Dulcé اسلون اینجا نیست برای خود بهانه ای است که شما “نمی دانم” در مورد عمق متحده آمریکا نژاد پرستی

به عنوان یک خبرنگار برای “نمایش روزانه با Trevor Noah,” Dulcé اسلون می شود به کار با یکی از اواخر شب محبوب ترین میزبان در همان شغلی که قبلا برگزار شده توسط Wyatt Cenac, Samantha Bee, حسن Minhaj و لری Wilmore. این یک آلو در کمدی جهان چیزی است که ما می گویید.

البته در بین این اخبار چرخه به طور فزاینده ای به سرعت دیوانه وار و فشارهای تبدیل وحشتناک enraging اطلاعات به, خنده دار, مطالب آموزنده, روز پس از روز اسلون و همکاران او باید یک کار را به انجام برسانند که برخی ممکن است به عنوان unenviable.

تبلیغات:

سپس با در نظر گرفتن این واقعیت که مستقر در نیویورک طنز و پادکستر زن انجام این کار در یک لحظه تاریخی است که اثرات خود را به طور خاص و viscerally. گرفتن همه که به حساب این به اصطلاح شغل رویایی است که در واقع یک شغل است که می آید با تعداد زیادی از لایه های استرس زا.

“من اذیت با تئاتر از همه چیز” اسلون بستری اخیرا در یک مکالمه تلفنی با سالن. “من می توانید ببینید که شما می دانید برخی از قلب و ذهن در حال تغییر است. اما من هنوز در هیئت مدیره با تمام [ادعای] ” آه خدای من, من نمی دانم!’ شما در حال دروغ گفتن است. شما زندگی کرده ام hereyour کل زندگی است. شما می دانید که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد. شما می دانید به عنوان یک فرد شما می توانید با پلیس تماس بگیرید و یک فرد سیاه و سفید می میرند.”

او اضافه شده است. “من اینجا نیست برای این کار. من فکر می کنم که جایی که من هستم در حال حاضر. “

تبلیغات:

با این وجود اسلون گرفته شده لحظه ای به دست او و دست و پنجه نرم با هر چالش با طنز و اعتقاد. اسلون اعتبارات نوح برای خود باز بودن به تبادل ایده های داستان. “در حال حاضر شما می دانید با همه چیز اتفاق می افتد گفت:” ما یک فرصت واقعا شیرجه عمیق و واقعا بحث در مورد حقیقت از آنچه اتفاق می افتد.'”

در ظرفیت خود را به عنوان یک “نمایش روزانه” خبرنگار اسلون می توانید روشن کردن جنبه های زندگی سیاه در امریکا به عنوان مخالف به اظهار نظر در این تراژدی که اتفاق افتاده مردم سیاه و سفید به عنوان COVID-19 نامتناسب اثرات مردم رنگ که همچنین تحمل فشار بیش از حد پلیس و وزارت امور خارجه-تحریم خشونت است. که به ارمغان می آورد توجه بیشتر بدون سوال. اما آن را نیز در معرض خود را به برخی از مهم تشدید.

تبلیغات:

مسلم است که بخشی از این کار است. “قبل از اینکه شما می توانید satirize چیزی است که شما باید به حقیقت در پشت آن است. شما باید تمام حقایق به satirize آن را,” او توضیح داد. “ترور یکی از بهترین چیزهایی که او به من گفت این بود که اگر شما یک ایده برای چیزی و شما نمی توانند بفهمند چه خنده دار, شما باید نگاه در طرف دیگر. بنابراین اگر وجود دارد هر مسئله ای که مرکب مسئله نگاه هر دو طرف استدلال. یکی از آن طرف به شما این کمدی.”

مشاوره . . . اگر چه این روزها آن را بدون به اشتراک گذاری روانی هزینه. “گاهی اوقات به دنبال در هر دو طرف از چیزهایی است که دیوانه کننده است. و مگر اینکه شما می خواهید برای ایجاد یک زخم یا میگرن و یا نابود کردن تلفن خود را گاهی اوقات شما نمی توانید نگاه هر دو طرف است. این بستگی به این دارد که چقدر شما در مورد آن احساس.”

تبلیغات:

و او اذعان می کند که گاهی اوقات “من می توانید آن را اداره کند همه این اخبار بیش از حد است.” در روزی که سالن به صحبت کرد اسلون الیاس McClain, یک درونگرا 23 ساله کلرادو مردی که در بازداشت پلیس در سال 2019 به جرم پوشیدن یک ماسک اسکی در مکان های عمومی افزایش یافته بود به بالای عناوین غم انگیز enraging دلایل.

