دکتر Bandy لی: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گسترش است یک “بهداشت روانی همه گیر” که ساخت coronavirus بدتر

همکاری زمانی است که دو یا بیشتر از عوامل گرد هم می آیند برای ایجاد یک واکنش بیشتر از هر یک از آنها می تواند دست خود را. آن می تواند خوب یا بد بسته به نتیجه مورد نظر.

همکاری بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و coronavirus همه گیر است یک فاجعه است.

تبلیغات:

نوشتن در, مدافع جان کیسی خلاصه این کشنده همکاری: “به این بحران رو به وخامت قابل کنترل می شود و بدون توضیح وحشتناک خواهد شد تا مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار. یک طوفان کامل است که باز کردن یک آماده نشده unrelatable و چندان اشتیاقی جمهور. یک افسانه تبدیل به وحشت از همه داستان های ترسناک.”

به عنوان بسیاری از امریکا و جهان پیشرو بهداشت روانی کارشناسان بارها هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن است ذهنی ناخوشی به افراطی. او علنا و بارها و بارها نشان داده است که او یک بدخیم عاشق یک پاتولوژیک دروغگو و یک توهم نویس. او جدا از واقعیت و به نظر می رسد به زندگی در دنیای فانتزی خود. فقدان همدلی مراقبت و نگرانی برای دیگران منطقی می تواند به عنوان sociopathic.

Coronavirus همه گیر است که یکی از بزرگترین تهدید برای سلامت عمومی — و شاید حتی انسان مدرن تمدن — از قرن گذشته. بسیاری از میلیون ها نفر از مردم ممکن است به طور مستقیم مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده و در سراسر جهان است. اقتصاد جهانی در حال فروپاشی به یک دولت است که ممکن است بدتر از رکود بزرگ دهه 1930 ، به شکست coronavirus نیاز بیمار و رهبری خردمند بر اساس حقایق دلیل و تخصص است. چون coronavirus یک بحران بهداشت عمومی این است که یک مشکل از علم و دانش تجربی. نمی توان آن را دور آرزو یا دعا دور و یا حذف از طریق دیگر اشکال تفکر جادویی.

تبلیغات:

به دلایل بسیاری از جمله سلامت روانی به طور کلی خلق و خو و ارزش های هوش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اگزیستانسیالیسم بیمار-مجهز به رسیدگی به این اورژانس و شکست coronavirus بیماری همه گیر.

دکتر Bandy لی است که شاید صدای پیشرو در میان کسانی که هشدار داده اند مردم آمریکا و جهان است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری که منجر به فاجعه است. او استاد روانپزشکی در دانشگاه ییل دانشکده پزشکی و سردبیر پرفروشترین کتاب “خطرناک مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در اخیر ما گفتگو لی معتقد است که توضیح می دهد که فشارهای coronavirus بیماری همه گیر در حال ساخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مختلف روانی بیماری بدتر و خطرناک تر است. او توضیح داد که نظر او که مغلوب ساختن پیشی جستن کمک فاکس نیوز و دیگر بخش هایی از جناح راست اکو مجلسی است که ایجاد یک جمعی دولت از بیماری های روانی در میان اعضای فرقه است که ساخت coronavirus حتی کشنده تر.

تبلیغات:

به عنوان او انجام داده است قبل از Lee استدلال کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خطرناک ترین فرد در این سیاره و ابراز نگرانی او ممکن است استفاده از coronavirus همه گیر برای شروع و یا ملتهب خشونت جمعی به منظور حفظ خود در قدرت به طور دائم.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

برای چندین سال شما شده است یکی از برجسته ترین مکان صداهای هشدار به مردم آمریکا و جهان در مورد خطرات ارائه شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که در آن ما به عنوان یک کشور و مردم نسبت به رویدادهای پیش بینی نتیجه خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری?

این یک بحران واقعی در هر دو شرایط از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و از نظر روح و روان خود. در ابتدا تهمت سعی در مدیریت coronavirus در ذهن خود را با تظاهر آن چیزی بود. این چیزی بود که برود در هیچ زمان این ویروس را به نحوی جادویی ناپدید می شوند. که مغلوب ساختن پیشی جستن ، هنگامی که این اتفاق نمی افتد و بازار سهام شد و در بحران و جنجال و هیاهو تهمت سپس سعی کرد به مانند او در اتهام با دادن یک سخنرانی به کل کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به این تلویزیونی سخنرانی ها و کنفرانس های مطبوعاتی آن را به نگاه مانند او کنترل coronavirus بحران همه در حالی که او مایک پنس و دیگر مقامات دولتی او را ستایش در تلویزیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در تماس با واقعیت است. او نمی تواند کنترل coronavirus با ذهن خود و با زندگی در یک دنیای فانتزی به عنوان او انجام داده است برای بسیاری از بحران است. متخصصان سلامت روانی شده اند هشدار برای سال های سال است که مغلوب ساختن پیشی جستن به مسائل بهداشت روان می تواند منجر به چنین وضعیت وخیمی بسر می برند. مغلوب ساختن پیشی جستن است نه فقط به نشان دادن عدم ریاست جمهوری رهبری است. آنچه که او انجام شده است به طوری غیر مسئولانه و بی منطق که داشتن او را به عنوان رئیس جمهور از بعضی جهات بدتر از نداشتن رهبری در کشور در همه. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گسترش است دروغ سرکوب و تهدید کسانی که کارشناسان و افراد دیگر که او را به گفتن چیزهایی که در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس که او نمی خواهید به شنیدن.

