“اقتصادی Hit Man” جان پرکینز در coronavirus و جهانی ما “مرگ اقتصاد”

Coronavirus همه گیر را فعال کنید و شتاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, کشته شدن بیش از 60 ، 000 آمریکایی است. حداقل یک میلیون آمریکایی شناخته شده است به توان و حذف. تعداد مرده و آلوده هستند به احتمال زیاد به مراتب بالاتر رسما گزارش شده است.

فراتر از ده ها هزار نفر در حال حاضر مرده و یا خواهد شد که مرگ در ماه های پیش رو و نه از جمله کسانی که زندگی کوتاه خواهد شد توسط ویروس coronavirus همه گیر باعث شده است که اقتصادی خراب در ایالات متحده است.

تبلیغات:

حداقل 30 میلیون آمریکایی بیکار هستند و نزدیک به یک پنجم بزرگسالان در نیروی کار است. دوباره عدد حقیقی است که تقریبا قطعا بسیار بالاتر است. پیشرو اقتصاددانان هشدار می دهند که این بیماری همه گیر ممکن است منجر به یک رکود بزرگ دوم — و اصلاحات و حتی اقتصادی فاجعه بدتر از این یکی که تبدیل کشور ما و جهان در دهه 1930 ،

توجه داشته باشید این گزارش سیاسی:

در سراسر وال استریت و اقتصادی جهان پیش بینی هستند و به سرعت ramping تا پیش بینی های خود را از دست دادن شغل و کاهش در فعالیت های اقتصادی به میزان سالانه 50 درصد در سه ماهه دوم سال است. آنها در حال ارائه تخمین می زند نهان پس از رکود بزرگ است که در سال 1929 آغاز شد و ادامه داد: برای یک دهه تغییر شکل دولت و اقتصاد در سراسر جهان است.

مورگان استنلی اقتصاددانان در روز دوشنبه گفت: آنها در حال حاضر انتظار می رود 30.1 درصد سالانه کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم بدترین عملکرد سه ماهه در 74 سال است. این شرکت تخمین می زند فرض ویروس قله در آوریل و مه قبل از رشد شروع به بهبود می یابند. اما اگر اوج می آید بعد اقتصادی و اختلال در ادامه در نیمه دوم سال آنها نوشت: آمریکا حتی برای کل سال خواهد شد را به سطح گذشته دیده می شود در اوایل دهه 1930 ،

در مجموع اقتصاد آمریکا دهکدهای از دست داد تریلیون دلار به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمدی مخرب فاسد و به احتمال زیاد عمدی سهل انگاری در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات:

این بحران را ترک کرده است میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جان گذشته برای چنین اصول به عنوان غذا و سرپناه. بسیاری از بیکاران آمریکایی ها و دیگران که خود را دیده اند حقوق و ساعت کار کاهش می یابد — یا در پرتگاه بی خانمانی و یا در حال حاضر بدون یک مکان ثابت برای زندگی است.

ثروتمندترین آمریکایی ها زندگی نمی کنند در همان جهان به عنوان طبقه متوسط کارگر و یا ضعیف است. آنها تا حد زیادی عایق خود را از تاثیر حوادث هر دو ساخته دست انسان و طبیعی است. علاوه بر این plutocrat کلاس راه می یابد به سود حاصل از بدبختی انسان است.

به گزارش خودی کسب و کار ده ها تن از امریکا میلیاردرهای تبدیل شده اند و حتی بیشتر شگفت غنی در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات:

به “کروناویروس امداد لایحه” ارائه شده بیش از یک تریلیون دلار برای کمک به شرکت های چند ملیتی و بزرگ دیگر کسب و کار. در همان لایحه جمهوری خواهان به بسیار ثروتمند آمریکایی $90 میلیارد دلار در سال کاهش مالیات. نوشتن در GQ, لوقا داربی توضیح می دهد: “کمیته مشترک در پرداخت مالیات یک بازوی حزبی از کنگره محاسبه است که 80 درصد از کاهش مالیات در coronavirus امداد قوانین را به مردم بیش از 1 میلیون دلار در سال — فقط 43,000 مردم — و هزینه خواهد شد $90 میلیارد دلار در سال 2020 به تنهایی.”

کسب و کارهای کوچک گذاشته شده اند قادر به دسترسی به وام های وعده داده شده و دیگر پشتیبانی می کند. آمریکا به طور متوسط تنها دریافت $1,200 در کمک از coronavirus امداد لایحه.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: وجود خواهد داشت نه بیشتر پرداخت های مستقیم به مردم آمریکا فراتر از مبلغ جزئي ارائه شده است. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده و متحدان او آشکارا با استفاده از این ملی اضطراری خود را غنی سازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشده است ظریف-و یا شرمندگی — در استفاده از coronavirus امداد پول به عنوان یک شخصی دوغاب صندوق برای پرداخت های سیاسی خود را به متحدان و دوستان و مجازات دشمنان خود و دیگر آمریکایی ها او بداند بی وفا.

یک بار دیگر ثروتمند و قدرتمند هستند اعمال نفوذ یک فاجعه انسانی بیشتر به توانمند سازی و غنی سازی خود را در حالی که دیگران رنج می برند. من به تازگی به صحبت با کسی که در این مورد می داند دست اول: جان پرکینز نویسنده پرفروشترین “اعترافات اقتصادی ضربه مرد.” او متخصص در چگونه اقتصادی و بحران های سیاسی در حال حاضر فرصت های بی بدیل برای ثروتمند و قدرتمند است.

تبلیغات:

برای چندین دهه در آغاز دهه 1970 Perkins مشغول به کار برای شرکت های چند ملیتی و جهانی امور مالی سازمان ها از جمله بانک جهانی و صندوق بین المللی پول.

کار او این بود که به شکار بر توسعه و “جهان سوم” سازمان ملل با ارائه “راه حل” به بسیار اقتصادی و بحران های سیاسی که خود کارفرمایان و مشتریان باعث شده بود. اگر این کشورها و رهبران حاضر پرکینز’ “معامله” و سپس “شغال” — به معنی مزدوران خارجی و یا نیروهای نظامی — می تواند فرستاده شده به بی ثبات کردن و یا سرنگونی آن دولت.

در این گفتگو پرکینز توضیح می دهد که چگونه تخریب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه می دهد یک تصویر که چرا امریکا و جهان نیاز به حرکت فراتر از یک مرگ “اقتصاد” — که در آن تمام زمینه های زندگی هستند financialized و سود حکومت بر مردم — و به سمت شیوه جدیدی از تفکر و زندگی است که او را توصیف به عنوان “زندگی و اقتصاد است.” پرکینز همچنین به تشریح چگونگی شرکت الیگارشی و رهبران آن طرح به رشد هر دو در طول و پس از coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات:

اقتصادی آمار مردان مانند او پرکینز استدلال به مدت طولانی عمل در ایالات متحده کاهش اقتصاد محلی به قلوه سنگ برای تولید سود برای بانک ها و شرکت های چند ملیتی.

به طور معمول ما گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

با توجه به وضعیت جهان با این بیماری همه گیر کوروناویروس و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم در ایالات متحده, how are you feeling? چه وضعیت عاطفی خود را?

آن مردد. من بسیار امیدوار فرد است. من ادامه از نسبتا مستدل نظر در تفکر من است. بیش از چند دهه گذشته من شده فکر کردن و نوشتن در مورد چگونه ما به عنوان یک گونه نیاز به ایجاد تغییرات در راه انسان ها با یکدیگر در ارتباطند و به این سیاره است. ما نیاز به حرکت از آنچه که من اسمش “مرگ اقتصاد” به یک ” زندگی اقتصاد است.” یک زندگی اقتصاد یکی می پردازد که مردم برای پاک کردن آلودگی و بازسازی تخریب محیط. یک زندگی اقتصاد همچنین توسعه فن آوری های جدید است که نمی تاخت و تاز زمین است. که من سفر در سراسر جهان, من را دیده اند, نشانه هایی که ما در حال حرکت در این جهت بهتر است. Coronavirus یادآوری است ما نیاز به حرکت بسیار سریع تر نسبت به ایجاد یک زندگی اقتصاد است.

تبلیغات:

با توجه به پس زمینه خود را کار به عنوان یک “اقتصادی hit man” برای برخی از بزرگترین شرکت ها و بانک ها و صندوق بین المللی پول بانک جهانی و دیگر سازمان های چگونه شما را به حس این لحظه ؟

مردم اغلب از من بپرسید “به منظور به حرکت از یک مرگ در اقتصاد و زندگی, اقتصاد, نمی, همه ما نیاز به ضربه سر توسط برخی از وحشتناک بحران؟” من باور دارم که لزوما چنین نیست. نصف جهان است و در حال حاضر در یک حالت وحشتناک بحران است. ما شده ایم زده و طوفان و آتش سوزی, سونامی و زلزله. این بار در یک صد سال حوادث که اتفاق می افتد در هر سال یا بیشتر در حال حاضر.

سیاره اکوسیستم به سرعت در حال تغییر در راه است که منجر به زندگی به عنوان ما آن را می دانم. این نیز حوادث است که محلی در تاثیر خود را تا آنجا که آنها جهانی هستند.

با کروناویروس جهان در بحران است. هیچ نیروی خارج در حال رفتن به نشان می دهد و به نجات آمده است, همه چیز بهتر است. ما همه در این با هم. هر کس در این سیاره است که صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

مردم در آمازون هستند و احساس آن است. افرادی که در زندگی هیمالیا هستند و احساس آن است. مردم در تمام شهرهای بزرگ هستند و احساس آن است. من مطمئن هستم که اگر من واقعا هیچ امکان واقعی بهبودی از این بیماری همه گیر. من نمی خواهد می گویند که این غیر ممکن است. اما من معتقدم که آن را بسیار بعید است که بازگشت به حالت “عادی” همانطور که قبلا درک قبل از coronavirus بیماری همه گیر. ما باید به ایجاد یک نوع جدید از حالت عادی — و این ممکن است چیزی است که ما باید برای از نو خلق غالبا به این دلیل که کارشناسان بهداشت و درمان و دانشمندان هشدار می دهند که کروناویروس در حال رفتن برای پایان دادن به زودی. آن است که به احتمال زیاد به چیزی در محدوده زمانی معین و به خوبی ممکن است جهش در طول زمان است.

جوامع در سراسر جهان تجربه ناگهانی اقتصادی تغییر دهید. Coronavirus است نه رمان در آن احترام بگذارند. در آمریکای لاتین و شرق اروپا و آفریقا و جاهای دیگر اقتصادهای تغییر شد گاهی اوقات یک شبه و عمدتا بدتر اقدامات ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی است. بانکداران و سرمایه داران اند که قدرت زیادی است. اکثر آمریکایی ها هرگز تجربه چنین شوک و لازم نیست لغات یا عاطفی و مهارت های شناختی برای درک آن است.

من در اکوادور هنگامی که آن مجبور شد توسط صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به استفاده از دلار به عنوان ارز آن است. که در یک لحظه همه چیز تغییر کرده است. مردم که پول خود را در sucres — که همه از طبقات پایین و بیشتر از طبقه متوسط از دست رفته نیمی از پول خود را نسبت به اقتصاد جهانی است. افرادی که پول خود را به دلار — خانواده های ثروتمند و شرکت های خارجی در اکوادور — افزایش ارزش خالص خود را و هزینه های قدرت. که اتفاق افتاده است, دقیقه, دوم, دلار قرار گرفت و به اثر. شبیه شوک در حال هدف قرار دادن ایالات متحده و بخش هایی از اروپا و همچنین در آسیا مکان هایی که استفاده نمی شود به چنین ناگهانی اقتصادی تغییر دهید.

چگونه plutocrats و دیگر مالی و اقتصادی نخبگان حس را از یک بحران مانند بیماری همه گیر کوروناویروس? چگونه می توانم آنها را ببینم بحران به عنوان یک فرصت برای به حداکثر رساندن سود ؟

تبلیغات:

اول ما باید مراقب باشید در مورد کلی: اگر شما در حال اجرایی از شرکت نفت در حال حاضر شما احتمالا احساس نمی بسیار خوب است. اگر شما رئیس جمهور بوئینگ شما احساس خوب در حال حاضر. از سوی دیگر, اگر شما کسی مانند جف بزوس است که مدیر عامل شرکت آمازون و یا مدیر عامل و یا دیگر مقامات ارشد اجرایی یک شرکت که در معاملات در رایانه های آنلاین خدمات و فن آوری های مشابه وجود دارد فرصت فوق العاده ای در دسترس است. این شرکت در حال رفتن به رشد است. دانشگاه ها در یک مقطع حساس در حال حاضر به دلیل این بحران است. خود و رؤسای جمهور هستند و به خود گفت: “خوب وجود دارد یک فرصت در اینجا ما را به حرکت بیشتر و بیشتر به تحصیل آنلاین و خلاص شدن از تصدی خلاص شدن از ساختمان های ما. ما اصلا نیاز به این همه تعمیر و نگهداری. ما واقعا نیاز به این همه ساختمان. جایی که من در اینجا فرصت برای قطع راه برگشت در هزینه های کاهش تصدی انجام تمام کلاس های ما تقریبا?”

اگر شما اتفاق می افتد به اجرای مواد غذایی کسب و کار و یا یک رستوران شما ناگهان با دیدن اهمیت بودن قادر به انجام همه چیز را از طریق اینترنت و ارائه خدمات که در آن شما با تحویل به خانه های مردم و یا که در آن مردم می آیند تا به یک پنجره و خرید چیزهایی. آنچه که می بیند از نظر فرصت ها و چالش ها از coronavirus است که واقعا عملکرد اقتصادی و موقعیت اجتماعی.

من فکر می کنم ما باید از خودمان بپرسیم چه اتفاقی می افتد اگر دولت قادر به حمایت مالی از این همه مردم که نمی خواهید و آنها دیگر می توانید خرید مواد غذایی ؟ این سوپر مارکت های بزرگ که در حال حاضر پر رونق با فروش همه چیز از راه دور و تحویل به خانه و یا داشتن مردم می آیند تا در اتومبیل خود را و یا هر چه, چگونه می خواهند برای محافظت از خود را از گرسنه مردم ؟ این سوالات هستند که فرضی در حال حاضر, اما کسانی که حوادث وحشتناک ممکن است به خوبی اتفاق می افتد در این نزدیکی به آینده دور بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه می دهد یا نه.

در دهه های شما بودند و اقتصادی ضربه مرد. به دنبال در ایالات متحده برخی از آسیب پذیری آن و خفه کردن نقاط ؟ چگونه است که کروناویروس در معرض آن اجتماعی و اقتصادی ضعف است ؟

این بیماری همه گیر کوروناویروس به جهان نشان داده است که ایالات متحده بسیار بد آماده برای هر یک اورژانس واقعی. که عدم آمادگی درست است در هر شماره از سطوح.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد فلج کرد. دولت ملی را نگه می دارد سستی در چه باید بکنید. رئیس جمهور تهمت است سستی تقریبا هر روز. آن سخت است برای درک آنچه که او واقعا می خواهد. این یک رهبری بحران در بالاترین سطح است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و باعث بحران در اعتماد به نفس در میان مردم آمریکا در طول coronavirus بحران است.

آن است که نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن. Coronavirus است که واقعا در معرض بسیاری دیگر از مشکلات عمیق در جامعه آمریکا است. آمریکا حدود 700 میلیارد دلار در یک سال در سلاح. این کشور فقط صرف 2.2 تریلیون دلار برای مبارزه با این ویروس. نمی خواهد آن را بیشتر حس اگر ایالات متحده قرار دادن مقدار زیادی پول کمتر به دفاع از بودجه و پول بیشتری به آماده شدن برای شرایط اضطراری مانند coronavirus? پول در مراقبت های بهداشتی مناسب سیستم و یا حتی یک درآمد تضمین شده?

اقتصادی آمار مردان در حال حاضر مشغول به کار در ایالات متحده و نه فقط در خارج از کشور. درنده سرمایه داری گانگستر ساخته شده است coronavirus بسیار بدتر در اینجا در ایالات متحده است. فلینت میشیگان است که یک نمونه از این واقعیت و آن وحشتناک نتایج واقعی مردم است.

سنگ چخماق شهرستان است که در یک نقطه بود و قلب تپنده صنعت خودروسازی آمریکا. در نظر بگیرید چه مرگ اقتصاد به خودی خود. آن مصرف خود را به یک دولت از انقراض. در اینجا در ایالات متحده شرکت های اعزام اقتصادی خود را ضربه به نقاط داخل کشور که در آن شرکت می تواند با کمتر مالیات ارزان تر هزینه های نیروی کار و مانند آن. این شرکت در واقع رها شده سنگ چخماق است. تولید شد و تا حد زیادی خارج از کشور نقل مکان کرد. اقتصادی آمار مردان و شرکت ها نیز هدفمند مردم آمریکا از طریق بدهی — مراقبت های بهداشتی بدهی های دانشگاه, بدهی کارت های اعتباری.

اقتصادی ضربه مرد تبدیل شده است قوی تر از من برای اولین بار نوشت: من کتاب “اعترافات اقتصادی Hit Man” در سال 2004. در حال حاضر هر شرکت عمده خود آمار اقتصادی مردان است. آنها عامل هر دو در ایالات متحده و در سراسر جهان به نمایندگی از شرکت های چند ملیتی.

شما در حال دفاع از یک حرکت از مرگ اقتصاد به یک زندگی اقتصاد است. در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه و خود را مبلغان و حامیان در حال مرگ فرقه است که می خواهد افراد مسن افراد با شرایط از پیش موجود فقیر و طبقه کارگر و هر نوع دیگر آنها خیال “کمتر از” به بیرون رفتن و خطر جان خود را برای “اقتصاد است.” چگونه است که مناسب به چارچوب خود را? مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را می خواهید دقیقا مخالف از یک زندگی اقتصاد است.

چنین تشویق کاملا نفرت انگیز و بسیار نگران کننده است. یکی به گمان است که این رفتار در حال رانده ناامیدی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش در خانواده و دیگر تهمت متحدان خود را که بزرگ منابع در املاک و مستغلات هستند و احتمالا از دست دادن مقدار زیادی از پول به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها به طور فعال در تلاش برای کشف کردن راه برای بهره برداری از این بیماری همه گیر. من مطمئن هستم که اتفاق می افتد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>