McClain کاری را انجام نداده بود و غیر مسلح. شفق قطبی افسران پنجه او را به زمین قرار داده و او را در یک کاروتید نگه دارد و به نام اولین پاسخ که تزریق او را با کتامين. McClain رفت و به ایست قلبی در راه بیمارستان درگذشت. افسران درگیر در McClain را به قتل نمی شد شارژ باقی می ماند و شاغل.

کمدی معادله تراژدی به علاوه زمان در اینجا صدق نمی کند. شاید هرگز از آن خواهد شد حتی پس از چند دهه. چگونه یک فرد جذب چنین وحشت و داستان هایی از آن اجازه دهید به تنهایی حجاری قطعه از آنها را به چیزی خوش طعم?

تبلیغات:

اسلون هیچ جامد پاسخ. Rght در حال حاضر تعداد کمی از مردم انجام دهد ، در مورد کلی غم و اندوه ما در حال زندگی در یک مرحله است که چرخه و تجدید به عنوان چنگال اضافه می شوند هر روز او معتقد است این دلیل بسیاری از مردم بدست تا مارس است. “مردم سیاه و سفید استفاده می شود که توانایی مانند هر زمان که ما می بینیم دیگر غیر مسلح سیاه و فرد کشته شده توسط پلیس به خصوص به عنوان یک طنز همه ما می تواند فقط در اطراف هر یک از دیگر. ما نمی باید به هر چیزی می گویند. ما همه می خواهم در نشان می دهد و ما فقط می تواند در اطراف هر یک از دیگر و این یک بیت از یک شفا” او گفت:.

“اما در حال حاضر ما در قرنطینه. ما نمی توانیم در اطراف هر یک از دیگر. و آن لطمه می زند . . . آره لعنتی. ما باید در اطراف هر یک از دیگر و فقط شارژ می شود و قادر به پردازش آن را از لحاظ جسمی چه اتفاقی افتاد احساسی یا شفاهی.”

“من فکر می کنم که چرا این تظاهرات منفجر خیلی سخت است چرا که ما تا به حال به اطراف هر یک از دیگر” او ادامه داد. “و افراد دیگر می توانید ببینید زیرا آنها ترس آنها را به یک وضعیت با کسی که می گویند: صبر کنید یک دقیقه صبر کنید یک دقیقه صبر کنید. اما پلیس قرار است به شما کمک کند. پلیس قرار نیست برای انجام این کار به شما.’ اما خانواده می دانستند پلیس شده اند انجام این کار تمام وقت است. تنها تفاوت این است که در حال حاضر در قرنطینه.”

تبلیغات:

در حال حاضر او افزود: همه جدا جدا . . . و توجه به مردم در اطراف آنها را برای یک بار.

اسلون یک طنز که ترکیبی از گفتن آن راست سبک با درخشش سبکی قابل توجه یک تعادل بین پرقدرت بحث واقعی و با نشاط مزه است. او را تحت پوشش بسیاری از موضعی کمدی زمین در “نمایش روزانه” پس از پیوستن به این تیم در سال 2017 به طور همزمان ساخت علامت خود را در این استند آپ کمدی جهان فرود در چندین لیست از بالا به امتیاز کمدین در طول راه.

او همچنین به تازگی شروع به میزبانی “که Blackass نمایش” یک پادکست که در آن و دیگر سیاه سازندگان و نوازندگان بحث در مورد خود سریال و فیلم انعکاسی از تجربه آمریکا. خود بحث طیف وسیعی از ویژگی های تجزیه و تحلیل از هر کار به یک عنصر خاص است که طنین انداز با اسلون و یا مهمان خود را در سطح شخصی.

پس از این پادکست را برای اولین بار در آوریل 22, اسلوان اتحاد پیوست شده توسط این هنرمندان به عنوان Obad Lester به شکستن 1995 فیلم ترسناک “Tales From the Hood” و یا بحث ادی مورفی ایستاده از ویژگی های “خام” با بازیگر Pia گلن. اسلون نیز به کار نرم و قابل انعطاف فرض “که Blackass نشان می دهد” به بحث در مورد مسائل کلی در مورد فرهنگ را به عنوان او در یک قسمت جدید که در آن او و کشیدن مجری و اخیر “Logo کشیدن مسابقه” مسابقه Monique قلب ریف در عجیب و غریب, فرهنگ و تجربیات خود را در جهان.

تبلیغات:

این کار بسیار مهم است در حال حاضر به عنوان سفید مردم در حال تلاش برای درک فرهنگ سیاه و سفید با, در بخش ارتباط با فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی است. فقط به عنوان اغلب هر چند آنها در حال انجام آن اشتباه است. یک نمونه از این Netflix بکشد به تازگی نشان داد افزایش محبوبیت برای 2011 سفید ناجی فیلم “کمک کند.”

“عیسی مسیح خداوند است. مانند آن را فقط بدست اضافه شده,” او گفت:. (این فیلم عرضه خدمات در ژوئن 1.) “و ما ببینید, این است که چرا خانواده هستند مشکل است.'”