تبلیغات:

در حال حاضر ما در آمریکا و در سراسر جهان زندگی می کنند از طریق وحشتناک نتایج تهمت رفتار. خود را در مسائل مربوط به سلامت روان ترجمه به طور مستقیم به مرگ و میر و گسترده فاجعه.

تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرار از مسئولیت برای ساخت coronavirus بسیار بدتر عاطفی خود را از راه دور و عدم مراقبت و نگرانی و به طور کلی عدم علاقه به نظر می رسد روشن است که او به احتمال زیاد مخالف. او به نظر نمی رسد به یک انسان که قادر است از همدلی یا همدردی با مردم دیگر. به نظر می رسد او ناتوان از احساس گناه زمانی که اقدامات خود را به افراد صدمه دیده.

که درست است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد صفات همدلی و همدردی و احساس گناه. کسانی که ویژگی های اساسی بشریت را توسعه داده اند نه به او. مهم نیست که چگونه بسیاری از زندگی نهفته ویروس و یا چگونه بسیاری از مرگ و میر رخ می دهد, آن را واقعا نمی او را لمس کرد. انسان ها مانند اشیاء به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او واقعا مربوط به افراد دیگر به عنوان اگر آنها انسان هستند. برای مثال ما در حال حاضر آموخته است که تهمت و پسرش در قانون و دیگر اعضای خانواده ممکن است در تلاش برای پول coronavirus بیماری همه گیر از طریق آزمایش واکسن و ماسک. ساخت پول از coronavirus فاجعه است واقعی تر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از زندگی مردم بودن را از دست داده به ویروس.

تبلیغات:

چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را نرم و قابل انعطاف واقعیت از نظر او شدید و خطرناک توهمات تاثیر تصمیم خود را ساخت ؟

این است که او یک چکش خوار نمایی از واقعیت — اگر نظر خود را از واقعیت بود, انعطاف پذیر, سپس آن را می تواند در برخی از راه های مولد. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع آرزوهای خود را به نگه داشتن به مخالف واقعیت چرا که او نمی تواند تحمل کند و واقعیت را به عنوان آن وجود دارد. در حقیقت تهمت بی کفایت و حتی قادر به شرکت در تفکر منطقی. چنین تهدید کننده ترین چیزی که برای یک فرد که ذهن با این نسخهها کار در چنین راهی است که علوم و حقایق. شواهد علمی و تجربی واقعیت تغییر ناپذیر هستند. آنها را تغییر دهید به جا مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته ها و امیال. این است که بسیار تهدید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که سازمان بهداشت جهانی گزارش 3.4% مرگ و میر در Coronavirus تهمت نمی تواند به سادگی می خواهید آن را به عنوان کمتر از 1% — بود که او میل فوری. این همه بسیار تهدید کننده برای او. در طول مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه گذشته او نگاه بسیار کاهش یافته به عنوان اگر او در نهایت ضرب و شتم توسط تعداد واقعی در مورد کوروناویروس. عفونت نرخ سر به فلک کشید و بازار سهام است که به راحتی دستکاری توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای جلوگیری از توفنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتار خود به دنبال ضرب و شتم پایین چیزی است که اتفاق می افتد به یک overinflated خود تصویر آن زمانی است که در مواجهه با واقعیت است. تهمت نمی تواند تحمل کند و واقعیت است. او می تواند بسیار طولانی گذشته بدون یا سقوط به حالت افسردگی یا شلاق در خشونت است. این دو دست به دست. ما همچنین می توانید تصور کنید که خطرات ناشی از چنین نتیجه نه تنها بسیار وجود دارد اما در واقع می تواند با افزایش زمان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است استفاده از coronavirus بحران به عنوان یک فرصت برای گسترش و امن قدرت خود را. اگر او بودند به از دست دادن انتخابات, او را از کار? را مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام رزمی ، زمانی که واقعیت را هل در مقابل تهمت دنیای فانتزی او در حال رفتن به مبارزه به عنوان اگر او در حال مبارزه برای زندگی خود را. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با تمام قدرت از ریاست جمهوری و با توجه به ذهن و رفتار است مرد خطرناک ترین در این سیاره است.

آیا شما پیشنهاد coronavirus فرصتی است برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور کامل در سراسر کشور و برای پایان دادن به دموکراسی و حاکمیت قانون ؟

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فولر درک وضعیت می توانید تصور کنید که افکار خود را بلافاصله در این جهت است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مداوم در حال جنگ با جهان و واقعیت است. تهمت می تواند با استفاده از coronavirus به عنوان یک فرصت برای تضمین قدرت خود را. با توجه به این که آمریکا وحشت زده و گیج این می تواند یک لحظه مناسب برای این حرکت.

زمانی که مجلس سنا را انتخاب و به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از آن او را تشویق کرد. چنین شخصیتی نمی حل و فصل کردن. چنین شخصیتی است و نه محتوا با قدرت او است گردآوری. مغلوب ساختن پیشی جستن انتظارات از قدرت در حال افزایش در راه است که غیر قابل کنترل هستند. چنین رفتاری است که مغلوب ساختن پیشی جستن جنون انجام کارهای بزرگ را غیرقابل کنترل گسترش قدرت و کنترل بر جامعه است که شما ببینید زمانی که چنین شخصیت به قدرت.

تبلیغات:

وجود دارد بسیاری از naysayers که می گویند “اوه مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک نیست او bumbling. او بعد فورا رفت واز آنچه او می خواست او حتی نمی تواند فکر می کنم که در راه است.” چگونه شما را پاسخ دهند ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن اختلال است و او به نظر می رسد به یک کاراگاه احمق. اما تهمت عظیم زیر و او را تحت کنترل حزب جمهوری خواه. مشکل این است که زمانی که یک فرد مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اختلال در بالاتر عملکرد مغز کاهش توابع — ابتدایی یا “خزندگان” مغز قوی تر از همیشه قبل از. که بخشی از مغز انسان است که بر اساس ترس بر غریزه است. کسانی که انگیزه کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن به کنترل مردم خود را دیوانه وار غیرمنطقی پیروان. آن دسته از افراد کلیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت.

این یک استراتژی است; آن است که یک آسیب شناسی. مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش واقعی روانی بیماری گسترش در سراسر کشور است. به دیگران اشاره کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به یک فرقه است. جمهوری خواهان و پیروان دیگر در حال مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای فرقه.

این کار بسیار زیاد است که راه به دلیل هنگامی که یک فرد دارای سطح بالایی از قرار گرفتن در معرض به کسی که با عدم درمان روانی آسیب شناسی بردار انتقال فیزیکی است که ما در حال دیدن با کروناویروس اما در عوض از طریق عاطفی و اوراق قرضه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد عاطفی اوراق قرضه و شرط از وابستگی به او در میان اعضای فرقه.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است و توهم. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه فقط دروغ گفتن دلیل دروغ ساده ندارد چنین اثر قوی در کل جمعیت. مغلوب ساختن پیشی جستن توهم ناشی شده است در سراسر کل جمعیت حامیان او و پیروان دیگر. در حال حاضر کل یک بخش از مردم آمریکا توهم است و جدا از واقعیت از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن. ما این را با مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفتن کشور که coronavirus جعل است که آنها باید از رفتن به رستوران ها و تجمعات رفتن به کار, در آغوش گرفتن مردم ، به دلیل تهمت پیروان حرمت او آنها انجام آنچه او می گوید.

تهمت آشکار روانی, بیماریهای, در ترکیب با coronavirus به نظر می رسد مانند یک فاجعه واقعی برای امریکا و جهان است.

آن را به اتفاق می افتد. Coronavirus فقط اتفاق افتاده است به عنوان بخشی از معادله است. Coronavirus همه گیر است که یک تصویر گرافیکی از نحوه فاجعه اجازه می دهد سلامت روانی همه گیر است که مغلوب ساختن پیشی جستن فرقه همچنان ادامه دارد. روانی بیماری همه گیر در حال حاضر ساخت هر چیز دیگری بدتر از جمله coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن الهام بخش است بسیار خطرناک رفتار است. آن است که متعصب.

