در حال رفتن به آخرین برای یک قرن. عواقب در حال رفتن به تغییر در جامعه آمریکا است.

چگونه شما را ارزیابی تهمت رهبری و رفتار در پاسخ به کروناویروس همه گیر?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کلاس کارشناسی ارشد در چگونه برای پاسخ به یک بحران است. در پاسخ به coronavirus همه گیر ما نیاز به یک رهبر است که علم محور و علم محور; همدلانه و مایل و قادر به قرار دادن خود را در کفش از دیگر افراد قاطع است و قادر به تصمیم گیری به سرعت; خوب در تسلط بر تغییر وضعیت و تفویض اختیار تصمیم گیری است. یک رهبر خوب نیز قادر به درک و خوی عمومی و تجمع مردم برای همکاری با یکدیگر برای شکست coronavirus. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و قادر به انجام هر یک از کسانی که همه چیز خوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انداز سیاست به عنوان مهم تر از علم است. او توهین یک خبرنگار که می پرسد یک سوال اساسی در مورد چگونه مردم آمریکا احساس ترس و نگرانی. او باعث می شود تصمیم گیری های بد و غلطی آنچه که قرار بود با گرفتن تست کیت برای coronavirus. او تحریف و غلطی حقایق به طور کلی. او نمی تواند پاسخ به سوالات عمومی در مورد این بیماری همه گیر. او همچنین درگیر شدن در این نوع مناسب از سیاست خارجی و رهبری سیاسی برای این لحظه. تهمت نیز ناتوان از empathizing با مردم به خصوص کسانی که آسیب پذیر هستند و نیاز به کمک بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>