دکتر دبورا Birx می گوید: “اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان”

دکتر دبورا Birx یکی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار را بالا مقامات بهداشت عمومی گفت: روز شنبه باید انتظار آمریکایی ها به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله از طریق تابستان است.

به عنوان بیش از یک دوجین متحده آماده برای نرم کردن محدودیت های اجتماعی و کسب و کار و تعاملات Birx اشاره کرد این برنامه به این معنی نیست اقدامات حفاظتی را می توان به حالت تعلیق درآمد. و او نیز گفت که توده تست تشخیصی — در یک مقیاس هنوز رتبهدهی نشده است امکان پذیر است — مورد نیاز خواهد بود قبل از اجتماعی فاصله دستورالعمل می تواند با خیال راحت برداشته.

“اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان واقعا اطمینان حاصل شود که ما محافظت از یک دیگر حرکت می کنیم از طریق این فاز گفت:” چاک تاد در ظاهر در ان بی سی دیدار با مطبوعات.

این بیانیه در پاسخ به یک سوال از تاد مورد نظر به تازگی ساخته شده توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس; معاون رئیس جمهور گفت که او معتقد است ایالات متحده خواهد شد “تا حد زیادی این بیماری کروناویروس پشت سر ما” با آخر هفته روز یادبود در سراسر مه 25.

پنس تهمت و مقامات کاخ سفید بدون آموزش علمی مدت طولانی است که خوش بینانه تر از دولت فدرال کارشناسان بهداشت عمومی در مورد زمانی که coronavirus ممکن است تحت کنترل است. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او انتظار دارد برای دیدن محافظ دستورالعمل های آرام “هر چه زودتر به جای بعد” و شنبه دوباره وعده داده شده وجود دارد “خواهد بود ‘معجزه’ پایان” به این بیماری همه گیر.

Birx گفت: مدل ها و داده ها از برخی ویروسی نقاط مانند نیواورلئان هوستون و دیترویت در واقع در ارائه برخی از امید برای رکود در میزان عفونت: “اگر شما نگاه کنید کسانی که شیوع بیماری در طول زمان و … شما نگاه کنید که چگونه آنها به اوج خود رسیده و پایین می آیند و چه کسانی که موارد شبیه به عنوان آنها پایین آمده آن را به ما می دهد و امید زیادی,” او گفت:.

مقامات بهداشتی در این سه شهر باید با احتیاط ابراز امیدواری کرد که منحنی در واقع ممکن است تراز وسط قرار دارد اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا این روند ادامه می یابد و اگر آنها به اندازه کافی تست ظرفیت بالقوه را شناسایی شیوع آینده.

Birx هشدار داد در برابر گرفتن مهاجم اقدام به بازگشایی کسب و کار تا زمانی که ظرفیت افزایش یافته است و هشدار داد زمان تست قابلیت ممکن است سقوط کوتاه وقتی که می آید به تایید موارد است.

“ما باید درک کنند که ما باید به نوآوری دستیابی به موفقیت در تست. ما باید قادر به تشخیص آنتی ژن” مولکول ها است که باعث پاسخ سیستم ایمنی بدن Birx گفت. “به جای به طور مداوم در تلاش برای تشخیص واقعی ویروس زنده یا ذرات ویروسی خود را.”

این آزمون کمک خواهد کرد که کارشناسان برای درک دامنه و مقیاس ویروس گسترش می یابد و می تواند کمک به محدود کردن جامعه گسترش به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است. Birx گفت که او معتقد است آنتی ژن تست در دسترس خواهد بود به زودی و است که باید دسترسی به نسخه بهبود یافته از زمان تست پروتکل در “دو تا سه هفته آینده.”

دکتر را به نظر می آیند به عنوان حداقل 16 متحده آماده سازی برای بازگشایی بخشهایی از اقتصاد خود را. بسیاری از آنها الزامی اجتماعی فاصله در بازگشایی غیر ضروری کسب و کار, اما برخی از آنها بازگشایی کسب و کارهای اجتماعی که در آن فاصله نمی گیرد — مانند سالن مو و تاتو سرو است. این همه برخی از کارشناسان نگران این کشورها سیاست های منجر به موج جدیدی از عفونت است که معنی اجتماعی فاصله را باید تمرین نه از طریق تابستان اما مدت آن گذشته است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>