این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که روان شناسی از با نفوذ شکل بلعد بخش بزرگی از جمعیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان مشتق هویت خود را احساس معنا در زندگی خود را و چگونه آنها را درک جهان از آنچه که او می گوید. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع disdains افرادی که به دنبال او است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن هر چیزی به حفظ وفاداری خود را به خاطر آنها پایه قدرت خود را.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پاتولوژیک اقتدارگرا ارتباط با پیروان خود را. در این رابطه از دست داده اند خود را تشخص استقلال و حتی توانایی خود را به فکر کردن برای خود. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان در حال تبدیل شدن بیشتر وابسته تر سازشکار و بیشتر بردگان به او دیگر او باقی می ماند در قدرت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران با من تماس بگیرید در هر روز است. چند سال پیش من قادر به صحبت کردن با آنها و من قادر به چالش کشیدن باورهای خود را — و نه آنها را تبدیل نفسه اما حداقل تعامل با آنها را به عنوان انسان و شروع یک گفتگو. که تبدیل شده است بسیار مشکل تر است در حال حاضر به دلیل تهمت حامیان ثابت هستند در تفکر خود را. آنها به طور خودکار گرداندن مغلوب ساختن پیشی جستن نقاط صحبت کردن. آنها قادر به شنیدن آنچه که دیگران می گویند اگر آن را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن.

شما دیگر نمی تواند دلیلی با آنها. تنها راه حل خواهد بود از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از ریاست جمهوری است. که اتفاق افتاده و در نتیجه آسیب شناسی اتحاد عمیقتر. با کروناویروس آن را به یک نقطه که در آن تهمت حامیان بیمار و مرگ در اعداد بزرگ است. آنها هنوز هم پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نه یک منجی اما یک انسان با نقص. مغلوب ساختن پیشی جستن را دنبال نمی تواند حتی تصور این واقعیت است. آن حتی نمی تواند خود را وارد کنید ذهن خودآگاه زیرا آنها مسدود خواهد شد آن است. اگر کسی تلاش می کند برای توضیح واقعیت به تهمت و حامیان آنها خواهد هر چیزی را برای نگه داشتن بر روی توهمات خود را در مورد تهمت و به دنبال دستورات او.

متاسفانه پویا است که در آن علائم روانی مسری هستند و افراد شروع به همان علائم اولیه فرد — حتی اگر آنها معمولا لازم نیست که یک اختلال در سلامت روان. ذهنی ناخوشی رهبران نفوذ پیروان خود را به رفتار همان راه است.

فاکس نیوز و جناح راست رسانه ای شده اند گردش خطرناک نهفته در مورد کوروناویروس. چگونه است که جا به تهمت اختلال روانی همه گیر?

من از تماشای فاکس نیوز از 20 سال پیش و متوجه شدم که این امر باعث ملی سلامت روانی عمومی بحران در آینده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نتیجه چند دهه از مسمومیت ذهن مردم و دستکاری و کنترل آنها.

چگونه خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان و سایر افراد معتاد به فاکس نیوز و جناح راست دروغ دستگاه آشتی دیدن واقعی مردم — شاید حتی بستگان خود را — دریافت به بیمار و مرگ از coronavirus با دروغ به آنها گفته شده توسط خود اعتماد اطلاعات منابع?

ذهن انسان بسیار قدرتمند است. ذهن انسان قادر به تبدیل همه چیز وارونه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به دستور پیروان خود را به این باور آنچه که آنها در حال دیدن و فقط به گوش دادن به او. فاکس نیوز و دیگر جناح راست رسانه ها شده اند آموزش همین است.

من بسیار می ترسم که این بیماری همه گیر کوروناویروس را علت بسیاری از مرگ و میر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و سپس می گویند که این بیماری بود به نحوی گسترش در ایالات متحده توسط دموکرات ها به منظور خراب کردن و انتخاب مجدد او شانس. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان باور خواهد کرد که سرزنش و دموکرات. در ذهن خود coronavirus خواهد بود دموکراتها گسل و نه نتیجه یک جهانی بیماری است.

که یک مثال دیگر چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواهان و گسترده تر جنبش جناح راست با استفاده از stochastic تروریسم علیه دموکرات لیبرال ها nonwhite مردم مسلمان و هر گروه و یا افراد آنها هدف به عنوان “دشمن است.” در این منطق اگر دموکرات ها به نحوی مسئول coronavirus سپس خشونت علیه آنها هر دو معقول و ضروری است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خشونت در ذهن است. او یک ترسو. به طور معمول او نمی خواهد حتی مایل به رفتن در جهت خشونت اما اگر بقای خود تهدید شد — به خصوص عاطفی و روانی بقا و متورم حس خود مغلوب ساختن پیشی جستن به خشونت متوسل. که خشونت می تواند در قالب یک جنگ داخلی و یا جنگ در یک کشور دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: از جمله چیزهایی که قبل از. خود را در سیاست خارجی نیز منعکس کننده خشونت آمیز خود داشته باشید.

بزرگترین نگرانی این است که بیشتر coronavirus بحران بدتر و بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن احساس تهدید به عنوان او متوجه می شود که او نمی تواند نیروی خود را توهم واقعیت به یک واقعی وجود دارد احتمال بیشتری از او با توسل به معنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>