دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن crazypants طرح جدید: سریع بازگشایی مقدار زیادی بیشتر مرگ و او برنده به هر حال

هر مضحک اقدام صورت گرفته توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود کمی بیشتر حس زمانی که از طریق منشور از انتخاب مجدد. هر وحشتناک تصمیم هر whiny فوران هر کودکانه جیر صادر شده است با هدف کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخاب شود و البته انتخاب مجدد خود را توضیح می دهد horrifyingly بی کفایت پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

به جای اینکه با خیال راحت و sanely دست زدن به بحران تهمت همچنان به شدت عجله و همراه مانند یک Mountain Dew-guzzling پسر کوچک در صندلی عقب از پدر و مادر خود را’ ماشین شعار “آیا ما هنوز وجود دارد?” مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی دانم اما او حداقل می داند که عمیق تر فرو می ریزد و اقتصاد به لحاظ تاریخی عظیم رکود اقتصادی بدتر شانس خود را برای انتخاب مجدد دریافت کنید و حتی با کمک روسیه حتی با ناراضی برنی حامیان امتناع از رای و جو بایدن حتی با رای دهندگان ID و امکان محدود پست الکترونیکی-در آراء و حتی با 1 میلیارد دلار دروغ “ستاره مرگ” در سراسر پوتوماک از جورج تاون.

تبلیغات:

تهمت می داند که اگر او از دست می دهد, انتخابات, او, به احتمال زیاد خواهد تحت تعقیب و یا شکایت و یا هر دو و ما نه فقط صحبت کردن در یک کیفرخواست و یا یک طرح دعوی در دادگاه اما یک پشته از آنها تا stratospherically بالا که دادستان و وکلا به طور یکسان نیاز به فضای زور به چنگ زدن از بالای شمع.

در نتیجه هر عمل و هر توانم بشود مطمئن شوید که برگ برنده برنده است. او امیدوار است برای رسیدن به این هدف: 1) شوخی با دین ستایش خود را با وجود خود آن بدتر در اثر دست زدن به همه گیر و 2) شتاب “بازگشایی” اقتصاد را از طریق, استراحت, اقامت در خانه محدودیت و تشویق پیروان خود را به خیابان ها در اعتراض.

چرا ؟ او فکر می کند آن را به کمک او امن است.

تبلیغات:

تا زمانی که خود را شستشوی مغزی malaysia تغذیه یک رژیم غذایی مداوم از مغلوب ساختن پیشی جستن پیوسته بالند و زانو حرکت تند و سریع غرقه شدن از شاگردان خود-مخرب nincompoopery او چهره او می تواند امن حداقل 45 درصد از آرای مردمی, در حالی که بقیه از آرای او نیاز به برنده شدن در حال Moneyballed در نوسان کلید ولسوالی های هدفمند با استفاده از دروغ در Facebook.

ما همه شاهد آن اغلب در زمان واقعی — خود را “آزاد میشیگان!” shriekings و دیگر همه کلاه تجمع yelps با هدف گاهی اوقات به شدت مسلح اوباش “بسیار خوب مردم” جمع آوری و در statehouses در سراسر کشور. این روشن و صریح ریاست جمهوری تاییدیه برای نقض stay-در-خانه سفارشات و هر کسی که با عملکرد ماده خاکستری آن را می داند.

مغلوب ساختن پیشی جستن بدیهی است که می خواهد این طور فزاینده ای berserker اعتراض به ادامه, به امید وادار کردن حاکمان به مانند مغلوب ساختن پیشی جستن چشم پوشی از کارشناسان و بازگشایی کسب و کار و مدارس قبل از موعد مقرر. دوباره چرا ؟ این تا حدودی به طوری که او می تواند سرزنش فرمانداران به خصوص آبی-دولت آنهایی که پس از آن برای هر خوشه در اعداد است. آن هم به دلیل اعتراضات تقویت نارضایتی از پایگاه خود را که خوب است برای مشارکت مردم است. مهم ترین این تظاهرات ممکن است تسریع ظاهرا پیروز قیامت از اقتصاد است. تهمت می داند که این همه مواد تشکیل دهنده کلیدی برای موفقیت در انتخابات نوامبر.

تبلیغات:

آنچه را که به راحتی به رهبری انبوهی از مشعل-دارای حق اعمال مردم شهر از “سیمپسونها” را درک نمی کنند این است که خود خمیری مسیح است که رانندگی آنها را در سرعت مضحک به طور مستقیم به سمت یک دیوار آجری است.

اول ما آموخته است که در روز دوشنبه که یکی از مهمترین و با ذکر مدل های پیش بینی برای COVID-19 تلفات وارد شده و صادر شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن به تازگی تجدید نظر به سمت بالا از سراسر 72,000 آمریکا مرگ به 135,000. یک استاد در حال کار بر روی مدل با اشاره به چند دلیل برای این جمله “زودرس آرامش اجتماعی فاصله.” در ضمن پن وارتون بودجه مدل پروژه یک اضافی 233,000 مرگ و یا حدود 350000 مجموع مرگ و میر, اگر تمام دولتهای بودند به طور کامل رها کردن محدودیت.

تبلیغات:

به همین ترتیب و تکان دهنده ترین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز تجدید نظر پیش بینی روزانه مرگ و میر در ایالات متحده از 1,750 به 3000. به عبارت دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن خود سی دی است و پیش بینی این 70% افزایش در میزان مرگ و میر در حالی که برگ برنده خود را فریاد آزادی از شعارهای خود را نحیف قلدر منبر.

یک بار دیگر دانستن CDC شماره های جدید ما در مواجهه با سوال: چه رئیس جمهور می دانند و هنگامی که او آن را می دانم ؟ او ادامه فشار به صورت شتابزده پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات دانستن روزانه مرگ و میر پیش بینی شات ؟ آیا او متوجه آسیب او تحمیل حتی در میان حامیان خود را?

قابل پیش بینی هر یک خبرنگار که از او می پرسد چنین سوالاتی مواجه خواهد شد با یکی دیگر از دیوانه چشم tantrum — بیشتر گریه و ناله توسط رئیس جمهور در مورد چگونه “وحشیانه” او در حال درمان است. ضمنا یک سوال دیگر. که باطل: یک خبرنگار پرسیدن یک سوال سختی یا تهمت تشویق مردم خود به شکستن قوانین و مرحله تظاهرات عمومی دانستن این ویروس در حال بدتر شدن است و برخی ممکن است مرگ برای انجام چه دیوانه خود را پادشاه می گوید آنها را به انجام?

تبلیغات:

بزرگ طنز — یکی از معترضان می تواند به وضوح درک نمی — این است که تهمت را به طور فزاینده ای وحشت زده و عصبی خواستار بازگشایی خواهد شد تنها در خدمت به تمدید مدت از همه گیر بدتر شدن مرگ و میر و نیاز به ادامه فاصله شاید از طریق تابستان و فراتر از آن. پس از همه, ما هنوز هم در نزدیکی اوج این بیماری همه گیر در مقیاس ملی با هیچ پایانی در چشم و در عین حال این بد فریب خورده idiocrats هستند اقدام به عنوان اگر جنگ تمام شده استو حتی در حالی که ضرب المثلی بمب افکن هنوز وز وز از طریق هوا بالاتر پرل هاربر.

دیگر نه ناچیز طنز است که در حالی که تهمت رانده شده توسط re-تب انتخابات تزریق-پمپ یک cockamamie بازگشایی سناریو به tenderized جمجمه از هواداران خود را به طور بالقوه به قتل برخی از آنها و گسترش بحران اقتصادی او هنوز هم واقعا خوب شانس از دست دادن انتخابات به هر حال. این یک قمار بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن: چه چیزی او را فریم به عنوان فوق العاده قوی عمل در یک bungled و botched پاسخ بدتر ساخته شده توسط خود را احمقانه اصرار بر زودرس بازگشایی. به عنوان اینکه به دام افتاده در دام خود را ساخت او در تلاش برای سرپا نگه داشتن خود را با یک نما از قدرت بیشتر به طرز وحشیانه ای بی منطق به نظر می رسد او به هر غیر cultist که توجه.

به عنوان من شده است گفت: در حالی که برای در حال حاضر: مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه چیز بدتر می کند برای مغلوب ساختن پیشی جستن. و این قاعده مستثنی است. اما افتضاح ترین جنبه این آخرین نمایش از تشنج نادانی است که او نه فقط همه چیز بدتر برای خود او همه چیز بدتر برای هر کس دیگری به خصوص اضافی هزاران روح است که می شود از دست داده و به دلیل تهمت است که وحشت از دست دادن انتخابات.

تبلیغات:

در طول این دلخراش قسمت در تاریخ ملی ما در مواجهه با فجایع بی سابقه: بحران اقتصادی و بهداشتی مراقبت از بحران است. هر یک در حال تشدید garishly لباسهای تبه کار در کاخ سفید که فاقد هر گونه علاقه در یک برخورد منطقی و پایدار با وضوح. متاسفانه این تبه کار همچنین دارای یک پایه از وفاداران که به طور همزمان تشخیص دهد او را به عنوان یک سریال liar, در حالی که همچنین اصرار او تنها مقام دولتی که گفتن حقیقت است. جای تعجب نیست که آنها خیلی unspooled.

مغلوب ساختن پیشی جستن fanfic بر روی صفحه نمایش در سراسر ساعت در فاکس نیوز و جاهای دیگر همچنان به باش تا در برابر واقعیت — و آن را مکنده که بر این باورند در این واضح توهمات تبدیل خواهد شد که دور بعدی از قربانیان به عنوان ویروس juggernauts به قرمز متحده است.

نه آنها و نه خود را رهبر فرقه به نظر می رسد به درک که یک بحران ملی نیاز به یک ملی حل شده است. همه ما نیاز به از خود گذشتگی را از خود جدا و اجتماعی فاصله هیچ مهم نیست که چقدر خوب آب و هوا است و یا چه بد خود را کلاه قرمز عمو می خواهد به خود libs. جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن, حتی در حالی که او می داند که هزینه های واقعی در زندگی پیش بینی شده توسط CDC برای ادامه انرژی اعتراضات تضمین که این می رود به مراتب طولانی تر از آن را باید در حالی که در اقتصاد حل می شود و مرگ و میر همچنان به ما جدید 9/11 هر روز لعنتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>