الیزابت وارن دارای یک برنامه برای این کار بیش از حد

در ژانویه دیابت الیزابت وارن شد اولین نامزد ریاست جمهوری به انتشار یک طرح برای مبارزه با کروناویروس. در ماه مارس او منتشر دوم طرح. روز بعد با مقیاس اقتصادی آسیب, افزایش, او منتشر شده یک سوم. وارن پیشنهاد آهنگ از گسترش ویروس: از یک مشکل در جاهای دیگر اتفاق می افتد و خواستار افزایش بهداشت جهانی منابع داخلی و آماده سازی به یک بیماری همه گیر در اینجا اتفاق می افتد و خواستار نه تنها سلامت عمومی پاسخ اما همه تلاش برای نجات اقتصاد ایالات متحده.

وارن امادگی برای برنامه ریزی می ایستد در خصوص تضاد کامل با این دولت که هنوز منتشر نشده روشن coronavirus طرح است. هیچ سند شما می توانید دانلود هیچ سایت شما می توانید ببینید که اطلاعات ما استراتژی ملی برای کاهش این بیماری, انتقال, بازگشت به حالت عادی و بازسازی اقتصاد است.

بنابراین از من خواست وارن به توضیح آنچه در این طرح باید با توجه به واقعیت تلخی مواجه هستیم. ما در مورد آنچه به طور خاص دولت فدرال باید انجام دهید; ریشه های تست افتضاح; ایده خود را برای بسیج پست-coronavirus اقتصاد در اطراف ساختمان مسکن مقرون به صرفه; چرا که او فکر می کند که این دقیقا زمان مناسب برای انصراف از بدهی وام دانشجویی; چرا امریکا صرف پول زیادی در حال آماده شدن برای جنگ و پس از کمی دفاع از خود در برابر بیماری های همه گیر و تغییر آب و هوا; آیا دموکراتیک اولیه متمرکز بر مسائل و چگونه این بحران است همگنی رونالد ریگان را دیدم در مورد “ترسناک ترین کلمات در زبان انگلیسی است.”

شما می توانید گوش دادن به ما کامل گفتگو با عضویت در این Ezra Klein نشان می دهددر دسترس هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. یک رونوشت از بحث ما به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح شرح زیر است.

Ezra Klein

هنوز هم وجود ندارد تنها coronavirus طرح پاسخ از کاخ سفید — من در واقع نمی تواند رفتن و نگاه کردن استراتژی ما به عنوان یک ملت برای توقف و دوره نقاهت بعد از این. در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, شما منتشر شده سه برنامه در coronavirus — یکی در ماه ژانویه و دو در ماه مارس است. اما وضعیت بدتر از آن. آنچه باید طرح شود در حال حاضر ؟

الیزابت وارن

بیایید شروع با این واقعیت است که اگر شما می خواهید برای به دست آوردن چیزی انجام می شود, شما باید به یک طرح. در ژانویه من قرار دادن یک برنامه است که واقعا با تمرکز بر اهمیت آماده شدن: مطمئن شوید که ما تا به حال تمام ماسک و روپوش و ماسک و تمام چیزهایی که متخصصان مراقبت های بهداشتی نیاز و باز کردن مراکز برای کمک به مردم اگر سیستم مراقبت های بهداشتی رو غرق. همچنین با تمرکز بر تست به دلیل این آزمایش بسیار مهم است. ما باید به اندازه کافی تست کیت نه فقط برای تست افرادی که در حال نشان دادن مواج علائم, اما به اندازه کافی تست کیت قادر به تست افرادی که به نظر می رسد سالم و بنابراین شما می توانید نگه دارید تشخیص آن در جامعه و شناسایی نقاط.

این چیزی است که یک طرح هنوز هم باید مانند نگاه امروز حتی اگر این چیز بزرگ است. ما باید برای نگه داشتن ما پزشکان و پرستاران امن است. آنها نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی. و ما باید به اندازه کافی تست کیت به طوری که در حال تست هستیم و نه فقط افرادی که بستری به بیمارستان و یا نشان دادن تب بالا اما ما در حال تست در جمعیت به طور منظم. که ما بهترین فرصت را در برخورد با آن است.

اما این همه پایین می آید به داشتن یک طرح.

Ezra Klein

کاخ سفید گرفته شده در این نگرش این است که عمدتا یک مشکل برای دولت ها و محلات برای پاسخ به, و به اندازه آنها درخواست برای فدرال کمک به آن را نشان دهنده شکست خود را در بخشی. چه نقشی برای دولت فدرال در اینجا ؟ چه چیزی می تواند آنها را انجام دهد که دیگران نمی?

