هنگامی که شما در مصاحبه ادی فالکر شما در برای سوار شدن. حتی اگر او مخالف با فرض سوال شما — به عنوان او هنگامی که من سعی کردم به او بپرسید در مورد او اقدام روند — او به شما بگویم دقیقا همان چیزی است او فکر می کند و چرخش شما در یک نام تجاری جدید جهت به طور کامل. که در آن برخی از بازیگران باقی می ماند شدیدا متمرکز و دوخته به صحبت کردن امتیاز Falco همیشه بازی برای هر آنچه که شما پرتاب در او.

هر چند او تا به حال مشغول به کار شده است به طور پیوسته برای بیش از یک دهه از زمانی که او در پیشگامانه درام The Sopranosاو پیچیده و پرچین کار به عنوان Carmela سوپرانو بی وقفه بیافتد همسر تونی سوپرانو به ضرب گلوله او را به ستاره شدن. او برنده سه Emmys در سراسر نشان می دهد شش فصل که زد از سال 1999 تا 2007. پس از آن او پیوست Showtime را Nurse Jackie به عنوان شخصیت یک معتاد پرستار فقط تلاش برای نگه داشتن زندگی خود را با هم. او که نقش مهمی در هفت فصل از سال 2009 تا 2015 و برنده یکی دیگر از امی.

تا زمانی که او امضا برای CBS جدید, درام, فیلم تامی — که در آن او نقش ابیگیل “تامی” توماس, اولین زن فرمانده پلیس در تاریخ از اداره پلیس لس آنجلس — نمایش مشخصات بلافاصله افزایش یافت. تامی عرضه هفته گذشته و هر چند اولیه آن قسمت منعکس کننده دردهای در حال رشد شما ممکن است انتظار می رود از هر شبکه تلویزیون نشان می دهد در فصل اول خود را, آن را به سادگی منحصر به فرد و دمدمی برای CBS پلیس نشان می دهد درگیر با مدرن سیاسی مسائل, اما همچنین دارای یک خط تیره از طنز است که نگه می دارد آن را پر جنب و جوش. در ضمن شخصی خود داستان است که در آن تامی هدایت لزبین بودن تلاش به تاریخ زنان در یک نام تجاری جدید شهر فراتر از کسانی که از معمولی پلیس درام. با وجود این نشان می دهد نقص روشن است که چرا یک بازیگر از Falco را کالیبر بود به آن جذب.

اما او مصاحبه نیز منجر به بسیاری از سوالات در مورد راه هایی که او را به فکر می کنم در مورد نقش پلیس در سال 2020 در مورد این واقعیت که او در حال بازی با یک لزبین زمانی که او یکی نیست و فقط در مورد همین نشان می دهد که فرض است تا مرکزی در مورد لس آنجلس فیلمبرداری در نیویورک است. (شاید که یکی از آخرین نیست “سوال بزرگ” اما به عنوان یک Angeleno من تا به حال به درخواست.)

Falco و من به تازگی در پاسادنا کالیفرنیا به بحث در مورد این مسائل و خیلی بیشتر. مکالمه ما است که به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح شرح زیر است.

ادی فالکر به نظر می رسد در سال 2020 تلویزیون انجمن منتقدان زمستان تور مطبوعاتی به بحث در مورد تامی.
فرانسیس Specker/CBS via Getty Images

امیلی VanDerWerff

من شنیده ام به شما می گویند که شما می خواهم به تماشای فیلم های مستند در مورد افسران پلیس. آنچه را به شما آموخته از آن ؟ این اولین بار است که شما بازی یک پلیس در دهه.

Edie Falco

من یک زندان در اوز. که نزدیک. اما راه پلیس نشان می دهد در حال انجام — آن را مانند [هیجان زده صدا] “او وجود دارد. این perp.” اما این بچه ها [واقعی پلیس] آنقدر سرما. آنها این کار را در تمام طول روز و تمام شب بسیاری از آنها را برای تمام زندگی خود را. آنها در حال رفتن به چرخ ضامن دار تا در سطح هیجان به جایی که بسیاری از بازیگران و بازی آنها را.

من بلافاصله تبدیل به رها که من می بینم که در پلیس نشان می دهد. زمانی که من دیدن این بچه ها در [A&E مجموعه مستند] 48آنها عمیقا پرشور در مورد پیدا کردن پسر بد, اما چیزی وجود دارد بنابراین سطح پایین خود را در مورد رفتار است. من که واقعا جذاب است.

امیلی VanDerWerff

هنگامی که شما به تماشای آن نشان می دهد که آیا آنها به شما یک حس از آنچه جدا موثر پلیس از بی اثر پلیس که ما بسیاری از نمونه هایی ؟

Edie Falco

یک ذهن باز. من فکر می کنم [تامی] بسیار روشن است در مورد چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است. او خیلی روشن مرکز تا آنجا که نگران است. آن را به عنوان آسان به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم به پیاده سازی است که هنگامی که شما کردم بسیاری از متغیرهای مختلف.

این یکی دیگر در یک خط طولانی از شغل من نمی خواهم به. شخصیت های مختلف من همچنین گفتم: “من نمی خواهم به انجام این کار است.” بسیار وجود دارد در اینجا در مخاطره. زندگی و مرگ ، اما آن را در حال روشن در مورد آنچه درست است و دانستن وجود دارد که افراد دیگر با نقاط دیگر که نیاز به گوش دادن به.

امیلی VanDerWerff

هنگامی که شما در حال توسعه این شخصیت آیا شما سعی می کنید به ترکیب هر چیزی را از مردم شما را دیدم در مستند?

Edie Falco

اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس فرایند است که من من غافل از آن است. این اتفاق می افتد در برخی از مرتب کردن بر اساس از سطح ناخودآگاه. و بعضی اوقات این دوره از زمان از وقتی که من می گویند بله به زمانی که ما شروع به تیراندازی بسیار کوتاه است بنابراین واقعا وجود دارد نه یک تن از زمان برای انجام هر گونه آماده سازی — که است که می گویند من آن را انجام دهید حتی اگر زمان وجود دارد. هر آنچه در آن است که اتفاق می افتد, اتفاق می افتد در سطح ناخودآگاه.

من یک مصاحبه به تازگی با آنتونی هاپکینز صحبت کردن در مورد دو پاپ, جایی که او در حال بازی با یک شخص واقعی است. مصاحبه کننده پرسید: “چه نوع از تحقیقات شما انجام?” و او گفت: “من هیچ کدام.” و من تقریبا شروع به پریدن کرد از طریق سقف با شادی چرا که او می داند آنچه در آن درگیر هستند. او می داند که چگونه به یک فرد! او می داند آنچه که مردم به آن اعتقاد داریم.

من به برخی از بازیگر دوستان که بچه من در مورد این واقعیت است که من واقعا انجام تحقیقات است که هر چه تحقیقات من و من روز به روز زندگی فقط در مورد یک انسان است. آنچه که مردم انجام می دهند برای زندگی است که اغلب یکی از قطعات کوچکتر از داستان است که ما بگویید. وجود دارد یک میلیون نفر از مردم که در حال رفتن به با من موافق است که, اما این است که چگونه آن را برای من کار می کند.

امیلی VanDerWerff

آیا شما می توانید بسیاری از پرسش هایی که در مورد روند ؟ نویسندگان تمایل به بیش از عقلانی کردن. ما فکر می کنم خیلی در مورد همه چیز. اما زمانی که من نشستن به نوشتن چیزی در آن است که از جایی که من واقعا فکر می کنم در مورد.

Edie Falco

نویسندگان و نقاشان که من بیشتر نقل مکان کرد, من را ببینید و گفتم: “اوه خدای من. به طوری که احتمالا دلیل این که در اوایل کار می کند …” و آنها مانند “من هیچ نظری ندارم. من فقط رنگ آن است.” چیزی است که می آید از طریق شما و من فکر می کنم این زبان کمتر است.

امیلی VanDerWerff

شما تا به حال لوکس بزرگ از بازی یک شخصیت برای یک زمان بسیار طولانی دو بار در حال حاضر. بنابراین چه چیزی شما نگاه کنید زمانی که شما در یک تلویزیون پروژه دانستن آن می تواند تا سال از زندگی خود را ؟

Edie Falco

من هرگز فرض کنیم که. من شده است با انجام این کار به اندازه کافی بلند به می دانم که شما واقعا نمی دانید هر چیزی. من خلبانان بسیار زود است که من فکر کردم رفتن به بزرگ بعدی فصل از زندگی من است که سقوط از هم جدا. من یک چیز کوچک [The Sopranos] به عنوان یک هوی و هوس و تبدیل به 10 سال آینده از زندگی من است.

بنابراین من فکر نمی کنم در آن شرایط است. من با خواندن این خلبان است. من برای پیدا کردن آن جالب است. من نمی خواهم به آن را قرار داده پایین. سیستم من فعال می شود — هر آنچه که بدان معنی است. این که چگونه من می دانم.

امیلی VanDerWerff

آنچه در مورد این خلبان شما فکر می کنم من رو به بازی این فرد”?

Edie Falco

نوشتن هوشمند بود. این گفت و گو بود راه مردم واقعا صحبت کنید. تامی تا به حال ابعاد. او تا به حال یک زندگی خصوصی. وجود دارد چیزهایی که در مورد او این است که احساس کردم به او بیش از, شما اغلب می بینیم در برخی از این پلیس را نشان می دهد و یا در هر نشان می دهد. و همچنین او خنده دار بود. ما تا به حال برخی از quippy نظرات که همه شخصیت ها گفت که من در واقع با صدای بلند خندید ،

امیلی VanDerWerff

من خوانده ام به اندازه کافی اسکریپت بدانید که چگونه غیر معمول است که می تواند.

Edie Falco

آه ، [می خندد.] بسته به اینکه چقدر من می خواهم به کار من مانند “خوب منظورم اینه که من می تواند انجام این کار است.” من خیلی خوشحالم که من می دانم که به اندازه کافی به راه رفتن به دور از برخی از کسانی که.

Edie Falco stars in Tommy.
تامی معاملات با سرعت در حال افزایش بحران در این خلبان است.
CBS

امیلی VanDerWerff

وجود دارد یک جنبه به تامی در مورد گرایش های جنسی است که 20 سال پیش می شده اند و این مرکز از شخصیت او. “او یک زن!” اما در این نمایش آن را فقط به یک چیز دیگر در مورد او. بود که جالب است برای شما را به بازی — پیدا کردن یک راه به کار است که شخصی از جنبه های شخصیت در میان تمام چیزهای دیگر?

Edie Falco

من عاشق این ایده که او همجنسگرا است و آن را بخشی از راه او را شناسایی خودش لزوما. من امیدوارم که ما به نقطه ای در آینده که در آن یک فرد گرایش جنسی بی ربط است. منظور من این است که چرا چیزی است که هر چیزی برای انجام با او توانایی انجام این کار ؟ این یکی از ویژگی های بسیاری از در او.

من نمی گی اما من می دانم که اگر من تصور بسیار کمی در مورد آنچه آن را مانند به گی. وجود دارد یک فرد که چشم شما نگاه کنید و شما آنها را دوست دارم. چرا هر چیز دیگری که در مورد موضوع ؟ این چیزی است که من هرگز کاملا درک کرد. وجود خواهد داشت و افرادی که مخالف با من و یا ممکن است پاسخ. من که با شما صادق است.

من یک گی از دوستان که گفت که در حال رشد او را نشان می دهد مانند پدر بهترین می داند. آن را از یک مرد و یک زن,, و آنها همیشه و در حال سقوط در عشق است. و او فقط فکر بدیهی است که چیزی اشتباه است با من چرا هرگز فراموش من یک پسر سقوط در عشق با یک پسر. تنها راه شما می دانید که چگونه به رشد است که شما خود را نشان داده و در اطراف شما یا پدر و مادر خود و یا در فرهنگ است. ما کمی دیر به بازی با این. اما اجازه دهید مردم خود را به طوری که آنها می دانند که آره او را دوست دارد به زنان دیگر و او را رئیس پلیس و او دارای یک دختر.

امیلی VanDerWerff

هر دو سوپرانوها و پرستار جکی بود باور نکردنی گروه کست و شما ممکن است لحن در برای شخصیت اصلی اما پس از آن تبدیل به فقط به عنوان علاقه مند به شخصیت های دیگر. و خیلی از تلویزیون است در مورد ساختمان های خارج از گروه. چگونه شما سعی می کنید برای پرورش این روابط و اجرای در سراسر بازیگران?

Edie Falco

جالب است چرا که تامی در مورد اداره پلیس در یک شهر بزرگ پس از آن متنوع است. و هنگامی که ما رفت و به بازیگران این تنها پس از آن من متوجه است که من مشغول به کار با تعداد زیادی از افرادی که نیست سفید است. پرستار جکی بود قطعا نزدیک تر, اما به اندازه کافی نزدیک نیست.

من تو را دیدم نوار از یک میلیون بازیگرانی که من تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. من هرگز شنیده می شود نام خود را. من هرگز دیده می شود کار خود را. این خیلی هیجان انگیز بود. و مردم است که ما آنقدر با استعداد و خیلی متفاوت و آوردن چنین تجربه ای متفاوت به جدول. مناطقی از شهر آنها بزرگ شد در چیزهایی که آنها به عنوان کودکان. من صحبت کردن در مورد بازیگران خود را در حال حاضر و آنچه که آنها می تواند به نقش خود.

یکی از بسیاری از چیزهایی که من دوست داشتم در مورد ساخت این نشان می دهد که چگونه آن را به من فهماند چقدر کوچک فکر تجربه خود من بود و چه لذت بخش است که من به این نوع از رشد به عنوان یک فرد در میان روز کاری من.

امیلی VanDerWerff

چه چیزی شما پاسخ به وقتی که شما تماشای یک نوار استماع? چه می شود شما را هیجان زده در مورد یکی دیگر از بازیگر?

Edie Falco

این بسیار ساده است: آیا من به آنها اعتقاد دارید ؟ آنها را با خود حمل خاصی اعتماد به نفس ؟ عزیز من محبوب Merritt Wever که من میپرستم از پرستار جکی, من به یاد داشته باشید از دیدن استماع او را برای اولین بار. او واقعا که دختر که راه می رفت خاموش مرحله پس از او [بسیار مختصر امی پذیرش] گفتار آن زمان. او واقعا متنفر تمام این مسائل.

اما زمانی که او شروع به خواندن خطوط او جامعی به این اعتماد به نفس که این شخصیت بود. آن نفس گیر بود. این بازیگر به اعتقاد خود را به عنوان این شخصیت ؟ این چیزی است که من در پاسخ به.

امیلی VanDerWerff

شما در حال فیلمبرداری بسیاری از تامی در نیویورک, حتی اگر آن را در مورد اداره پلیس لس آنجلس. آنچه که مهم به شما در مورد ساخت مطمئن شوید که شما می توانید در ادامه به فیلم در نیویورک به جای آمدن به لس آنجلس ؟

Edie Falco

من شات [Law & Order: True Crime] در لس آنجلس بیش از سه ماه. آن را بسیار سخت برای من بود دور از خانه. من دو بچه هایی که در مدرسه هستند. من یک پدر و مادر تنها, بنابراین من فقط می توانید انتخاب کنید تا و ترک. این حادثه برای آنها این حادثه برای من. پس من مجموعه ای است که شرط ضمن عقد برای خودم بیشتر یا کمتر است که اگر من قصد دارم برای انجام کاری دراز مدت است که ممکن است یک سری آن را باید در نیویورک است.

تجربه خود من با اینکه نیویورکر و داشتن طعم لا در زندگی من است که تقریبا دقیقا همان چیزی است که شخصیت ها در حال رفتن را از طریق به طوری که کار خوبی است. ما ساقه همه چیز را در نیویورک است. من به اینجا آمدند به لس آنجلس برای یک روز به ساقه. و بقیه فقط مردم می آیند و شلیک B-رول مسائل از مردم اسکیت پایین ونیز مرور به مطمئن شوید که مردم می دانند این است که این است.

امیلی VanDerWerff

من فقط باید مطمئن شوید که شما یک نیویورکر که غیرعقلانی متنفر لس آنجلس بدون هیچ دلیل.

Edie Falco

آن را زیبا. نگاهی به این آب و هوا. آن را فقط در خانه نیست.

امیلی VanDerWerff

ما در حال زندگی در یک زمان هنگامی که راه هایی که ادارات پلیس تقاطع با جوامع آنها قرار است به خدمت و حفاظت به خصوص جوامع رنگ چیزی است که ما در حال فکر کردن و تجدید نظر به طور مداوم. آیا یک رئیس پلیس تغییر چگونه شما فکر می کنید در مورد این مسئله در همه ؟

Edie Falco

من نمی دانم. وجود دارد که مردم خوب و مردم بد هستند و پلیس خوب و پلیس بد. حقیقت این است که من واقعا فکر می کنم هر کسی شروع می شود بد مردم یا پلیس. برای رفتن به که خط شما رو به بخشی از شما که می خواهد برای خدمت به مردم است که می خواهد وجود دارد به عدالت است. و من فکر می کنم مردم در این دوره از شغل خود و این دوره از زندگی خود را می توانید شروع به تحت تاثیر قرار است که ممکن است کشیدن یک راه یا دیگری. و چه کسی می داند [چه اتفاقی می افتد] هنگامی که مردم آسیب پذیر هستند?

مردم منحرف اطراف تمام روش های مختلف. [این شخصیت] می داند که در مورد مردم به طور کلی. این بخشی از شرایط انسانی است. اما او واقعا بسیار ثابت در درک خود را از آنچه انتظار می رود ، این چیزی است که در هدایت او.

امیلی VanDerWerff

تغییر کل سیستم است که بسیار سخت تر از تغییر افراد.

Edie Falco

آن را بر روی یک دانه در سطح و آن را به سرعت انجام شود. شما رو به یک قطعه در یک زمان و فقط به انجام درست.

تامی پخش پنج شنبه ها 10 pm شرقی در CBS. قسمت های قبلی در دسترس هستند در CBS همه دسترسی داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی