نخبگان دستمالی کردن بازیکنان در یک بحث داغ در مورد استفاده از تهمت در بازی


A Scrabble rack with "Bohunk" crossed out.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های جود بک در Unsplash و میش Vizesi در Unsplash.

این یک هنجار پذیرفته شده از رقابتی دستمالی که برای مدت یک بازی از اول کاشی به آخرین معانی کلمات بی معنی هستند. هر ترکیبی از حروف ارائه می دهد بهترین استراتژیک نتیجه یک حق است. کمی بانوی پیر پس از بازی کس در برابر من. دختر نوجوانم گذاشته FUCKERS. اغلب بازی کلمه یهودی تعریف شده در برخی از لغت نامه ها به عنوان یک اصطلاح توهین آمیز برای “مقرون به صرفه.” آن خلاص می شود از روی حیله و تزویر و W. J

اما در سراسر کشور بازداشت معترضان به نژادپرستی و خشونت پلیس را وادار یک بازنگری از عقل متعارف در مورد نقش کلمات در دستمالی کردن. چه شروع با یک تماس در هفته گذشته برای دستمالی کردن جامعه برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع منجر به پیشنهاد رهبری آمریکای شمالی بازیکنان دستمالی انجمن برای از بین بردن تهمت—حدود 80 در همه, به علاوه املای جایگزین و صرف در مجموع 238 کلمات—از کارشناسی ارشد لیست از کلمات که مجاز هستند در باشگاه و مسابقات بازی.

“من احساس کردم برای یک مدت زمان طولانی است که وجود دارد برخی از واژه ها در فرهنگ ما است که ما آویزان بر روی این باور اشتباه است که ما املایی آنها را با کاشی در هیئت مدیره آنها نوار قدرت خود را به علت آسیب” NASPA ارشد اجرایی, جان جویدن نوشت: این گروه 11-عضو هیئت مشاوران. “زمانی که ما بازی لکه دار ما اعلام کرد که ما تمایل به امتیاز در یک بازی کلمه است که از ارزش بیشتری به ما بیش از این لکه دار را گسترده تر تابع به عنوان یک راه برای سرکوب یک گروه از مردم است. من فکر نمی کنم که این زمان برای ما به کمک divisively به مشکلات جهان است.”

در نظریه دستمالی کردن نوار همه کلمات خود را “گسترده تر عمل کند.” بازیکنان را بگو کلمات آنها فرم با صدای بلند و نه استفاده از آنها برای برقراری ارتباط افکار و احساسات و یا ایده های آنها استفاده از آنها را به امتیاز و نه چیزی بیشتر. این استاندارد تنها برای یک کلمه بازی شده است که آیا آن را مطابق با معیارهای ورود به دستمالی کردن واژگان. اما این هم درست است که کلمات همیشه دروغ گفتن وجود دارد خیره به بالا از هیئت مدیره. و این سوال که آیا ظاهر تهمت در آن فضا باید نگران یا نه تقسیم بازیکنان از این بازی.

نخبگان دستمالی کردن بازیکنان استقرار گاه به گاه توهین آمیز کلمه بدون یک ثانیه فکر کردم.

این دستمالی دوم پیاده روی در این داغ زبانی زغال سنگ. در اواسط 1990s یک هنر صاحب گالری در ویرجینیا در اعتراض به این واقعیت است که یهودی همراه با کشت از دیگر تهمت و فحاشی در دستمالی رسمی بازیکنان لغت. Hasbro بازی را مالک و Merriam-Webster دیکشنری ناشر پاسخ داد که در حالی که آنها نمی پوشی کلمات از فرهنگ لغت است که یک مخزن از زبان آن را نمی اخلاقی داور. ناراضی او را گرفت پرونده به ضد افترا لیگ که متهم Hasbro از “به معنای واقعی کلمه بازی با نفرت.” Hasbro حمایت کردن. کلمات حمل برچسب “توهین آمیز” بودند حذف از دستمالی کردن دیکشنری.

رقابتی بازیکنان اعتراض و مقابله میانجیگری شد: باشگاه ها و مسابقات دستمالی خواهد بود حکومت جداگانه واژگان است که اجازه expurgated کلمات از جمله vulgarities مانند تماشا (و یک و نیم دوجین تغییرات) و گه (بیش از یک دوجین تغییرات) و تهمت مانند N-word و REDSKIN. بازیکنان جمع آوری آنها را در آنچه که به عنوان شناخته شده پو لیست است. در ربع قرن پس از, نخبگان, دستمالی کردن بازیکنان مستقر کرده اند گاه به گاه توهین آمیز کلمه بدون جنجال و یا معمولا یک فکر دوم.

در حال حاضر بازیکنان پیشنهاد به انجام از درون چه لابی کمپین یک بار موفق به وادار از بدون. این حرکت آغاز شد و با پیشنهاد در Facebook به نام NASPA عضو نگرانی است که جامعه نشان دادن پشتیبانی از جنبش اعتراضی. یک بازیکن از تگزاس جیم هیوز ارائه یک اقدام عملی. “[R]emoving برخی از کلمات توهین آمیز از فرهنگ ما مانند N–(ع) و دیگران” او نوشت: “می تواند نشان می دهد ما همبستگی خود را با پل و نشان می دهد که NASPA نیست چشم پوشی نژادپرستی است.” دو روز بعد خبر از پیشنهاد حذف تهمت نوشته شده بود و پس از آن موضوعات مختلف در موضوع ایجاد بیش از 400 نظر. این NASPA هیئت مشاوران در نظر گرفته شده این طرح در روز پنج شنبه شب اما در زمان هیچ اقدامی در انتظار بحث بیشتر در جامعه است.

برای تهیه لیست, جویدن, دستمالی کردن انجمن اجرایی به صورت الکترونیکی جمع آوری کلمات با برچسب توهین آمیز از هم جدا و آنها را به هفت دسته بندی ها: لکه دار کردن, تشریحی, سیاسی, بی حرمتی, prurient, scatological و مبتذل. پیشنهاد حذف خواهد بود محدود به تهمت تنها—”که” او نوشت: “کلماتی که استفاده می شود به برچسب زدن به کسی که به عنوان ارزش کمتر از بلندگو بر اساس برخی از صفت ذاتی مانند جنسیت و نژاد یا گرایش جنسی.”

کلمات طیف وسیعی از آشکار و مشترک داشتن به آنهایی که نا آشنا برای اکثر مردم (BOHUNK, HAOLE, CULCHIE) به دیگران آنها ممکن است تعجب به یاد بگیرند که یک توهین به پیامبر (یسوعیون, PAPIST). چند همیشه نمی حمل monitory برچسب در لغت نامه (SUMMER, اتوبوس). برخی از آنهایی که آشنا نیست را فهرست زیرا آنها دیگر inoffensive معانی (سگ ماده).

در دستمالی کردن Facebook بحث های N-word—تنها لکه دار کردن در این مقاله این نیست که در تایپ کامل دریافت توجه خاص است. چند بازیکن پیشنهاد آن باید تنها کلمه از لیست حذف, در زمینههایی که آن تهمت بیش از همه دیگران است. (مریام-وبستر آن را “تقریبا قطعا توهین آمیز ترین و التهابی نژادی لکه دار کردن در زبان انگلیسی یک اصطلاح رسا نفرت و تعصب است.”) برخی از بازیکنان نوشت که آنها نمی خواهد همیشه آن بازی در یک بازی است. دیگران برگزار lexicographic زمین: اگر آن را واجد شرایط به عنوان یک کلمه از آن قابل پخش است.

در غیر این صورت تمرکز بحث کمتر در کلمات خاصی مشخص شده برای عمل از محل تهمت در بازی. بسیاری از استدلال کرد که دستمالی را از دست دادن چیزی با حذف کلماتی که بدیهی است که علت جرم در زندگی واقعی است. این حرکت برخی بازیکنان گفت: همچنین ممکن است بازی را جذاب تر به حامیان مالی و یا پخش و تولید می تواند مثبت رسانه ها و جذب بازیکنان جدید است. مهم تر از آنها گفت: آن می تواند اتصالات سهم از دوز و کلک از کلمه پیشرفته به چرخش گفتگو در مورد مسابقه و برابری.