الیزابت وارن

کاخ سفید این است که فقط به سادگی اشتباه بر این تصور است که به نحوی متحده مدیریت می تواند این خود به خود. ما نیاز به یک پاسخ ملی. فکر می کنم در مورد آنچه که من فقط صحبت کردن در مورد. آن است که دولت فدرال است که می تواند به منظور آزمون. آن است که دولت فدرال است که می تواند با استفاده از دفاع تولید عمل به منظور شرکت را مجبور به تولید کیت های آزمایش, این, ماسک, لباس انواع چیزهایی است که ما در واقع باید در یک بحران. ایالات متحده ندارد و قدرت به انجام این کار است. تنها دولت فدرال می کند.

President Donald Trump, in a navy suit, looks past a bulletproof glass divider after a speech in New York.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از یک ماه نوامبر گفتار.
ایرا L. سیاه/Corbis/گتی ایماژ

نگاه کنید چه اتفاقی می افتد زمانی که ایالات متحده در خارج وجود دارد تلاش برای مثال برای خرید این ماسک در یک بازار بدون قوانین. چه اتفاقی می افتد متحده تا پایان مناقصه در برابر هر یک از دیگر. نیویورک مناقصه برابر ماساچوست و آنها هر دو در حال مناقصه در برابر آریزونا و کالیفرنیا. که بزرگ برای هر کسی که نشستن روی چند میلیون, ماسک, اما مطمئن شوید که خوب نیست برای ایالات متحده است که به شدت نیاز به این ماسک و پرداخت بیشتر و بیشتر و بیشتر فقط به منابع اولیه. آن است که دولت فدرال است که می تواند تخصیص این ماسک نه بر اساس مناقصه کمترین قیمت اما که در آن وجود دارد یک نیاز واقعی. این چیزی است که یک دولت فدرال است که یک برنامه می تواند انجام دهد.

نیمی دیگر از این اقتصادی است که در نیم. تنها دولت فدرال می توانید کوسن های اقتصادی ضربه های اینجا را در راه معنی دار. ایالت ماساچوست به عنوان مثال در حال حاضر پیش بینی می کند که ما در حال رفتن به 3 میلیارد دلار کسری به دلیل هزینه های بالا رفته به طور چشمگیری به عنوان ما در حال تلاش برای حمایت از مردم از کار کسانی که نیاز به سرپناه و بیمارستان های ما. در همان زمان درآمد پایین رفته است. مالیات نمی آیند تا ژوئیه 1 و با بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بسته شدن بسیاری از مردم از درآمدهای مالیاتی به احتمال زیاد پایین تر است.

آن است که تنها دولت فدرال است که می تواند در واقع نسخه قابل چاپ پول در زمان بحران. تنها دولت فدرال است که می تواند کسری بودجه را صرف. ماساچوست به عنوان یک ماده در کشور ما قانون اساسی نمی تواند در تعامل با کسری بودجه روبرو است. پس از آن دولت فدرال پاسخ است که ما باید هر دو در سلامت جبهه و در جبهه اقتصادی.

Ezra Klein

من می خواهم به انتخاب کنید تا در این ایده از دولت فدرال به عنوان یک allocator از منابع است. آن را به نظر می رسد که دولت تخصیص منابع اما فلوریدا است همه چیز را خواسته است و کنتاکی گرفتن بیش از آن خواسته در حالی که ماساچوست در میان دیگران است کمتر از آن می پرسد برای.

شده اند وجود دارد نگرانی هایی است که راه را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تخصیص این منابع است که بر اساس آن کشورهای آنها احساس شده اند به لحاظ سیاسی دوستانه به آنها و که آنها احساس می کنید مهم برای آنها در سال 2020 است. آیا شما فکر می کنم که درست است ؟

الیزابت وارن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است برای سال در حال حاضر که او در مورد مراقبت دقیقا یک چیز: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این همه سیاست در همه زمان ها. و در حال حاضر او با تمرکز بر چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رفتن به دریافت رای. که حمله هر تصمیمی که او می سازد.

بنابراین فقط نگاهی به داده های شما اشاره کرد. چگونه می توانید از آن بود که در کنتاکی و فلوریدا دریافت 100 درصد و یا 100 درصد به علاوه از آنچه آنها نیاز دارند در حالی که ماساچوست نمی کند ؟ من فکر می کنم هر کسی در آن نگاه کنید و بگویید این دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی سیاست یک بار دیگر.

Ezra Klein

در طرح خود را قبل از شما در مورد تست و مورد گرفتن منابع سلامت ، اما چه می آید بعدی ؟ من فکر می کنم یکی از مخرب ترین بخش وجود دارد که بدون پاک کردن طرح ملی است کسانی که پناه در محل مثل من هیچ ایده چه مدت است که در گذشته یا آنچه خواهد آمد ، اگر شما در حال ایجاد این طرح چه شما بگویید مردم می آید پس از اجتماعی فاصله? چه فاز دو از سلامت عمومی پاسخ ؟

الیزابت وارن

این یک سوال بزرگ است. بخش اول این است برای جمع آوری داده ها به عنوان ما می توانیم. که چه تست باید همه در مورد: بنابراین ما می توانیم نگه داشتن تماشای که در آن نقاط داغ هستند و چگونه این نقش در طول زمان است. که بیشتر تحت تاثیر قرار? که در آن ما نیاز به تشدید منابع ما در شرایط یک پاسخ ؟

یک پرستار با یک سواب در Covid-19 درایو-از طریق آزمایش ایستگاه در منچستر, انگلستان.
کریستوفر Furlong/گتی ایماژ

اما بخش دوم به آن فکر می کنم. در طول زمان ما در حال رفتن به یک رشد نسبت جمعیت که ایمنی است چرا که آنها تا به حال coronavirus و آنها آنتی بادی است. این بدان معناست که قصد دارد به افرادی که می توانید بیرون بروید و شروع به درگیر شدن در فعالیت های ما نیاز به کمک به راه اندازی مجدد هر دو اقتصاد ما و کمک به ما را پشتیبانی سیستم مراقبت های بهداشتی. ما نیاز به شروع به فکر می کنم آنها را به عنوان یک منبع گرفتن هر دو ما را از طریق بدترین بخشی از این بحران و نیز کمک به ما برای راه اندازی مجدد بخش هایی از این اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اما این فقط اتفاق می افتد اگر ما در حال جمع آوری آن داده است.

Ezra Klein

ما به عنوان یک کشور تست مردم به مراتب کمتر سرانه از گفتن کره جنوبی است. آیا از نظر شما این تست شکست ؟ چرا آن را تا به رول تست کردن ؟ و آنچه مورد نیاز است برای دریافت این مقیاس سرعت ؟

الیزابت وارن

دلیل ما ندارد تست در اوایل دشت, پیر سیاست است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهید برای دیدن این اعداد.

به یاد داشته باشید زمانی که [تهمت] گفت که او نمی خواست مردم را به پیاده شدن از کشتی است که تا به حال یک عفونت است ؟ او گفت که او نمی خواست شماره برای رفتن به معنی تایید تعدادی از موارد که در آن نقطه.

من معتقدم که دلیل آن این است که برگ برنده دولت نمی خرید سازمان بهداشت جهانی کیت تست شد و آنها نمی خواهید آنها را. آنها نمی خواهید برای دیدن یک بحران در اینجا در امریکا است. من فکر می کنم این بخشی از یک طرز فکر است که یک رئیس جمهور معتقد است که او فقط می تواند اعلام کند که چگونه جهان کار می کند و به نوعی جهان را مطابق به او. و پسر که کار نمی کند در واقعیت است. آن را مطمئن شوید که کار نمی کند در یک بیماری همه گیر.

Ezra Klein

که نقطه مورد طرز فکر جالب است. وقتی که من به عقب نگاه در ژانویه خود طرح آنچه قابل توجه در مورد این است که شما به دنبال در coronavirus در یک زمان هنگامی که آن را هنوز رتبهدهی نشده است در درجه اول در اینجا. این یک مشکل بزرگ در چین است. و سوال این بود که می تواند ما شامل آن است ؟ این طرح بسیار مورد چگونه به افزایش جهانی بهداشت چگونه به مطمئن شوید که ما در حال خوب شدن جهانی نتایج تست چگونه به مطمئن شوید که ما در جریان اطلاعات با کشورهای دیگر است.

آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم به عنوان برگ برنده دولت در پاسخ سیاسی به کروناویروس است افزایش تنش با چین است. وجود دارد بسیار تهاجمی تلاش شرکت های آمریکایی برای متوقف کردن صادرات به کشورهای دیگر حتی اگر این بدان معناست که در بحرانی از راه کشورهای دیگر را متوقف خواهد کرد به ما چیزهایی که ما نیاز داریم.

شما می توانید بحث کمی در مورد تفاوت بین نزدیک شدن به جهانی بهداشت بحران مانند coronavirus از چشم انداز است که ما در معاملاتي رقابت با تمام این کشورهای دیگر در مقابل مثبت-مجموع چشم انداز?

الیزابت وارن

آنچه که شما در حال پرسیدن این سوال ما به صورت تمام وقت در اطراف تغییر آب و هوا: ممکن است ما در رقابت با سایر کشورها از لحاظ اقتصادی و سیاسی, اما وقتی که می آید به نجات سیاره ما باید برای پیدا کردن یک راه برای با هم کار کنند. وجود دارد هیچ چیز مانند صرفه جویی در ایالات متحده آمریکا و اجازه دادن به بقیه سیاره رایت. که اتفاق نمی افتد.

همان درست است در مورد یک بیماری همه گیر. ما در یک جهان که در آن اگر این بیماری در یک کشور و یک منطقه و سپس آن را به رسیدن به همه در سراسر جهان است. و آن را به انجام آن سریع است. بخشی از شکست این دولت این است که طرز فکر خود است که برای ساخت یک دیوار به جای کار و همکاری با کشورهای دیگر برای رسیدگی به این خطرات است که همه ما. تا به حال به ما کمک کرد حاوی این زودتر گسترش ممکن است آهسته تر — آن را ممکن است دستگیر شده اند به طور کامل. چین است منزه از گناه. اما حتی پس ما باید حمایت بین المللی به اشتراک گذاری اطلاعات.

من نیز بر این باورند که بخش بزرگی از روابط خارجی است که یک مقدار بیانیه ای در مورد که ما که هستیم. بله ما مشکلات وحشتناک با ایران و ایران را توسعه طرح خود برای توسعه سلاح هسته ای و حمایت از تروریسم است. اما ایران در تلاطم واقعی بحران عظیم نسبت. این لحظه ای که ما می تواند پیشنهاد سخاوتمندانه دست به مردم ایران و نشان دادن هر دو به آنها و به بقیه جهان است که ما می خواهیم به انجام بهترین های ما برای ایجاد یک جهان که در آن هر کس تحت درمان با برخی از عزت و برخی از احترام. این ایده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به استفاده از این لحظه از بحران به عنوان یک راه برای تیز کردن ما فشار بر کشورهای دیگر و پرتاب آرنج اقتصادی — من فقط فکر می کنم اساسا این روش اشتباه است.

من فکر نمی کنم که که ما می خواهیم به عنوان یک ملت است. و رک و پوست کنده من فکر نمی کنم این باعث می شود ما امن تر در دراز مدت. من فکر می کنم ما ایجاد امنیت بیشتر برای ایالات متحده زمانی که ما سعی می کنیم برای کار با دیگر ملل و درمان دیگر انسان با احترام.

Ezra Klein

من می خواهم به نگه دارید در این نقطه برای یک دقیقه به دلیل آنچه که شما می گویید چیزی را همکار دیابت کریس مورفی (D-CT) به من گفت که اگر شما نگاهی به بودجه فدرال ما صرف صدها میلیارد دلار در هر سال خرید بیمه در برابر احتمال یک حمله. ما صرف تقریبا هیچ پول خرید بیمه علیه امکان جهانی همه گیر.

کسی که فکر می کند بسیاری در مورد مسائل از خطر این استدلال من است که ما را در معرض خطر بسیار جدی اگر ما می توانید آن را در یک دشمن خارجی مانند یک کشور دیگر یا یک گروه تروریستی است. اما زمانی که این خطر وجود دارد که خواهد بر تمام جهان است که دیده نمی شود به عنوان خصمانه — خطرات مانند تغییر آب و هوا و بیماری های همه گیر — ما تمایل به تطهیر و یا آنها را نادیده گرفت. من کنجکاو هستم اگر شما فکر می کنم وجود این حقیقت که.

الیزابت وارن

من خیلی موافق با آنچه که شما فقط توضیح داده شده اما من فکر می کنم وجود دارد یکی دیگر از ابعاد به درک آن است. فکر می کنم در مورد دو نوع تهدید است که شما فقط در مورد صحبت کردیم. یک نوع که ما درک از زمان که انسانها در غارها زندگی می کردند. و این مشت با یکدیگر رقابت برای منابع با استفاده از همیشه واضح تر سلاح.

اما نوع دوم [نیاز به] درک بهتر جهان اطراف ما جهان را از تهدید به سلامت ما و در نهایت تهدید به سیاره ما زندگی می کنند. چه مشکلات من عمیقا در مورد سه سال گذشته در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده است خصومت به علم — و نه فقط علوم از تغییر آب و هوا. رانندگی دانشمندان خارج از بخش کشاورزی است. به بی اعتنایی به آنچه دانشمندان ما به ما بگویید که در مورد جهان اطراف ما قرار می دهد این کشور و این دنیا در معرض خطر است.

Ezra Klein

من می خواهم به حرکت مکالمه ما به اقتصاد است. ما شاهد بیش از 6 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در این هفته است. برای کسانی که استفاده نمی شود به دنبال این اطلاعات است که آخرالزمانی; این باعث می شود رکود بزرگ ناپدید می شوند در یک نمودار.

کریستینا Animashaun/Vox

شده است وجود دارد بحث رفتن که در اطراف ما رو به یک انتخاب بین اقتصاد ما و زندگی ما. ما شنیده ام برخی از مردم از جمله از رئیس جمهور تهمت که ما نمی توانیم اجازه درمان اجتماعی فاصله بود بدتر از این بیماری است. آیا شما فکر می کنم که انتخاب — اقتصاد ما و یا زندگی ما — انتخاب با آن مواجه هستیم? این است که راه راست را به قاب آن ؟

الیزابت وارن

است که راه راست را به قاب آن است. این دو با هم کار کنند. صرفه جویی در زندگی تقویت اقتصاد ما و تقویت اقتصاد ما می تواند به ما کمک کند صرفه جویی در زندگی می کند. این ایده که یک انتخاب وجود دارد بین آن دو و به نوعی آنها در رقابت با یکدیگر است فقط صراحت اشتباه است.

اجازه دهید من در مورد این بحث در دو سطح. چه معنی آن را به یک ملت اگر ما در اینجا به مراقبت از خود ما مردم است ؟ اولین کار از رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است که برای کمک به نگه داشتن آمریکایی ها امن است. چه این بدان معناست که در یک زمان از یک بیماری همه گیر است که مطمئن شوید که ما باید مراقبت های بهداشتی کافی — که ما یک طرح برای مقابله با این بحران است.

همچنین این مورد که این فقط غلط در اقتصاد است. وجود دارد یک کاغذ سفید در Safra مرکز در دانشگاه هاروارد است که مذاکرات در مورد سه پاسخ های ممکن به این بیماری همه گیر. یکی واقعا سخت پناه واقعا مدت زمان طولانی. یکی در مورد پناه به تلاش برای صاف و منحنی و حرکت به عقب به برخی از فعالیت های اقتصادی در طول زمان است. و سوم این است که فقط به بالا و می گویند این اقتصاد است و نه چیزی بیشتر.

معلوم پرهزينه است که می گویند آن است که تنها در مورد اقتصاد و اجازه دهید مردم در مورد کسب و کار خود را. به این دلیل است که پرهزينه ترين است که این امر باعث حداکثر تعداد مرگ و میر پر هزینه هستند. ما از دست دادن سود آن زندگی می کند. آنها با استفاده از چه استاندارد ارزش دلار ما را در زندگی و نشان می دهد که از آن خواهد شد بسیار گران تر اگر ما فقط اجازه دهید این بیماری همه گیر مسابقه را از طریق کشور ما بدون تلاش به این اقدامات برای حفاظت از زندگی مردم است. این دو چیز نیست در تنش است. اگر ما می خواهیم برای تقویت اقتصاد ما پس از آن ما نیاز به حل این مشکل پزشکی.

Ezra Klein

شما عمیقا درگیر نه تنها در سیاست در پاسخ به بحران مالی بلکه در ساخت حس از آن برای مردم است. که وحشت مالی که مسدود زیادی از اقتصاد واقعی و مشکل این بود که در حمایت از کسب و کار و مردم به unfreeze. در حال حاضر ما منجمد زیادی از اقتصاد ،

آنچه متفاوت است در چگونه مردم نیاز به فکر کردن در مورد نیازهای اقتصادی و سیاست های اینجا نسبت به بحران مالی ؟ اگر شما در حال آمدن به این با سال 2008 به عنوان عمل استعاره در ذهن خود چگونه شما نیاز به تغییر راه شما در حال نگاه کردن به آن ؟

الیزابت وارن

اولین چیزی که تغییرات وجود دارد از جمله بهداشت و قدرتمند پوشش به همه چیز نگاه می کنیم. شما فقط می توانید می گویند بیایید با هم یک زیرساخت بسته بندی و ارسال همه به کار بر روی این قطعه از زیرساخت ها است. ما هنوز مجبور به نگرانی در مورد سرایت. که تغییرات همه چیز ما فکر می کنم در مورد در نظر گرفتن مردم به کار می کنند.

بخش دوم آن است که آن را لمس اقتصاد در یک راه بسیار متفاوت است. در سال 2008 سقوط همه هنوز هم می تواند به کار برود. مشکل این بود که آیا یا نه این سیستم پول را مسدود کردن. این بار متفاوت است. کسب و کارهای کوچک هستند که منجر به خاموش شدن نیست زیرا آنها می توانند دسترسی به پول اما از آنجا که آنها نمی تواند به کارگران وجود دارد و می تواند دسترسی به مشتریان خود را.

بنابراین شما باید به فکر می کنم در این مورد متفاوت است. برای مثال این ابزار به سادگی با گرفتن پول به دست دهها میلیون نفر از مردم در سراسر این کشور مهم است. چرا ؟ چرا که ما می خواهیم آنها را به خرید مواد غذایی. اگر آنها خرید مواد غذایی ما را که بخشی از اقتصاد عملکرد. ما نیاز داریم که زنجیره تامین به کار نگه دارید به طوری که فروشگاه های مواد غذایی هنوز هم نگردند. و که فقط اتفاق می افتد اگر مشتریان در آینده. سپس فروشگاه های مواد غذایی خرید از عمده فروشان و عمده فروشان در حال خرید از کشاورزان و از canners و دیگر تولید کنندگان. و کامیونداران هنوز تا و در حال اجرا است. ما می خواهیم به نگه داشتن که زنجیره تامین کاربردی — هر دو برای سلامت مردم آمریکا و برای سلامت اقتصاد است. و که فقط اتفاق می افتد اگر مردم پول برای خرید مواد غذایی.

مردم با پوشیدن ماسک صبر کنید برای ورود به یک فروشگاه مناسک سوپر مارکت در 3 آوریل در یونیندل, New York.
القاعده بلو/گتی ایماژ

سوال در مورد افرادی که قادر به ماندن در پناهگاه کمی متفاوت است. آیا ما به مردم پول به طوری که آنها می توانید پرداخت وام مسکن خود را و پرداخت اجاره و یا آیا ما فقط می گویند که ما در حال رفتن به توقف جمع آوری بدهی به طوری که هیچ کس بیرون کردند ؟ هیچ کس می شود وام در برابر هیچ کس می شود یک رتبه بندی اعتباری بد در طول این. اما ما در حال رفتن به ضربه زدن به دکمه مکث در اینجا بر مردم ساخت پرداخت خود را به صورت پناهگاه و برای کسانی که صاحبان آن خواص خود را پرداخت. بنابراین شما باید به فکر می کنم در مورد این ساختاری در راه های مختلف.

یکی از درس از سال 2008 بود که رک و پوست کنده جمهوری خواهان نه تنها برای به اندازه کافی بزرگ بسته محرک. و این به معنای بازیابی شد آهسته تر و کم خونی از آن شده اند که تا به حال ما با قرار دادن پول بیشتر به محرک. آنها مصمم بودند که اجازه نمی باراک اوباما باید این نوع از قدرت در بازیابی. و ما پرداخت قیمت آن را به عنوان یک ملت است. ما هنوز در حال پرداخت قیمت برای آن. در حال حاضر آن را به همان نوع از چیزی. ما باید برای پاسخ به اندازه کافی قوی برای حمایت از خانواده های ما برای حمایت از ما کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن بخش هایی از اقتصاد این عملکرد است که کاملا ضروری است برای ما سلامت جسمی و در نهایت برای ما امنیت اقتصادی است.

Ezra Klein

در راه همان است که ما قبلا در مورد دو فاز بهداشت عمومی پاسخ من فکر می کنم ما همچنین می توانید از فکر می کنم دو فاز مجزا در سمت های اقتصادی. آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد فاز یک: قرار دادن اقتصاد در حمایت از زندگی. این بدان معناست که مردم با دادن پول به ادامه خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره در حالی که در خانه و به طور بالقوه به کسب و کار پول از طریق بخشایش وام به باز بماند.

اما پس از ما انجام این کار برای برخی از تعداد ماه در برخی از نقاط است که اقتصاد در حال رفتن به عقب می آیند و برخی نه. بر خلاف بحران مالی فکر نمی کنم ما می توانیم فقط unfreeze اقتصاد ما تا به حال قبل از رفتن وجود دارد به عنوان آسیب بیش از حد.

به این منظور وجود داشته است استدلال برای انواع مختلف پست-virus mobilizations در پاسخ به این بحران است. یکی این است که بهداشت عمومی بسیج. اما نیز وجود دارد مختلف بسیج ایده هایی شده اند که در کمین برای برخی از زمان در حال حاضر حدود سبز جدید معامله و یا در زیرساخت ها است. ما می رویم به نیاز به برخی از نوع اقتصادی بسیج در راه ما اغلب آنها را در طول زمان جنگ ؟

الیزابت وارن

یکی از بسیج تلاش های من اضافه کردن به لیست خود مسکن است. ما تا به حال یک مشکل واقعی در این کشور و آن این است که ما نمی ساخته شده است به اندازه کافی مسکن برای خانواده های طبقه متوسط برای خانواده های طبقه کارگر برای کار ضعیف برای فقرا فقیر برای افراد با معلولیت برای سالمندان که می خواهند به سن در محل برای افرادی که در حال بازگشت از زندان برای افرادی که بی خانمان هستند.

من در یک دو اتاق خواب و یک حمام خانه ساخته شده توسط یک سازنده خصوصی. گاراژ تبدیل شد به نگه دارید من سه برادر. خصوصی سازندگان نیست و ساختمان آن خانه دیگر. آنها در ساخت قصرها. من دیوانه در آنها — که در آن سود هستند. اما مسکن که خانه های خانواده های طبقه متوسط است که نه تنها در حال ساخته خصوصی دیگر. و وجود یک قانون فدرال در محل در حال حاضر است که می گوید: برای هر واحد از مسکن را در دولت فدرال را به یک واحد.

بنابراین هنگامی که شما سوال بپرسید در مورد که در آن ما باید به فکر کردن در مورد بسیج? من فکر می کنم که در این زمان بحران ما اهمیت امن و مقرون به صرفه مسکن برای همه است. بیش از چند سال آینده ما نیاز به گسترش مسکن ما در دسترس برای مردمی است. این درست است که در شهرستانها. درست در شهرهای کوچک. درست در روستایی امریکا است. این یک مشکل گسترده و آن را به یک محل که در آن ما می تواند یک سرمایه گذاری فدرال که در کوتاه مدت اجرا می شود مردم را در خیابان ها و مردم قرار می دهد به کار در ساخت و ساز. و پس از آن در دراز مدت ایجاد می کند قوی تر و با ثبات تر عرضه مسکن است که طول می کشد مقدار زیادی از فشار اقتصادی کردن خانواده ها است.

Ezra Klein

بنابراین همانطور که ما حرکت از زندگی اقتصادی-پشتیبانی دوره از این کنگره و دولت نیاز به فکر کردن در مورد یک مطلب عمومی اقتصاد برنامه ریزی شده برای بازسازی و ایجاد یک پل به طور کامل عملکرد اقتصاد ؟

الیزابت وارن

من فکر می کنم آن را برای رفتن به کاملا ضروری است. این یک فرصت برای ارتقاء انرژی ما, شبکه یک شانس برای سخت شدن زیرساخت های ما در طول زمان در برابر آینده تغییر آب و هوا را به یک سرمایه گذاری واقعی در حمل و نقل عمومی. و آن دو مزایای اقتصادی: آنها با قرار دادن تعداد زیادی از مردم به کار می کنند اما آنها همچنین اطمینان بازار و سرمایه گذاران است که ما در حال رفتن به ساخت راه ما را از این افسردگی است.

هنگامی که شما یک طرح است و مردم می توانند از آن دیدن آنها می توانید شروع به ساخت برنامه های خود را برای تکمیل آن — آن است که آیا کسب و کارهای کوچک و یا آن را بزرگ وال استریت سرمایه گذاران. ما قصد داریم برای چاپ پول در حالی که آن را به اتفاق می افتد اما این که قصد دریافت پول را به این اقتصاد است. که به ساخت تا تقاضا. این است که چگونه شما ساخت یک بوم. شما نمی توانید آن را با سهام buybacks. شما آن را انجام دهد در واقع سرمایه گذاری در مردم و در چیزهایی که مردم نیاز دارند.

Ezra Klein

وجود دارد یک بعد اخلاقی از این من می خواهم به شما بخواهید در مورد. در حال حاضر ما شاهد بسیاری از همبستگی و فداکاری که خواستار از طبقه کارگر و مردم از افراد جوان — که بسیاری از آنها احساس, من فکر می کنم درست است که امریکا نشان نداده بسیاری از همبستگی و فداکاری هنگامی که مواجه با نیازهای خود را در سال های قبل از این. آنچه باید انجام شود با این لحظه تا مردم از آنها پرسیده ترین احساس می کنم مثل این است که یک اخلاق است که به گسترش آنها نه فقط یکی که فعال است را از آنها را زمانی که مورد نیاز است ؟

الیزابت وارن

من می خواهم برای دیدن ما لغو بدهی وام دانشجویی. در حال حاضر وجود دارد یک وقفه شش ماهه. بنابراین ما باید یک کمی فضای تنفس. اما من می خواهم برای دیدن ما لغو یک تکه بزرگ از این بدهی و یا همه از این بدهی. و به همین دلیل است که تا حدودی اقتصادی: ما هم اکنون می توانید آهنگ که بدهی وام دانشجویی شده است داشتن یک اثر منفی بر روی اقتصاد ما. آن باعث کاهش کسب و کار کوچک راه اندازی. افراد جوان در حال خرید خانه. بنابراین وجود یک اقتصادی stimulative اثر از انجام این کار است.

وارن در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل در سال 2019 با تشکر. جیم Clyburn (D-SC) در قانون برای لغو بدهی وام دانشجویی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.
برنده McNamee/گتی ایماژ

افراد جوان باید فقط پشت سمت چپ شده است. آنها فریب خورده شده است. من فارغ التحصیل از یک دانشگاه است که هزینه 50 دلار ترم. من یک بدهی وام دانشجویی بار به خاطر من می تواند به یک مدرسه و آموزش و پرورش برای یک قیمت است که شما می تواند پرداخت به صورت پاره وقت از waitressing ، که جایگزین است و نه فقط در خارج وجود دارد برای افراد جوان امروز. و نتیجه این است که افراد جوان است که سعی در آموزش و پرورش که سعی کنید به سرمایه گذاری در آینده خود شده اند از سمت چپ تقریبا خود به خود.

دولت فدرال در پاسخ به شما پول قرض با بهره و سپس شما بزرگترین طلبکار برای سال ها و سال آمده است. من فکر می کنم که یک بین نسلی جرم و جنایت است. این اساسا اشتباه است. بنابراین من فکر می کنم بخشش این بدهی نه تنها افزایش به 45 میلیون نفر, اما همچنین می توان اذعان است که بسیاری از جوانان و مردمی در این کشور گرفتار پایان کوتاه از چوب در اینجا.

این رکود اقتصادی در حال رفتن به سختی بر همه ما, اما آن را می شود به خصوص دشوار در افرادی که در حال فارغ التحصیل شدن به آن — در افرادی که در اولین شغل. و من فکر می کنم که لغو کردن دولت فدرال به عنوان بزرگترین طلبکار خواهد بود یک راه تصدیق کرد که و گفت: آینده خود را که ما می خواهیم به سرمایه گذاری در.

Ezra Klein

هنگامی که شما نگاه کردن به دموکراتیک اولیه با توجه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر آن را احساس مانند بحث متمرکز شد روی اشتباه چیزهایی است ؟

الیزابت وارن

من فکر نمی کنم. من فکر می کنم ما صحبت زیادی در مورد نقش دولت — دولت است که یا کار فقط برای ثروتمند و قدرتمند و یا یک دولت است که کار را برای هر کس دیگری. در این بحران که واقعا مسئله است.

به یاد داشته باشید رونالد ریگان معروف خط ؟ “بدترین کلمات در زبان انگلیسی” من از دولت و من در اینجا برای کمک به.'” کسانی که بدترین کلمات در زبان انگلیسی است. ما دیده ایم در طول این بحران است که در میان بدترین کلمات در زبان انگلیسی هستند: “ما در یک بحران و دولت ندارد یک برنامه برای کمک به ما را از آن دریافت کنید.”

این ایده که به نوعی همه ما در حال رفتن به می شود بهتر است با یک دولت نیست که سرمایه گذاری در علم و در دراز مدت برنامه ریزی شده است نشان داده شده نه تنها به اشتباه اما به تواند خطرناک باشد. من فکر می کنم که آنچه در انتخابات در سال 2020 در حال رفتن به در مورد بخشی از مردم است که می خواهند یک دولت است که صالح است و در کنار خود در برنامه ریزی برای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>