دعا Lipa, امیدوار, آینده غربت dance-pop درخشندگی

من برای اولین بار گوش به دعای Lipa آینده نوستالژی, بهترین آلبوم از این که هنوز جوان سال در یک روز زمانی که همه ترسیده بود برای نفس کشیدن.

این هفته در المهرست بیمارستان در کوئینز نیمه تریلر کامیون نورد بود به جرات از ساختمان. این یک مستطیل سفید با یخچال نوعی که جلو در شهرستان پیاده رو و خالی کردن تولید ماهی و یا گوشت. در المهرست کامیون سرد داخلی استفاده شد و برای برگزاری سرریز از بدن مرده — 13 نفر فوت کرده در 24 ساعت.

Elmhurst قاتل زده در سراسر ایالات متحده و به همه می رسد از زمین: ایتالیا, اسپانیا, چین و کره جنوبی. آن را به نام رمان coronavirus — میکروسکوپی مولکولی بسته نرم افزاری از چربی و پروتئین است که شبیه به یک کابوس ظرف ترش چسبنده کرم snaking بدن خود را از طریق کوسکوس.

Coronavirus ضربات ریه انسان, غرق شدن آنها را با مایع و حمل آنها تا رسیدن به نارسایی تنفسی. عبور از آن زمانی که انسان سرفه حلق آویز در هوا انتظار به دزدکی حرکت کردن به مثلا ریه ها و گلو. پزشکان می گویند شما می توانید با انجام کارهایی مانند شستن دست های خود را هر زمان که شما چیزی لمسی جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس. آنها همچنین می گویند برای حفظ حداقل فاصله 6 پا — کل من اساسا بین شما و یکی دیگر از انسان است.

دست من بوی صابون لیمو و پوست بین انگشتان من خشن است. من را دیده اند دوستان من در سه هفته آنجا که من می ترسم به تنفس در هوا در اطراف آنها. چرا که اگر من مریض دانشمندان گفته اند که وجود ندارد به اندازه کافی هواکش — ماشین های گران قیمت است که اجازه غرق شدن ریه ها استراحت — برای من زنده نگه داشتن اگر ریه ها من شکست. در ضمن در یخچال کامیون نگه داشتن بدن سرد در Elmhurst نشسته جمهور ایالات متحده گفت که شهر نیویورک در حال دروغ گفتن در مورد آن نیاز به هواکش.

من تا به حال به آسم به عنوان یک بچه. من می دانم که چه کم عمق تنفس احساس. اگر من مریض, من نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی که ممکن است وجود داشته باشد. بنابراین دست من بوی لیمو و پوست بین انگشتان دست و خشن است و من می ترسم به نفس.

هر کس از ترس به نفس.

این بیماری همه گیر انسان تلفات را متوقف کرده است اقتصاد در آهنگ های خود را و تبدیل صنعت سرگرمی به برزخ. سینما را تعطیل و استودیو را تحت فشار قرار دادند می توان میلیارد دلار پرفروش به مدت نامحدود نگه داشتن الگوی. برادوی تعطیل. تلویزیون هنوز هم chugs اما مردم در حال پیدا کردن آسایش کمتر در مطالب جدید تر در قسمت های تکراری و نشان می دهد که وجود داشته قبل از coronavirus زمان نگه دارید. حتی لیدی گاگا مسلما بزرگترین ستاره پاپ در جهان به تعویق افتاد از آلبوم.

هنر فرار است در زمان هایی از این, و دسترسی به بسیاری از آن مهر و موم شده و بسته است.

اما electropop ستاره دعای Lipa را مخالف: او را باز کرد تا موسیقی خود را به جهان است. پس از اینکه به بیرون درز زود دعا Lipa در واقع تحت فشار قرار دادند انتشار swaying, دیسکو, الهام آلبوم جدید تا یک هفته. و آینده نوستالژی یک رکورد است که دقیقا آنچه که من نیاز.

رقص در وسط ناامیدی — که یک عمل بشود.

دعا Lipa اعلام کرد خودش را در موسیقی پاپ با انتشار eponymous آلبوم در سال 2017 و مهمان نقطه Martin Garrix را غیر قابل اجتناب emo-EDM hit “می ترسم به تنهایی.” آهنگ های او سرریز با ضرب و شتم قطره و متلاطم ریف در بر داشت در بسیاری از بیلبورد بازدید که از تابستان است. اما Lipa صدای خارج از غرفه در میان آنها صدایی مانند یک ادای احترام به خوانندگان دهه پیش. این ملاس ضخیم پژمرده مانند آن یافت شده است که در یک اتاق زیر شیروانی و بسیار جلا.

فکر می کنم امی واینهاوس با یک براق از انگلیسی Dusty Springfield. Lipa پر زرق و برق در سال 2017 را پوشش می دهد از اتا جیمز “i’d Rather Go Blind” و واینهاوس را “اشک خشک خود را” صدای تقریبا بیش از حد گردیده بیش از حد تمیز و خیلی خوب است که آنها ممکن است در مرز بی روح در هر کمتر هنرمند دست. صداهایی مانند واینهاوس, جیمز و Springfield, باید در تمام طول زندگی از مبارزه و پیروزی رنگ و لعاب به آنها. Lipa بود که حدود 22 هنگامی که او ثبت شده آن را پوشش می دهد صدا می تواند مثل او آواز خواندن با کدهای تقلب.

در آینده نوستالژیکسانی که خواننده خود را پیدا کرده اند غیر طبیعی بازی در دیسکو-اروبیک, synths. “همین حالا شروع در حال حاضر ،” thumping سرب کردن تنها با افزایش نبض و یک زحمت جاذب ضربه است. “آیا دلشکستگی تغییر بدید ؟ ممکن است-بود” Lipa croons ساده کمرو, تعبیر پنهان است که چقدر این آهنگ در مورد سرسختی و بقا است.

یکی دیگر از تک “فیزیکی” است که بیشتر فرمانده یک فلش صوتی نئون. آن را به راحتی می تواند به عنوان یک خون پمپاژ تصویری بازی لحن است که نقش قبل از حزب خود چهره خاموش در برابر رئیس نهایی است. طرفداران از این آهنگ ها باید رغبت لرزان بی احترامی صحبت کردن از “معلق” و کشتی فضایی لیزر پرتو منظره است که 120 bpm “گرفتار اوهام و خیالات.” پایین-سرعت bops مانند “سرد” و “در خواب خوب” به نظر می رسد مانند آنها مخابره در از آینه سیاه و سفید‘s, San Junipero.

اما آن را “عشق دوباره” که standout. لحن شامل یک نمونه از سفید شهر وابسته به عشق شهوانی, offbeat 1997 torchbearer یک ضربه “خود” با استفاده از آن به عنوان یک تیرکمان بچه گانه در مقدمه و سپس بافی آن را دوباره و دوباره به عنوان یک هیپنوتیزم, دیسکو, مارس.

Lipa می پردازد تغزلی ادای احترام به سفید شهر هم آواز عشق که طناب او بعد از شکستگی. او قبل از اینجا بوده است. او می داند که چگونه آن را به نوبه خود. اما این احتمال وجود دارد چیزهایی می تواند متفاوت باشد و بهتر است در این زمان.

“به من نشان می دهد که بهشت حق در اینجا عزیزم. لمس بنابراین من می دانم که من دیوانه نیستم” او پنجه نرم می کند — آن را در شادی و یا پروانه ها اما بی میلی پیچیده شده در یک صدای مخملی. “استفاده می شود ترس از عشق و آنچه در آن ممکن است انجام دهد. اما لعنتی شما مرا در عشق دوباره.”

من محبت و وفاداری به دعا Lipa و مطمئن باشید این آلبوم سال است که در هم تنیده با خستگی بی امان از ترس.

نه فقط ترس برای خود من سلامت اما برای این که از مردم دارم. من می خواهم برای متوقف کردن فکر کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر من برادرزاده 3 ساله و 1 ساله, پایین آمدن با یک سرفه و چه خود پدر و مادر و برادر من و خواهر من در قانون همه چیز را برای محافظت از آنها را از ویروس قبل تا کنون با توجه به در معرض خطر خود را. من خسته از نگرانی در مورد پدر و مادر پیری من و برادران من و ترس من که به دلیل تولد در یک بیمارستان و یا موقت یک اگر شهر نیویورک را بیش از حد پر جمعیت در ماه ژوئن.

دوستان من که من را دیده اند در هفته به من گفت که همه آنها را دوست دارم این آلبوم. اما ما نمی توانیم از آن لذت ببرید با هم است چرا که آنها نگران بیمار شدن بیش از حد — یکی از بهترین دوستان من فقط آزمایش مثبت این هفته. آنها نگران خانواده خود را. من خواب نیست دیگر چون سردخانه کامیون نشده تا به حال دلیلی برای ترک المهرست بیمارستان. و اگر وجود ندارد آن را به ناچار باشد در جایی دیگر هنگامی که از خواب بیدار شدم.

آینده نوستالژی‘s توانایی به من اجازه نزدیک چشم من از دست رفته در ریتم و تصور کنید یکی دیگر از نسخه من نسخه دیگری از ما که در آن ما فقط رقص شب دور و بدون این طاعون یک هدیه است. در آن جهان به این ویروس وجود ندارد و همه از دوستان من هستند وجود دارد در گوشت, عرق, خندان, فریاد بیش از ضرب و شتم در مورد ما تصمیم گیری های وحشتناک در مورد بچه ها و در مورد چگونه ما را به ماندن برای یک آهنگ. و ما خوشحال هستیم.

“من امیدوارم که آن را باعث می شود تو لبخند می زنی و من امیدوارم که آن را می سازد شما رقص است. من امیدوارم که من شما را مغرور” Lipa گفت: در پر از اشک تصویری اطلاعیه در مورد انتشار آلبوم خود را در اوایل و زمان انتشار موسیقی های جدید در طول این یادرفته بیماری همه گیر.

او تحویل داده و یک آلبوم که اگر شما اجازه دهید آن را فراهم می کند یک نسخه از یک جهان که خفه مبارزه. نیست که قدرت هنر به ما اجازه گرفتن از دست در جیب آن و ایجاد داستان های خود ما? من باور دارم ، و در این صورت اگر فقط برای یک لحظه این هنر می گوید آن را خوب فقط نفس بکشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>