دکتر جاستین فرانک: “این وحشتناک است که یک رئیس جمهور است که روانی”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار آشکار فرد است. او معادل یک شخصیت در یک کتاب کمیک با یک حباب فکر بیش از سر خود را که هر کس می تواند به عنوان خوانده شده. اما تهمت می رود و حتی بیشتر از آن. چرا که او هیچ داخلی سانسور تهمت سهام خصوصی خود افکار و تکانه های جهانی بدون شرم و یا ترس از عواقب است.

از طریق رفتار عمومی مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها نشان داده است که او ذهنی ناخوشی. خود را آشکار بیماری شامل خودشیفتگی بدخیم هذیان بزرگی و عظمت یک جاذبه به خشونت و سادیسم عدم کنترل تکانه مطلق بی توجهی به قوانین و هنجارها و آسیب شناختی تمایل به دروغ. در مجموع رئیس جمهور ما می تواند منطقی به عنوان یک بیمار روانی یا مخالف.

تبلیغات:

نمونه های اخیر از مغلوب ساختن پیشی جستن ذهنی ناخوشی رفتار در میان بسیاری از عبارتند از: وسواس خود را با محبوبیت خود و “اعتبار” که بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها مرده از coronavirus. خود را به راحتی-مجروح حس خود مهم تر از نشان دادن هر گونه مراقبت و یا نگرانی برای درد و رنج دیگران است. به دلیل تهمت ناتوان از همدلی زندگی مردم آمریکا به معنای چیزی به او. مغلوب ساختن پیشی جستن “مراقبت” در مورد پیروان خود را تنها به عنوان یک منبع از خودشیفتگی سوخت.

در یک “کنفرانس مطبوعاتی” روز سه شنبه در کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده قابل توجه بیانیه ای گفت: حق با صدای بلند “هیچ کس را دوست دارد به من.”

این آمد در زمینه تهمت مقایسه خود را به دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی. در اینجا این است که چگونه این قسمت گزارش شده توسط تپه:

تبلیغات:

“جالب است. او بسیار خوب تصویب رتبه و من می خواهم که. این خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است. “از آنجا که به یاد داشته باشید او کار را برای این دولت. او کار با ما. ما می تواند بدست افراد دیگر است. ما می تواند بدست کسی دیگر. آن را نمی باید به دکتر Fauci. او همکاری با ما, دولت و برای اکثر ما انجام داده ایم بسیار از آنچه که او و دیگران … توصیه می شود.”

“او این محبوبیت بالا در رتبه پس چرا من باید بالا تصویب امتیاز … با احترام به ویروس؟” مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب با صدای بلند.

“این نوع از کنجکاو است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “یک مرد کار می کند برای ما با ما بسیار نزدیک دکتر Fauci و دکتر [دبورا] Birx نیز به شدت فکر و در عین حال آنها بسیار فکر کردم اما هیچ کس را دوست دارد به من. آن را تنها می تواند شخصیت من است. که تمام است.”

او ممکن است قدرتمند ترین فرد در جهان, اما تهمت دارای یک حس عمیق از شکایت قربانی و آسیب پذیری. اگر چه او در کنفرانس مطبوعاتی قرار بود به تمرکز بر روی بیماری همه گیر کوروناویروس آن تقریبا به طور کامل اختصاص داده شده به تغذیه رئيس جمهور در نفس است. مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی دوباره خود را نشان داد می شود مهم تر از امنیت مردم آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه برای گفتن آشکار نهفته است در تلاش برای پیچ و تاب واقعیت به خود خواهد شد. تهمت و ادعا کرد او دعوت شده بود به پرتاب از زمین برای اولین بار در یک بازی نیویورک یانکیز در اوت. 15. که درست نیست. او همچنان ادعا می کنند که این دارو هیدروکسی کلروکین یک درمان برای COVID-19. که درست نیست. در واقع آن یک برنامه به طور بالقوه کشنده مواد مخدر اگر نه به عنوان کارگردانی گرفته و تحت هدایت یک حرفه ای پزشکی.

برای چندین سال پیشرو متخصصان بهداشت روانی سعی در هشدار دادن که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت روان باعث می شود او را یک خطر برای ایالات متحده و جهان است. در قسمت مد ارشد مقامات جمهوری خواه و همچنین اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن را خود دولت باید ارائه هشدارهای مشابهی در خصوصی.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهر زاده دکتر مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس است که اولین عضو از خانواده رئیس جمهور به موضوع مشابه هشدار. در کتاب پرفروش “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” مریم مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده تجربیات شخصی خود را در تهمت و خانواده و اعتقاد به این که رئیس جمهور را آشکار بیماری های روانی می توان به سوء استفاده, پدر و مادر تحمل یک خانواده که در آن نژادپرستی و دیگر اشکال تعصب مشترک بودند و به طور کلی محیط زیست را از ظلم و ستم و عدم مراقبت و یا نگرانی برای دیگر انسانها.

دکتر جاستین فرانک سابق بالینی استاد روانپزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز پزشکی و پزشک با بیش از 40 سال تجربه در روانکاوی. او نویسنده کتاب پرفروش “بوش بر روی نیمکت” و “اوباما بر روی نیمکت.” تازه ترین کتاب او است “مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی نیمکت: داخل ذهن رئیس جمهور.”

تبلیغات:

در اخیر ما, گفتگو, دکتر فرانک سهام افکار خود را در مورد مریم تهمت کتاب و آنچه در آن نشان می دهد در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با هر دو پدر و مادر خود منجر به آغوش او از ظلم و ستم و عدم بشر گرما و چرا تهمت ناتوان از “بلوغ” و یا “رشد” را به عنوان بسیاری از خبرنگاران و روزنامه نگاران را فریب خورده خود را به باور او ممکن است.

فرانک نیز هشدار می دهد مردم آمریکا که مغلوب ساختن پیشی جستن یک خشونت آمیز و عاطفی سوء استفاده قلدر و که آنها نیاز به پیدا کردن اخلاقی و شخصی شجاعت به مقابله با او. به منظور انجام این کار آمریکایی ها را به مقابله با خود شرم و مجرمیت برای اجازه دادن نسبت ناروا به تبدیل شدن به رئیس جمهور در وهله اول.

شما همچنین می توانید گوش دادن به مکالمه من با دکتر جاستین فرانک در پادکست “حقیقت گزارش” و یا از طریق پلیر تعبیه شده در زیر.

تبلیغات:

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

این نبوده است خوب چند هفته برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن است ؟

او همواره قسمتی از ذهن است. آن است که شکاف بین دو طرف است. این است که به نام “binary تفکر است.” در این طرز تفکر یک فرد یا درست یا غلط. شما مثل من یا شما از من متنفر. شما وفادار و یا شما بی وفا. مغلوب ساختن پیشی جستن است به وضوح مشخص. در حال حاضر او است که به احتمال زیاد ناراحت فاکس نیوز به دلیل مصاحبه اش با کریس والاس. در ذهن خود فاکس نیوز در حال حاضر بسیار دشوار است سازمان. چگونه است که او به جای آنها ؟ خوب یا بد ؟ دوست از دشمن ؟ یک فرد توسعه دودویی تفکر به عنوان یک راه برای حفاظت از خود از اضطراب. مغلوب ساختن پیشی جستن شده و جهان خود را بسیار ساده است. اگر کسی سوال یا چالش او آنها را “زننده” و باید انتقام در برابر. این است که چگونه خود را از جهان است.

تبلیغات:

هر کودک احساس می کند که راه را تا زمانی که آنها پنج یا شش. گاهی اوقات کودکان درگیر نیست در چنین ساده برای فکر کردن است و توقف در سن دو یا سه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه با کریس والاس در فاکس نیوز بود دشوار نیست. والاس خواسته سوالات آسان. مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی سقوط تخت در چهره اش و خجالت خود را. اما مغلوب ساختن پیشی جستن حتی قادر به احساس خجالت?

او نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن است قادر به خجالت در حضور شخص دیگری و این چیزی است که اتفاق افتاده است به او با اوباما در کاخ سفید به خبرنگاران شام در سال 2011. اوباما واقعا تحقیر مغلوب ساختن پیشی جستن در ساخت سرگرم کننده از او. آن بود بسیار ناراحت کننده برای مغلوب ساختن پیشی جستن. به اعتقاد من کسانی که احساسات تبدیل شد در مغلوب ساختن پیشی جستن را از تحقیر و شرم بلافاصله به تهاجمی نفرت. این یکی از ویژگی های از مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن است.

مشکل با باینری به فکر این است که مگر اینکه شما در یادگیری به فکر می کنم پیچیده افکار شما بسیار محدودی از پاسخ به سختی و یا مشکل است. کسی که فکر می کند در راه است که هر دو تلاش می کند برای فرار از سختی و یا به کشتن آن را به نحوی. در طول سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به خطر بیافتد توانایی خود را به فکر می کنم به شدت. مغلوب ساختن پیشی جستن تنها می تواند واکنش نشان می دهند با استفاده از یک روش ساده و خوب-یا-بد دودویی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بازگشت به روزانه خود را در “جلسات مطبوعاتی” که واقعا فقط مینی تظاهرات که می توانید به او توجه و خودشیفتگی سوخت. هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از خبرنگاران و روزنامه نگاران که ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن “بلوغ” و درمان این بیماری همه گیر تر با “جدیت است.” این خنده دار است و احساساتی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ذهنی پاتولوژیک و نمی توانید تغییر دهید. در عین حال جریان اصلی روزنامه نگاران آمریکایی در تلاش برای عادی سازی او.

کسانی که مردم می خواهند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور طبیعی به دلیل آن است که وحشتناک به یک رئیس جمهور است که مشکل روانی دارند. مردم نمی خواهند به این باور یک رئیس جمهور را مرتکب قتل عام, حمله سیاه و قهوه ای مردم جدا کردن کودکان از مادران و تقلب و سرقت تمام وقت. مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد است که هر دو جنایتکار و خطرناک است. اکثر مردم از جمله روزنامه نگار کلاس را قبول نمی کند که واقعیت به دلیل آن است که بیش از حد ترسناک است.

آمریکا اخبار رسانه ها می خواهد برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل دیگری نه تنها به دلیل آنها می ترسم به ایستادن به یک سادیستی و آشفته و پارانوئید رئیس جمهور اما از آنجا که آنها نیز گناه زده در مورد تلاش برای عادی او در گذشته است. هنگامی که یک فرد تلاش می کند تا برای عادی غیر طبیعی و خطرناک فرد پس از آن احساس گناه در مجموعه. اخبار رسانه ها را نگه می دارد تلاش برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری که آنها با عجله به ستایش هر چیز مثبت مغلوب ساختن پیشی جستن می کند به عنوان راهی برای توجیه قبلی خود نیاز به عادی سازی او.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است امریکا قلدر در ارشد. بسیاری از آمریکایی ها می ترسند به ایستادن به او. آنها به احتمال زیاد هرگز مواجه قلدر در زندگی شخصی خود یا.

تبلیغات:

آنها می ترسند از او و او آن را می داند. یکی از چیزهایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده روانی است که او در پروژه خود از ترس و ضعف به مردم او قلدری. مغلوب ساختن پیشی جستن است قادر به قلدری مردم با قدرت و زور است و مردم هراسان. به همین ترتیب جمهوری خواه به مقامات منتخب می ترسند به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل آنها نمی خواهند به ضرب و شتم تا در انتخابات باور تهمت بسیار قدرتمند است. آنها می خواهند به نگه داشتن شغل خود را.

Triumphing بیش از Trumpism و تعمیر این کشور نیاز به یک سطح جدید از بلوغ برای مردم آمریکا است. بخشی از این جدید بلوغ نیاز به مقابله با قلدر و گرفتن بیش از ترس. بسیاری از مردم ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم خود را به عنوان آنها باید باشد — اما آنها نمی دانند که چه باید بکنید در مورد وضعیت طوری که آنها نزول بیشتر به درماندگی آموخته شده.

درست است که در یک سطح است. اما ابعاد دیگری نیز هست. مردم آمریکا نیاز به سوگواری آنچه آنها توسط انتخاب رئیس جمهور. ما باید به سوگواری که ما شده ایم با انتخاب او. ما باید به سوگواری این واقعیت است که بسیاری از ما عادی او. ما باید به سوگواری این واقعیت است که ما شرمنده از اینکه آمریکایی ها. ما باید به سوگواری این واقعیت است که آن را تحقیر نمی شود مجاز به هر کشور خارجی به دلیل همه گیر و آنچه او به کشور است. ما باید به سرند آنچه در اینجا اتفاق افتاده در امریکا با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که ما به عنوان یک مردم در غیر این صورت.

من معتقدم که ما می تواند رشد کند و به عنوان یک مردم است. اما ما باید برای مقابله با حقیقت و جمعی ما نقش Trumpism. مردم نمی خواهند به انجام این کار سخت است. آن دسته از آمریکایی ها که در حال دودویی متفکران را پیدا خواهد کرد آن را دشوار است به خصوص برای مقابله با تصمیم خود را برای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به سوگواری و مادر.

تبلیغات:

ایستاده تا به یک پسر قلدر در قالب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار مهم است. اما ما همچنین نیاز به رسمیت شناختن داخلی است که ما نمی ایستادگی کردن به او در وهله اول — و به همین دلیل ما نمی ایستادگی کردن به او بود از ترس و ضعف است. ما نیز باید سوگواری این واقعیت است که بسیاری از مردم در مورد انکار چقدر بد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور خواهد بود.

شما یک کتاب نوشت چند سال پیش در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روانشناسی و رفتار است. شما در تلاش بودند برای هشدار دادن به مردم آمریکا در مورد خطر مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شده است. افکار خود را در مورد مریم تهمت کتاب جدید?

اول از همه من فکر می کنم آن است که واقعا یک کتاب خوب. او بسیار خوب و متفکر و نویسنده است. وجود ندارد هر چیزی که در این کتاب است که مرا شگفت زده کرد در مورد تهمت روانشناسی یا psychodynamics. او یک سادیست است. او یک زن ستیز. او پر اب و تاب. او هیچ همدلی است. او نه صالح. او واقعا نمی تواند مدیریت همه چیز. او همیشه نجات شده است. کسانی که همه چیز من در مورد نوشت: در کتاب “مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی نیمکت.” او و من در توافق هستند. مریم تهمت بود قادر به به اشتراک گذاری اطلاعات خاص در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که من تا به حال هیچ راهی برای دانستن. برای مثال تهمت و تمسخر و پدرش هنگامی که او و سالخورده. که بسیار جالب جزئیات به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که همیشه ترس از پدرش. او هرگز قادر به ایستادن به او. این تنها زمانی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن پدر بیمار مبتلا به آلزایمر که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند ایستادن به او با مسخره کردن او را.

من می دانستم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک ناتوانی در یادگیری. اما من نمی دانم که مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت می شود کسی که خود را به آزمون نشسته.

مریم تهمت شناسایی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پدر ریشه ذهنی خود بیماری. آیا شما موافق هستید ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن پدر و مادر هر دو منبع از مشکلات است. مغلوب ساختن پیشی جستن مادر سرد بود و در دسترس نیست. چگونه می تواند شما را تا کنون احساس همدلی اگر شما برگزار می شود ؟ چگونه می تواند شما همیشه احساس می کنید اگر شما در پاسخ به در راه عشق و توجه به? دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نبود mothered. این بدان معنی است که او قادر به تسکین, برای مراقبت از و یا همدردی با مردم آمریکا و مشکلات خود را.

آنچه شما در مورد فکر می کنم مریم مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهدات خود را در مورد نهفته است ؟ در کتاب خود می نویسد: “این یک مکانیسم دفاعی برای محافظت از خود در برابر این واقعیت که او واقعا است و اگر او در واقع آن را درک او می تواند آن را تحمل نمی کند.” افکار خود را?

سطوح مختلف وجود دارد از تهمت و دروغ. سطح اول این است که آنچه مریم تهمت می نویسد در مورد این است که تهمت و دروغ برای جبران نقاط ضعف خود و این واقعیت است که او می داند که او نیست که او وانمود می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن است به عنوان قوی به عنوان بزرگ و قدرتمند به عنوان او وانمود می شود. که منشاء خود دروغ گفتن را به عنوان یک کودک. وقتی که تهمت بود او دروغ گفته به پول دریافت کنید. تهمت دروغ به عنوان بخشی از کسب و کار خود را.

اما در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور تهمت است که با تهدید تحقیقات و عواقب دیگر برای خود بزدايد. در حال حاضر تهمت است و دروغ گفتن به صرفه جویی در زندگی خود. او دروغ گفتن برای محافظت از خود. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نابود کردن امریکا با ارسال او فدرال آمريکا به شهرستانها. مغلوب ساختن پیشی جستن است و انجام دیگر چیزهای وحشتناک و همچنین برای صرفه جویی در خود را. تهمت و دروغ به کارگردانی حفاظت از خود است.

همه این نوع از دروغ گفتن بر روی یک چیز است که اصلی دروغ است. تهمت دروغ بسیار است زیرا او به دروغ به عنوان یک کودک. او به دروغ به زمانی که پدر و مادر خود را احتمالا به او گفت: “من شما را دوست دارم.” تهمت می دانست که پدر و مادرش او را دوست ندارد. تهمت می دانستند او توسط پدر یا مادر خود را. با دروغگو اجباری آنها معمولا دروغ گفتن چون آنها منحرف بیرون تروما که برای آنها اتفاق افتاده است. چون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود به دروغ به عنوان یک کودک او را به دروغ و هر کس دیگری همیشه از.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند که مردم او را دوست دارم و که همه آنها را به او.

چه هستند برخی از جزئیات از مریم تهمت کتاب جدید که شما را در بر داشت به خصوص تحریک آمیز و روشنگری?

دردناک ترین چیز در مورد تهمت به من این است که او واقعا حسادت افرادی که دوست داشتم. مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر افرادی که دوست داشتم. مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر اوباما نه فقط به خاطر او ساخته شده اشتباه بودن رئیس جمهور در حالی که سیاه و تهمت نیز متنفر اوباما چرا که او عاشق بود. مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر است این کودکان از مهاجران که در آن مادران حمل نوزادان خود را از السالوادور, مکزیک, جمهوری دومینیکن, نیکاراگوئه و دیگر مکان های خطرناک برای پیدا کردن ایمنی در امریکا است. این مادران دوست دارم فرزندان خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن را واکنش به شکستن خانواده ها و جدا کردن مادران از نوزادان خود را. آن است که یک حمله در کودکان نیز حمله به عشق. وقتی که تهمت می شکند تا خانواده از مهاجران و پناهندگان او واقعا گفت “شما در حال رفتن به احساس می کنید آنچه که من احساس می شود چرا که مادر من جدا شد از من و من قصد دارم به شما. من نمی توانم ایستاده این واقعیت است که من می بینم کسی که دوست داشت و آن را نه من. هر بار که من دیدن کسی که عاشق آن مرا به یاد آنچه که من از دست رفته بود. این مرا به یاد آرزوهای بلندش که من به انکار همیشه.”

با توجه به مشخصات روانی چگونه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد در پاسخ به مریم تهمت کتاب?

او بسیار عصبانی او به خاطر کسی که انتقاد او خیانت او. دوباره تهمت است و دروغ گفتن برای نجات جان خود در حال حاضر. کتاب او کمک می کند تا برای تایید مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار مجرمانه. است که چرا تهمت می خواهم و نه جان بولتون کتاب منتشر خواهد شد یا نه. تهمت نمی خواهید کسی به حقیقت صحبت می کنند در مورد آنچه که او انجام شده است. آن را در مورد شهرت خود را در نهایت. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر مریم تهمت چرا که او می تواند او را در زندان.

چه وکیل را به شما ارائه دهد مردم آمریکا در مورد غلبه بر وحشت آنها احساس مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او نشان دهنده و سپس حرکت از انفعال به عمل ؟

با هم ما می توانیم قوی تر بود و ما نیاز به پیدا کردن افراد دیگر با ما که کمک خواهد کرد که ایستادن به قلدر. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است انجام این کار. ما نیاز به تعیین که چه Rep., John Lewis,’ زندگی ایستاده بود.

یک فرد باید مشخص شود زمانی که او یا او می ایستد تا به یک قلدر. داشتن یک قطب نمای اخلاقی باعث می شود این آسان تر است. هنگامی که شما ایستاده به قلدر شما ممکن است هنوز هم مورد ضرب و شتم ، اما شما باید به ایستادن به قلدر به هر حال. همین دلیل است که وابستگی متقابل و همکاری هستند بنابراین بسیار مهم در این لحظه ای که ما نیاز به ایستادن در برابر ملی قلدر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. چه چیزی باعث یک فرد ایستاده در برابر قلدر و آیا درست است ؟ داشتن حس درست و غلط و تحت سلطه بودن ترس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort