دکتر جاستین فرانک: مغلوب ساختن پیشی جستن “می توانید ببینید بدن مرده” از coronavirus “و گام بر آنها”

دکتر جاستین فرانک به معنای واقعی کلمه کتاب نوشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن و رفتار است. در “مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی نیمکت” فرانک آهنگ مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی از دوران کودکی به بزرگسالی است و نشان می دهد یک مرد است که ذهنی نامناسب از بسیاری جهات — از هوش خود, ارزش احساسات و خلق و خوی را به عمیق ترین نقاط و روان — به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است.

در نتیجه گیری از فرانک کتاب او هشدار داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد نشان دهنده وخیم تهدید برای امنیت و آینده آمریکا و جهان است. در همه قدرت ریاست جمهوری بیش از حد گسترده است و فرصت برای سوء استفاده از قدرت است که بیش از حد بزرگ برای یک شخصیت و ذهن مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به مقاومت در برابر.

تبلیغات:

در هر دو یک روز به صورت روز و در بحران مانند روسیه و اوکراین رسوایی و در حال حاضر coronavirus (که همه آنها تا حد زیادی خود ساخته و خود وارد) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بهداشت روانی ضعیف است و تنها به بدتر. متاسفانه ریاست جمهوری با منحصر به فرد آن بار و مسئولیت را مجبور مغلوب ساختن پیشی جستن به تبدیل شدن به یک فرد بهتر و به افزایش به مناسبت. او گرفتار شده است در undertow و در یک مارپیچ رو به پایین.

تهمت دروغ و هذیان حرص و آز و فساد و خودشیفتگی بدخیم انداخته اند ایالات متحده و جهان را به خطر به این ناپایدار رئیس جمهور مواجه coronavirus همه گیر در به طور فزاینده ای نامنظم مد. این یک بحران علمی و تجربی واقعیت است که او نمی تواند به سادگی مایل دور و یا چشم پوشی از آنجا که او تلاش کرده است.

در علاوه بر این به “مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی نیمکت” فرانک همچنین نویسنده کتاب پرفروش در مورد قبلی دو رئیس جمهور “بوش بر روی نیمکت” و “اوباما بر روی نیمکت.” او سابق بالینی استاد روانپزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز پزشکی و پزشک با بیش از 40 سال تجربه در روانکاوی.

تبلیغات:

در این گفتگو صادقانه به من گفت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اساسا مخالف که هیچ احساس مراقبت و نگرانی و یا همدلی برای دیگر انسانها. بیشتر ترسناک, هنوز, فرانک مطرح شده احتمال این که مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه قادر به احساس گناه یا پشیمانی. نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن احساس مسئولیت برای هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از آمریکایی ها که ممکن است به مرگ در این بیماری همه گیر کوروناویروس, فرانک گفت: او به احتمال زیاد به سرزنش باراک اوباما و دموکرات ها برای قتل عام. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان فرانک هشدار داد در حال حاضر او را درک اثبات الوهیت و اطاعت دستورات خود — حتی در خطر زندگی خود را.

شما نوشت: کتاب در مورد خطرات ارائه شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل سلامت روان خود را. شما هشدار داده است که او باید در تبدیل شدن به رئیس جمهور است. آیا شما بر این باورند که تهمت رفتار و آسیب او باعث به کشور و جهان را دریافت کنید این بد است ؟

در اینجا یک نقل قول از کتاب “مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی نیمکت”: “عدم دخالت ملت را به مردم حقوق و موسسات در افزایش خطر ابتلا پایان به عنوان وثیقه آسیب در پی externalization از مغلوب ساختن پیشی جستن, حماسه, مبارزه داخلی.”

تبلیغات:

به عبارت دیگر مبارزه بین ساختمان و شکستن حماسی یکی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه نسبت به شکستن همه چیز شده است برنده و ما همه در حال رفتن به قربانیان آن است. تنها راه برای مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن است به حذف او را از دفتر. تهمت نمی توان با استدلال. در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن است مانند یک بیگانه فضایی یک نیروی کاملا خارجی به جهان ما و جامعه بشری.

من فکر می کنم این کتاب پیش بینی شده این است که تنها راه برای مقابله با آن است که او را متوقف کند. شما نمی تواند دلیل با او. مثل من گفت: قبل از اینکه او مثل یک بیگانه. او یک نیروی.

