الیزابت وارن شد رئیس


LAS VEGAS, NEVADA - FEBRUARY 19: Democratic presidential candidate Sen. Elizabeth Warren (D-MA) speaks during the Democratic presidential primary debate at Paris Las Vegas on February 19, 2020 in Las Vegas, Nevada. Six candidates qualified for the third Democratic presidential primary debate of 2020, which comes just days before the Nevada caucuses on February 22. (Photo by Mario Tama/Getty Images)

او کشته شدند.

ماریو تاما/گتی ایماژ

من هیچ نظری ندارم اگر یکی از قوی بحث عملکرد خواهد بود به اندازه کافی به نیروی تازه دادن به الیزابت وارن پیشنهاد ریاست جمهوری پس از او ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر. اما سناتور به نظر می رسید به او کمپین برخی از جدید مقدار انرژی مورد نیاز در چهارشنبه شب در طول دموکراتیک مرحله نهایی مسابقات در نوادا که در آن او بسیار گذاشته مایکل بلومبرگ در این مرحله و سپس فرار به جلو و عقب کامیون بیش از او در حالی که جمعیت را تشویق می کردند مثل این است که یک هیولا جم رالی. سپس او به ضرب گلوله کشته است دیگر مخالفان.

منظور من این بود ، آن را خرد کردن. این یک دستور عملکرد کامل از zingers که درو roars حتی اگر آنها کمی بدیهی است که prewritten. و شاید هر کس باید آن دیده می شود در آینده. وارن پس از همه نازل شده است و در بهترین حالت در طول این اولیه کمپین هنگام رفتن پا به پا در رسانه ها با میلیاردرهای ترس از نامزدی او را. چه بهتر فویل می تواند از او بپرسید از بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق نیویورک که رسید در پای صندوق های رای پس از blitzing کشور با تبلیغات تلویزیون با وجود تاریخ خود را از هرزه و جنسیتی نظرات و مواضع محافظه کار در اجرای قانون و امور مالی ؟ چهارشنبه شب وارن ایستاده بود و فقط به بلومبرگ سمت چپ اجازه داده است که این دوربین را به ضبط یک چهره-به-چهره رویارویی پس از دیگری.

آن آغاز شده از لحظه وارن دهان خود را باز. “من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و ” اسب رو لزبین,'” او آغاز شد. “و من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.” خط بدستآمده پایین “Oooooooooooh” از مخاطبان در حالی که وارن در ادامه به بازیگران حریف خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مطلب:

دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان است. و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند قرمز پوشش و توقف-و-frisk. نگاه من حمایت هر کس دموکرات نامزد شده است اما درک این: دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر.

این اسپری ادامه داد: از آن پس ، هر زمان بلومبرگ در تلاش برای دفاع از خود را بیش از یک جنجال وارن وجود دارد به تضعیف او. زمانی که شهردار سعی در نشان دادن ندامت بیش توقف-و-frisk (“ما متوقف بیش از حد بسیاری از مردم” او اعتراف کرد) Warren, eviscerated او عذرخواهی: “این نه در مورد چگونه آن را معلوم شد این است که در مورد آنچه که آن را به انجام طراحی شده بود برای شروع با. هدف آن جوامع از رنگ. هدف آن سیاه و سفید و قهوه ای مردان از آغاز است.” زمانی که او سعی در عقب راندن برابر اتهامات که خود شرکت بود و مملو از تبعیض جنسی (“در شرکت مقدار زیادی و تعداد زیادی از زنان بزرگ و مسئولیت آنها پرداخت می شود دقیقا همان مردان”), Warren تا به حال یکی دیگر پژمرده پاسخ. “من امیدوارم که شما شنیده دفاع از خود. ‘من خوب است برای برخی از زنان’,” او گفت: به خنده و کف زدن. “که فقط آن را قطع نمی کند.” که راه اندازی دراماتیک ترین لحظه از شب که وارن به چالش کشیده بلومبرگ به انتشار کارمندان سابق از عدم اطلاع توافق آنها امضا محرومیت آنها از صحبت کردن در مورد ادعای خود را از تبعیض یا آزار و اذیت. بلومبرگ demurred اما در روند ساخته شده و به طرز وحشیانه ای انقباض غیر ارادی ماهیچه-y کنار بگذارند: “هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:” او مطمئن بینندگان. جمعیت jeered. بلومبرگ سعی در trudge. اما وارن اجازه نمی دهد تا. “این فقط یک سوال از شهردار ، این هم یک سوال در مورد electability,” او گفت:. “ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم اطلاع و موافقت نامه چکه چکه چکه از داستان زنان گفت: آنها شده اند مورد آزار و اذیت و تبعیض. این چیزی است که ما به عنوان حزب دموکرات.” وجود دارد بیشتر وحشی تشویق. بلومبرگ نگاه خاکستری و wan مخالف از فرمانده مغلوب ساختن پیشی جستن-قاتل او تن به تن خود را به عنوان به رای دهندگان.

وارن نیست, تنها هدف در بلومبرگ. او همچنین در زمان نوسانات در پیت Buttigieg و ctq بیش از مراقبت های بهداشتی به عنوان مثال با توسل به برخی از درس خوان اما به یاد ماندنی disses از قرار با کیفیت از طرح های پیشنهادی خود را. “شهردار Buttigieg واقعا یک شعار است که تصور می شد تا توسط مشاوران به کاغذ بیش از یک نسخه نازک از یک طرح که ترک میلیون ها نفر از مردم قادر به پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی خود را. این یک برنامه آن را به یک نقطه قدرت. و امی طرح است و حتی کمتر است. آن را مانند یک ارسال آن توجه داشته باشید قرار دادن برنامه در اینجا.” پس از در حال اجرا به مشکل توسط waffling مراقبت های بهداشتی خود وارن شد تلاش برای reassert خودش را به عنوان حزب مبارزه wonk در حالی که برش پایین دو مخالفان ایم که برنده بیش از بسیاری از کالج تحصیل رای دهندگان به او نیاز دارد را به نفع خود.

وارن به حال دیگر لحظات خوب بیش از حد. زمانی که بلومبرگ با اشاره به او را به عنوان “سناتور کنار من” او تبدیل glared و گفت: “الیزابت”—یکی دیگر از اشاره های یادآوری است که بلومبرگ به نظر می رسد که مشکل در صحبت کردن و یا در مورد زنان است. تمام شد از او حملات عادلانه در ماده? نه لزوما. او پیشنهاد کرد که بلومبرگ پشتیبانی redlining های تبعیض آمیز عمل که در آن بانک ها حاضر به قرض دادن در سیاه و سفید و دیگر اقلیت های محله. که تقریبا به طور قطع درست نیست با وجود این راه برخی از مردم تفسیر بی دست و پا, به تازگی ظاهر صوتی که در آن شهردار مذاکرات در مورد این موضوع. Buttigieg بهداشت و درمان-مراقبت از طرح بسیار اساسی تر از او اجازه دهید در. (Klobuchar را می توان نسبتا به عنوان یک پست به آن توجه داشته باشید.)

اما بحث نیست در مورد وسواس عادلانه. آنها در مورد نقاط به ثمر رساند و نشان دادن حضور خود را در صحنه است. پس از چند ماه از ظاهر به سمت محو شدن پس زمینه, Warren به همه یادآوری است که او را در بهترین زمانی که او مبارزه به خصوص کسی که با یک ثروت عظیم. این ممکن است یا ممکن است به اندازه کافی برای بازگرداندن او نامزدی از آستانه. اما من مطمئن هستم که حداقل چند رای دهندگان خود فکر آن را سرگرم کننده خواهد بود برای دیدن او به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همان درمان به عنوان میلیاردر او خجالت در نوادا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>