“مسئله این است که سانسور نیست” نوشت: تونی لی دیرین بازیکن از تورنتو که سفید است. “مسئله این است که بسیار قوی و تعهد به مخالفت با نژاد پرستی.” مارشا Gillis از تگزاس است که در سفید نوشته شده: “اگر شما می خواهید به نگه داشتن این کلمه در لیست کلمه] از آنجا که یکی از آنها ممکن است روزی بهترین بازی های موجود برای شما, شما نیاز به رها کردن همه چیز و چک کردن امتیاز خود را.”

اما اشاره ای امتیاز—حساب با چه رقابتی بازیکنان دستمالی’ “محقق پذیرش بدترین بدترین قومی تهمت در کتاب ما می آید از یک موقعیت امتیاز” به عنوان یک بازیکن برتر کریس Lipe سنت لوئیس گفت: رهبری دیگران بخواهید که دقیقا شد و نمایش آن. “شما به عنوان یک فرد نمی تواند به تصمیم گیری آنچه که باید یک کلمه” یک کارشناس سطح بازیکن نوشت: در پاسخ به یک نظر. “من به عنوان یک فرد نمی تواند به تصمیم گیری آنچه که باید یک کلمه است.” یک بازیکن دیگر گفت که حذف کردن کلمات به عنوان یک نشان از تحمل ممکن است خود را تشویق. “صحبت به عنوان یک فرد از رنگ” او نوشت: “این در واقع مرا اذیت که برخی از مردم به نظر می رسد به فکر این expurgation به عنوان یک “آیةالله’ ژست.”

استخر از مردم اظهار نظر در پیشنهاد شد و خود-انتخاب—این 377 بازیکنان که متعلق به یک بسته Facebook گروه و رویکرد این بازی به عنوان وسواسی خودی. و در حالی که حجم نمونه کوچک بود, بازیکنان در این تاپیک از گروه های به حاشیه رانده شده پشتیبانی از خروج از تهمت ، یکی سیاه, بازیکن, هنری مور, فلوریدا, که, کارگردانی, دستمالی کردن سالانه ملی قهرمانی مسابقات گفت: او نمی تواند fazed حریف “بازی مقلوب از زنجبیل است.” او استدلال از طریق قیاس که “مؤتلفه پرچم در یک موزه به دستور مورد گذشته به معنی هیچ چیز” در حالی که “تکان دادن همان پرچم در پل اعتراض به چیزی کاملا متفاوت است. ترک این رشته از حروف به تنهایی.”

Marlon تپه سیاه متخصص از بالتیمور نوشت: در یک موضوع است که “این امر می تواند آشکارا پوچ به تظاهر چنین n چنین نامه رشته وجود ندارد.” در یکی دیگر گفت که “yall نیاز برای جلوگیری از تظاهر/تصور کنید همه چیز بهتر خواهد شد wif دا حذف یک کلمه و یا یک هزار واژه—از دا دیکشنری یک دستمالی کردن واژگان و یا حتی دا درستش زبان است.”

Jason Idalski میشیگان است که یک عضو از دستمالی کردن گروه مشورتی هیئت مدیره گفت: من در گوشی “من همجنسگرا. مهم نیست که حریف نقش جان کندن یا بچه. آن irk من که مردم به من گفتن شما باید دیوانه زمانی که مردم این کار را.” یک بازیکن از کانکتیکات به نام بنجامین بلوم که فلج مغزی گفت که او نمی تواند جرم اگر کسی بازی تیم در برابر او. “کلام می توان تهاجمی” او به من گفت اما “یک رشته تصادفی از کاشی در یک 15-توسط-15 دستمالی کردن هیئت مدیره باید هرگز توهین به هر کسی.”

دستمالی کردن بازیکنان را به یک انتخاب آگاهانه به چشم پوشی تعاریف در طول گیم پلی.

به عنوان یک موضوع عملی به غیر از چند کلمه توهین آمیز از نظر دریافت شده به ندرت و متوجه عمومی و حتی بیشتر به ندرت. اما آن اتفاق می افتد. در سال 2010 یک اوهایو روزنامه عذرخواهی کرد برای چاپ یک عکس از یک هیئت مدیره از مسابقات که شامل کلمه JEWED. (یک کنیسه محلی دیدم عکس و شکایت; یک NASPA سخنگوی توضیح داد که رقابتی بازیکنان “در نظر گرفتن این شرایط ‘نواختن قطعه” به جای بیان نفرت و نمی خواهید آنها را گرفته خارج از مسابقه” مقاله نوشت.) زمانی که ESPN تحت پوشش آمریکای شمالی قهرمانی برای چند سال در 2000s قوانین خم شد برای جلوگیری از فحاشی به نمایش در دوربین. این دو بازیکن در جلسه نهایی شد و گفت: نه به بازی کلمات توهین آمیز. زمانی که LEZ بازی بود سهوا یک سال بازی بود متوقف شد و انجام بیش از دستور.

