دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن پزشکی نشان می دهد: به همین دلیل است که او هل دادن اثبات نشده به مواد مخدر ؟ دنبال پول

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها در مورد مراقبت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او نمی مراقبت در مورد شما و یا کشور است. او تنها در مورد مراقبت از بهره برداری از این بحران به قید وثیقه از کسب و کار خود و دریافت خود را دوباره انتخاب می شوند در نتیجه محافظ خود را از یک سری از کیفرخواست که مطمئنا در انتظار او اگر او از دست می دهد. هر چه زودتر ما را در آغوش این به راحتی قابل رؤیت واقعیت در مورد تهمت, بهتر, مجهز به ما خواهید بود به ارزیابی تصمیم گیری های خود در طول این تداخل سلامت مالی و فجایع.

این “مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز در مورد تهمت” ماکسیم می رود راه طولانی به توضیح وسواسی خود را آبجو-funneling از مالاریا به نام دارو هیدروکسی کلروکین پایین gullets از COVID-19 قربانیان.

تبلیغات:

تا کنون وجود داشته است دو ظاهر عمومی با مغلوب ساختن پیشی جستن که واقعا لرزاند من. وجود خود را ظاهر بی پایان و عمیقا نگران کننده CPAC آدرس در اوایل ماه مارس 2019: یک herky-تشنجی جریان از آگاهی creepshow — یک Willy Wonka سوار به, تاریک, پیچ خورده جهان از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای خالی از سکنه و مجنون مغز است. من دیده ام هرگز یک ریاست جمهوری سخنرانی بیشتر دلخراش و دلسردکننده از آن یکی … تا شنبه, آوریل 4 قسمت از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد.

وجود یک تکه خاص از روز شنبه واقعیت-مبارزات آزاد تجاری, پخش در تمام شبکه های بزرگ که rivaled هر چیزی از خود CPAC سخنان بیش از یک سال پیش. حدود یک ساعت به مغلوب ساختن پیشی جستن توهم تلاش برای قاب خود را به عنوان صالح رئیس جمهور craned سر خود را به جلو و با استفاده از بالا سخت تن به تن whisper-صدای التماس COVID-19 قربانیان را هیدروکسی کلروکین به عنوان اگر او زندگی در آن وابسته است.

این یکی از عجیب و غریب ترین لحظات نه تنها در تاریخ این لرزان حواس پرت-کلبه ریاست جمهوری اما در کل تاریخ ریاست جمهوری سیاست است. مغلوب ساختن پیشی جستن دانش آموزان بودند وادار کردن punctuating خود bugged-چشم و به طور معمول دست زدن به جلو و عقب به عنوان اگر به فشار نامرئی آکاردئون به لحن یک ناهنجار رقص لهستانی پولکا بازی در نیمه سرعت. صدای خود را بهترین می تواند در مقایسه با چرب Aqualung نپرداخته در بینام و ون coaxing کودکان به پشت با وعده میله آب نبات اگر آنها تسلیم.

تبلیغات:

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟” رئیس جمهور در توجیه که نفس تن “من دوباره آن را می گویند: چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را. من واقعا فکر می کنم آنها باید آن را. اما خود را انتخاب و آن را به پزشک خود را انتخاب و یا پزشکان در بیمارستان است. اما هیدروکسی کلروکین — سعی کنید آن را اگر شما می خواهم.”

https://twitter.com/atrupar/status/1246557500234661900

وجود دارد خیلی بیشتر به آن متن به تنهایی انجام نمی دهد عدالت به freakishness از لحظه ای. اما به عنوان من تماشا رئیس جمهور از هم پاشیده به یک کارتونی پشت-کوچه فروشنده مواد مخدر از یک سال 1980 بعد از مدرسه ویژه, دو افکار به من رخ داده است: 1) ما به طور کامل پیچ اگر این پوسته از یک مرد است که انتخاب مجدد و 2) چرا او را با وسواس فروش این مالاريا به مواد مخدر ؟

تبلیغات:

نتیجه را به “تهمت تنها در مورد مراقبت از مغلوب ساختن پیشی جستن” قاعده این است که او را به انجام هیچ چیز برای به دست آوردن نفع شک بنابراین ما منفی مفروضات در مورد انگیزه های خود را باید به عنوان دقیق تا ثابت شود. به من گفت: از همان ابتدا من کاملا امیدوارم که من اشتباه می کنم در مورد تهمت, اما تا کنون او را ثابت کرد بسیاری از بدترین نگرانی خود را در مورد قیافه گیر ریاست جمهوری درست باشد. پس در این صورت اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هل دادن اثبات نشده درمان با این مقدار قدرت و سپس او را به احتمال بسیار زیاد با بهره گیری از نظر مالی به نحوی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که همیشه درگیر در یک باهم یا یکی دیگر از پس او قطعا سیمی برای کلاهبرداری بود. و رکود در اقتصاد با توجه به همه گیر رسیده است این کتاب از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان که در آن اریک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جونیور در حال مسابقه در اطراف مانند کاپیتان و Gilligan تلاش برای هدایت USS ماهی قنات از آن عجایب اقیانوس آرام طوفان. ما یاد گرفتیم روز دیگر که Trumps هستند تخمگذار کردن 1500 نفر از کارگران یک بیکاری حمام خون در حالی که بسته شدن 17 مکان — به طور عمده هتل ها و رستوران ها. نیز Trumps هستند به شدت التماس طلبکاران خود را به پشت کردن وام است که عبارتند از: دویچه بانک و پالم بیچ شهرستان به آنها تهمت سازمان مدیون یک شمع از پول است.

تبلیغات:

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار تحت فشار مانند هر کس دیگری انگیزه او را برای گرفتن هر نقدی نزدیک است. ظاهرا وجود داره خوب پول در داروسازی.

تولید کننده برتر هیدروکسی کلروکین است نوارتیس. بازگشت در اوایل سال 2017 به زودی پس از افتتاح نوارتیس موافقت به پرداخت مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق-slash-fixer, 100.000 دلار در هر ماه برای لابی دسترسی به رئیس جمهور جدید است. پول نقد پرداخت شد و فرستاده شده به کوهن پوسته شرکت ضروری مشاوران که همچنین مشهور دوغاب صندوق برای مغلوب ساختن پیشی جستن. شما ممکن است به یاد بیاورید که رئیس جمهور ضروری مشاوران به عنوان یک واسطه به اتهام hush-پرداخت پول به بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels. در واقع, برخی از کسانی که چک امضا شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که در کاخ سفید است.

و این است که برخی از kooky توطئه به قاب مغلوب ساختن پیشی جستن. نوارتیس مدیران بستری برای لابی با پرداخت نقدی پس از آنها همراه با AT&T و چند نفر دیگر بودند در معرض عموم.

تبلیغات:

تمام گفته نوارتیس پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از یک میلیون دلار در طول سال-مدت قرارداد پرداخت از طریق کوهن مشکوک شرکت می باشد. نوارتیس یکی از اصلی تولید کنندگان هیدروکسی کلروکین. دو به علاوه دو برابر “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

همه این است که فقط برای شروع است. حال سؤال این است که آیا تهمت وارد شده را به یکی دیگر از توافق با یک شرکت دارویی و یا اینکه برگ برنده است که بتونه کاری پمپ برای تمدید یک ساله با نوارتیس. وجود دارد ممکن است یکی دیگر از زاویه ما در نظر گرفته نشده است. آن را سخت به بگویید در این نقطه, اما تاریخ وجود دارد. بازیکنان از جمله کوهن و نوارتیس باید اعتراف علنی و عذرخواهی کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است درمان این دارو مانند او ملی سخنگوی پرداخت در کمیسیون هنوز به تاریخ وجود ندارد و همکار بررسی شواهد که هیدروکسی کلروکین در واقع با این نسخهها کار در برابر COVID-19. در واقع, آن می تواند عوارض جانبی جدی — تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن whispery “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟” زمین. البته این امکان وجود دارد که دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن روغن مار ممکن است برای برخی از بیماران است. ما به سادگی نمی دانم. اما وجود دارد مقدار زیادی برای از دست دادن برای کسانی که ممکن است تجربه یک سری از وحشتناک عوارض جانبی — مصرف اشتباه دارو به اشتباه بیماری تمایل به انجام این کار است. دانستن همه این مضحک است که دولت ایالات متحده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سرمایه گذاری در 29 میلیون قرصوجود ندارد هر گونه پاک کردن اطلاعات است که آنها مفید است در برابر زمان طاعون.

تبلیغات:

جای تعجب نیست که تهمت نمی خواهد اجازه می دهد Dr. Anthony Fauci, از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد اثر هیدروکسی کلروکین در طول روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد. او می دانست که Fauci ممکن است حداقل در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه با مواد مخدر-فروشنده-ish rationalizations و همانطور که می دانید قهوه را به صورت آرام.

در ضمن ما آموخته است که در روز دوشنبه که کاخ سفید COVID-19 نیروی کار فوران به بحث بیش از این دارو به تازگی با مشاور اقتصادی پیتر ناوارو ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن با چندین جنس بنجل مطالعات که Fauci مشاهده شد “حدیثی” و غیرعلمی و عمدتا به دلیل عدم کنترل تقسيم شدند. ما معتقدیم که باید? دانشمند با 40 سال تجربه در نقش فعلی و یا تهمت و ناوارو دو بچه با صفر تجربه در علم یکی از آنها دارای سابقه شناخته شده از گرفتن پول از یکی از درمان های اصلی تولید کنندگان ؟ پاسخ واضح است به هر کسی که در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن مرگ فرقه است. اما به عنوان آماندا Marcotte نوشت: روز دوشنبهاین تهمت تیم می تواند راه اندازی Fauci به عنوان یک قربانی برای کل این بیماری همه گیر در تمام این, بنابراین ما نباید انتظار واقعی متخصص برای برنده شدن در این بحث بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن روغن مار.

در صورتی که شما تعجب که چرا ایالات متحده دارای بیشترین تعداد COVID-19 قربانیان در سراسر جهان و حدود 11,000 مرگ و میر ناشی از صبح روز سه شنبه ممکن است به این دلیل که رئیس جمهور دارای اولویت خود را در سمت فشار بیش از واقع انجام این کار خستگی ناپذیر تبادل یک اثبات نشده به مواد مخدر مانند جهان آزار دهنده ترین اواخر شب infomercial میزبان. برای روشن او هرگز قادر به انجام این کار در وهله اول به طوری مختلف خود را کنار hustles همه او کردم. در نتیجه او wedging خود دست و پا گیر فله بین پزشکان و بیماران خواست مردم و بدون پزشکی درجه دوم حدس کارشناسان.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اولویت شماره 1 همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن و او را تبدیل هیدروکسی کلروکین به “آزادی سیب زمینی سرخ کرده.” اگر شما یک عضو از فرقه شما فرمان داده به مواد مخدر است. شاید آن را به خود libs شاید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می پرداخت. در هر صورت آن را. آن را به شما احساس خوب است و همه بچه های باحال در حال انجام آن است. اما اگر آن کار نمی کند و شما می میرند آن خواهید بود تقصیر شخص دیگری. چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>