دکتر لنس Dodes در مغلوب ساختن پیشی جستن: یک “درنده” چه کسی “خواهد بود در زندان” اگر او تا به حال متولد شده است غنی

اکثر مردم پیدا کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سردرگم. او دروغ و ستم و فساد و حرص و طمع و توهم از قدرت خداگونه و دیگر رفتار نامعقول به نظر می رسد باور نکردنی است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن یک شخصیت در تلویزیون نشان می دهد, فیلم و یا کتاب های کمیک مخاطب بخندید خود دست و پا چلفتی آشکار شرارت است. کل داستان خواهد بود را رد کرد و به سختی بد نوشتن و اتلاف وقت است.

اما تهمت نیست که در واقعیت پیچیده و یا گیج کننده هنگامی که هسته خود انگیزه درک و سپس پذیرفته شده به عنوان حقایق اساسی: او به نظر می رسد مخالف. به این ترتیب, او فاقد بشر همدلی و ظرفیت هنجارهای سالم انسان در روابط اجتماعی است. در بسیاری از راه های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مانند یک بیگانه فضایی است که به زمین آمد و (بد) جعل هویت یک انسان است.

تبلیغات:

Coronavirus همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن را بی رحمانه و سنگدلانه واکنش به آن را تنها در خدمت به تقویت خود ناخالص نقص در شخصیت و رفتار و ارزش ها.

نوشتن در نگهبان لوید سبز خلاصه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عاطفی و شناختی نقص بزرگ شده توسط coronavirus بحران:

روز یکشنبه در ابتدا حداقل وجود نداشت کاخ سفید جلسه در ریاست عمومی برنامه. اما خبر بد نگه داشته به آینده. Coronavirus مرگ و میر ادامه داد: برای صعود و گزارش افزوده که آمادگی برای آنچه که ممکن است در آن افق همچنان به گلوله کمانه دار زدن در اطراف رسانه ها.

در کلمات از یک دولت خودی به نگهبان: “مغلوب ساختن پیشی جستن موجود زنده است که به سادگی سقوط. او را به قتل حامیان خود را.”

اعضای گارد ملی اضطراری کارگران رتبه-و-فایل آمریکایی: همه در معرض. در عین حال تهمت به نظر می رسد ناتوان از emoting هر چیزی که می آید نزدیک به قلب و احساس نگرانی. و یا فقط ارائه پاسخ های مستقیم.

در اخیر op-ed برای نیویورک تایمز, فرانک برونی صحبت می کند به انسان پوچی و عدم مراقبت و نگرانی و همدلی و به طور کلی نجابت در مرکز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن:

تبلیغات:

یک سوال: آیا شما به یاد داشته باشید لحظه ای که رئیس جمهور نسبت ناروا را تحمل و کلمات روشن ساخته است که او درک نه تنها قدر این سرعت در حال metastasizing همه گیر اما همچنین ما ترور در این صورت از آن ؟

آن را از من گذشت شاید به دلیل آن را هرگز اتفاق افتاده است.

در مغلوب ساختن پیشی جستن پیشینیان برای همه عیوب خود من می توانم احساس ضرب و شتم از قلب و با روشنایی ضعیف تابیدن از یک روح. او من می توانم و من را پر می کند با یک غم و اندوه و خشم است که من کاملا رک و پوست کنده نمی دانم چه چیزی برای انجام با….

و در حالی که من به دنبال برگ برنده برای هر نوش دارو, است آن را بیش از حد به درخواست برخی از نشانه ها که در حال مرگ ساخته شده است که به تصور در او که گریه نفوذ خود را کاراپاس و او را به فکر کردن در مورد چیزی به غیر از رتبه خود را? سازمان دیده بان من. من صبر کنید. من گمان می کنم می خواهم انجام می شود که برای همیشه لطفا برای.

من به تازگی صحبت های دکتر لنس Dodes بازنشسته دستیار بالینی استاد روانپزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد و در حال حاضر آموزش و نظارت تحلیلگر بازنشسته در بوستون روانکاوی جامعه و موسسه. ما در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و آنچه در این بحران نشان داده است در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت روان و رفتار است.

Dodes یکی از عوامل بود که به پرفروشترین حجم “خطرناک مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: 37 روانپزشکان و سلامت روان کارشناسان ارزیابی یک رئیس جمهور” و به طور منظم مهمان در MSNBC را “آخرین کلمه با لارنس o’donnell”.

