E. ژان کارول سرزنش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او اخراج از ELLE ستون مشاوره

E. ژان Carroll, مشاوره نویس که ادعا می کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن raped او در اواخر ’90s گفت که او از کار اخراج شد مجله Elle در ماه دسامبر به عنوان یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام اهانت به شخصیت او.

“از آنجا که تهمت تمسخر من شهرت خندید و من به نظر می رسد & کشیده من از طریق گل پس از 26 سال, ELLE اخراج من” کارول توییتی در روز سه شنبه. “من نمی سرزنش Elle. این افتخار بزرگ زندگی من نوشتن ‘درخواست E. ژان.’ من سرزنش realdonaldtrump.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است شلیک در کارول در واکنش به اتهاماتی که به نور آمد در ماه ژوئن هنگامی که مجله نیویورک منتشر شده گزیده ای از کتاب آینده خود را “آنچه که ما نیاز به مردان؟: یک پیشنهاد.” در گزیده ای Carroll ادعا کرد که در اواخر سال 1995 و یا اوایل سال 1996 او مواجه می شوند مغلوب ساختن پیشی جستن در Bergdorf گودمن فروشگاه در منهتن. هنگامی که او خواست برای کمک به او در چیدن یک هدیه برای “یک دختر” او به او کمک کرد پیدا کردن یک مناسب ارائه شد و در نهایت منجر به زیر بخش از فروشگاه. در حالی که او وجود دارد که گفته می شود تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار پایین کشیده او لباس تنگ و تجاوز ،

در پاسخ به اتهامات ناروا به خبرنگاران گفت که او نمی توانست raped کارول چرا که او “نه از نوع من.” پس از او نوشته شده یک عکس از دو نفر از آنها ایستاده در کنار یکدیگر در 1990s مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “برخی از تصویر که در آن ما در حال تکان دادن دست. به نظر می رسد در برخی از نوع رویداد. من کت ، من همسرم کنار من ایستاده.”

او همچنین گفت: یک خبرنگار که کارول ادعا بود که “در مجموع اتهام دروغین. من نمی دانم هر چیزی در مورد او. او این اتهام علیه دیگران و شما می دانید که مردم باید مراقب باشید چرا که آنها در حال بازی با قلمرو بسیار خطرناک.” مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه کارول به کریستین Blasey فورد که متهم برت Kavanaugh از نظر جنسی آزار او.

تبلیغات:

“هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق افتاده است به عدالت Kavanaugh و شما نگاه کنید چه اتفاقی می افتد به دیگران, شما نمی توانید انجام دهید که به خاطر تبلیغات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگار.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد کارول اتهام مشاوره نویس ثبت افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر او. او طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که “از طریق بیان اظهارات و عمدی پیامدهای او متهم کارول از دروغ گفتن در مورد تجاوز به عنف به منظور افزایش فروش کتاب انجام یک دستور کار سیاسی پیشبرد توطئه با حزب دموکرات و پول. او همچنین به عمد ضمنی که او به دروغ متهم دیگر تجاوز به عنف. برای اندازه گیری خوبی او توهین ظاهر فیزیکی خود را. هر یک از این اظهارات نادرست بود. هر یک از آنها توهین آمیز بود.”

به عنوان کارول با اشاره به در گزیده کتاب “حداقل 15 معتبر زنان” را متهم به تهمت از سوء رفتار جنسی. این خدمات عبارتند از “جسیکا لیدز کریستین اندرسون جیل كنيد کتی, Heller, معبد Taggart, McDowell, Karena ویرجینیا ملیندا McGillivray, راشل کلاهبرداران, Natasha Stoynoff جسیکا دریک Ninni Laaksonen تابستان Zervos Juliet Huddy, Alva جانسون و کاساندرا Searles.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>