الیوت انگل به احتمال زیاد شکست یک داستان احتیاطی برای واشنگتن قدرت کارگزاران


Eliot Engel posing in his office, surrounded by baseball memorabilia.

الیوت انگل شمار برای یک پرتره در دفتر خود در کاپیتول هیل در Nov. 15, 2018.

معاونت/گتی ایماژ

تشکر. الیوت انگل 73 ساله رئیس کمیته روابط خارجی مجلس به نظر می رسد از دست داده اند و صندلی خود را به جمال بومن سابق میانه مدیر مدرسه و برای اولین بار نامزد شده است. (پست الکترونیکی-در برگه های رای هنوز به محسوب می شود اما در شخص شمارش نشان می دهد تار و مار با بومن برنده 62 درصد از آرا.)

این مسابقه به تصویر کشیده شده به عنوان یک مسابقه بین سنتی و مترقی بال از حزب دموکرات است. انگل موفق به کسب تاییدیه از هیلاری کلینتون نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر و خانه هوش رئیس Adam Schiff. بومن حمایت شد توسط سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز و با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز که حمایت چند انتخابات قبلی به جابجایی متوسط دموکرات ها با چپ.

اما در حالی که این شکاف در بومن ناراحت پیروزی (مترقی گروههای هدف در انتخابات به عنوان یک دروازه به بزرگتر خود جاه طلبی), مبارزات انتخاباتی خود بزرگترین متحد شد انگل که تقریبا همه چیز یک وقت می توانید به از دست دادن بیش از حد صندلی راحت.

انگل بزرگترین گناه: او تقریبا هرگز به خانه رفت. حتی در طول COVID-19 بحران زمانی که خود را در منطقه برانکس و شهرستان Westchester, New York, بود, سخت ترین ضربه انگل ماند قفل شده است و در خانه خود در حومه مریلند. نی نهایی ممکن است در اوایل این ماه, زمانی که او نشان داد تا در یک کنفرانس خبری در مورد خشونت پلیس و شنیده شد در یک میکروفن درخواست MC برانکس قصبه جمهور روبن دیاز اگر او می تواند صحبت می کنند. زمانی که Diaz او گفت: وجود دارد یک لیست طولانی از سخنرانان انگل گفت: “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت.”

این واقعیت است که انگل بود به التماس برای صحبت کردن حافظه نشان داد چگونه کوچولو خود را از 31 سال به عنوان منطقه کنگره به دست آورده بود به او احترام او به شمار می رود. دلیل خود را برای تمایل به صحبت می کنند نشان داد که انگل متقابلا خود را به بی تفاوتی.

بخشی از خود جدا شدن ممکن است دروغ در این واقعیت است که برای بسیاری از کسانی که سال انگل برگزار شد پست بالا دموکرات—و از آنجا تا سال 2018 رئیس—کمیته برخورد با سیاست خارجی. از چهار کمیته رؤسای شکست در اولیه در دوران مدرن شد و صندلی از جمله کمیته های. (دو نفر دیگر شد جمهوریخواه ریچارد لوگر و دموکرات J. ویلیام فولبرایت رئیس کمیته روابط خارجی سنا.*)

چارلز استیونسون سابق سنا کارمند است که استاد سیاست خارجی آمریکا در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Nitze مدرسه مطالعات بین المللی پیشرفته گفت: کسانی که از داشتن این صندلی در یک ایمیل: “وسوسه بزرگ است به ماندن در شهر برای سفارت شام. و این کار نیاز است که به سفر خارج از کشور در کنگره recesses.”

رهبری به طور کلی می توانید وقت خود راضی. AOC برنده اصلی خود در سال 2018 تا حدودی به دلیل وقت یوسف کراولی بود که رئیس خانه دموکراتیک حزبی به ندرت به خانه رفت و به عنوان یک نتیجه از دست رفته خود را در منطقه جمعیتی شیفت که کج شده به سمت Ocasio-کورتز را به نفع. تشکر. اریک کانتور جمهوریخواه رهبر جناح اکثریت مجلس بود پرتاب برای شبیه حلقه زمانی که او از دست رفته 2014 اولیه به ناشناخته چای عضو حزب.

انگل منطقه نیز از طریق تغییرات جمعیتی در سال های اخیر به عنوان نورمن Ornstein آمریکا سازمانی موسسه گفت: در یک ایمیل به این تغییرات نیست “مانند آنهایی که مورد علاقه AOC.”

حدود یک سوم از انگل ترکیبات سیاه و سفید و یک چهارم لاتین, اما این که مدت طولانی است که مورد. Ornstein گفت جدید شیب آمد از “به سادگی بسیاری از افراد با روابط انگل” به ویژه در “بسیاری از مناطق مرفه تر و مترقی تر از گذشته است.”

هری Enten یک ناظر انتخابات در سی ان ان اشاره کرد در یک ایمیل که در این سال انتخابات است نیز دیدن یک “حرکت به سوی سیاه نامزدها بیشتر به طور گسترده ای” تقویت رشد در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در میان تظاهرات اخیر. Enten اضافه شده است که رای دهندگان دموکرات “می خواهم مستقیم anti-مغلوب ساختن پیشی جستن” در حالی که “انگل بود که همیشه حزب خط و این علیه او.” انگل مخالف رئیس جمهور, باراک اوباما, ایران هسته ای شده و او نیز به یکی از حامیان سرسخت آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته. هر چند Enten شک و تردید در این حال اثر زیادی بر رای بومن در مبارزات انتخاباتی خود را در قرعه کشی مقایسه بین ظلم و ستم پلیس آمریکایی های سیاه و سفید و اسرائیل را سرکوب فلسطینی ها است.

آن است که هنوز روشن نیست که آیا انگل را شکست خواهد شد که تاثیر زیادی در حزب دموکرات را از نظر سیاست خارجی است. کمیته روابط خارجی مجلس نبوده است با نفوذ پنل پس از 1990s زمانی که Rep. لی همیلتون بود و صندلی. پس از آن شده است بسیار پسر عموی دور در بهترین حالت به کمیته روابط خارجی سنا. سنا کمیته حداقل تایید مقامات وزارت امور خارجه و ولایات معاهدات; خانه پنل می کند نه. نه از آنها دارای هر گونه قدرت بر وزارت امور خارجه بودجه و یا سازمان است.

حتی در این چارچوب محدود انگل مشاهده شد به عنوان یک ضعف رئیس. من از چندین کنگره ناظران به نام یک مسئله که در آن انگل نقش مهمی ایفا کرده است. هیچ یک از آنها می تواند فکر می کنم از هر.

کالیفرنیا در کنگره براد شرمن سن 65 سالگی است و دوم-رتبه بندی دموکرات در این کمیته اما این لزوما به این معنا نیست او موفق خواهد شد انگل و برخی از کنگره مراقب شکی نیست که او خواهد شد.* پلوسی و حزب او جلسه را انتخاب رئیس جدید در ماه ژانویه سال 2021 با فرض اینکه دموکرات ها کنترل خود را حفظ خانه و یکی از انتخاب های ممکن است Rep. Joaquin کاسترو که هر چند نسبتا کم کردن فهرستی از لحاظ ارشد این کمیته را معاون رئیس. این عنوانی است که به این معنا نیست خیلی اساسا اما آن می تواند به عنوان منطقی برای رهبران برای پیشبرد یک جوان, مترقی, لاتین کنگره.

اصلاح 24 ژوئن 2020: این قطعه misstated Rep. براد شرمن سن. همچنین misidentified J. ویلیام فولبرایت به عنوان J. William Proxmire.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>