تبلیغات:

در طول این چند روز گذشته در “جلسات” در coronavirus و از طریق اظهارات خود در توییتر تهمت رفتار بیشتر تفویض. او نمی تواند به خودش کمک کند. در این مرحله رفتار او مانند یک ورودی از راهنمای تشخیصی و آماری اختلالهای روانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: رسانه های خود او متنفر است. او اصرار دارد که پوشش رسانه ای خود در پاسخ به این ویروس ناعادلانه و منفی است. فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی بدخیم و sociopathy نهفته است پارانوئید تفکر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت حملات خود را. یک مشخصه پارانوئید تفکر سفتی — او هرگز می دهد تا خود را پارانوئید جهان بینی در مورد هر آنچه که او از ترس حمله کردند. بنابراین مطبوعات باقی مانده دشمن و اگر او احساس می کند که بازار غلت پایین و از دست دادن نبرد در برابر ویروس او خود را ميگيرد ظن سوالات احساس حمله بیشتر از نه.

تبلیغات:

در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز دوشنبه زمانی که او تا به حال مهار رایگان برای پرسیدن سوال خود را, او اولین حمله را فشار دهید با یک سوال به دکتر [دبورا] Birx. او گفت: “ما بسیاری از بسیار عصبانی رسانه ها در سراسر این اتاق و آنها می خواهند یکی از این صندلی. به دلیل اجتماعی فاصله ما در حال نگه داشتن آنها خالی است. وجود دارد خواهد بود زمانی که همه کسانی که واقعا عصبانی افرادی که دوست ندارند من خیلی برای شروع با — و در حال حاضر آنها واقعا نمی like me — آیا تا به حال یک بار زمانی که صندلی ها پر مانند آنها استفاده می شود؟” آن را به عنوان اگر او نتواند آنها را از پارانوئید مردم نیز باید دشمنان برای دوستان. این پارانویا مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها نیاز دارد به احساس کامل خود را به نگه داشتن بینی و نفرت در این نزدیکی هست.

او در روز دوشنبه نیز توییتی که درمان ممکن است بدتر از این بیماری و اجتماعی فاصله ویران می تواند در اقتصاد ما. او end اجتماعی فاصله زیرا او نیاز به توجه در تظاهرات?

رئیس جمهور تهمت خود را یک خطر بهداشت عمومی. منظورم این است که خود را پارانوئید رفتار خطرات امریکا در سلامت جسمی و روانی. چرا که او با وسواس مطبوعات که برای خراب کردن او نمی تواند با دقت ارزیابی واقعیت — حتی از خود سرویس های اطلاعاتی. او را نادیده گرفته تهدید از کروناویروس که با ارائه آن در Jan. 24. او حتی نمی فکر می کنم خیلی در مورد آن به دلیل آن مناسب نیست با توهم عقیده سیستم مورد “خبر جعلی.”

تبلیغات:

به نظر می رسد هیچ پایین به مغلوب ساختن پیشی جستن پاتولوژیک رفتار است.

وجود دارد که بدون پایین. تنها زمانی شما می دانید در مورد پایین در رفتار انسان زمانی است که یک فرد نشان دهنده بازگشت بر رفتار خود. یکی می توانید می گویند که آنها ضربه پایین سنگ تنها در زمان گذشته. یکی نیست باید دیدگاه در وسط سفر. همه چیز که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند این است که همه چیز بدتر با کوروناویروس. او اخراج از ویروس. او دیر به پاسخ می دهند. او آن را به نام جعل نادیده کارشناسان و منظور نیست تست های بیشتر برای ویروس.

بسیار مهم است به درک که اگر یک فرد دارای یک مادام العمر سابقه دروغ گفتن, اولین کسی که شما دروغ به خودتان است. دلیل دروغ مردم به خودشان است و آنها نمی خواهند به صورت حقایق و واقعیت است. هنگامی که یک فرد نهفته است مانند مغلوب ساختن پیشی جستن می کند, آنها در حال حمله به واقعیت خود را در سطح ناخودآگاه. آن را حتی اثرات چگونه یک فرد درک همه چیز. برای مثال تهمت نمی تواند درک خطرات ناشی از این ویروس و در نتیجه او بیمار است-مجهز به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. چون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دروغ در مورد واقعیت بسیار کند باید توانایی مقابله با آن است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: حداقل 16,000 عمومی نهفته است. او یک پاتولوژیک دروغگو. چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی با این بیماری است مجبور به مقابله با واقعیت ؟ برای مثال چه ذهن مانند تهمت را انجام دهد زمانی که او در واقع می بیند هزاران نفر از مردم مرده از coronavirus — چیزی که او بسیار به تازگی پیشنهاد شده بود که یک جعل است.

تبلیغات:

در تجربه من چنین شخصی را التماس کردن جدید نهفته است. من در واقع دیده می شود آن اتفاق می افتد در بیمارستان تنظیمات. شما نمی توانید متقاعد کردن یک فرد از قبل از لقاح, اگر فرد شده است دروغ گفتن به خود را به عنوان گسترده به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است. آن است که تقریبا غیر ممکن است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند بدن مرده دروغ گفتن در خیابان از coronavirus و گام به گام بیش از آنها را. مغلوب ساختن پیشی جستن را به خود می گویند: “چرا همه این افراد دروغ گفتن در اطراف ؟ چگونه این اتفاق افتاد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز فکر می کنم که او تا به حال چیزی برای انجام با تمام مرگ و میر.

وجود دارد که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن است که حتی به طور کامل آگاه از عمق خود تخریب. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی با ارسال یک صدای جیر جیر که گفت: “جهان در حال جنگ با یک دشمن پنهان. ما پیروز خواهیم شد.” ناخودآگاه مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ با دشمن داخلی است که بین وعده به عنوان یک سازنده و مایل به یک ناوشکن. داخلی دشمن مغلوب ساختن پیشی جستن درونی تخریب.

این “دشمن پنهان” نیز از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. افراد دیگر ببینید که برنده واقعی است “دشمن پنهان.”

پنهان دشمن است رئیس جمهور ایالات متحده به خاطر او دشمن است از ما رفاه جمعی از ما احساس ایمنی و امنیت ما از پیشرو کشور در زمان بحران.

تبلیغات:

Coronavirus است تنها یکی از بسیاری از رسوایی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد و روسیه و اوکراین و استیضاح او متعدد دیگر رسوایی از تخلفات و فساد و غیره. چگونه می توانم شما نقطه اتصال بین این حوادث ؟

یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد به هر فرد پارانوئید و تهمت بسیار پارانوئید نفر — که بیشتر آنها حمله افراد دیگر بیشتر وحشت زده از دیگر مردم آنها را پس از آن تبدیل شده است. بنابراین بیشتر تهمت حملات می گویند مطبوعات بیشتر وحشت زده از مطبوعات او می شود. بیشتر به او حمله جو بایدن بیشتر وحشت زده از جو بایدن تهمت می شود. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ترس از اقدامات خود را به آینده را به او صدمه دیده است.

هنگامی که یک فرد بیانگر نفرت و اخراج آن نفرت می کند نه فقط به اسراف. که نفرت می تواند گزاف گویی در پشت شما. در روانکاوی و روانپزشکی وجود دارد یک اصطلاح به نام “بازگشت از سرکوب.” چیزی که شما را فراموش کرده ام و بدست خلاص شدن از شر می تواند دوباره به شما.

Coronavirus است که در نهایت به یک واقعیت او نمی تواند حمله و به نوعی تغییر و یا از بین برود. Coronavirus است واقعیت آینده به مغلوب ساختن پیشی جستن. متاسفانه این ویروس صدمه زدن به بقیه مردم آمریکا و جهان است. هر تهمت و معتقد است او می تواند به توقف coronavirus با یک دیوار.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن رفته از گفت coronavirus جعل به ادعا او اولین کسی بود که به اصطلاح “همه گیر” برای توصیف آن است. چگونه ذهن خود را چنین بزرگ حرکت می کند ؟

چگونه یک ذهن مانند این متقاعد کردن خود را ؟ چرا که او واقعا معتقد است که او اولین فرد باید گفت که آن را یک بیماری همه گیر. او واقعا به آن معتقد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین معتقد است که او اولین فرد برای تحقق بخشیدن به که آبراهام لینکلن یک جمهوری خواه بود. مغلوب ساختن پیشی جستن است و مانند یک کودک که کشف چیزی و می گوید: “آیا شما می دانید این؟” آن است که همه جدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین او فکر می کند او آن را کشف کرد قبل از هر کس دیگری.

هنگامی که یک فرد مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه ای طولانی در دروغ گفتن به خود او ریشه کن شده و یا مورد حمله واقعیت است. این به این معنی برای مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus است “جعل.” آن را “جعلی news.” این ادعا ها چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محافظت از خود را از واقعیت به خصوص اگر که واقعیت چیزی است منفی در مورد خود است که او می خواهد رد.

اما پس از آن واقعیت باید نفوذ در. در این مورد coronavirus است نافذ مغلوب ساختن پیشی جستن توهم واقعیت است. در حال حاضر تهمت می رود از تماس coronavirus جعل به تصور خود را به عنوان برخی از نوع ناجی که اولین کسی بود که متوجه خطرات ناشی از ویروس است. در حال حاضر تهمت به مردم می گوید او همه چیز را از همه بهتر است. این بسیار خطرناک است. مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است او می تواند کنترل واقعیت مانند برخی از نوع از خدا. در شرایط بالینی این آنچه که به نام “جنون پیروزی.” مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که او در حال رفتن به پیروزی بیش از این خطر است که او ایجاد شده است. این همچنین توضیح میدهد که چرا تهمت می گفت که او مسئول بیماری همه گیر کوروناویروس چون او آزاد است به آن می گویند یک تهدید است که او به تنهایی می تواند به توقف.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا قابل پیش بینی است در حال حاضر گفت که دموکرات ها و باراک اوباما واقعا مسئول این بیماری همه گیر کوروناویروس. اگر دموکرات ها در حال بیماری, چه چیزی شما را با این بیماری است ؟ شما از بین بردن این بیماری است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رابط دوباره تشویق خشونت علیه خود را “دشمنان.”

بله, آن است که تشویق به خشونت است. جالب اینجاست که coronavirus است که تهدید و حمله به تهمت زمانی که او خود را یک جوانه-هراسی فرد است.

در کتاب خود “مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی نیمکت” شما سند مغلوب ساختن پیشی جستن جوانه هراس. چگونه است که او در حل و فصل خود را عمیق ترس از میکروب ها و واکنش او به این بیماری همه گیر کوروناویروس?

یک germaphobe کسی است که ترس از میکروب و آنها را مشاهده کنید آنها را در همه جا. میکروب ها ناخودآگاه نشان دهنده بخش هایی از خود است که تقسیم کردن از کل. آن است که جلوه دیگری از نگرانی عمیق احساسات و اعتقادات است که در برخی از راه های سمی هستند. برای مغلوب ساختن پیشی جستن, این میکروب ها هستند و انگیزه های مخرب خود را.

هنگامی که او در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس تهمت به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد آسیب آن باعث شده است مردم. او همیشه به صورت پیش فرض به خود و سپس به دنبال ستایش از اعضای دادگاه خود است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ناتوان از همدلی یا همدردی یا هر سطح از نگرانی انسان برای دیگران.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع گفت: “من! من! من! من! من!” این نشان دهنده عدم وجود عشق واقعی از پدر و مادر خود یا یکی یا هر دو آنها است. چنین رفتاری تلاش برای جبران خود با محبت خود را بیشتر و بیشتر و بیشتر. که خودشیفتگی یا بزرگ نمایی. کسانی که رفتار و احساسات است که جبرانی برای احساس دوست داشتنی. که توصیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او تحویل داده مداحی در مراسم تشییع جنازه پدر. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک یا دو جمله در مورد پدر و بقیه سخنرانی در مورد خود. او همان چیزهایی که امروز. هیچ یک از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار به عنوان رئیس جمهور جدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها نشان داده است که او هیچ داخلی فرماندار در رفتار خود. به نظر می رسد در مجموع ناتوانی در عمل اخلاقی و فضیلت راه است. چنین زندگی رهایی بخش? آن را وحشتناک? خطر ناک?

آن است که در واقع رهایی بخش ترسناک و وحشتناک. این همه آن چیزهایی که برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این احساس لحظه ای رهایی بخش به دلیل “من پیروزی بر گناه. من تا به پیروزی بیش از هر اضطراب در مورد تخلف است.” و سپس آن را وحشتناک به دلیل بازگشت از سرکوب. “من قصد دارم به آن را دریافت. آنها در حال رفتن به می آیند و به من.” همه که نفرت در حال رفتن به آمده به عقب در مغلوب ساختن پیشی جستن. او نگران آن است. “همه دشمنان مردم, مطبوعات, در حال رفتن به آمده به عقب و به من است.”

آن است که همه خیلی وحشتناک است. این تخریب وحشتناک است چرا که در نهایت شما می توانید در نهایت از بین بردن چیزی است که شما همچنین ممکن است دوست دارم. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دوست خود را مغلوب ساختن پیشی جستن, برج, اما, او, از بین بردن آنها را یکی پس از دیگری. این واقعا یک حماسه مبارزه مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن.

بیایید فرض کنیم یکی از بدترین حالات که coronavirus ممکن است کشتن بیش از یک میلیون نفر در ایالات متحده است. را مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از نوع عاطفی تفکیک به این دلیل از دست دادن زندگی است ؟ رئیس جمهور لینکلن بود به طرز وحشیانه ای گناه در مورد تمام مرگ و میر در جنگ داخلی. را مغلوب ساختن پیشی جستن مشابه احساسات?

هیچ. این یک گزینه نیست. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نه احساس گناه. او ناتوان است از آن. من را دیده اند و نه تهمت تا کنون نمایش هر فرم از گناه برای رفتار خود. اگر وجود دارد یک میلیون مرده تهمت و هنوز هم می گویند که اوباما آن را انجام داد. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می گویند دموکرات ها آن را انجام داد. در حال حاضر تهمت تماس coronavirus این “چینی است. Virus.” مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند آن است که چینی است که آن را انجام داد. مغلوب ساختن پیشی جستن است و هرگز خودش مسئول رفتار خود است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته از پدر خود را هرگز اعتراف او در اشتباه است. این درس نیز وجود دارد هرگز هر گونه گناه برای یک رفتار. یکی فکر می کنم که سرکوب همه که گناه می شود تهمت یا کسی که به کابوس. اما من فکر نمی کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن منجر سیاسی فرقه است. تا همین اواخر او شده است گفتن حامیان او که coronavirus جعل است و آنها باید بیرون بروید و در آغوش یکدیگر جمع آوری در گروه های بزرگ و مسخره دانشمندان و دموکرات. ما چه برداشتی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان و عشق و وفاداری آنها احساس برای او ؟

پیروان در حال گوش دادن به خود خدا. یکی از این افراد مصاحبه شد و او گفت: اگر او از coronavirus حداقل او خواهد مرد مؤمن به مسیح. وجود دارد بسیاری از متعصب در جهان است. آنها بسیار آشفته و افراد بیمار. این متعصب در آرزوی یک محافظ قدرتمند. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان احساس امنیت و پیروز شد. این یک پر اب و تاب خود مخرب, فانتزی, بین تهمت و پیروان خود را.

همانطور که در دیگر فرقه ها اعضای خود را در عشق با رهبر. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان بسیار آسیب دیده و مردم است. مانند هر تهمت و دستورات آنها را به انجام آنها را انجام خواهد داد حتی اگر این به معنی گرفتن بیمار و در حال مرگ از coronavirus.

که درست است. چنین سطح توده تعصب بسیار نگران کننده است و چیزی که ما را دیده اند و نه در ایالات متحده در مقیاس بزرگ. ما را دیده اند آن را با جیم جونز و دیگر فرقه ها. مردم دنبال رهبر فرقه به عذاب خود را. البته یک نوع مشابه از تعصب در آلمان با آدولف هیتلر. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان واقعا نیاز به یک رهبر قوی به آنها را امن احساس. آن می تواند قوی پدر, سکس پدر ودختر خدا هر کسی که به اندازه کافی قدرتمند است آنها را به احساس دوست داشتنی و امن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان مانند دیگر اعضای فرقه نیز می خواهید کسی را قبول خود را در تجاوز و تخریب به عنوان خوب و طبیعی است. این افراد اختصاص داده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن. که ارادت مهم تر از هر چیز دیگری است.

چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی ؟

تنها شانس مردم آمریکا باید به رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>