دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تنفس زندگی اثبات واضح است که فساد قدرت و فساد قدرت مطلق مطلقا. چنین نتیجه ساخته شده است و حتی بیشتر خطرناک است هنگامی که فرد در مورد خود را نشان داده به توان ذهنی ناخوشی.

دو هفته پیش حزب جمهوری خواه تاج دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملا شاه و دیکتاتور خود را از طریق محاکمه و “تبرئه” در آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم خود را مجریان عوامل sycophants و سایر عوامل باید در نظر گرفته شود که مضحکه می خواند و به عنوان مجوز برای راه اندازی کامل در حمله به حاکمیت قانون اساسی و دموکراسی و مردم آمریکا است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ارتکاب بیشتر از همان جنایات که او استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بسیار جسارت که او سوء استفاده قدرت خود را در چشم ساده با آگاهی کامل که بسیار کمی اگر هر چیزی می تواند انجام شود به او را متوقف کند.

به این منظور مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور دادستان کل ویلیام Barr به آزار و اذیت و بررسی حزب دموکرات و هر کس دیگری که به جرات مخالفت با او. در مغلوب ساختن پیشی جستن را فرمان بر است در حال حاضر دخالت در دادگاه فدرال برای محافظت از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی از مجازات برای جنایات خود را. بار نیز جمع آوری نهفته است و دیگر دروغ از کشورهای خارجی است که او می تواند قیف برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با هدف تاثیرگذاری بر سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. بر در حال حاضر به نظر می رسد عملکرد به عنوان تهمت شخصی وکیل به جای خدمت به منافع مردم آمریکا به عنوان یک بی طرف مدافع از قوانین کشور.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا وعده داده شده خود را به نابود کردن “دشمنان” در حزب دموکرات و جاهای دیگر. کسانی که وطن پرست آمریکایی که شهادت در مورد تهمت به تخلفات و نقض قانون در اوکراین طرح در حال پاکسازی از دولت است. دیگر دولت های حرفه ای که جای خود را به وفاداری به قانون اساسی حکومت قانون و ایالات متحده بالا fealty به پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن نیز در معرض به رئیس جمهور سیاسی vigilantism.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ارزش وفاداری شخصی به او بالاتر از همه چیز. مانند میت رامنی تنها جمهوری خواه به رای دادن به نفع محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا شده است با تهدید سیاسی تخریب و تحت اللفظی خشونت فیزیکی برای عمل خود را از “خیانت.”

در مجموع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است خود را به عنوان یک عاشق. تهمت نیز آشکار یک وضعیت که در آن او فکر می کند خودش یک نوع خدا. او منجر سیاسی فرقه متحد با ظلم و ستم و جمعی خودشیفتگی.

چگونه خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه برای او آشکار جنایات در اوکراین رسوایی بدتر خود سلامت روان و رفتار نابجا? توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “rageaholic” و خشم معتاد ؟ آیا مردم آمریکا معتاد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هرج و مرج ؟ چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متجاوزانه و ضد اجتماعی و خشونت آمیز و غیر قانونی رفتار او را در میان پیروان خود را?

تبلیغات:

در تلاش برای پاسخ به این سوالات من به تازگی صحبت های دکتر جاستین فرانک که من مصاحبه کرده اند و در چندین نوبت قبلی. او سابق بالینی استاد روانپزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز پزشکی و پزشک با بیش از 40 سال تجربه در روانکاوی. او نویسنده کتاب پرفروش “بوش بر روی نیمکت” و “اوباما بر روی نیمکت.” تازه ترین کتاب او است “مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی نیمکت: داخل ذهن رئیس جمهور.”

این گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

برای بیش از سه سال شما و بسیاری دیگر از کارشناسان شده اند در تلاش برای هشدار دادن به مردم آمریکا در مورد چگونه خطرناک و مخرب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود به عنوان رئیس جمهور. چند اگر هر گونه مردم توجه به هشدارها. او در پرتگاه بودن انتخاب مجدد برای یک دوره دوم. شده اند وجود دارد هیچ پایدار تظاهرات توده. چگونه می توانم به شما توضیح بدین ؟

بسیاری از آمریکایی ها شناسایی و با ستمكاران در یک سطح عمیق. این درست است از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و دیگر آمریکایی ها نیز هست. ما ایده آل افرادی که شکستن چیزهایی که آنها دوست ندارند که شکستن محدودیت های که شکستن قوانین و کسی که شکستن قوانین و مقررات. مغلوب ساختن پیشی جستن جشن انجام چنین چیزهایی. مغلوب ساختن پیشی جستن بزهکاری عمومی است. آن را انجام نداده است ، آن را در باز و بزهکاری است که در باز است. من در یک خانواده درمانگر. یکی از چیزهایی که من متوجه شدم در هنگام کار با خانواده های که در آن کودکان بزهکار است که برخی از پدر و مادر یک راز لبخند — آنها را — هنگامی که آنها در حال صحبت کردن در مورد چگونه آنها ناراحت هستند که فرزند خود چیزی اشتباه انجام داده و در برخی موارد حتی شکسته قانون است.

در سطح ناخودآگاه پدر و مادر برخوردار آنچه که کودک انجام داده است. این چیزی است که در درون همه ما است. مغلوب ساختن پیشی جستن فساد یکی از راه هایی است که او فریبندگی مردم است. مغلوب ساختن پیشی جستن فساد نیز یکی از hist بزرگترین قدرت. افرادی وجود دارند که در حال هیجان زده از آنچه او انجام شده است. آن را غیرقانونی, هیجان, مانند رفتن به مادر خود را در کیف بغلی یا پدر کیف پول و سرقت پول زمانی که شما یک کودک بود. چیزی است که وجود دارد در مورد تهمت بد رفتار و گناهان است که بسیار جذاب برای بسیاری از آمریکایی ها و دیگران است.

تبلیغات:

چگونه می توان از اعتیاد علم به ما کمک کند به درک سن تهمت?

افرادی که عقده روحی مورد تهمت و به دنبال همه چیز است که او را در همه زمان ها به محرومیت از چیزهای دیگر در حال تجلی رفتار اعتیاد آور. آن است که شبیه به یک شیفتگی با کسی که آشکارا متجاوزانه به افراطی. با مغلوب ساختن پیشی جستن رونده رفتار مانند او نهفته است و دیگر اقدامات عمومی می تواند درونی و پروژه تمام داخلی خود رفتار بد و سپس نقطه در مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند: “آیا او بد! نیست او هیجان انگیز است!” مردم در حال زندگی vicariously از طریق چه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است.

دور شدن با دروغ گفتن در جهان است که به نظر می رسد خطرناک می تواند به ایجاد یک منبع آرامش. دروغ گفتن و دور شدن با این ادعا از قدرت در غیر این صورت ناامن جهان است. بیشتر تهمت و ادعا میکند قدرت خود را بیشتر افراد معتاد شدن به او. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم در حال تنبیهی و مجازات مردم است. برای مثال او واز شر از مردم گفت که حقیقت در مورد آنچه در جریان است با اوکراین و دیگر مسائل.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت که ایالات متحده باید مدل خود را پس از چگونه یک دولت استبدادی مانند چین معاملات با فروشندگان مواد مخدر و فقط باید سریع سریع محاکمه و استفاده از مجازات اعدام. یکی فکر می کنم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود saner پس از تبرئه توسط سنا در استیضاح محاکمه. مغلوب ساختن پیشی جستن بدخیم است عاشق. رفتار خود را دریافت کنید بهتر است. آن را تنها بدتر می شود. بیشتر قدرت او را بیشتر وحشت زده می شود. شما فکر می کنم آن خواهد بود مخالف است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد همه چیز را او می خواهد. جمهوریخواهان در حال حاضر ساخته شده او را عملا پادشاه یا دیکتاتور. را مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون راضی هستید ؟

هیچ. در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن است و هرگز راضی به دلیل حرص و طمع است. تا حدودی او هرگز راضی چرا که او دارای یک قسمت خالی در روح خود در قلب خود را که به طور مداوم نیاز به پر شود. اما تا حدودی او هرگز نمی تواند راضی باشد زیرا او پارانوئید. قوی تر از یک فرد مانند تهمت می شود بیشتر آنها تقاضا وفاداری مطلق — و بیشتر آنها از ترس کشته شدند. که به طور کلی بسیاری از افراد قدرتمند. اما به عنوان یک عاشق مثل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این رفتار در استروئید. مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار از جان گذشته برای حمله به هر درک منتقد. او همیشه پیدا کردن مردم به حمله است و هیچ پایان دادن به این رفتار. وجود دارد هیچ حد و مرزی برای این. او هرگز راضی باشد.

تبلیغات:

توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به داشتن لحظات داخلی صلح ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قادر است که رفتار. داشتن یک روز خوب برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار چالش برانگیز و پیچیده است چرا که او هرگز احساس امنیت و یا در صلح است. تنها زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن احساس خوب و مثبت است هنگامی که او در یکی از تظاهرات است و طنین ستایش برای او از هواداران خود. او نیاز به احساس احترام به احساس خوب است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از حامیان مشترک نفرت از همه خارج دیگر. اما میل مایل به از بین بردن هر کسی که می گوید هر چیزی در برابر تهمت در قالب خارجی است.

وجود یک الگوی رفتاری است که باید در نظر گرفت. اگر یک فرد مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — برای مثال, Nancy Pelosi — او می گوید که آنها واقعا دعا می کنم. با مفهوم آنها به خدا اعتقاد ندارند اگر آنها مخالف با و یا در غیر این صورت انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این طرح اما در مورد دین. آن را در مورد سیستم باور خود. هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش گرفتن پرچم آمریکا را که جعلی است حرکت. تهمت نیست واقعا دوست دارم امریکا و یا آنچه در آن می ایستد چرا که کشور در حالت ایده آل می ایستد برای حاکمیت قانون و عدالت و انصاف برای مردم بودن و با احترام رفتار شود. در سطح بنیادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نه امریکا.

تبلیغات:

می تواند از آن نیز با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی بدخیم و خودشیفتگی جمعی از پیروان او است که او معتقد است که او یک خدا ؟ اگر یک فرد مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن او است بنابراین امتناع از عبادت او.

مغلوب ساختن پیشی جستن می کند باید خدا پیچیده است. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد این کار از طریق استفاده مداوم از عبارت “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.” تنها کسی که می توانید می گویند چیزی شبیه به آن است که کسی که معتقد است آنها خدا چرا که تنها خدا می تواند همه دانستن و دیدن آینده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان عبادت او را به عنوان اگر آنها در یک فرقه است. مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران اختصاص داده شده به او. این فرقه بر اساس ستایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان مثل در یک سطح عمیق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که او خدا است. در یک سطح پایه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است جیم جونز از رئیس جمهور آمریکا.

نیز وجود دارد که تهمت پیروان که بستگان گاهی اوقات یک همسر یا شریک اخراج مغلوب ساختن پیشی جستن مجریان در عین حال هنوز هم از او حمایت. علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های صدمه دیده اند بسیاری از پیروان خود را در میان معروف سفید طبقه کارگر. در عین حال آنها هنوز هم حمایت از او. چنین سطح از خود گذشتگی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاتولوژیک است.

تبلیغات:

اعتیاد یک ضد زندگی پدیده است. آن است که اعتیاد به مرگ است. اعتیاد یک آرزو برای تبدیل شدن به طور کامل هنوز هم در صلح و طبقه بندی کردن سنگسار. این فرایند از اعتیاد به عنوان یک مرگ فرقه در حال وقوع است حکم بزرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و از طریق پیروان خود را.

جنبه دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت و آسیب شناسی این است که او یک خشم و غضب معتاد.

آن است که دقیقا همان خشم و غضب. مسئله اصلی این است که تخریب. این اعتیاد به شکستن همه چیز. تهمت به مردم می دهد که اجازه. نسبت ناروا به پیروان خود آزادی خود را برای ابراز خشم و تخریب. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان به خصوص بیشتر متعصب آنهایی که احساس کرده اند به حاشیه رانده شده در زندگی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا شیپور خاموشی به که. او یک غریزه برای ضربه زدن در آن احساس خشم, خشم و تخریب زیرا او احساس کردند که راه را زمانی که او یک کودک بود. حتی اگر او در آن متولد شد را به یک خانواده ثروتمند, مردم, نمی تواند ایستاده به او در خانه است. مغلوب ساختن پیشی جستن پدر و مادر نمی تونستم تحمل او. او هیچ ندارد دوستان است. او بود که همیشه بودن در مدرسه. منظورم این است که او یک فرد نفرت انگیز و او هنوز هم است. به عنوان یک بزرگسال تهمت فقط یاد گرفته برای کنترل آن به حدی است.

اگر ما در نظر امریکا به یک نوع از خانواده چگونه است مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان والدین شکل تأثیر بقیه از ما ؟

تبلیغات:

خانواده ما یک خانواده که در یک پیچیده دولت که در حال حاضر به دلیل برخی از خواهران و برادران در حال مبارزه با یکدیگر در مورد مخرب خود را پدر. در این صورت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تفاوت در این است که مردم آمریکا می تواند رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، اگر تهمت است نه رای دادند از دفتر واقعا وجود دارد چیزی است که می تواند انجام شود در مورد او و رفتار او.

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و پدر و شوهر در این ناکارآمد آمریکایی, خانواده, چرا جمهوری خواهان در نقش همسر خود فعال کردن و حمایت از او را ؟

این همه بسیار رایج رفتار است. شرکای ترک نمی مصرفکننده به دلیل ترس. آنها ترجیح می دهند که پدر و حمله به کودکان از خود را مورد حمله قرار. نه ترک آزار دهنده است و همچنین یک مثال از این پدیده روانی به نام “شناسایی و با متجاوز است.” قربانی می شود مانند بدرفتار و متجاوز به محافظت از خود.

که حفاظت شامل تبدیل شدن به مانند آن شخص است. وجود دارد یکی دیگر از ابعاد در محل کار در اینجا است که باید تاکید کرد. آن را بسیار سخت برای مردم به ترک توهین آمیز شریک است. آنها اغلب فقط آن را انجام نمی. و این است که چرا ؟ مردم در خارج خواهد گفت: “تو دیوانه ای! چرا شما نمی توانید به دور از این فرد؟” قربانی در پاسخ با “من نمی توانم.”

عوامل بسیاری وجود دارد که در کار وجود دارد اما یکی از آنها این است که چگونه قربانی اغلب ناخودآگاه خود را داده قدرت شخصی به شخص دیگر. مردم آمریکا را که با تفکر است که رابرت مولر یا آدام شیف رفتن به آنها را ذخیره کنید از طریق استیضاح برای اوکراین و همچنین از طریق روسیه بررسی است. مردم آمریکا نیست بیرون رفتن و شرکت در تظاهرات گسترده و یا انجام کارهای دیگر به طور فعال کشور را نجات دهد.

اگر ما با استفاده از خانواده قیاس میت رامنی یکی از کودکان در مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه ، رامنی همچنین رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر تهمت و عوامل خود را در حال حمله و حداقل در یک مورد از لحاظ جسمی و تهدید — رامنی برای گفتن حقیقت در مورد پدر خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

میت رامنی در حال حاضر خارجی که می شود فرد است که هر کس دیگری در خانواده می خواهد برای کشتن. رامنی خواهر و برادر گفتن است خود را خواهر و برادر و دیگر بستگان چیزی است که آنها نیز احساس می کنم اما می ترسند به گفتن نیست. اگر که خواهر و برادر که می گوید حقیقت را در مورد پدر و مادر کشته می شود و سپس بقیه از ما امن خواهد بود از حقیقت را در مورد وضعیت. البته که درست نیست.

من شده اند با نوشتن در مورد روزنامه نگاران و دیگر چهره های عمومی است که نگه داشتن گفتن مردم آمریکا که همه از این است به نحوی رفتن به OK. من چنین افرادی “امید-دستفروشان.” حقایق روشن هستند: سن مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاجعه است. آن را نمی خواهد خود را حل و فصل چنین است که همه چیز خوب خواهد شد. هر چه که از این پیامبران دروغین در این بحران در حال اجرا? آیا آنها در واقع بر این باورند آنچه که آنها در حال گفتن مردم آمریکا و جهان است ؟

این وضعیت نمی شود خوب است. سطوح مختلف وجود دارد امید. در یک سطح امید محرومیت از اضطراب و ترس و انکار درماندگی است. طنز در مورد امید است که آن را ترکیبی از انکار درماندگی با بیان ناامیدی. این چیزی است که در متناقض. مردم وجود دارد که امیدوارم برای همه چیز اما هیچ کاری انجام نمی برای رسیدن به این نتیجه است. هنگامی که یک فرد انکار درماندگی توسط امیدوار است که همه چیز کار خواهد کرد آنها نیز اقدام درمانده توسط امید این که شخص دیگری در حال رفتن به آنها را ذخیره کنید و به نوعی همه چیز کار خواهد کرد. امید می تواند کناره گیری از مسئولیت به عنوان یک راه برای حفاظت از خود در برابر اضطراب است. امید-کسانی هستند که رفتار به عنوان اگر آنها معتاد در سطح ناخودآگاه به مرگ هستند زیرا انکار این کار لازم است که برای زنده ماندن با حفاظت از ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی