در طول COVID جلسه مایک پنس در چارچوب قانون اساسی حق داشتن تهمت تظاهرات


Pence standing at a podium holding his hand out as if to indicate a number is low

معاون رئیس جمهور مایک پنس در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در پایتخت در روز جمعه.

جاشوا رابرتز/گتی ایماژ

روز جمعه کاخ سفید را coronavirus نیروی کار برگزار شد اولین جلسه در نزدیک به دو ماه. دلیل ظهور این است که افزایش سریع موارد این هفته در سراسر آمریکای جنوبی و جنوب غربی اما این نیروی کار که رفته بود آرام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع تلاش خود را برای تشویق متحده به بازگشایی این کشور نیست که چقدر در این راه از راهنمایی های جدید برای گزارش. در عوض به نظر می رسید مانند یک فرصت برای نیروی کار اعضای دبورا Birx و Anthony Fauci به توضیح جدید فاجعه و انتقال ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله در برخی از مناطق.

برای سر کار نیروی, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و دیگر تهمت مقامات دولت هدف از این رویداد به نظر می رسید هر طور معمول به کف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ستایش خود را برای پاسخ به یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 آمریکایی است. Coronavirus است reemerged در نیروی در میان مغلوب ساختن پیشی جستن-تشویق دولت reopenings حتی آن را به عنوان تا حد زیادی فروکش کرد در اروپا و جاهای دیگر اما با توجه به پنس که هیچ چیز واقعا به نگرانی در مورد. فقط در هفته گذشته معاون رئیس جمهور یک مقاله منتشر شده در وال استریت ژورنال با عنوان “وجود ندارد Coronavirus ‘موج دوم.’ ”

روز جمعه پنس همچنین در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا این تهمت کمپین صحنه رالی در Tulsa, اوکلاهما, نادیده گرفتن توصیه های خود به مردم آمریکا به گوش دادن به مقامات بهداشت محلی (local مقامات بهداشتی در تولسا محکوم جمع آوری). معاون رئيس جمهور در توضیح این بود که “این واقعا مهم است به رسمیت شناختن چقدر مهم آزادی و مسئولیت شخصی به کل این معادله” و به این معنا است که تجمعات انتخاباتی شد بخشی از یک بزرگتر اقتصادی بازگشایی در نظر گرفته شده در بخش برای محافظت از سلامت روانی آمریکایی ها و جلوگیری از خودکشی است.

پنس شروع این رویداد با استقبال از رئیس جمهور برای نگه داشتن مرگ در آمریکا بالغ زیر 2.2 میلیون آمریکایی که ممکن است از دست داده اند و زندگی خود را به حال هیچ کاهش تلاش های صورت گرفته چیزی که او به طور مداوم در جشن رغم این واقعیت است که ما در مورد مرگ و بالغ هستند که بالاترین در جهان است.

“رئیس جمهور ساخته شده است که تصمیم” پنس گفت. “Inarguably به عنوان ما می بینیم که ما امروز به عنوان یک ملت به دلیل آنچه که مردم آمریکا انجام داده اند به دلیل از کار باور نکردنی از ما مراقبت های بهداشتی کارگران به دلیل همکاری ما با فرمانداران در هر حالت ما که فقط. ما آهسته گسترش ما مسطح منحنی ما زندگی را نجات داد.”

قابل توجه پنس گفت که “هیچ چیز کوتاه از یک دستاورد ملی” که در گذشته ارتفاع این بیماری همه گیر وجود دارد به اندازه کافی هواکش به ترک افراد در حال مرگ در اتاق انتظار بدون مراقبت. این چیزی است که شما ممکن است تماس بگیرید یک کم میاره.

پنس را با ارائه برخی از اطلاعات در مورد افزایش موارد ذکر است که ملی مورد تعداد تا به حال غوطه ور از 30 ، 000 نفر در روز در ماه آوریل به 20 ، 000 هر روز در شروع این ماه بود اما در حال حاضر به یک شگفت انگیز 40,000 موارد جدید در یک روز در این هفته. او در ادامه اشاره کرد که تنها 5 درصد از موارد جدید در حال حاضر منجر به بستری شدن در بیمارستان به عنوان مخالف به 15 درصد در دو سال پیش و در جشن این واقعیت است که “در این هفته وجود دارد و دو روز هنگامی که ما از دست رفته کمتر از 300 آمریکایی است.” (در اوایل این ماه از 2500 آمریکایی از COVID-19 در یک روز اما بیش از 200 آمریکایی در حال مرگ در یک روز از این بیماری است که هنوز هم یک تراژدی وحشتناک.)

خود, تبریک, جدا نیست به معاون رئیس جمهور است. هنگامی که آن را وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر به نوبه خود به صحبت کرد و گفت که “در حال حاضر به لطف رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور رهبری و کار سخت تیم ما و آمریکا نبوده است readier برای مبارزه با COVID-19.” با این حال به نظر نمی رسد مانند ما سطح آمادگی است و در عین حال به انفیه به عنوان ماه به همه گیر آمریکایی مورد فقره افزایش یافته است به 10 برابر کسانی که از اتحادیه اروپا است. اروپا به طور کلی زودتر برای مقابله با این بیماری بلکه زودتر به سطح شیب دار تا سرانه تست ظرفیت و در بسیاری از کشورهای دقیق تر در آن مستند اقدامات است. اين تلاش ها در حال حاضر به نظر می رسد پرداخت می شود به عنوان مورد در مجموع کاهش یافت و عناصر زندگی روزمره هنوز وجود ندارد و در ایالات متحده از جمله رویدادهای ورزشی در حال حاضر بازگشت.

در پایان کنفرانس مطبوعاتی پنس خواسته شده بود در مورد تهمت کمپین بین المللی تولسا رالی. در علاوه بر این به خود ممکن است-جلوگیری از خودکشی استدلال او در دفاع از جمع آوری در زمینه قانون اساسی. “آزادی بیان, حق صلح و دوستی جمع آوری مندرج در قانون اساسی ایالات متحده و ما باید در انتخابات آینده این سقوط” پنس گفت. “ما هنوز هم می خواهید به مردم آزادی برای شرکت در روند سیاسی و احترام به آن است.” او اضافه کرد که حتی اگر آنها برگزار شده بود تجمع دولت بود و هنوز هم پرسیدن که “مردم گوش دادن به رهبری در دولت خود و رهبری در جامعه محلی خود و پایبندی به آن هدایت” در اطراف پوشیدن پوشش صورت و اجتناب از تجمع جرم و در ادامه به “برای تقویت آن پیام است.”

هنگامی که خبرنگار پرسید: چرا این کمپین هر چند به طور مستقیم هشدارها را نادیده گرفت و از تولسا بالا سلامت رسمی بروس دارت نیست به برگزاری تجمع پنس دوباره تاکید کرد, اول خود را اصلاح استدلال و پس از آن به نظر می رسید به یک, عجیب و غریب, سمت نقطه: “این خیلی مهم است که ما درک می کنیم که ما به عنوان صادر ارشاد برای بازگشایی امریکا در حال حاضر دو ماه پیش و در حال حاضر به عنوان تمام 50 ایالت در حال باز کردن در کشور ما دوباره مردم در حال رفتن به محل کار آمریکا زندگی روزمره است که در حال بازسازی نوع یک گام یک روز در یک زمان” پنس گفت. “وجود دارد عمیق پیامدهای بهداشتی به این مستندات که از طریق آن ما فقط به تصویب رسید. من شنیده ام یک آمار چندی پیش در یک وظیفه نیروی جلسه که در یک حوزه قضایی وجود داشته است 50 درصد افزایش در تعداد از مردم ارائه در اتاق های اورژانس نیاز اقدام به خودکشی.”

دلالت عمده تظاهرات سیاسی مورد نیاز برای کمک به پیشگیری از خودکشی یک چیز عجیب و غریب می گویند که ایالات تگزاس و فلوریدا بودند در روند بستن کافه ها و رستوران ها را به آدرس مورد افزایش تعداد. همانطور که برای تولسا تجمع ما می دانیم که ده ها تن از مقامات و ماموران که با حضور در این رویداد دستور داده شد به قرنطینه پس از دو از آنها تست مثبت این هفته است. حداقل هشت کمپین کارکنان که به سازماندهی این رویداد را نیز آزمایش مثبت است. این نیروی کار است که به دلیل موارد coronavirus دوباره در شکوفایی. بیایید ببینید که چه مدت آن طول می کشد پنس به اعتراف این بدان معناست که ما نمی توانیم بازگشت به روزمره زندگی آمریکایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>