دکتر لنس Dodes در خطرات 2020: “مغلوب ساختن پیشی جستن یک بیمار روانی که از بین بردن دموکراسی”

برای چهار سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است عمدا و بارها و بارها نقض سوگند ریاست جمهوری یاد دفتر و وعده خود را به “صادقانه اجرا دفتر رئیس جمهور ایالات متحده” و “حفظ و دفاع از قانون اساسی ایالات متحده است.”

آن را در حال حاضر به نظر می رسد که تهمت آگاه بود — شاید برای تا آنجا که یک سال — که از عوامل قرار داده بود نعمت را بر سر سربازان آمریکایی در افغانستان خدمت. که تنها نمونه های اخیر از رئیس جمهور خیانت سوگند خود را از دفتر.

تبلیغات:

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب جدید “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” در رابطه با گزارش های تحقیقی از سی ان ان نشان می دهد که تهمت به بی پروا از کنترل خارج غفلت توهم فاسد و بی کفایت و کاملا نا مناسب به رهبری ایالات متحده هر دو در داخل و در سطح بین المللی.

کارل برنشتاین گزارش سی ان ان یک رنگ به خصوص محکم پرتره:

در صدها بسیار طبقه بندی شده تلفن تماس با امور خارجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود بنابراین همواره آمادگی برای بحث در مورد مسائل جدی بنابراین اغلب outplayed در گفتگو با رهبران قدرتمند مانند ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور ترکیه رجب اردوغان و بنابراین توهین به رهبران آمریکا متحدان اصلی که خواستار کمک به متقاعد کردن برخی از مقامات ارشد امریکا از جمله سابق وزرای امور خارجه و دفاع, دو مشاور امنیت ملی و طولانی ترین خدمت رئیس ستاد — که رئیس جمهور خود را مطرح خطری برای امنیت ملی ایالات متحده, با توجه به کاخ سفید و مقامات اطلاعاتی آشنا تنگاتنگی با محتویات مکالمات. …

این تماس باعث سابق تهمت نمایندگان — از جمله مشاور امنیت ملی H. R. مک مستر و جان بولتون وزیر دفاع جیمز Mattis, وزیر امور خارجه, رکس Tillerson و کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی و همچنین مقامات اطلاعاتی — به نتیجه گیری کرد که رئیس جمهور بود که اغلب “توهم” را به عنوان دو منبع قرار داده و آن را در معاملات خود را با رهبران خارجی.

به عنوان بسیاری از ملت و پیشرو در جهان ذهنی متخصصان سلامت هشدار داده اند تهمت به نظر می رسد ذهنی ناخوشی در افراطی است. خود را آشکار روانی بیماری به احتمال زیاد از جمله خودشیفتگی بدخیم اعتیاد به خشونت و خدا پیچیده و نزدیک به سطح روانی از توهم تفکر را تنها در خدمت به تشدید بسیاری از نقص شخصیت و ارزش ها.

تبلیغات:

در مجموع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نامناسب به رئیس جمهور ایالات متحده است. اگر او را برداشته از اتاق توسط 2020, انتخابات, او را به ادامه مطرح افراطی تهدیدی برای سلامت و ایمنی مردم آمریکا و جهان است.

من به تازگی صحبت در این مورد با دکتر لنس Dodes که من مصاحبه کرده اند و در چندین نوبت قبلی. Dodes یک بازنشسته دستیار بالینی استاد روانپزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد و آموزش و نظارت تحلیلگر بازنشسته در بوستون روانکاوی جامعه و موسسه.

در اخیر ما مکالمه او توضیح داد که چگونه این اطلاعات نشان داد در بولتون کتاب جدید کمک می کند تا برای تایید است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ذهنی ناخوشی و یک تهدید. دکتر Dodes همچنین هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن تنها خطرناک تر خواهد شد در ماه های باقی مانده قبل از روز انتخابات است و ممکن است در تلاش برای شروع یک جنگ تحمیل حکومت نظامی و یا ایجاد برخی دیگر از بحران به منظور باقی ماندن در قدرت به طور نامحدود.

تبلیغات:

Dodes صادر دیگری شوم هشدار: از خود عاطفه پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به تهدید خشونت علیه روزنامه نگاران و پیشرو دموکرات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناتوان از نگرانی انسان و همدلی — و او را به پیدا کردن یک راه برای پیگیری از طریق خود تهدید به مرگ و نابودی را اگر با توجه به فرصت است.

به طور معمول این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

چه اتفاقی می افتد به یک فرد مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که آنها دچار یک خودشیفتگی آسیب مانند آنچه در تولسا با او شکست خورده تجمع ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و ناتوان از تحمل از دست دادن بدون خروج به توهم پارانوئید توضیحات از آنچه اتفاق افتاده است. اساسی خود را باید همیشه حق و مطلق حاکم خدا بالاتر از همه انتقاد چیزی است که منجر به عدم توانایی خود را به تحمل دموکراسی و تلاش های مکرر برای از بین بردن آن را با حملات خود در کنگره این سیستم قضایی و مطبوعات آزاد.

چند روز پس از تولسا تجمع تهمت سفر به آریزونا که در آن او به هزاران نفر از دست برداشت عاشقانه حامیان در جناح راست کلیسای پروتستان. بنابراین در یک روز او در چاله ناامیدی و خشم, اما روز بعد او آمدیم و پرواز بالا. چگونه چنین احساسی rollercoaster تاثیر ذهن خود را?

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن قادر است به نظر می رسد بیشتر در تماس با واقعیت زمانی که او در حال پرستش. در واقع زمانی که خود را بدوی نیاز نیست به چالش کشیده و او می تواند مانند یک فرد عادی — این چیزی است که ساخته شده است که او موفق مرد باهم. زمانی که او به چالش کشیده است اما ظلم پورنو, پارانویا, عدم وجدان تحریک به خشونت و فعال پیگیری سیاست هایی که کشتن مردم آشکار شده است. این صفات به درستی به عنوان “بد است.” در شرایط حرفه ای که آنها می گویند او یک بیمار روانی.

در راهپیمایی خود را در تولسا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بستری سفارش که تست برای coronavirus محدود شود و آهسته به طوری که آن را به نظر می رسد که کمتر از آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به بیمار در این بیماری همه گیر. در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن کمک می کند و انتخاب مجدد او شانس. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کشتن مردم است. آیا او می دانم که او در حال انجام است ؟ و یا این است که او پس توهم است که او نمی تواند اتصال اقدامات خود را به بسیاری از هزاران نفر از آمریکایی ها که در حال حاضر مرده است ؟

تهمت می داند آنچه که او انجام شده است و از او مراقبت می کند. بسیاری از مردم نمی تواند بپذیرد که تهمت نمی مراقبت در مورد این همه درد و رنج انسان چون آنها نمی توانند درک این ایده از رئیس جمهور ایالات متحده که به شدت آشفته به عنوان او است. که انکار این است که یک واکنش طبیعی; هیچ کس می خواهد به باور ما یک رئیس جمهور که فاقد بشر همدلی و حاضر است برای دیگران برای مرگ شخصی خود را به دست آورید.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به متهم سابق باراک اوباما رئیس جمهور بودن “خائن” و ارتکاب “خیانت است.” این نمونه دیگری از تهمت و تهدید و خشونت و مرگ — خیانت شده است که اغلب با مجازات اعدام — سیاسی خود را در برابر دشمنان است. چقدر از این رفتار یک تابع از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح جرم خود بر دیگر مردم است ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناتوان از گناه. در بدیهی ترین و ابتدایی راه اغلب دیده می شود در کودکان بسیار جوان او را متهم به دیگران دقیقا همان چیزی است که او انجام داده است. او می داند که او مرتکب خیانت نه تنها به دلیل دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات اما از آنجا که او به طور فعال و به شدت تضعیف قانون اساسی و دموکراسی و حکومت قانون است. او متهم دیگر از خیانت بود بنابراین کاملا قابل پیش بینی است. معکوس حقیقت این است که یک تاکتیک استفاده می شود سایکوپات دیکتاتورها برای همیشه به عنوان در از بین بردن دولت های دموکراتیک به منظور “برقراری دموکراسی است.” متاسفانه چنین تاکتیک ساده کار اغلب و آن را تنها سال ها بعد که شهروندان از خواب بیدار به این واقعیت که آنها بوده ام فتح از درون.

ما چه برداشتی از استاندارد انحراف که در آن برخی از مردم می گویند که آن همه “اغراق” و مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع هرگز کشتن کسی هست ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مردم را کشته است. او که در کشتار مردم در همه زمان ها از طریق عمدی زدن به غفلت از این بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور بهبود خود را در انتخابات شانس. بیش از 120.000 آمریکایی ها کشته شده اند به دلیل تهمت رفتار. او incitements به نژادپرستانه و خشونت را نیز ناشی از مرگ و میر ناشی از نژادپرستانه جرم و جنایت است. وجود دارد در حال حاضر شواهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراقبت هیچ چیزی در مورد هر کسی دیگری را در زندگی.

تبلیغات:

جان بولتون کتاب جدید تایید می کند که اعضای تهمت کارکنان از جمله مقامات دولت مسخره و سرگرم کننده را از رئیس جمهور پشت سر خود را. چگونه خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان می دهند هنگامی که او می آموزد او بسیار بی احترامی توسط مردم در اطراف او کسانی که قرار بود به او وفادار?

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که مردم در حلقه درونی خود هستند و حتی انتقاد از او بسیار کمتر او را مسخره او را به انجام آنچه او می تواند به آنها آسیب برساند شروع با شلیک آنها را, اما پس از آن توهین و سرزنش آنها را برای اقدامات خود را.

بولتون جزئیات چگونه تهمت می خواهد روزنامه نگاران به کشته و زندانی شده است. بولتون همچنین می نویسد: در مورد تهمت حمایت از اردوگاه های کار اجباری در چین که در آن اویغوری مسلمانان را شکنجه شده و حتی گزارش خود را ارگان “برداشت” بدون بیهوشی.

چگونه است که متفاوت از آنچه هیتلر انجام داد ؟ چگونه آن را متفاوت از آنچه که استالین انجام داد ؟ دیکتاتورها همیشه می خواهید به مجازات روزنامه نگاران. آخرین چیزی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد یک مطبوعات آزاد. این است یکی دیگر از راه های که در آن او یک تهدید وجودی برای دموکراسی است.

تبلیغات:

بولتون کتاب همچنین نشان می دهد که خصمانه رهبران خارجی از جمله ولادیمیر پوتین و کیم جونگ سازمان ملل متحد و دیگران آموخته اند که همه آنها باید انجام دهید این است که تملق و تکمیل مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور دریافت آنچه آنها می خواهند از او. مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار انعطاف پذیر و به راحتی دستکاری کرد. اگر شما قرار بود به توصیه کسی در مورد چگونه به دستکاری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه را که شما به آنها بگویید را انجام دهید ؟

آن را بسیار آسان برای دستکاری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از او مراقبت تنها در مورد پرستش و بی تفاوت نسبت به حقیقت یا حقایق است. از اولین روز ریاست جمهوری خود مردم شگفت زده است که تهمت تغییر دیدگاه های خود را هر پنج دقیقه در جهت آخرین فرد او صحبت کرد. اگر شما او را پرستش, پس از آن شما کنترل تهمت تا نفر بعدی پرستش او. وجود دارد هر دلیلی به فکر می کنم که او با موفقیت انجام شده است دستکاری با احساسی قوی تر رهبران کشورهای دیگر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه این قدرت اما او به نظر می رسد به تنهایی بسیار غم انگیز و خالی. مغلوب ساختن پیشی جستن در تصور خود به عنوان یک نوع از خدا اما او رفتار مانند یک خرده رقت بار فرد است. چیزی است که وجود دارد بسیار غمگین در مورد کل منظره.

مردم عادی تمایل به پروژه بر روی برگ برنده خود بشریت — عادی خود حس همدلی و مراقبت و نگرانی برای دیگران و خود را در غم و اندوه و تنهایی. این یک اشتباه است زیرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است هرگز ظرفیت برای آن احساسات است. وجود دارد هیچ چیز در تاریخ خود و یا رفتار به نشان می دهد او هر گونه احساسات فراتر از کسانی که از درنده: سادیستی پیروزی اگر او می تواند شکست یا نابود کردن دیگران و خشم و خشونت اگر او احساس می کند حمله و یا در معرض خطر از دست دادن.

تبلیغات:

در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن دو رقمی. اگر انتخابات درست و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد و در روز انتخابات چگونه او واکنش نشان می دهند ؟ چه توصیه شما به مردم آمریکا در مورد آینده این ماه ؟

به عنوان هیتلر را برای تحکیم قدرت خود این احتمال وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد خواهد شد برخی از نوع رایشستاگ حادثه مانند شروع یک جنگ با چین و یا ایران در تلاش برای فریب مردم آمریکا به فکر یک بحران وجود دارد که نیاز به کل اطاعت از او. جدی وجود دارد احتمال است که او سعی خواهد کرد به لغو 2020 انتخابات داده شده است که او در حال حاضر ادعا کرد این انتخابات خواهد شد نامعتبر است و مبارزه برای نپذیرفتن و یا جلوگیری از آرا توسط افرادی که در مخالفت با او. مغلوب ساختن پیشی جستن است telegraphing برنامه های خود را برای همه برای دیدن. آنچه که ما نیاز به دیدن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اساسا روانی معیوب است که او یک بیمار روانی است که نابود خواهد شد نجابت و دموکراسی اگر تلاش های خود را برای انجام این کار به رسمیت شناخته نشده در زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara