دکتر Fauci در حال حاضر می گوید که او آماده است برای ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن اگر لازم

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی و قابل اعتماد ترین شکل برجسته آمریکایی در واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: در مصاحبه با مک کلاچی در روز پنج شنبه که او مایل به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در صورت لزوم.

من قبلا کمی انتقادی از Fauci برای بازی اغلب سازگار نقش در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار. هر چند دیدگاه های خود را به شدت از شیوع بارها در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بقیه دولت, پیام, او بارها و بارها خود را برگزار زبان و خودداری از ابراز فوری انتقادات. این حذف شده اند نگران کننده به عنوان تهمت به حال به طور مداوم گمراه کشور در مسائل انتقادی به احتمال زیاد در هزینه های بزرگ.

تبلیغات:

اما Fauci یک خط در شن و ماسه در روز پنج شنبه گفت که او علنا مخالفت با هر گونه تلاش توسط دولت به فشار یک coronavirus واکسن که نبود توجیه شواهد علمی. این شده است یک نگرانی رو به رشد به عنوان برگ برنده تمایل به حل coronavirus مشکل و پاک کردن نیت به انجام آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود در ماه نوامبر راه اندازی اخلال پویا. وزیر دفاع علامت Esper در حال حاضر متعهد نامعقولی که یک واکسن آماده خواهد شد تا پایان سال است. در حالی که این امکان وجود دارد که می تواند اتفاق می افتد در خوش بینانه ترین سناریو وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی آن در حال حاضر و Esper پیش بینی فقط با تقویت این ایده که دولت نمی تواند مورد اعتماد در این زمینه است.

“وجود دارد هیچ شانسی در جهان است که من برای رفتن به مجبور به موافقت با چیزی که من فکر نمی کنم که امن و صدا علمی” Fauci گفته مک کلاچی. “من به شما تضمین می کنند که.”

پرسید: اگر او می خواهد علنا مخالفت با تلاش برای از موعد مقرر اعلام واکسن Fauci قطعی شد: “نگاهی که به بانک.”

تبلیغات:

به عنوان اگر به تقویت اعتبار تعهد Fauci نیز شکست با معاون رئیس جمهور مایک پنس های اخیر علنا ابراز خوش بینی در مورد وضعیت این بیماری همه گیر. پنس گفته بود که او می بیند “دلیلی برای جشن و نه رسانه ها را از ترس” در اخیر وال استریت ژورنال op-d. اما Fauci ابراز ترس خود را.

“زمانی که من دیدن افزایش موارد است که به طور کامل توجیه در ذهن من, من نگران” Fauci گفت: در پاسخ به پنس نمایش. “من نگران افزایش موارد حتی زمانی که آن را توجیه پذیر است چرا که اگر شما نگاهی به منحنی از موارد در ایالات متحده و در کل کشور است که کاهش شدید با هر وسیله ای.”

او گفت که او پیش از این که او را بسیار خوش بینانه در مورد امکان برای توسعه یک واکسن موثر. اما جدول زمانی توسعه هنوز مشخص نیست و او با انتقاد از دولت نامگذاری از آن واکسن برنامه “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

تبلیغات:

“من واقعا دوست ندارم این کلمه در پیچ و تاب سرعت به دلیل آنچه در آن می کند این است که این حاکی از بی دقتی در پله بیش از گام های مهمی است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>