مسابقات دستمالی کردن بازیکنان مانند کسانی که در NASPA بحث به طور معمول را به یک انتخاب آگاهانه به چشم پوشی تعاریف در طول این دوره از یک بازی است. این ممکن است یک معنایی ظاهری اما آن را نشان دهنده چگونه زبانشناسان فرهنگنويسان و جدول دو طرفه دوستداران اغلب درمان عبارت: به عنوان گسسته اشیاء به جستوجو و تحليل هر دو برای معانی انسان نسبت به آنها و همچنین خواص منعکس شده در ساختار و ترکیب—از جمله خود ارزش استراتژیک در یک بازی هیئت مدیره است.

ممنوعیت کلمات از دستمالی کردن نمی, آنها را ناپدید می شوند از زبان که Hasbro پاک این OSPD 26 سال پیش برخی از بازیکنان استدلال در Facebook موضوعات و آن را نمی خواهد در حال حاضر. برخی گفتند که اگر این تهمت ها حذف می شوند دریافت می کنند می تواند بیشتر مورد توجه موجب عدم وجود خود را از ادامه حضور خود را. “من نمی تواند کمک کند به یاد همه است که در این کنیز داستان دستمالی استفاده شده برای نشان دادن آخرین پناه از آزادی از ذهن انسان و روح شورش علیه استبداد” جوئل شرمن دو بار در آمریکای شمالی قهرمان نوشت. “ما باید در تلاش برای محافظت از نه حساس گوش, اما کلمات از همه معانی و معانی.”

در پیشنهاد خود را, جویدن اشاره کرد او مخلوط قومیت و گفت که زمانی که او پیوست دستمالی کردن در متنوع تورنتو در سال 1993 او زده شد توسط بازیکنان راه “می تواند چشم پوشی از تفاوت های خود را در هر اجتماعی که محور جذب می شود در بازی یک بازی هیئت مدیره.” اما او نوشت: “من به طور فزاینده ای آگاه … که هیچ کدام معنی برای ما مهم است که anagramming FORETOP زنجبیل یا SOH آن دیگران می گوید که اگر آنها نمی توانند فاصله خود را از کسانی که معانی ما نه ارزش خود را از داستان و نه خوش آمدید آنها را به جامعه ما است.”

من شده است بازی و نوشتن در مورد مسابقات دستمالی برای بیش از 20 سال و من هیچ مشکل فاصله خودم را از آن معانی. من هم یک راست سفید و عمیقا در بازی. بازیکنان از حضور در یک باشگاه برای اولین بار—و یا کسی که خواندن این مقاله که بازی نیست و در همه ممکن است احساس به همان شیوه. داخل دستمالی کردن حتی به برخی از بازیکنان از رنگ اجازه تهمت می توانید احساس می کنید هیچ تفاوتی از پذیرش که ZA کاملا حلال یا که خوب در حال حاضر معیارهای ورود. خارج دستمالی که مشاهده می شود طبعا کمتر متنوع.

در Facebook, گروه, پل اپستاین میشیگان یک بازیکن باتجربه است که به رقابت در مسابقات برای نزدیک به 40 سال پیشنهاد یک سازش که به دادگاه تجدید نظر به بسیاری از: نگه داشتن تهمت—اما با یک هشدار است. در هر دوره از مسابقات و قبل از هر بازی که ممکن است باد تا قبل از عمومی سازمان خواهد اعلام کند که برخی از کلمات توهین آمیز ممکن است اما آنها “به عهده گرفت که ناخواسته به تفسیر در این زمینه مشکل کاربردهای.” به عبارت دیگر اذعان سرد واقعیت است که زبان ندارد تا کنون خنثی یا خوش خیم و حتی در به ظاهر بی ضرر بازی در حالی که اجازه دادن به بازیکنان بهره برداری هر رشته ای از حروف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksikuşadası escortsu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme