الیزابت وارن نیست انجام می شود و در عین حال

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن: New Hampshire سختی بود برای از دست دادن الیزابت وارن سناتور.. دولت است که اغلب به عنوان حیاط خلوت خود و او یک بار به ویژه رهبری پای صندوق های رای وجود دارد. او جایگاه چهارم پایان روز سه شنبه بود که فقط پشت دیگر نامزدها; آن را به مراتب پشت سر آنها. به علاوه از دست دادن اخیر به دنبال یک جامد اما نه ستارگان پایان در آیووا.

که گفت: شایان ذکر است که نیوهمپشایر علائم فقط شروع اولیه و دور از پایان مبارزات انتخاباتی خود را. به دلیل سازماندهی قوی و گسترده با حضور در نوادا وارن آماده است برای یک مناسب و معقول در دولت و به خوبی می تواند در میان یک تعداد انگشت شماری از کاندیدان پیشتاز در نماینده غنی کالیفرنیا در سه شنبه.

به سادگی قرار دادن او در مبارزات انتخاباتی هنوز هم مقدار زیادی از پتانسیل های اخیر با وجود ضرر و زیان است.

وارن گذاشته این پویا در نیوهمپشایر در سخنان سه شنبه شب: “ما ممکن است رهبری برای یکی دیگر از کسانی که طولانی اولیه دعوا که برای ماه گذشته. ما دو کشور در” او گفت:. “ما هنوز 98 درصد از نمایندگان ما برای نامزدی ما برای grabs.”

او نقطه اشاره به دیرینه تغییر ناگهانی از تقویم اصلی که در آیووا و نیوهمشایر دو اوایل متحده خدمت به هر دو باد افشان زمینه و اعطای خاص نامزدها بیشتر در حرکت است. پارادایم را تحمل کرده است حتی اگر آنها عمیقا نمایندگان راستین این کشور تنوع و به ترتیب شامل کمتر از 1 درصد از کل ملی نماینده مسافت.

اگر چه این درست است که فقط یک نامزد حزب دموکرات در حافظه اخیر موفق به کسب نامزدی بدون برنده آیووا یا نیوهمپشایر (بیل کلینتون در سال 1992) به اندازه فعلی زمینه — و نامتجانس نقاط قوت است که داوطلبان دارای — به ارمغان می آورد عدم اطمینان بیشتر از حد معمول به مسابقه این چرخه.

وارن است در یک موقعیت برای سرمایه گذاری در این, پویا, هر چند او تا به برخی از مهم موانع برای غلبه بر. او از دست رفته در شتاب اولیه افزایش است که قوی نمایش در آیووا و نیوهمشایر ارائه شده دیگر نامزدها. و او را دیده متوسط ملی رای گیری در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان دو گروه هستند که مرکزی به اجرای برنامه در نوادا و کارولینای جنوبی است.

هنوز RealClearPolitics ” دولت رای گیری به طور متوسط نشان می دهد او می تواند در نتایج ثابت در هر دو مکان به احتمال زیاد بیش از دیگر frontrunners از جمله سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq — هر دو از آنها نظرسنجی ضعیف با رای دهندگان از رنگ. البته وضعیت هر دو کشور’ در انتخابات باقی می ماند کاملا مایع: رای گیری از نوادا در خصوص نشده است به روز شده از اوایل ماه ژانویه است.

مهم این است که وارن به انجام خوبی در این کشورها به پروژه قدرت رفتن به سوپر شنبه, کشت از نژادها که در آن بیش از 1300 نمایندگان اهدا خواهد شد. وارن کمپین به مدت طولانی در شمارش موفق سه شنبه نشان دادن و با تشکر از به ملی, مشخصات زیرساخت ها و زمین به عنوان یک “وحدت” و نامزد او را در موقعیت خوبی برای جذب تعداد زیادی از نمایندگان. به ویژه در کالیفرنیا — با صدها نفر از نمایندگان — ارائه یک فرصت بزرگ برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“آمریکایی ها در هر بخشی از کشور می رویم تا صدای” وارن شنبه تاکید کرد.

بر خلاف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که هم تجربه جدی مبارزات در آیووا و نیوهمشایر وارن ندارد کاملا واضح یک پایگاه پشتیبانی در آینده متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است. و این است که قطعا یک مانع او همچنان به صورت.

در نوادا RealClearPolitics’ رای دهی متوسط تا سوم در 11.5 درصد پشت ساندرز در 17.5 درصد و بایدن در 21 درصد است. به طور مشابه در کارولینای جنوبی به RCP میانگین او در 9.5 درصد در حالی که ساندرز است که در 17 درصد میلیاردر فعال تام Steyer در 18.5 درصد و بایدن در 31 درصد است.

ملی وارن به نظر می رسد در یک موقعیت مشابه وقتی که می آید به پشتیبانی از لاتین و آفریقایی رای دهندگان به طور خاص — صبح مشورت ملی نظرسنجی نشان می دهد وارن در آینده پس از Sanders, بایدن و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ.

حامیان سناتور. الیزابت وارن گوش دادن به او صحبت می کنند در یک تجمع در کنکورد, New Hampshire در فوریه 9 سال 2020 است.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

حتی پس از, نوادا ارائه می دهد یک باز برای وارن به عنوان نشانی کارولینای جنوبی است. در حالی که او ممکن است دنباله بایدن و Sanders, نظرسنجی نشان داده است او به طور مداوم ضرب و شتم Klobuchar و Buttigieg در هر دو کشور — مسلما یک وضعیت است که می تواند تغییر به لطف دو نامزد’ دوم و سوم-جایگاه در, New Hampshire. جامد بازده وارن در دو کشور خواهد یک راه طولانی برای بازگرداندن جایگاه او را به عنوان یک لایه نامزد شده است.

در نوادا در خصوص وارن شناخته شده است به صورت گسترده سازماندهی تلاش است که تاسیس شده است حضور واضح و روشن و در حال حاضر شامل بیش از 50 کارکنان, به گزارش دیلی. آن بوده است تبلیغ به عنوان یکی از اولین عملیات برای ایجاد یک حضور در یک دولت است.

وارن نامزدی نیز به دست آورد ستایش از سابق رهبر اکثریت سنا و نوادا kingmaker هری رید که شخصا از او خواست برای رسیدن به سال 2020 مسابقه در وهله اول. (رید است رسما تایید هر کسی اما.)

قدرت او با سازمان کار می دهد وارن قوی لبه کنار ساندرز به عنوان به خوبی. او را برداشت تا تاییدیه از یک سری از اتحادیه های کارگری از جمله وابسته متحد در اینجا.

وارن نوادا عمل است و بدون چالش های آن, اما. در هفته گذشته شش رنگ اعلام کردند که ترک وارن نوادا تیم گفت: آنها احساس آنها را به عنوان نشانه در سازمان است. با توجه به سیاسی گزارش زنان ابراز نگرانی در مورد کمپین فرهنگ و وارن کمتر بازدیدکننده داشته است مکرر به دولت در مقایسه با دیگر اوایل متحده است. (نوادا مستقل ردیاب می یابد وارن با سندرز و Klobuchar دوم بیشترین بازدیدکننده داشته است.) وارن گفت: او اختصاص داده شده است برای پرداختن به این نگرانی ها.

در کارولینای جنوبی او ساخته شده است تاخت و تاز اما او شده است dinged وجود دارد برای قرار دادن در کمترین زمان صورت بر روی زمین است. با توجه به پست و پیک, ردیاب, او ساخته شده است به طور قابل توجهی کمتر بازدیدکننده داشته است به دولت از رقبا از جمله Sanders. مبارزات انتخاباتی او اشاره می کند که او بیش از 40 کارکنان و 11 دفتر در دولت است.

وارن مدیر کمپین راجر لاو تاکید کرد که هر دو کشور شد اولویت های اصلی در یک یادداشت ترسیم اولیه استراتژی در روز سه شنبه.

“پس از امروز مسابقه اولیه حرکت به دو نفر از متنوع ترین مسابقات در کشور: نوادا و کارولینای جنوبی است. از طریق امروز سازمان ما این است که بسته شدن در نزدیک به یک میلیون تماس با رای دهندگان در هر ایالت,” او نوشت.

آیا وارن قادر خواهد بود به سرمایه گذاری در این زمینه او گذاشته روشنتر خواهد شد در حدود دو هفته زمانی که قفقاز را در محل. به عنوان Klobuchar موفقیت در نیوهمپشایر نشان داد یک قوی تر از حد انتظار عملکرد می تواند نگه دارید وارن بالای ذهن رای دهندگان رهبری به پای صندوق های رای در روز سه شنبه — یک روز پر از مسابقات است که می تواند نیروی تازه دادن به نامزدی او را.

در مارس 3, نماینده مسافت در سه شنبه عظیم خواهد بود — 33 درصد از نمایندگان متعهد خواهد بود در عرضه و تامین به عنوان بسیاری از که در مجموع به عنوان او می خواهد محوری برای وارن مبارزات انتخاباتی.

بر اساس زمان سنجی وارن است که در یک موقعیت قوی برای انجام این کار به خوبی در کالیفرنیا اگر او می تواند نگه دارید تا مبارزات انتخاباتی او را به حرکت و تجمع پس از ضرر و زیان در آیووا و نیوهمشایر. این RCP به طور متوسط در 20 درصد در دولت, در حالی که بایدن در 21 درصد و ساندرز است که در 26 درصد است. Buttigieg بلومبرگ و Klobuchar باقی می ماند یک راه در پشت سر آنها تا پایان ماه ژانویه است. به عنوان مورد با نوادا اخیر حوادث نیز می تواند تغییر نظرات در دولت و اگرچه اثرات آن هنوز روشن با توجه به عدم نظر سنجی جدید.

سناتور. الیزابت وارن امواج به جمعیت پس از صحبت در تاون هال نشست در لس آنجلس در آگوست 21, 2019.
ماریو تاما/گتی ایماژ

با توجه به بیش از 450 نمایندگان کالیفرنیا اگر وارن می تواند به نوبه خود در بالا نشان او باید امن یک بنیان قوی برای ادامه ساخت و ساز در عنوان اصلی همچنان ادامه دارد. دولت توزیع خواهد شد نمایندگان متناسب بنابراین هر نامزدی که بازدید 15 درصد آستانه در دولت و یا فردی در کنگره مناطق خواهد بود مناسب برای ملی نمایندگان. تگزاس یکی دیگر از نماینده های غنی از دولت که در آن وارن شده است رای گیری در سه.

به طور کلی مبارزات انتخاباتی او اشاره کرده است او در این مجموعه به آمار 15 درصد آستانه خالص نمایندگان در دو سوم از مناطق است که رای گیری در سراسر 14 متحده در روز سه شنبه.

این هجوم نمایندگان می تواند زیاد و حیاتی خواهد بود. “وارن آماده است را به پایان برساند در بالا و دو در بیش از نیمی از شنبه متحده (هشت 14) در سه صفحه در همه آنها است و در سرعت انتخاب کنید تا در بزرگ ایالت نمایندگان در تمام اما یک” لاو نوشت: روز سه شنبه.

روشن است که وارن چهره برخی از چالش های فوری: برای یک, او نیاز به ارائه قابل توجه در پایان در نوادا و اطمینان حاصل شود که رای دهندگان اقامت هیجان زده در مورد مبارزات انتخاباتی خود را. سه شنبه می تواند مجموعه خود را برای رقابت در دراز مدت اگر او می تواند به حفظ حمایت از او تا آن نقطه.

به عنوان او اشاره کرده است این مسابقه تنها فقط آغاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی