دکتر جان گارتنر: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است موفق ترین بیو تروریستی در تاریخ بشر”

ژوئن 6, نسخه آلمانی newsweekly اشپیگل توصیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “آتش شیطان” و یک رئیس جمهور که “مجموعه آتش به کشور خود است.”

انگلیسی نسخه اشپیگل در ادامه با این damningly دقیق شرح امریکا در سن مغلوب ساختن پیشی جستن:

تبلیغات:

ما باید نگران ایالات متحده ؟ یک تغییر اساسی در حال وقوع در کشور است که مترادف با ریشه عمیق دموکراسی است ؟ هرج و مرج کنونی در خیابان های امریکا نیست فقط محصول کشور, اقتصادی و اجتماعی و تنش است. رئيس جمهور خود بارها تشدید آن درگیری با اسرائیل ، مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نیاز به هرج و مرج. او تغذیه آن است.

هر روز او در دفتر سیاسی اتش افروز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به سوزاندن حکومت قانون و دموکراسی است.

او نشان داده است خود را به فاسد ترین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده است. به عنوان مثال اخیر از مغلوب ساختن پیشی جستن نامحدود perfidy: جمعه گذشته در یک برهنه در عوض دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم دیرین خود را محرم اسرار و مشاور راجر سنگ به عنوان راهی برای عایق خود را از هر آینده اتهامات مربوط به روسیه رسوایی یا دیگر امور کیفری.

کمک تهمت و عوامل عمدی شرارت غفلت و ظلم و ستم این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده است. این کشور همچنان اسلاید آن به سمت یک دوم رکود بزرگ.

تبلیغات:

بیش از 135,000 آمریکایی که در حال حاضر کشته شده توسط coronavirus. بهداشت عمومی کارشناسان پیش بینی است که صدها هزار نفر و یا بیشتر ممکن است بمیرد مگر اینکه تهمت اجرایی و فرمانداران جمهوریخواه در ایالات آمریکا مانند فلوریدا و تگزاس اساسا خود را تغییر می دهد سلامت عمومی سیاست های الزامی که ماسک پوشیده می شود ، در بعضی از نقاط مستندات ممکن است نیاز به دوباره.

به جای تهمت و دولت و متحدان آن تصمیم گرفته اند که بیشتر مردم از جمله دانش آموزان ، معلمان خود و خانواده خود را — باید سقوط بد و مرگ به عنوان وسیله ای برای ایجاد یک جدید “طبیعی” که در آن بیماری است و دیگر به عنوان یک اورژانس است. مشهود هدف این است که برای قربانی کردن انسان برای “سرمایه داری” و “اقتصاد” به منظور نجات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس. این است که “اقتصاد بربریت” در عمل است.

در مجموع ایالات متحده در سن تهمت و coronavirus بیماری همه گیر جهانی است pariah.

تبلیغات:

نوشتن در رسانه ایندی Samarajiva خلاصه این وضعیت اسفبار و رقت انگیز وضعیت:

امریکا نمی ایالات دیگر و آن را به سختی به یک دولت است. آنها سقوط کرد و حق را از طریق شکست خورده دولت به طاعون دولت ناخواسته در سراسر جهان…. در غیاب انسانی دولت امریکا است که در حال حاضر حکومت COVID-19. خوش آمدید به طاعون متحده آمریکا است.

در نهایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فاشیسم خود را آشکار روانی آسیب و دستکاری در پاسخ به کروناویروس نه گسسته و جدا کردن همه چیز. بلکه همه آنها متصل است.

تبلیغات:

دکتر جان گارتنر که من مصاحبه کرده اند و در چندین نوبت قبلی یک روانشناس و روانکاو و استاد سابق در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. گارتنر همچنین بنیانگذار وظیفه برای هشدار دادن به تایید سازمان کار به منظور بالا بردن آگاهی در مورد خطر برای ایالات متحده و جهان مطرح شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. گارتنر است یک عامل در سال 2017, پرفروش “خطرناک مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: 27 روانپزشکان و سلامت روان کارشناسان ارزیابی یک رئیس جمهور” و برجسته است در آینده مستند “نا مناسب: روانشناسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در آخرین مکالمه گارتنر هشدار می دهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال با استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان یک نوع از سلاح بیولوژیکی علیه مردم آمریکا. گارتنر همچنین توضیح می دهد که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مانند دیگر بدخیم narcissists که رسیدن به قدرت های بزرگ مایل به آزار و حتی کشتن خود را پیروان به عنوان راهی برای ارضای شخصی خود, پورنو نیاز برای خودشیفتگی و انرژی است.

گارتنر همچنین توضیح می دهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان اعضای یک مرگ سیاسی فرقه است که در آن با پوشیدن یک ماسک و امتناع از دیگر منطقی اقدامات لازم برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس در حال اعمال وفاداری و عشق به نجات دهنده شخصی خود و رهبر بزرگ.

تبلیغات:

شما همچنین می توانید گوش دادن به مکالمه من با دکتر جان گارتنر در پادکست “حقیقت گزارش” و یا از طریق پلیر تعبیه شده در زیر.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

مغلوب ساختن پیشی جستن است, احاطه شده توسط یک گرداب حوادث. جان بولتون کتاب جدید نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن به خطرناکی بی کفایت و یک تهدید برای امنیت مردم آمریکا و جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن زاده کتاب جدید او نشان می دهد که به طور ذهنی احساس ناخوشی بد و بی رحمانه به خود و اعضای خانواده. دادگاه عالی فقط حکومت است که مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات و دیگر سوابق مالی باید دست به دادستان. نظر سنجی های افکار عمومی و معیارهای دیگر او را نشان می دهد از دست دادن به جو بایدن در یک زمین لغزش. جورج فلوید ادامه اعتراضات در سراسر کشور است. چگونه شما ساخت حس از مغلوب ساختن پیشی جستن است خلق و خو و ذهن در این لحظه ؟

تبلیغات:

به دلیل شدید خودشیفتگی بدخیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند و باید نسبت به رهبران مانند آدولف هیتلر. در این نقطه از کشور است که واقعا در آخر بازی با مغلوب ساختن پیشی جستن — ما در حال گرفتن نزدیک و نزدیکتر به پناهگاه لحظه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه فقط بی کفایت. او نه فقط توهم. او نه فقط خود شیفته می کند و در مورد مراقبت از دیگران است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار با بیماری همه گیر کوروناویروس عمدی است. او نحس است. او یک درجه اول توده قاتل است. این یک برنامه است.

من مؤمن بزرگ در اصل Occam را تیغ. ساده ترین توضیح این است که معمولا یکی از سمت راست. مغلوب ساختن پیشی جستن منحل همه گیر نیروی کار. اول مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این ویروس نمی خواهید برای آمدن به امریکا است. سپس او تصمیم به انجام آزمایش. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به استفاده از دفاع تولید عمل را بیشتر مورد نیاز لوازم پزشکی و تجهیزات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است اعتراف به تلاش برای آرام کردن این تست برای coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف فرمانداران تلاش برای محافظت از ویروس. تهمت و حتی تا آنجا پیش رفت که برای تشویق astroturf تظاهرات برای ارعاب دموکراتیک فرمانداران به بازگشایی برای “اقتصاد است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او در برابر مردم با پوشیدن ماسک — آن است که ساده ترین و ارزان ترین و کارآمد ترین راه برای نگه داشتن ما از گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و تلاش برای باز floodgates. او میزبانی تجمع جمعی از مردم در تظاهرات و رویدادهای دیگر. او را به انجام همه چیز را او می تواند به فعال کردن ویروس.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده در حال رفتن به موفق ترین بیو تروریستی در تاریخ بشر است. اجازه بدهید خودم تکرار بنابراین هیچ سردرگمی وجود دارد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است موفق ترین بیو تروریستی در تاریخ بشر است. این یک تصادف نیست.

اجازه دهید از من بپرسید اساسی ترین قانونی سوال: چرا ؟ و چگونه است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار یک تابع از روانشناسی بدخیم عاشق. اگر شما نگاهی به تاریخ بدخیم narcissists که آیا آن هیتلر و استالین و مائو, Pol Pot یا صدام حسین وجود دارد چیزی است که در همه آنها مشترک است. همه آنها کشتن تعداد عظیمی از مردم خود را.

در نظر بگیرید به عنوان مثال از آدولف هیتلر. در یک نقطه خاص همه می دانستند از جمله ژنرال که آلمان از دست داده بود جنگ. اما هیتلر جنگیدند و صدها هزار نفر و بیشتر در آلمان درگذشت. هیتلر می دانست که این جنگ از دست داده بود و او را تا پایان خودکشی برای جلوگیری از دستگیری محاکمه و اعدام.

تبلیغات:

هیتلر صدور یک فرمان که به نام نرو فرمان. Albert Speer هیتلر وزیر تسلیحات و جنگ تولید شد و قرار است برای از بین بردن هر, آلمانی, کارخانه, هر, آلمانی, مزرعه, هر, آلمانی, پل, هر, آلمانی, نیروگاه, خط راه آهن سدها و تاسیسات اسکله و معادن و همه چیز است که می تواند اجازه می دهد که مردم آلمان برای زنده ماندن. Speer با اشاره به هیتلر “مردم آلمان نمی خواهد زنده ماندن اگر شما در واقع بمب خود ما مردم را به عصر حجر.”

هیتلر ظاهرا با پاسخ دادند: “ما لازم نیست به نگرانی در مورد بقای خود چون همه خوب آلمانی ها در حال حاضر مرده است.” به عبارت دیگر شما مرا بزرگ و یا من به قتل شما. که هدایت گزاره برای بدخیم عاشق. فراموش نکنید که یکی از اجزای خودشیفتگی بدخیم است سادیسم است. قادر مطلق تخریب می کند بدخیم narcissists احساس قدرتمند است. این درست است به خصوص اگر آنها احساس می کنید به نوعی disempowered و یا در غیر این صورت ضعیف است.

مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به یک مرگ سیاسی فرقه است. نه با پوشیدن ماسک در طول coronavirus همه گیر تبدیل شده است به عنوان یک نماد مهم وفاداری شخصی است.

خودکشی رفتار مخرب به عنوان نشانه ای از وفاداری به رهبر بزرگ است و یک سنت در میان بدخیم narcissists. رهبران مانند مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ناخوشی که اگر مردم در اطراف آنها و پیروان آنها هستند stoking غرور خود را و سپس یک مغلوب ساختن پیشی جستن-نوع فرد به نوبه خود خشم بیرون.

تبلیغات:

به حدی است که آنها نه احساس بزرگ به اندازه کافی در مورد آنها نیاز به کسی برای تنبیه. یکی از راه هایی که یک مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هیتلر-نوع رهبر می کند که این است که سعی کنید به مردم را نشان می دهد وفاداری با انجام کارهایی که در آنها آگاهانه از آسیب خود را.

این ایده که یکی منجر خواهد خود را پیروان خود را به مرگ و میر غیر معمول است در این زمینه گسترده تر از تاریخ است. این است چگونه بدخیم narcissists کار می کنند. اما به عنوان آمریکایی ما به معنای واقعی کلمه نمی تواند قرار دادن ذهن ما در اطراف چنین چیزی. البته آمریکا و رسانه های خبری نیز قادر به پذیرش چنین یک واقعیت وجود دارد که رهبران که به طور فعال صدمه دیده خود را پیروان و دیگران.

مفهوم استدلال خود را این است که تهمت پیروان که حاضر به پوشیدن ماسک یک نوع از سلاح بیولوژیکی. به عنوان انسان زیستی-سلاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان سپس می توانید با استفاده از ویروس برای کشتن شخصی خود دشمنان و هر کس دیگری آنها و یا تهمت قرار داده اند.

در این راه تهمت استفاده از coronavirus است که تقریبا مانند یک خون آشام تبدیل می شود که مردم به هیولا که پس از کشتن و حمله به افراد دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع پیروان خود را به bio-سلاح. وجود دارد یک روایت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دیوانه توهم خودخواه و شناختی غیر فعال است. البته که درست است. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آنقدر احمق نیست که او نمی داند که عواقب نه با پوشیدن ماسک در یک جمع زیادی از مردم است. تهمت می داند چه اثر از این خواهد بود. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در جریان بارها و بارها در مورد چگونه با پوشیدن ماسک منجر به جرم مرگ است. او می داند که. مغلوب ساختن پیشی جستن است آگاهی از گناه. او را درک علت و معلول ارتباط بین رفتار خود و تمام افرادی که در حال مرگ هستند در این کشور از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در حال حاضر به فدا کردن زندگی آمریکایی ها به کروناویروس به منظور صرفه جویی “سرمایه داری” — و البته مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس. این است grotesquely بد رفتار. گام بعدی در این فرومایه طرح به نیروی امریکا در مدارس برای بازگشایی در پاییز شناخت و کامل است که این کار را برای کشتن و کودکان و معلمان و پدر و مادر. این همه بخشی از یک استراتژی که در آن هدف این است که به مردم آمریکا بی حس به مرگ صدها هزار نفر از مردم از این بیماری همه گیر. کمک به درک مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن است. چگونه می تواند او منطقی به طور بالقوه به خطر انداختن کودکان به این مرگ فرقه است ؟ آیا او باید برخی از داخلی اخلاقی فرماندار که می گوید این است که بیش از حد?

آن را بسیار سخت به صورت نسبتا سالم و ذهنی سالم مردم واقعا درک چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن کار می کند به همدردی با خود فکر فرآیندهای دلیل آن سخت است برای همدردی با کسی که واقعا مهم نیست اگر او را کشته و تعداد عظیمی از کودکان است. چنین نتیجه ناراحت نمی کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او ناراحت تر است توسط برخی از بیکار نظر ساخته شده در رادیو فردا. مرگ و میر کودکان و افراد دیگر لازم نیست که هر گونه احساسی به معنی به او.

آن را نیز بسیار سخت برای بسیاری از افراد به درک چگونه وجود دارد و چنین راهی است که در آن آسیب رساندن به تجزیه و از بین بردن و حتی کشتن تعداد زیادی از مردم در واقع برانگیخته و تحریک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این همه باعث می شود او احساس قدرتمند است. که هیجان و برانگیختگی و توانمندسازی است پادزهر به پوچی است که او احساس می کند در داخل و به تحقیر و مسخره است که او در حال تجربه از منتقدان و عمومی است.

زمانی که سرویس مخفی مجبور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید پناهگاه چند هفته پیش در طول جورج فلوید تظاهرات, چگونه ذهن خود پاسخ دهند ؟

آن را می سازد تهمت بدتر است. این یکی از چیزهایی که من نگرانی کمی در مورد glee که منتقدان و مخالفان را در او را ناراحت کننده. چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به هم بزنید لانه زنبور? مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به صدمه زدن به بسیاری از مردم و صدمه زدن به آنها را بسیار بد.

این یک تصادف نیست که تهمت مجبور شد به کاخ سفید پناهگاه او دستور داد که معترضان در خارج با گاز کشته و حمله کردند. که مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به حال ساخته شده است به احساس ضعف با رفتن به پناهگاه برای حفاظت از خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به احساس ضعف در طول جورج فلوید تظاهرات به استناد قدرت نظامی و حکومت نظامی در تلاش برای اعلام جنگ بر مردم آمریکا است. این است علت و اثر پویا. بیشتر و خارج از کنترل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند بیشتر به شدت و با قدرت او احساس می کند او نیاز به اعتصاب بازگشت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده در رولرکوسترهای احساسی. او سرزنش و خجالت در تولسا. سپس او رفت و به یک تجمع در یکی از کلیساها در آریزونا که در آن او به عنوان ستایش از آمدن خدا. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به حال واقعا vainglorious استقلال روز تجمع و رویدادهای دیگر. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و هنوز هم از دست دادن به شدت به جو بایدن در اوایل رای گیری. او معتاد به خودشیفتگی سوخت و انرژی است. چگونه ذهن خود را از روند این یو پی اس و فراز زندگی ؟

بله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است معتاد به عرضه خود را از خودشیفتگی انرژی و سوخت است. این تظاهرات در حال بالا خود را. او به آنها معتاد و احساسات ستایش و چاپلوسی او از پیروان خود را. اما در سمت تلنگر است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که اگر او ساخته شده است به احساس بزرگ با پیروان خود را و تظاهرات پس از آن او را به سادگی پیدا کردن یکی دیگر از راه برای لذت بردن. مغلوب ساختن پیشی جستن می کند که با کشتن آسیب رساندن و اهانت آمیز دیگران است. به عبارت دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن با این نسخهها کار در راه شرح زیر است: “من خود شیفته منابع خود را ستایش من است. من می توانید آنها را با صدمه زدن به شما به عنوان به خوبی. که من احساس خوب بیش از حد.” مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب به صدمه زدن به مردم آمریکا است.

آنچه که در تجزیه و تحلیل خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در کوه راشمور?

او همه چیز را به احساس aggrandized و قدرتمند است. در ذهن خود او می تواند چهره خود را بر روی کوه راشمور. مغلوب ساختن پیشی جستن نیازهای جمعیت. او نیاز به آنها را به هم نزدیک او به آنها نیاز دارد او را ستایش. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال جت های نظامی پرواز سربار و همه حامیان او آواز ستایش خود را. اما چه شد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام برای استقلال روز ؟ تمام افرادی که نه در ستایش من بد هستند. آنها شر است. آنها در جناح چپ مشکل است. همه کسانی که نمی ستایش من می خواهم برای از بین بردن این کشور است که قصد ندارم به اتفاق می افتد در حال پخش از آنجا که ما در حال رفتن به آنها را برای اولین بار. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک منحرف لذت در تخریب و تخریب و تخریب مردم آمریکا کشور راه ما از زندگی واقعی ما خود زندگی می کند. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است reveling در نابودی ما و ما مرگ و میر.

در طول دو روز استقلال آخر هفته سخنرانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که هر کسی که پشتیبانی نمی کند او را دشمن آمریکا است که باید نابود شود. مغلوب ساختن پیشی جستن است و شوخی نیست. او نمی ساخت “بی ضرر شوخی است.” او کشنده جدی است. چرا بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم در انکار در مورد این واقعیت است ؟ در اواخر این تاریخ است که حتی ممکن است برای بیدار کردن آنها به حقیقت ؟

این یک مکانیسم دفاعی. مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه تلگرافها هر چیز وحشتناک او تا به حال رفتن به انجام و سپس او آن را و پس از آن بسیاری از افراد همیشه شوکه کرد. و سپس بعد از زمان تهمت می گوید او در حال رفتن به انجام کاری وحشتناک همان مردم فکر می کنم که آن را به نوعی رفتن به اتفاق می افتد.

واکنش چنین یک مکانیسم دفاعی از آنجا که اکثر مردم نمی تواند تصور کنید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده است به عنوان بد و مخرب و خارج از کنترل به عنوان او واقعا است. مغلوب ساختن پیشی جستن است که به رفتار او تمام راه را به پایان. خود را از خطرات هستند و نه فقط با کروناویروس اما با توجه به وجود نمی خواهد صلح آمیز انتقال قدرت اگر او از دست می دهد 2020 انتخابات.

در اینجا این است که یک مشاهده: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به پیدا کردن یک راه به سرقت 2020 انتخابات. و حتی اگر شکست خورده در انتخابات او هنوز دو ماه بین روز انتخابات و ظاهرا پله پایین در ماه ژانویه است. این ماه تا روز انتخابات و پس از آن به ژانویه خواهد بود برخی از خطرناک ترین در تاریخ این کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به هر چیزی است.

من با شما موافقم. مردم آمریکا و جهان واقعا نیاز به درک که ما می رویم به سمت endgame با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این لحظه بسیار خطرناک است زیرا تهمت است زخمی شده و احساس بی ارزش. مغلوب ساختن پیشی جستن است برای رفتن به یک بازنده و احتمالا به زندان برود اگر او دوباره انتخاب شد. مغلوب ساختن پیشی جستن است که به هر کس با او. اما تهمت نیز توانمندسازها در محل در سراسر دولت برای محافظت از او. این همه بسیار خطرناک است.

به عنوان با معتادان به مواد مخدر است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به هدف قرار دادن “پایین سنگ” و سپس داشتن یک لحظه از وضوح که در آن او recants و سپس تغییرات خود را انجام می دهند ؟

دوباره نگاهی به آخرین روز از هیتلر. او از دست دادن ذهن خود را به سوی پایان, اما او هنوز هم دستور دادن و مردم هنوز هم به دنبال آنها. ما نمی دانیم که چه دیوانه سفارشات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به به و ما نمی دانیم که آنها را دنبال کنید. اما هر چه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و آن را مخرب خواهد بود و او را دنبال مایل به انجام آنچه او فرمان. در پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را کامل نیروی اجرایی در تلاش برای گول زدن و باطل 2020 انتخابات به نفع خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>