پلیس دوبی انتشار Hilariously اکتان بالا تصویری از Cybercriminals به’ بازداشت


The words "Operation Fox Hunt 2" appear on an image of a SWAT officer

این ویدئو دبی دولت قرار داده و از پلیس دستگیری یک گروه از 12 جنایتکاران برای کامپیوتر تقلب در یک عملیات دوبله شکار روباه 2 می تواند آینده جاذبه جدید cybercrime متمرکز مجموعه تلویزیونی یا فیلم جیمز باند. آژیر صدا کردن گرافیک کامپیوتری نمایش با تکنولوژی بالا ردیابی داشبورد سوار شود بیش از تصاویر مردان در ماسک و دستکش تایپ با عصبانیت بر روی صفحه کلید جنایی پروفایل کامل با headshots و خنده دار مستعار (“Hushpuppi”) pop up به عنوان عکس از جنایتکاران متصل laserlike خطوط قرمز که به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای نشان دادن پیچیدگی این طرح است. واقعا این چهار دقیقه شاهکار بازاریابی پلیس از جرائم سایبری را به عنوان یک هیجان پر از ماجراجویی و نه یک روند پر زحمت از ترکیب از طریق پزشکی قانونی دیجیتال داده است.

این تصویری است که انسان در عربی هر چند حتی اگر شما نمی صحبت می کنند زبان شما را نمی خواهد از دست هر یک از آن درام است. شما ممکن است, اما از دست برخی از نکات ظریف از عملیات واقعی. در ژوئن 10, دبی, پلیس بازداشت ریموند Igbalode عباس, همچنین شناخته شده به عنوان “Hushpuppi” و Olalekan یعقوب Ponle نام مستعار “Woodberry” و همچنین 10 دیگر cybercriminals به اتهام پول شویی و کلاهبرداری های کامپیوتری. این گروه گفته می شود ایجاد فیشینگ نسخه از وب سایت های رسمی برای بانک ها و شرکت های شناخته شده. آنها سپس با فریب مردم به وارد کردن اطلاعات مربوط به کارت های اعتباری خود و یا حساب های بانکی به آن دسته از سایت های که در آن نقطه مجرمان پس از آن می تواند شروع نقل و انتقالات جعلی از قربانیان خود را حساب. آنها همچنین با ارسال ایمیل از خطر بیافتد حساب به ترفند شرکت به انتقال پول به آنها.

مقیاس عملیات چشمگیر بود—در طول حمله پلیس دوبی گزارش کشف و ضبط بیش از 40 میلیون دلار به صورت نقدی و همچنین 13 خودروهای لوکس, 21, کامپیوتر, 47, گوشی, 15 حافظه پنج هارد دیسک حاوی 119,580 تقلب فایل ها و آدرس 1,926,400 قربانیان, با توجه به سرتیپ Jamal Al Salem Jallaf مدیر اداره تحقیقات جنایی در پلیس دوبی. یکی از چیزهایی که ممکن است آن را برای ردیابی مجرمان در واقع قابل توجهی خود را به ثروت و میل شدید به زرق و برق دار, عمومی نمایش خود بد بدست داشت. این فیلم تبلیغاتی ساخته شده توسط دولت دبی شامل تصاویری از Hushpuppi را Instagram account, که در آن او ارائه خود را به عنوان یک توسعه دهنده املاک و مستغلات به 2.4 میلیون پیروان و مطرح با خودروهای تجملی خصوصی هواپیما و لوازم جانبی طراح.

“مردم همیشه انتظار برای من به لغزش اما هر بار که من لغزش آن را همیشه به نعمت #Balenciaga #Fendi #Yeezy #رولکس” می خواند و این عنوان بر روی یکی از مشخصه های Hushpuppi پست از او نما در فروشگاه های خرده فروشی. “Wearin یک Dolce&Gabbana PJ به پرواز در یک PJ” می بالد دیگری که او در آن—شما حدس زده آن—به شمار در یک هواپیمای جت خصوصی در صورتی طراح لباس. در یکی دیگر از عکس های او نشان می دهد $150,000 Richard Mille تماشای; دیگری نشان می دهد که او با پوشیدن یک سفارشی بنفش, ورساچه, حوله تن پوش با نام Hushpuppi در پشت ایستاده در مقابل خود را “جدید قرار دادی سیاه نشان Rolls-Royce Wraith.” شما می توانید ببینید که چرا دولت دبی فکر این را خوب علوفه برای یک فیلم اکشن است.

این نوع از اسراف نمایش ثروت علامت گذاری ویدیو تبلیغاتی از دستگیری—این شامل یک شات از یکی از جنایتکاران نما با wads پول نقد و دیگری از یکی از آنها ایستاده در کاپوت, روشن, زرد ورزشی اتومبیل در مقابل هواپیما های خصوصی. این تصاویر آمیخته با فیلم از پلیس دوبی انجام بسیار تلطیف دیجیتال تجزیه و تحلیل در یک اتاق از کامپیوتر به عنوان اگر به نشان می دهد که آنها قادر به کار های عقب مانده از عاملان’ Instagram حساب به آنها را پیدا کنید. و قطعا گسترده دنباله دیجیتال پودرهای سوخاری نمایش ثروت خود را باید کمک کرد تا حداقل کمی.

آنچه که شاید بسیاری تعجب آور است که جنایتکاران نمی شد محتاط تر در مورد نمایش پول خود را پس داده است. Hushpuppi را Instagram حساب ظاهرا یک ابزار مفید برای کمک به پیدا کردن او را ثروتمند قربانیان برای فریب دادن اما او باید شناخته شده آن نیز می تواند رسم انواع دیگر کمتر مطلوب توجه است. پیمایش از طریق عکس او نوشته شده شما به این معنا است که او احساس کاملا امن در دبی با وجود اینکه می خواستم برای تقلب در اروپا و ایالات متحده و نیجریه.

Cybercriminals به چندین هزار مایل از قربانیان خود را گاهی اوقات سقوط به یک حس راحتی و خوشنودی باور آنها بعید است که به دنبال هر کدام که کشور آنها در حال حاضر در. Hushpuppi را Instagram است که در لیگ از خود را وقتی که می آید به نمایش زیاده شخصی خرید اما آن را کمی یادآور روسی cybercriminal Evgeniy Bogachev نقاط ضعف برای پلنگ چاپ لباس خواب قایق بادبانی یک pricy بنگال گربه—شما آن را حدس زده—اتومبیل های لوکس است. یکی دیگر از روسیه cybercriminal می خواستم توسط FBI Maksim Yakubets صاحب سفارشی لامبورگینی با پلاک که ترجمه به کلمه دزدو صرف بیش از $330,000 بر خود اسراف عروسی دختر یک افسر سابق روسیه سرویس امنیتی.

به طور کلی زمانی که cybercriminals به اعتقاد آنها بر اساس جایی به اندازه کافی امن برای جولان دادن خود را غیر قانونی ثروت بدون مواجهه با هر گونه عواقب آنها حق—همانطور که در مورد Bogachev و Yakubets—پس از آن طراوت برای دیدن که استراتژی معکوس در دبی. در سمت تلنگر از تماشای cybercriminals به نشان دادن موفقیت خود را در Instagram, اما, معلوم می شود, تماشای اجرای قانون شیپور پیروزی خود در توییتر با سرعت گام فیلمبرداری و جلا گرافیک کامپیوتری است. همه چیز در نظر گرفته بد را تجارت.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>