Duckworth: مغلوب ساختن پیشی جستن و کارسون “ناامن مردان” که پرتاب نژادپرستانه و توهین در “ناامید” پیشنهاد برای توجه

سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., در پاسخ به حملات نژادپرستانه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رادیو فردا میزبان Tucker Carlson سوال توسط میهن پرستی از دو “نا امنی در مردان” در یک تاول نیویورک تایمز op-ed.

Duckworth یک کهنه عراق آسیایی تبار که اهدا شد Purple Heart پس از از دست دادن هر دو پای او زمانی که هلیکوپتر به ضرب گلوله کشته شد در سال 2004 آمریکا در کارلسون ادعا می کنند که او “متنفر امریکا” پس از او ابراز میدین یک “گفتگوی ملی” در مورد از بین بردن مجسمه جورج واشنگتن. (او شخصا مخالف این است.)

تبلیغات:

Duckworth که اجداد مبارزه در انقلاب ناودان کارلسون و مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه برای “سوال من عشق برای کشور من رفت به جنگ برای محافظت از استفاده از کلمات من در واقع هرگز گفت و نسبت دادن یک موقعیت برای من است که من نه در واقع نگه دارید.”

“کارلسون disingenuously ادعا کرد که چون من ابراز میدین ‘ملی گفت و گو “درباره ما بنیانگذاران’ مجموعه میراث افرادی مانند من “در واقع نفرت امریکا’,” او نوشت. “یک شب بعد او ادعا کرد که من به نام جورج واشنگتن خائن حتی اگر من تا به حال هیچ پاسخ روشنی وقتی پرسیده شد که آیا هر کسی می تواند توجیه کرد و گفت که او بود. سپس او استدلال کرد که تغییرات به آثار بنیانگذاران ما “سزاوار یک بحث است که به نحوی متفاوت بود و قابل قبول تر به او نسبت به “گفتگوی ملی” که به رهبری او را به سوال من میهن پرستی فقط 24 ساعت قبل از آن.”

Duckworth گفت: او نمی “می خواهم جورج واشنگتن مجسمه به پایین کشیده شود هر بیشتر از من می خواهید بنفش قلب است که او تاسیس شده بود موج خاموش قفسه سینه من است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به اشتراک گذاشته شده در این بخش است که در آن کارلسون حمله Duckworth در آن حساب های رسانه های اجتماعی.

“اما آنچه که من در واقع گفت نیست دلیل آقای کارلسون و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سوال من میهن پرستی و نه آن است که چرا آنها با استفاده از همان توهین نژادپرستانه علیه من شده اند که پرتاب شده راه من بارها و بارها در سال گذشته هر چند آنها هرگز در کار من,” او نوشت. “آنها آن را انجام می دهند چرا که آنها از جان گذشته برای امریکا توجه به هر چیزی به غیر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست منجر به ملت ما و از آنجا که آنها فکر می کنم که آقای تهمت انتخاباتی از چشم انداز بهتر خواهد بود اگر آنها می تواند ما را در برابر یکدیگر است.”

Duckworth پیشنهاد کرد که تهمت بود با استفاده از این موضوع برای منحرف کردن اذهان از نصب COVID-19 مرگ و میر و همچنین این واقعیت است که “این شکست خورده فرمانده کل قوا است و هنوز هم ظاهرا انجام هیچ چیز درباره, گزارش روسیه از قرار دادن نعمت را بر سر سربازان آمریکایی در افغانستان است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و کارلسون در حال “خود خدمت ناامن مردانی که نمی تواند بگوید تفاوت بین درست میهن پرستی و نفرت ناسیونالیسم” او گفت:.

“این نفرت چشم انداز برای امریکا parroted توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای کارلسون برنده خواهد شد,” Duckworth اضافه شده است. “خود تلاش بی امان برای رانندگی قاچ بین ما کار می کنند نه برای همیشه.”

تبلیغات:

پاسخ او آمد و پس از کارلسون با حمله به سناتور میهن پرستی بیش از نظرات او در مورد مجسمه.

“آن در نظر گرفته شده است خارج از محدوده به سوال یک فرد میهن پرستی. آن را بسیار قوی کنید و سعی ما همیشه به آن” فاکس نیوز میزبان گفت. “اما در برابر تمام این نتیجه گیری را نمی توان اجتناب کرد: این افراد در واقع نفرت از امریکا است. وجود دارد یک سوال دیگر در مورد آن است.”

Duckworth در پاسخ به اصرار کارلسون به “پیاده روی یک مایل در پاهای من و سپس به من بگویید که آیا یا نه من عاشق امریکا است.”

تبلیغات:

بعد کارلسون به نام Duckworth “ترسو” یک “تقلب” و “ادم احمق و ابله” در یک بخش که بسیاری از پیشنهاد کرده بود تکرار سفید supremacist تبلیغات.

این حملات به عنوان Duckworth نام به طور فزاینده بوده و به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن که در مبارزات انتخاباتی به نام کارلسون نمایش “بیان نفرت به عنوان يك روزنامه نگاری است.”

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه من احساس میکنم امروز وقتی که من شنیده ام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوال خود را میهن پرستی. من آن را عملا نفرت انگیز, مشمئز کننده,” بایدن گفت Duckworth در روز سه شنبه طی یک نشست مشترک ، “آن را بازتابی از تباهی از آنچه که در کاخ سفید در حال حاضر.”

تبلیغات:

حملات “هرگز کاهش عشق من برای این کشور — و یا تمایل به قربانی کردن برای آن را به طوری که آنها لازم نیست که به” Duckworth نوشت: در op-ed. “این تیتانیوم, پاهای, همین حالا دست و پنجه نرم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>