Dr. Anthony Fauci هشدار کنگره جدید که coronavirus موارد می تواند به 100000 نفر در هر روز در ما

Dr. Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور هشدار داد و گفت ایالات متحده می تواند ضربه 100,000 جدید کروناویروس موارد هر روز در آن زمان مسیر.

پس از دو هفته کاهش, کشور آمار یک رکورد بالا در تازه موارد گزارش شده در هفته گذشته. با وجود تهمت و دولت اصرار که وضعیت تحت کنترل است Fauci داد سناتور “بسیار نگران کننده” پیش بینی.

تبلیغات:

“ما در حال حاضر با داشتن 40,000-به علاوه موارد جدید در روز” Fauci گفت: آموزش و پرورش مجلس سنا کار و کمیته حقوق بازنشستگی. “من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و بنابراین من بسیار نگران است.”

با موارد جدید تقریبا دو برابر از اواسط ماه مه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany ادعا دوشنبه که تنها وجود دارد برخی از “embers که نیاز به قرار داده است.”

Fauci را رد کرد که روایت یک روز بعد از هشدار است که شیوع بیماری در مناطق خاصی قرار دادن کل کشور در خطر است. متحده مانند فلوریدا و تگزاس بودند که در میان آخرین متحده به خاموش کردن و ایالات متحده برای اولین بار به بازگشایی خطر پیشرفت های ساخته شده توسط ایالات نیویورک و نیوجرسی, او گفت:.

تبلیغات:

“من به شما تضمین می کنند که به دلیل هنگامی که شما یک شیوع در یک قسمت از کشور — حتی اگر در دیگر نقاط کشور آنها به خوبی انجام می دهند — آنها آسیب پذیر هستند,” او گفت:. “من ساخته شده است که نقطه بسیار روشنی در هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی. ما نمی توانیم فقط تمرکز بر این مناطق که نیاز به افزایش است. آن قرار می دهد کل کشور در خطر است.”

Fauci نظرات در پاسخ به سناتور. الیزابت وارن D-Mass., که پرسید چگونه بسیاری از عفونت ها و عفونت های آمریکایی ها را ببینید.

“من فکر می کنم این اعداد برای خود صحبت می کنند” Fauci گفت. “من بسیار نگران هستم و من را راضی نمی کند با چه خبر است چرا که ما در حال رفتن در جهت اشتباه اگر شما نگاهی به منحنی از موارد جدید. بنابراین ما واقعا باید برای انجام کاری در مورد آن, و ما نیاز به آن را انجام دهد به سرعت.”

تبلیغات:

Fauci پیشنهاد کرد که شیوع بیماری ممکن است نتیجه متحده بازگشایی خیلی زود و یا بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی.

“ما باید مطمئن شوید که زمانی که ایالات متحده شروع به تلاش برای دوباره باز کردن آنها نیاز به پیروی از دستورالعمل ها بوده که با دقت بسیار گذاشته با توجه به پست های بازرسی” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که برخی از کشورها بودند “رفتن سرعت بیش از حد” و “پرش بیش از برخی از پست های بازرسی.”

تبلیغات:

Fauci نیز ابراز نگرانی می کند که برخی از مردم بی اعتنایی فدرال دستورالعمل های بهداشتی در ماسک و اجتماعی فاصله.

“من فکر می کنم نگرش هل دادن به عقب از اقتدار و هل دادن به عقب بر روی داده های علمی بسیار در مورد” او گفت:. “ما در وسط فاجعه بار شیوع و ما واقعا نیاز به هدایت توسط اصول علمی.”

دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تکرار Fauci نظرات در ماسک.

تبلیغات:

“این مهم است که همه ما به مسئولیت شخصی به سرعت انتقال COVID-19 و در آغوش جهانی استفاده از پوشش صورت” او گفت: این کمیته است.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. رئیس این کمیته در این جلسه گفت: که او شخصا در خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک.

“من پیشنهاد رئیس جمهور باید گاهی اوقات پوشیدن ماسک حتی اگر وجود دارد نه بسیاری از موارد هنگامی که لازم است برای او را به انجام,” او گفت:. “رئیس جمهور است و میلیون ها نفر از تحسین است. آنها را به دنبال خود منجر شود.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن یک ماسک و دفاع و پشتیبانی فلوریدا و تگزاس’ برنامه ای برای بازگشایی شده است. رئیس جمهور حتی پیشنهاد اخیر وال استریت ژورنال مصاحبه که برخی از مردم ماسک “به عنوان یک راه برای سیگنال مخالفت از او.” او در تمسخر یک خبرنگار برای پوشیدن ماسک در یک کنفرانس خبری در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به ماسک است جالب توجه وسواس خود را با توجه به همه گیر نهفته است اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن صرف مهم هفته در اوایل کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از این ویروس در تلاش برای تقویت بازار سهام است. گزارش گلدمن ساکس اقتصاددانان این هفته پیش بینی شده است که یک ملی ماسک نیاز “به طور بالقوه می تواند جایگزینی برای مستندات که در غیر این صورت تفریق” نزدیک به 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی این کشور.

خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا در روز سه شنبه خواست تهمت به پوشیدن ماسک.

“منظور من برای چهارم جولای, همه ما می تواند نشان دادن میهن پرستی ما با قرمز و سفید و آبی ماسک بیرون رفتن وجود دارد و نشان دادن برخی از قدرت او گفت:” در ظاهر “فاکس و دوستان”.

تبلیغات:

رادیو فردا میزبان استیو Doocy آنها تهمت نیز به عنوان رتبه 12 در وفاداری مقیاس از 1 تا 10 نیز تشویق رئیس جمهور شروع به پوشیدن ماسک ،

“من فکر می کنم که اگر رئیس جمهور عینک یکی این امر فقط تنظیم یک مثال خوب است. او می تواند نقش یک مدل خوب. من نمی بینم هر حرکت نزولی به رئیس جمهور با پوشیدن ماسک در” Doocy گفت: ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel. “‘MAGA’ در حال حاضر باید ایستاده برای ‘ماسک بزرگ دوباره.’ اجازه دهید من به شما برخی از مشاوره بازاریابی در سمت راست وجود دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>