پس از آن وجود دارد از گنجینه یکی می یابد و پس از انجام برخی از جستجوهای گوگل مانند “برده داری بود واقعا که بد است ؟

به این خسته کننده است که با کتمان حقیقت اگر چه اسلون درک است. “نگاه آن بسیار سخت به فکر می کنم که شما از تبار مردم است که می تواند بدرفتاری افراد دیگر به حدی است. درست است ؟ ” او می گوید. “اما من فقط به شما گفتن تاریخ که خانواده نوشت. من فقط به شما گفتن تمام چیزهایی که شما انجام داد. وجود دارد بیشتر مردم سیاه و سفید در کنگره در طول بازسازی بیش از وجود دارد در حال حاضر وجود دارد بیشتر سیاه, تلویزیون را نشان می دهد که در ’90s که وجود دارد در حال حاضر. پس دوباره آن را تمام ” خوب ما نمی دانیم!’ البته شما می دانستند. خانواده نوشت و آن را.”

تبلیغات:

در حال حاضر مخاطبان تلویزیون بیشتر احتمال دارد برای دیدن اسلون بازی در این نقش است که بسیاری از مردم از رنگ ناخواسته خود را در پیدا کردن: که از همدلانه فرهنگی و اطلاعاتی مترجم برای افرادی که ادعا جهل به آنچه به انجام در هر لحظه. در نظر داشته باشید برای سیاه ترین مردمی که نه شغل ما و ما خسته از توضیح همه چیز به شما است که شما به راحتی می توانید به گوگل.

تفاوت در این است که اسلون در گرفتن پرداخت برای او مشکل است. و صادقانه خدمت او و نوح و دیگر مانند “آخر شب با ست مایرز” نویسنده کهربا Ruffin را انجام می پردازد عظیم سود سهام خود را به بخش های ویروسی در اینترنت.

نمونه اخیر او میتوان به سمت چشم و تفسیر در HBO حداکثر موقت حذف از “بر باد رفته” از آن تغذیه. و اسلوان را توضیح که چرا خارج شده و تصمیم به متوقف کردن قفل دور سیاه محصولات مراقبت از مو مهم است — و به همین دلیل سیاست وجود یک مثال از آرام indignities مردم رنگ با مته سوراخ کردن در سکوت این همه سال – ویژه باز کردن چشم. این است که گفت: از نظر کسانی که مصرف کنندگان که در زندگی با خود ناگفته تبعیض و سفید افرادی که متوجه نیست و یا سوال آن را برای این همه سال.

پردازش این درد که آیا آنها ظهور در قالب microaggressions یا پیشانی ضرب و جرح و در حال رفتن به یک معامله بزرگ از زمان و برای بهتر یا بدتر این نهاد اسلون در خط مقدم رشد صنعت در حال حاضر است. اما این همچنین بدان معنی است که او در تقاضا منجر به فرصت برای دیدن طرف های مختلف از استعداد او است. بعد از این سال زمان نخست بینندگان تلویزیون خواهد شنیدن صدای او کار در آینده سری انیمیشن “بزرگ شمالی” که روباه در حال حاضر برداشت تا برای دومین فصل قبل سری برتر. او همچنین به نظر می رسد در آینده indie در کمدی “جوجه مبارزه” که شرکت ستاره Malin Akerman, بلا تورن و الک بالدوین.

تبلیغات:

کسانی که محصولات آغاز خواهد شد در برخی از تاریخ بعد زمانی که ما امیدوارم بهتر رسیدگی در رمان coronavirus که در نهایت همه تنظیم به این واقعیت است که جهان برای همه کار نمی کند. تا آن زمان اسلون است انجام آنچه او می تواند به حفظ در حالی که بینندگان آگاه و به نوعی متصل به یک پاره از مثبت . . . حتی اگر برخی روزها که می آید به راحتی از دیگران است.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی او را به سرقت برخی از شادی را برای خودش اسلون صحبت در مورد اتصال مجدد به عشق او تهیه و تنظیم منفی با بهره گیری سریال کره ای. “من بسیار مراقب باشید در مورد آنچه که من بر روی تلویزیون تماشا کنید. اگر چیزی وجود دارد فقط کمی صمیمی من قصد دارم به گریه. اگر وجود دارد هر چیزی بسیار نزدیک به یک لحظه مناقصه. فقط کسی که به دنبال در چشم گربه خود را با حسرت – من میخوام گریه کنم.”

که با او آه. “من نمی اگر من به سرقت برده بازگشت شادی. من نمی توانم بگویم که برای مطمئن” اسلون گفت. “من نمی دانم اگر من به سرقت برده بازگشت شادی. من می دانم که من در تلاش برای حفظ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>