در این گفتگو Dodes توضیح می دهد که چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه شواهد بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن درنده, sociopathic رفتار و عدم مراقبت و یا نگرانی برای دیگر انسانها. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه نویسی و رفتار در واقع باعث می شود او شاید بدترین فرد قابل تصور به رهبری ایالات متحده از طریق coronavirus بحران است. Dodes همچنین توضیح می دهد که چرا بیش از حد بسیاری از مردم به خصوص در رسانه های خبری باقی می ماند در حالت انکار عمیق در مورد تهمت رفتار و اعماق ذهنی خود بیماری.

تبلیغات:

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال متولد شده است به پول Dodes به من گفت او را زخم در زندان در حال حاضر. به جای او رئیس جمهور ایالات متحده و به شدت محافظت شده توسط حزب جمهوری خواه و حامیان آن.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزادترین مرد زنده است ؟ او هیچ داخلی محدودیت — و به طور فزاینده ای هیچ خارجی محدودیت یا نه.

من فکر می کنم او حداقل آزاد مرد. من و شما باید برخی از درجه ای از انتخاب در مورد چگونه ما در حال رفتن به رفتار و واکنش نشان دادن به جهان اطراف ما; ما پیچیده هستند و ما در تصمیم گیری های پیچیده چون ما یک وجدان و ما در مورد مراقبت از اثرات اقدامات ما بر دیگران. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بسیار ساده است. همه چیز او می گوید و یا برای خودش یا برای قدرت بیش از دیگران و یا به آنها صدمه دیده است در انتقام خود را در برابر مخالفت و یا ایستاده در راه خود را. چرا که او نشان داده است خود را ناتوان یا وجدان و یا همدلی او اساسا یک شکارچی فاقد ضروری ترین قطعات از انسانیت ما.

با وجود این, او دارای دو روش است که اجازه داده او را به موفقیت در کسب و کار و سیاست: او یک پسر قلدر است و او نهفته است به طور مداوم. تکرار دروغ خود را بیش از و بیش مثل “دروغ بزرگ” تکنیک معروف ساخته شده توسط هیتلر. کار می کند چرا که وقتی یک دروغ است که بی وقفه تکرار حتی مناسب و معقول مردم تصور وجود دارد باید برخی از حقیقت در آن است.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ حداقل 16,000 بار. چرا روزنامه نگاران خبرنگاران و سیاستمداران و مردم در میان عموم مردم که به او نفع شک با وجود این شواهد که او دروغگو اجباری است?

مردم می خواهید به اعتماد به دیگران است. من هم ترجیح می دهند بر این باورند که رئیس جمهور ایالات متحده بود صادقانه و مناسب و معقول متفکر فرد است. برای برخی افراد داشتن قدرت شکل بود قابل اعتماد است و بنابراین مهم است که آنها نمی خواهند قبول حقایق آشکار درباره مغلوب ساختن پیشی جستن. مانند دیگر شکارچیان و یا دیگر sociopaths تهمت طول می کشد استفاده از این انسان بسیار با کیفیت با تظاهر به اعتماد از طریق بی پایان دروغ گفتن در مورد انگیزه های واقعی و حتی اقدامات واقعی او.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته و انجام می شود بسیاری از بی وجدانی چیزهایی که در طول زمان خود را در کاخ سفید است. اما اخیر خود پیشنهاد که پزشکان و پرستاران در حال سرقت هواکش از بیمارستان ها است که حتی با استانداردهای یکی از بیشترین نفرت نظرات. این است که فقط خود را غریزه — برای رفتن به چنین باور نکردنی تیره ،

تبلیغات:

به عنوان همکار من دکتر جان گارتنر اشاره کرد اگر تهمت شد راه رفتن در اطراف با پوشیدن یک ورقه نازک قلعی کلاه و صحبت کردن در مورد مریخ کنترل ذهن خود را از آن آسان خواهد بود برای به رسمیت شناختن چگونه به شدت بیمار او است. مغلوب ساختن پیشی جستن است خطرناک ترین فرد ما می تواند به عنوان یک رئیس جمهور دقیقا به این خاطر که او توهم هسته ای نیز آشکار است. هنگامی که او باعث می شود این ادعا در مورد هواکش و coronavirus آنها نیاز به درک به عنوان باورهای هذیانی که او را احضار از تخیل خود را برای محافظت از خود است که او ناتوان از تغییر زمانی که ارائه شده با واقعیت است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع معتقد است که او یک رئیس جمهور بزرگ. من معتقدم که او به احتمال زیاد برای برنده شدن در دور دوم. تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری می ایستد به عنوان یک کیفرخواست از مردم آمریکا, اخبار رسانه های طبقه سیاسی این کشور و فرهنگ و ارزش ها به عنوان یک کل.

با توجه به طبقه سیاسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد حذف شده از دفتر در حال حاضر اگر جمهوری خواهان در کنگره نمی شد propping تا به او است. اگر از حزب دموکرات بودند و رفتار مانند برگ برنده جمهوری خواهان قطعا استیضاح و محکوم شد او در حال حاضر. بسیاری از شایسته آمریکایی ها شده اند با موفقیت conned با مغلوب ساختن پیشی جستن اما وجود دارد هیچ بهانه ای برای جمهوری خواهان در کنگره است. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری در مورد کوروناویروس در حال کشتن آمریکایی ها و او ادامه خواهد داد تا آن را انجام می دهند. کنگره باید او را از دفتر حذف بلافاصله.

اگر تهمت بود نه به دنیا و ثروت و چه چیزی شما فکر می کنم که اتفاق افتاده است به او ؟

تبلیغات:

مردم با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خیلی شدید اختلال شخصیت نادر که خوب است برای تمدن اما کمک می کند تا توضیح دهد که چرا بسیاری از مردم نمی توانند درک کنند رفتار خود. Sociopaths می تواند پنهان بودن موفق در مناطق خاص دقیقا به این خاطر که آنها به بالا با دروغ گفتن و فریب دادن قلدری و دستکاری پله در افرادی که در راه خود را. دیکتاتورها جرم کارفرمایان و انواع مشابه از مردم نمونه است. اما اکثر sociopaths پایان با سوابق کیفری است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرتکب چندین مدنی جنایت, که ما می دانیم. اگر او تا به حال متولد شده است به پول این احتمال وجود دارد که او را در زندان است.

از نظر “فراشناخت” است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آگاه از چه انگیزه و درایوهای خود رفتار ،

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او فرآیندهای واقعیت در راه های مختلف از انسان بیشتر است. زمانی که او می گوید که اگر 100,000 نفر به مرگ از coronavirus این امر می تواند یک “پیروزی” برای او آشکار است که او واقعا است. او نشان می دهد که او را درک منافع خود است و تنها چیزی است که همیشه در ذهن خود. بینش خود را ندارد هر حس به او.

با توجه تخصص خود را در سلامت روان, آیا شما در پیدا کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک فرد جالب برای مطالعه ؟

تبلیغات:

من پیدا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خسته کننده بود چرا که او خیلی ساده است; آن است که همیشه آشکار آنچه او را به انجام. در هر وضعیت شایستگی آن و یا پیچیدگی را تحمل خود را در اظهارات و اقدامات او را به سادگی می گویند و یا انجام هر کاری که او فکر می کند به نفع خود. بخشی از آن حساب دیفرانسیل و انتگرال است به عمل به عنوان اگر او در واقع در مورد مراقبت از دیگران است. اما با چهار سال تجربه در حال حاضر همه باید قادر به دیدن از طریق, است که. زمانی که او اولین انتخاب بسیاری از خبرنگاران و مفسران نوشت که امیدوار بودند او را تغییر دهید و تبدیل به “ریاست جمهوری.” مردم با تشخیص ضد اجتماعی اختلال شخصیت را تغییر دهید. این است که فقط تهمت است.

چه چیزی شما می خواهم به مردم آمریکا و جهان به آماده برای در نظر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار ،

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با coronavirus دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به ادعای پیروزی. او خواهد گفت که او بهترین کار ممکن است و با استفاده از “دروغ بزرگ” استراتژی برای دو برابر کردن در این باطل است. او را سرزنش منتقدان خود را برای شکست خود را با virus. اگر واقعا وحشتناک نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن را سرزنش دموکرات پزشکان فرمانداران و هر کس او می تواند تصور کنید در حالی که او در حال حاضر گفت: بدون در نظر گرفتن مسئولیت خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>